Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: "RYANAIR"- bilietų paieškos, akcijos, info...
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Kelionės ir atostogos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Forgete
QUOTE(Beautiful Life @ 2011 02 07, 13:40)
O man kilo klausimas ar tikrai stiuardeses tikrina lagaminu svorius ir ismatavimus?
*

na kiek man teko skrist tai stiuardeses netikrino, o tikrino oro uosto darbuotojai.
Oliza
Kazkaip paskutiniu metu itin pagausejo Ryanair straipsniu antireklaminiu biggrin.gif ana syk apie studento atimtus paskutinius pinigus ir suplesyta, murzina rankini ( ! ) bagaza, si karta apie svorio patikrinimus lektuve lotuliukas.gif
blackdreamer
QUOTE(Oliza @ 2011 02 07, 15:09)
Kazkaip paskutiniu metu itin pagausejo Ryanair straipsniu antireklaminiu  biggrin.gif  ana syk apie studento atimtus paskutinius pinigus ir suplesyta, murzina rankini ( ! ) bagaza, si karta apie svorio patikrinimus lektuve  lotuliukas.gif
*

man ir taip keista, keistoka politika jie vykdo smile.gif matyt jau taip "ispindejo" (taip sakoma biggrin.gif ) kad nelabai su zmonemis skaitosi ir prie visko kabinejasi....na ziuresiu kaip man bus kai si avaitgali skrisiu, gal isviso neileis i lektuva ax.gif lotuliukas.gif
Jūsų Didenybė
QUOTE(blackdreamer @ 2011 02 07, 14:24)
man ir taip keista, keistoka politika jie vykdo smile.gif matyt jau taip "ispindejo" (taip sakoma biggrin.gif ) kad nelabai su zmonemis skaitosi ir prie visko kabinejasi....na ziuresiu kaip man bus kai si avaitgali skrisiu, gal isviso neileis i lektuva  ax.gif  lotuliukas.gif
*

O man atrodo, kad Lietrytis tiesiog antireklamą daro, nes rainiai iš Kauno skrenda. Ne pirmą kartą pastebima tendencija cool.gif
O istoriją apie suplėšytą ir išpurvintą RANKINĮ bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bagažą iš viso mistika!Jis juk visada kartu, rankoj, kaip sakoma... Nebent striuardesė prie akių viršuje lentynoj uždaro. O čia ir nepasisek tu man taip lotuliukas.gif
Laaila
Gal as nelabai i tema, bet gal gali kas nors papasakoti apie automobilio palikima Kauno oro uoste 4u.gif Kiek kainuoja para ir kur ten aplamai moketi reikia? ax.gif
Zilvinas75
QUOTE(Laaila @ 2011 02 07, 18:48)
Gal as nelabai i tema, bet gal gali kas nors papasakoti apie automobilio palikima Kauno oro uoste  4u.gif Kiek kainuoja para ir kur ten aplamai moketi reikia?  ax.gif
*

Ikainiai ir visa info Moketi i mokejimo automatus smile.gif
onsa
QUOTE(Beautiful Life @ 2011 02 07, 14:40)
O man kilo klausimas ar tikrai stiuardeses tikrina lagaminu svorius ir ismatavimus?
*

Kad stiiuardeses tikrina bagazo svori visiska nesamone.Bagaza tikrina ir sveria oro uoste registruojantis ir tada reikia sumoketi uz virssvori. Kol nesumoki i lektuva nepatenki, nes taves nieks neregistruos.Kokia stuoardese turi svarstykles lektuve? Gal zurnalistai niekada neskrido lektuvu, kad tokius straipsnius raso.Ir kam tu mokesi uz ta virssvori, cia gal stiuardesei i kisene? Be to niekas ten del kokio vieno kg ir nekimba,nebent jau daug virsiji tada aisku reik moket.
AŠA
QUOTE(onsa @ 2011 02 07, 19:26)
Kad stiiuardeses tikrina bagazo svori visiska nesamone.Bagaza tikrina ir sveria oro uoste registruojantis ir tada reikia sumoketi uz virssvori. Kol nesumoki i lektuva nepatenki, nes taves nieks neregistruos.Kokia stuoardese turi svarstykles lektuve? Gal zurnalistai niekada neskrido lektuvu, kad tokius straipsnius raso.Ir kam tu mokesi uz ta virssvori, cia gal stiuardesei i kisene? Be to niekas ten del kokio vieno kg ir nekimba,nebent jau daug virsiji tada aisku reik moket.
*

