Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: "RYANAIR"- bilietų paieškos, akcijos, info...
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Kelionės ir atostogos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
vile999
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2011 02 03, 12:54)
Tai kad po 39 Lt pries kelias dienas tikrai maciau i Londona, o atgal jau nebuvo.

P.S.
2010 metais skridau du kartus (Stansteda).
Kovo men. prie kelis menesius nusipirkau bilietus 35 Lt + 35 Lt.
Liepos men. bilietus pirkau uz 24 Lt pirmyn, o jau atgal skridau per Berlyna 24 Lt + 24 Lt, nes tiesiogiai buvo brangus bilietai.
Paradoksalu, bet tuomet nusigauti nuo oro uosto iki Viktorijos kainavo brangiau, nei is Kauno i Stansteda... smile.gif
*

na as Luton'o kazkaip nelabai ziurejau, nes mum netinka vakarinis reisas ax.gif
matyt jau Jum nuojauta yra, kad gali but geru bilietuku, jei daznai perkat:)nes tokiu pigiu jau senai nemaciau, o dar bilietai pabrangsta jei ir korteles tos neturi apmokejimui.na nieko bandyt reiks dar zvejot dazniau:)o nusigaut nuo oro uostu yra pigu is anksto perkant bilietukus, galima net po kelis svarus nuvaziuot va nuoroda
www.easybus.co.uk
blackdreamer
QUOTE(vile999 @ 2011 02 03, 13:10)
matyt jau Jum nuojauta yra, kad gali but geru bilietuku, jei daznai perkat:)nes tokiu pigiu jau senai nemaciau, o dar bilietai pabrangsta jei ir korteles tos neturi apmokejimui.
*

jei reikes korteles paslaugu, tai gali kreiptis smile.gif as ir darausi pigiu bilietu i Londona smile.gif kokia mazdaug pigiausia kaina bilietu buna, gal kas pastebejote ir galite pasidalinti nuomone smile.gif
vile999
QUOTE(blackdreamer @ 2011 02 03, 13:57)
jei reikes korteles paslaugu, tai gali kreiptis smile.gif as ir darausi pigiu bilietu i Londona smile.gif kokia mazdaug pigiausia kaina bilietu buna, gal kas pastebejote ir galite pasidalinti nuomone smile.gif
*

na as maciau pigiausiai nesenai po 59, nors kazkada i viena puse buvo ir po 39lt, va nesenai nusipirko (keli postai auksciau) pirmyn ir atgal uz 120Lt, manau tokia kainyte superine, na bent jau man ax.gif kazkada teko skrist ir uz dar maziau, bet paskutiniu metu tokiu kainu nebesitikiu:)
o gal kas daug skraido i Londona zino koki nebloga hotel/hostel londona uz priimtina kaina? 4u.gif
Vilmuutee
QUOTE(gėliukas @ 2011 02 03, 17:09)
superinės naujienos  thumbup.gif
*

Įdomu kokios kainos bus, laukiam ryt paskelbs thumbup.gif
blackdreamer
QUOTE(Vilmuutee @ 2011 02 03, 16:31)

labai gerai 4u.gif nors as per frankfurta i Koso sala jau bilieta turiu smile.gif
Tadas_Blinda
QUOTE(vile999 @ 2011 02 03, 12:10)
matyt jau Jum nuojauta yra, kad gali but geru bilietuku, jei daznai perkat:)nes tokiu pigiu jau senai nemaciau, o dar bilietai pabrangsta jei ir korteles tos neturi apmokejimui.na nieko bandyt reiks dar zvejot dazniau:)o nusigaut nuo oro uostu yra pigu is anksto perkant bilietukus, galima net po kelis svarus nuvaziuot va nuoroda
www.easybus.co.uk
*

Na nuojautos nera. Kai randu tai ir nuperku, o randu ne taip jau ir daznai.
Del easybuso tai zinau, dekui uz nuoroda, bet kai pigesnius bilietus nusiperki pries savaite, tai su Terravision'ais gaunasi pigiau.

QUOTE(Vilmuutee @ 2011 02 03, 15:31)

Dabar jau zinau kur atostogausiu vasara... smile.gif
vacation4.gif
Udrius
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2011 02 03, 19:15)
Na nuojautos nera. Kai randu tai ir nuperku, o randu ne taip jau ir daznai.
Del easybuso tai zinau, dekui uz nuoroda, bet kai pigesnius bilietus nusiperki pries savaite, tai su Terravision'ais gaunasi pigiau.
Dabar jau zinau kur atostogausiu vasara... smile.gif
vacation4.gif
*

Va va, tik kad Rodas man nepatiko, į Kos reikės pabandyti smile.gif
bangabanga
sveiki hi.gif
norejau paziuret bilietus i anglija, tai pamaciau nauja valiuta - GBP . kas cia per valiuta g.gif gal kas gali paaiskint ax.gif - atrodo, kad jau ir pati zinau blush2.gif tik keista, kad rodo ne LT valiuta, o anglijos nes skrydis tai is LT
Udrius
QUOTE(bangabanga @ 2011 02 03, 19:50)
sveiki hi.gif
norejau paziuret bilietus i anglija, tai pamaciau nauja valiuta - GBP . kas cia per valiuta g.gif gal kas gali paaiskint  ax.gif  - atrodo, kad jau ir pati zinau  blush2.gif tik keista, kad rodo ne LT valiuta, o anglijos nes skrydis tai is LT
*

Jie pagal pradinį tašką žiūri ir iš kokio serverio jungiatės smile.gif
vile999
QUOTE(bangabanga @ 2011 02 03, 18:50)
sveiki hi.gif
norejau paziuret bilietus i anglija, tai pamaciau nauja valiuta - GBP . kas cia per valiuta g.gif gal kas gali paaiskint  ax.gif  - atrodo, kad jau ir pati zinau  blush2.gif tik keista, kad rodo ne LT valiuta, o anglijos nes skrydis tai is LT
*

na siaip rodo LT, bent jau man, na nebent renkates skrydi is londono i kauna, tada rodys GBP ax.gif
*Jūra*
QUOTE(Udrius @ 2011 02 03, 17:48)
Va va, tik kad Rodas man nepatiko, į Kos reikės pabandyti smile.gif
*

o kodėl nepatiko?
leogirl
Sveikutes.
QUOTE(muosee @ 2011 02 03, 11:56)
Na aš grįžtu prie rankinio bagažo temos. Gal kas žino ar galima cigaretes vežti rankiname bagaže? Ir koki kieki? Ačiū.  mirksiukas.gif
*

Nežinau kur skrendate, bet į Airiją, Angliją galima vežtis 4 blokus cigariečių. Ir niekur nemačiau, kad būtų parašyta kokiame bagaže kek galima vežtis. Visus blokus galite dėtis į rankinį bagažą.

QUOTE(borjomi @ 2011 02 03, 11:56)
galima, viena bloka
*

Iš kur gavote tokią informaciją?
blackdreamer
QUOTE(leogirl @ 2011 02 03, 22:54)
Sveikutes.

Nežinau kur skrendate, bet į Airiją, Angliją galima vežtis 4 blokus cigariečių. Ir niekur nemačiau, kad būtų parašyta kokiame bagaže kek galima vežtis. Visus blokus galite dėtis į rankinį bagažą.
*

cia yra issamiau parasyta ka galima veztis o ka ne smile.gif
cituoju " Galima vežtis 800 cigarečių (pagal http://www.cust.lt ), tačiau kiekviena šalis numato vis skirtingą kiekį, todėl reikėtų prieš skrydį pasidomėti. "
borjomi
QUOTE(leogirl @ 2011 02 03, 21:54)
Sveikutes.
*

is patirties - skrendant su Ryanair is Rygos i Osla, leido tik 1 bloka. Gal dabar neberiboja? bet praejusiais metais latviai nesileido i diskusijas...
blackdreamer
QUOTE(borjomi @ 2011 02 03, 23:29)
is patirties - skrendant su Ryanair is Rygos i Osla, leido tik 1 bloka. Gal dabar neberiboja? bet praejusiais metais latviai nesileido i diskusijas...
*

dazniausiai i dauguma saliu galima po viena bloka vienam zmogui isivesti smile.gif
liūdnasis pelėnas
ar čia man vienai rezervacijos sistemoje dar nerodo skrydžių nei į Kosą, nei į Rodą? g.gif
Udrius
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2011 02 04, 11:22)
ar čia man vienai rezervacijos sistemoje dar nerodo skrydžių nei į Kosą, nei į Rodą?  g.gif
*

Dar nerodo, manau kainas jie dar ne taip greitai sudės...
blackdreamer
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2011 02 04, 10:22)
ar čia man vienai rezervacijos sistemoje dar nerodo skrydžių nei į Kosą, nei į Rodą?  g.gif
*

tikriausiai dar yra derinamos ir skaiciuojamos kainos
AukleZig
Na, man šiandien zigzag.lt puslapy lyg ir rodė. Bet gal čia tik man?
Mamukas***
Pries 2sav. skridau i UK i Londona su ryanair kompanija, lagamine 8 blokus veziausi.
Man bent jau paaiskino, kad galiu veztis kad ir 16 bloku, bet jei ten nuvykus manes paprasytu irodyt, kad tai ne pardavimui, o savo naudojimui, tureciau tai irodyt, kitaip be klausimu konfiskuos.. Ai ir dar tai turetu buti lietuviskos, o ne kokios baltarusiskos cigaretes doh.gif Nezinau kodel, bet taip sake Kauno oro uoste dirbanti moteris doh.gif