drinks_cheers.gif Bet jau prisiregistravus ir laukiant lėktuvo (stovint eilėje) praeinantys darbuotojai Berlyne pasiklausė vyro, ar čia jo vieno 2 bagažai. Galvojo, gal su vienu praėjo, o dar vieną čia nusipirko duty free, tadtikrai būtų liepę sutalpinti į vieną, o ar svertų ir kaip - neturiu supratimo, nes antras bagažas buvo mano ax.gif
essy
Sveiki,

Dabar prajuokinsiu, bet vistiek paklausiu. Atsispausdinau bilietus, ir bilieto apačioje parodytos žirkles. apačioje parašyta "airline copy – to be retained by boarding gate personnel". Tai čia aš turiu iš anksto nukirpti tą dalį ar jie patys nusiplėšia. blush2.gif
borjomi
QUOTE(foxia @ 2011 02 07, 22:13)
Sveiki,

Dabar prajuokinsiu, bet vistiek paklausiu. Atsispausdinau bilietus, ir bilieto apačioje parodytos žirkles. apačioje parašyta  "airline copy – to be retained by boarding gate personnel". Tai čia aš turiu iš anksto nukirpti tą dalį ar jie patys nusiplėšia.  blush2.gif
*

nusiplesia cool.gif
Beautiful Life
QUOTE(onsa @ 2011 02 07, 19:26)
*

Del to linkstu sutikti su Agotukas nuomone, kad straipsnis "uzsakytas" ir kad nezinia kiek jame is tikruju tiesos g.gif
blackdreamer
QUOTE(Beautiful Life @ 2011 02 07, 23:17)
Del to linkstu sutikti su Agotukas nuomone, kad straipsnis "uzsakytas" ir kad nezinia kiek jame is tikruju tiesos  g.gif
*

su situo ir as sutinku 4u.gif
vile999
siandien atsikeliau bilietu tarp 2-3val nakties, kaip keiciasi kainos ir i londona nieko nebuvo gero, gal net brangesni doh.gif doh.gif doh.gif kazin dar ko galima tiketis gero balandzio menesiui ar jau ne g.gif verysad.gif
vilke74
radau geguzes 2-6 diena po 97 lt. i Londona gatwika
vile999
QUOTE(vilke74 @ 2011 02 08, 12:06)
radau geguzes 2-6 diena po 97 lt. i Londona gatwika
*

cia nakti radot, nes dabar toli grazu iki tokiu kainu, o ankti as geguzei neziurejau ax.gif
Mayfly
QUOTE(vile999 @ 2011 02 08, 11:44)
cia nakti radot, nes dabar toli grazu iki tokiu kainu, o ankti as geguzei neziurejau ax.gif
*

Ką tik žiūrėjau, gegužės 24 d. trims žmonėms į Stansted'ą, į vieną pusę 291 Lt. Čia daug ar ne? g.gif Vienam žmogui rodo 76 Lt
Lady River
QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 02 07, 19:10)
Ikainiai ir visa info Moketi i mokejimo automatus smile.gif
*