Apie tai kiek ko galima isivezt

Jei kam reik pagalbos perkant bilietus, galiu padet uzsakyt mirksiukas.gif
AukleZig
Arba gal todėl nerandama, kad nuo balandžio ir tik du sykius į savaitę?
june1
Sveikos, ziuriu,raynair panaikino skrydi i Berlyna verysad.gif Gal zinote,kokia pigiausia yra kita skrydziu bendrove, skraidinanti is vilniaus ar kauno i Berlyna?
Vilmuutee
QUOTE(june1 @ 2011 02 04, 12:13)
Sveikos, ziuriu,raynair panaikino skrydi i Berlyna verysad.gif Gal zinote,kokia pigiausia yra kita skrydziu bendrove, skraidinanti is vilniaus ar kauno i Berlyna?
*

Berods nuo kovo pab nuima i Berlyna ryanair, tada iš vilniaus skraidins estonian air, berods vieninteles avialinijos i berlyna iš lietuvos, bet kainoooooos..... doh.gif doh.gif žiūrėjau gegužei 800lt unsure.gif
blackdreamer
kazkas domejosi kainomis 4u.gif
cituoju is PigiausiLektuvuBilietai.info " Na va ir paaiškėjo kainos! Jau dabar galite įsigyti tiesioginius skrydžius Kaunas - Kos - Kaunas už kelionę sumokėję 230LT! Balandžio 18-25 dienomis smile.gif "
milaaa
QUOTE(borjomi @ 2011 02 03, 23:29)
*

o ko stebites? taigi norvegija nepriklauso ES smile.gif
spilgiukee
QUOTE(blackdreamer @ 2011 02 04, 13:24)
kazkas domejosi kainomis  4u.gif
cituoju is PigiausiLektuvuBilietai.info " Na va ir paaiškėjo kainos! Jau dabar galite įsigyti tiesioginius skrydžius Kaunas - Kos - Kaunas už kelionę sumokėję 230LT! Balandžio 18-25 dienomis smile.gif "
*

superine kaina ir as ziurejau g.gif bet kad oras dar Kos'e tokiu metu nelabai dar siltas g.gif
blackdreamer
QUOTE(spilgiukee @ 2011 02 05, 11:03)
superine kaina ir as ziurejau g.gif  bet kad oras dar Kos'e tokiu metu nelabai dar siltas g.gif
*

galima pasigrozeti lengvu pavasariu 4u.gif
akvilevile
QUOTE(blackdreamer @ 2011 02 04, 13:24)
kazkas domejosi kainomis  4u.gif
*

Kai už tokią kainą tai visai neblogai. o gal kas nors jau domėjotės, kur toje Kos saloje ieškotis nakvynės, viešbučių? Aš pakolkas radau tik šiek tiek info lietuviškai apie pačią salą ir ką ten veikti: Kos sala
spilgiukee
QUOTE(blackdreamer @ 2011 02 05, 14:11)
galima pasigrozeti lengvu pavasariu  4u.gif
*

niu jo, bet pavasaris ir taip ne uz kalnu, o norisi daaaaaaug saules doh.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(akvilevile @ 2011 02 05, 18:38)
Kai už tokią kainą tai visai neblogai. o gal kas nors jau domėjotės, kur toje Kos saloje ieškotis nakvynės, viešbučių? Aš pakolkas radau tik šiek tiek info lietuviškai apie pačią salą ir ką ten veikti: Kos sala
*

as asmeniskai jau paziurejau kokios kainos ir kokie viesbuciai blush2.gif kainos nuo...iki... pagal visu poreikius mirksiukas.gif bet norint tik pakeliaut galima labai pigu viezbutuka gauti thumbup.gif
http://www.makalius.lt/?travel_search=1&am...mp;LANGUAGE=lit
http://www.booking.com/searchresults.html?...r=price_for_two
blackdreamer
QUOTE(spilgiukee @ 2011 02 05, 19:29)
as asmeniskai jau paziurejau kokios kainos ir kokie viesbuciai blush2.gif  kainos nuo...iki... pagal visu poreikius  mirksiukas.gif   bet norint tik pakeliaut galima labai pigu viezbutuka gauti thumbup.gif
http://www.makalius.lt/?travel_search=1&am...mp;LANGUAGE=lit
http://www.booking.com/searchresults.html?...r=price_for_two
*

biggrin.gif siaip tikrai verta ieskoti per www.booking.com asmeniskai mes nusiziureje siuos apartamentus, tikrai nera brangus, galima paciam seimininkautis thumbup.gif
Udrius
Aš palyginau booking ir agentūrų kainas, tai per booking viešbučių kainos smarkiai brangesnės, kai kada naktis 30 EUR brangiau nei per agentūrą...
vile999
QUOTE(Udrius @ 2011 02 05, 20:47)
Aš palyginau booking ir agentūrų kainas, tai per booking viešbučių kainos smarkiai brangesnės, kai kada naktis 30 EUR brangiau nei per agentūrą...
*

geriausia yra pagooglint ieskant kur apsistot, nes galima surast labai geromis kainomis smile.gif o tie tinklalapiai kur daug viesbuciu, hostel tai kainos daugelio neatitinka kokybes.na bent as londone radau ko netikejau kad galima rast ax.gif
spilgiukee
QUOTE(blackdreamer @ 2011 02 05, 20:44)
biggrin.gif  siaip tikrai verta ieskoti per www.booking.com asmeniskai mes nusiziureje siuos apartamentus, tikrai nera brangus, galima paciam seimininkautis  thumbup.gif
*

man tai visai tas makalius patinka www.makalius.lt g.gif
visai nebloga vietele issirinkot, as panasios irgi ieskociau thumbup.gif
blackdreamer
QUOTE(spilgiukee @ 2011 02 05, 21:21)
man tai visai tas makalius patinka www.makalius.lt g.gif
visai nebloga vietele issirinkot, as panasios irgi ieskociau thumbup.gif
*

tikrai taip thumbup.gif na ziuresim kaip bus kai nuvaziuosim ir ka rasim thumbup.gif parasysiu atsiliepimus, kai pagyvensim. na per booking.com ir gera varianta radom frankfurte prie maino, centre dvivietis kambarys, triju zvaigzduciu viesbutyje, 150lt....tai manau tikrai normali kaina 4u.gif stai sitas
manau kad neblogas pasirinkimas smile.gif
bet nepriestarauju, galima rasti ir pigiau smile.gif
KodėlManęsČiaNėra
aš noriu balandį į Italiją iš Rygos. Kainos kol kas stabiliai apie 300 Lt, kas yra daug. Nu bet nežinau.
Ar yra vilties, kad kris?
Kokia ekspertų nuomonė?
Bijau bijau bijau sulaukti, kad dar pabrangs. Nes vistiek turbū skrisiu.
spilgiukee
QUOTE(KodėlManęsČiaNėra @ 2011 02 06, 00:15)
aš noriu balandį į Italiją iš Rygos. Kainos kol kas stabiliai apie 300 Lt, kas yra daug. Nu bet nežinau.
Kokia ekspertų nuomonė?
*

300 lt su visais mokesciais i Italija as manyciau yra labai normaliai g.gif thumbup.gif
beje cia i viena puse ar i abi?
darvina
QUOTE(spilgiukee @ 2011 02 06, 01:20)
300 lt su visais mokesciais i Italija as manyciau yra labai normaliai g.gif  thumbup.gif
*

Na ir as galvoju, kad i Milana balandziui pigiau nebus g.gif( kasdien seku kainas ir nieko nemazeja). Man gaunasi 328 litai zmogui pirmyn ir atgal. Kita kompanija is Vilniaus skraidins tik nuo balandzio antros puses.....
Klajone
Nezinau, kaip su nepoilsiniais variantais, bet poilsinems kelionems siulau viesbuciu pasidairyti UK puslapiuose. Nera ka lyginti kainu su booking.com thumbup.gif Pvz musu issirinktas viesbutis Graikijoje bookinguose be maitinimo brangesnis, nei UK puslapiuose su pusryciais ir vakariene doh.gif

http://www.directline-hotels.co.uk/
http://www.cheapflights.co.uk/book-flights-online/
http://www.flightline.co.uk/accommodation/

spilgiukee
QUOTE(darvina @ 2011 02 06, 10:48)
Na ir as galvoju, kad i Milana balandziui  pigiau nebus  g.gif( kasdien seku kainas ir nieko nemazeja). Man gaunasi 328 litai zmogui pirmyn ir atgal. Kita kompanija is Vilniaus skraidins tik nuo balandzio antros puses.....
*

ziauuuriai pigiai doh.gif
blackdreamer
QUOTE(Klajone @ 2011 02 06, 10:51)
Nezinau, kaip su nepoilsiniais variantais, bet poilsinems kelionems siulau viesbuciu pasidairyti UK puslapiuose. Nera ka lyginti kainu su booking.com  thumbup.gif  Pvz musu issirinktas viesbutis Graikijoje bookinguose be maitinimo brangesnis, nei UK puslapiuose su pusryciais ir vakariene  doh.gif

*

aciu uz gerus patarimus, reikes pasidairyti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(KodėlManęsČiaNėra @ 2011 02 06, 00:15)
Kokia ekspertų nuomonė?
*

as tai nepasakyciau kad pigiai, bet nezinau ar bilietai dar gali pikti g.gif siaip patarciau ieskoti ne tiesioginiu skrydziu o su persedimais, daznai taip gaunasi kartais net pigiau smile.gif taip mano drauge is LT i Milana skraido uz 35 eurus pirmyn ir atgal smile.gif na aisku cia kaip pasiseka, rasti bilietus ir data susiderinti
darvina
QUOTE(spilgiukee @ 2011 02 06, 11:15)
ziauuuriai pigiai doh.gif
*

Ar cia jus rimtai ? g.gif Kaina dar priklauso nuo sezono ir svenciu periodo .....
Lady River
QUOTE(Klajone @ 2011 02 06, 09:51)
Nezinau, kaip su nepoilsiniais variantais, bet poilsinems kelionems siulau viesbuciu pasidairyti UK puslapiuose. Nera ka lyginti kainu su booking.com  thumbup.gif  Pvz musu issirinktas viesbutis Graikijoje bookinguose be maitinimo brangesnis, nei UK puslapiuose su pusryciais ir vakariene  doh.gif

*

Ačiū, kainos žymiai geresnės. Ar bandėte pirkti per šiuos puslapius iš Lietuvos? Ar viskas buvo tvarkoje? Pirmojoje nuorodoje matau, kad "cansellation fee" - 40 svarų. Čia jau turi iškarto apsispręsti, nes apsigalvojimas brangokai kainuos smile.gif
_Aurelija_123
Sveiki smile.gif
Anais metais teko skristi su šio tipo lėktuvu pirmą kartą gyvenime,pirmą kartą išsigandau skrisdama,labai baisūs tie nusileidimai....Net kiek pamenu svaigo galva labai doh.gif unsure.gif Bet sios kompanijos lektuvu bilietai turbut pigiausi visoje Europoje,nes pries menesi iki skridimo uzsisakydama bilieta sumokejau uz viska tik 236lt thumbup.gif Tai labai pigiai nuskridau i Bristolio orouosta smile.gif 4u.gif
Klajone
QUOTE(Lady River @ 2011 02 06, 11:35)
Ačiū, kainos žymiai geresnės. Ar bandėte pirkti per šiuos puslapius iš Lietuvos? Ar viskas buvo tvarkoje? Pirmojoje nuorodoje matau, kad "cansellation fee" - 40 svarų. Čia jau turi iškarto apsispręsti, nes apsigalvojimas brangokai kainuos smile.gif
*

Pirma karta uzsisakinesim smile.gif Bet nemanau, kad kazkas butu negerai. Juk apmoki kortele, kaip bet kokioje bookinimu sistemoje, gauni patvirtinima ir tiek smile.gif

Brolis bookindavosi atostogas per UK puslapius, bet kartu su skrydziais is Londono - viskas thumbup.gif

KodėlManęsČiaNėra
QUOTE(spilgiukee @ 2011 02 06, 01:20)
300 lt su visais mokesciais i Italija as manyciau yra labai normaliai g.gif  thumbup.gif
*

į abi
na gal 350 Lt. Man sunkumai tokie, kad dienas galiu tik labai minimaliai rinktis, t.y. atostogų dienos jau kaip prikaltos, nebent ne pirmą dieną išvykstu, o kokią trečią
blackdreamer
QUOTE(Forgete @ 2011 02 07, 11:12)

o taip cia akibrokstas g.gif
vile999
QUOTE(blackdreamer @ 2011 02 07, 13:26)
o taip cia akibrokstas  g.gif
*

na man tai atrodo, jei nori zmones pigiai skraidyt tai turi taikytis su tam tikromis taisyklemes, yra virsvoris tai arba susimokek arba ismesk rolleyes.gif
Beautiful Life
QUOTE(Forgete @ 2011 02 07, 10:12)

O man kilo klausimas ar tikrai stiuardeses tikrina lagaminu svorius ir ismatavimus?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.