Kas gali pasiūlyti, kur Karmėlavoje palikti auto pigiau 4u.gif
vile999
QUOTE(Mayfly @ 2011 02 08, 12:49)
Ką tik žiūrėjau, gegužės 24 d. trims žmonėms į Stansted'ą, į vieną pusę 291 Lt. Čia daug ar ne?  g.gif Vienam žmogui rodo 76 Lt
*

na pigiausia kiek teko girdet nusipirko i abu galus 120 be 35lt korteles mokesciu, tai 291 lt tikrai daug, dabar is vis nuo penktadienio kaino padidejo zymiai, aisku balandzio galui gal nieko ir geraiu nebus, bet geguzes tai dar bus tikrai manau:)
svetelis
Bilietus jau turiu. Tiksliau vakar nusipirkau, atejo i pasta patvirtinimai. Bet noreciau vaikui sketuka-vezimeli vezti. ar galima bus veztis?
vilke74
QUOTE(vile999 @ 2011 02 08, 11:44)
*

ne, darbe po pokalbiu mamyciu perkaiciau, ir ilindau smile.gif tai man buvo pasiseke smile.gif g.gif
Papildyta:
QUOTE(Lady River @ 2011 02 08, 11:51)
Kas gali pasiūlyti, kur Karmėlavoje palikti auto pigiau 4u.gif
*

pas ka nors nuosavam name privaziuokit, ir pasisiulykit palikti už mokestį- manau, kad tikrai sutiks
blackdreamer
QUOTE(svetelis @ 2011 02 09, 09:49)
Bilietus jau turiu. Tiksliau vakar nusipirkau, atejo i pasta patvirtinimai. Bet noreciau vaikui sketuka-vezimeli vezti. ar galima bus veztis?
*

jei vaikutis iki 2 metu, tai kiek zinau be problemu leidzia, bet ir siaip man rodos leidzia vestis, na as asmeniskai nesusiduriau, bet kiek pamenu kelis puslapiai anksciau mamos diskutavo sia tema 4u.gif
Storm
QUOTE(onsa @ 2011 02 07, 20:26)
*

Netiesą taip užtikrintai kalbat ir klaidinat žmones. Retai būna (tiksliau man nė sykio nepasitaikė) skrydžiuose, kurie nėra populiarūs emigrantų, bet londone, Edinburge, dubline ne sykį mačiau ir dalyvavau, kai atėjo įlaipint į lėktuvą darbuotojai su savim atsinešė kasos dėžutę ir tikrino daug kieno bagažo svorį ir išmatavimus. Ir susirinko nemažai pinigų iš žmonių prisipirkusių duty free.
Oliza
QUOTE(svetelis @ 2011 02 09, 08:49)
*

QUOTE(blackdreamer @ 2011 02 09, 10:55)
jei vaikutis iki 2 metu, tai kiek zinau be problemu leidzia, bet ir siaip man rodos leidzia vestis, na as asmeniskai nesusiduriau, bet kiek pamenu kelis puslapiai anksciau mamos diskutavo sia tema  4u.gif
*

galima veztis ir vyresniam nei 2 metu vaikui 4u.gif Prie registruoto bagazo stalo ji pazymes, ir atiduosite jau pries pat ilipant i lektuva oro uosto darbuotojams,islipus jau bus pastatytas prie laipteliu.
vile999
QUOTE(Storm @ 2011 02 09, 12:10)
Netiesą taip užtikrintai kalbat ir klaidinat žmones. Retai būna (tiksliau man nė sykio nepasitaikė) skrydžiuose, kurie nėra populiarūs emigrantų, bet londone, Edinburge, dubline ne sykį mačiau ir dalyvavau, kai atėjo įlaipint į lėktuvą darbuotojai su savim atsinešė kasos dėžutę ir tikrino daug kieno bagažo svorį ir išmatavimus. Ir susirinko nemažai pinigų iš žmonių prisipirkusių duty free.
*

na kiek teko skrist is londono(ivairiu oro uostu), tai niekada tokio dalyko nemaciau g.gif jei praeini per tuos postus, kur sveria ir liepia viska susidet i viena lagamina, tai ir viskas, paskui net duty free maiseliu neliepia susidet i viena.gal kokia naujove biggrin.gif
Papildyta:
[quote=vilke74,2011 02 09, 11:51]
ne, darbe po pokalbiu mamyciu perkaiciau, ir ilindau smile.gif tai man buvo pasiseke smile.gif g.gif
Papildyta:

na tikrai pasiseke, nors manau geguzes menesiukui dar tikrai bus geru kainyciu, nors dabar mastau, kad jei randi, kaina tinka tai ir perki 4u.gif
borjomi
QUOTE(vile999 @ 2011 02 09, 11:22)
na kiek teko skrist is londono(ivairiu oro uostu), tai niekada tokio dalyko nemaciau g.gif jei praeini per tuos postus, kur sveria ir liepia viska susidet i viena lagamina, tai ir viskas, paskui net duty free maiseliu neliepia susidet i viena.gal kokia naujove biggrin.gif

ne naujove, ne! liepia, ypac Ryanair - pries ilipant (prie vartu), butina viska sugrusti i viena vieneta, paciai teko grusti litrini vandens buteli, nupirkta duty free, i rankini bagaza, kuris ir taip vos vos atitiko reikalavimus. Svert jau nesvere, bet butinai turejo buti viskas viename!
vile999
QUOTE(borjomi @ 2011 02 09, 12:28)
ne naujove, ne! liepia, ypac Ryanair - pries ilipant (prie vartu), butina viska sugrusti i viena vieneta, paciai teko grusti litrini vandens buteli, nupirkta duty free, i rankini bagaza, kuris ir taip vos vos atitiko reikalavimus. Svert jau nesvere, bet butinai turejo buti viskas viename!
*

na matyt keiciasi ir pas juos viskas, siaip nieko nepadarysi, taisykles yra taisykles rolleyes.gif
nepasiekiama
Sveiki,

niekada nesu skridusi su Ryanair'u, taigi iškilo keletas klausimų. Vakar nusipirkau bilietus į Londoną, gavau emailą su reservation number, o kas toliau? Man dar reikia kažką daryti ar ryanairas dar turėtų kažką atsiųsti? blush2.gif čia pirmas mano skrydis lėktuvu, tai labai baisu, kad kažką sumalsiu, pasiklysiu, nežinosiu biggrin.gif
vile999
QUOTE(nepasiekiama @ 2011 02 09, 14:07)
Sveiki,

niekada nesu skridusi su Ryanair'u, taigi iškilo keletas klausimų. Vakar nusipirkau bilietus į Londoną, gavau emailą su reservation number, o kas toliau? Man dar reikia kažką daryti ar ryanairas dar turėtų kažką atsiųsti?  blush2.gif  čia pirmas mano skrydis lėktuvu, tai labai baisu, kad kažką sumalsiu, pasiklysiu, nežinosiu  biggrin.gif
*

manau pades 4u.gif
http://www.makalius.lt/2009/10/kaip-uzsire...ius-lt-pagalba/
vilke74
QUOTE(vile999 @ 2011 02 09, 14:32)

na aš žaviuosi tuom Makalium smile.gif toks nesugadintas jaunuolis smile.gif
Caca*
Lyg ir nemaciau temoje, kad kas butu praneses. g.gif

Stokholmas
leogirl
Sveikutes.
QUOTE(borjomi @ 2011 02 09, 11:28)
*

Prieš savaitę grįžau iš Airijos. Tai taip, kai patikrino biletus ir stovėjome prie vartų, stiuardesės nužiūrinėjo rankinius bagažus ir kurie pasirodydavo įtartini, tų keleivių prašė tašes dėtis į tą dežutę, kur išmatavimus žiūri. Šiaip įlipę į lėktuvą, kai kurių keleivių teko laukti, nes mokėjo baudas.
Agnytė
Gal kas gali patarti, ką daryti, jei nupirkau bileitus, bet patvirtinimo laiško į emeilą neatsiuntė ir rezervacijos Nr. neužsirašiau doh.gif verysad.gif
linole
QUOTE(Agnytė @ 2011 02 09, 21:34)
Gal kas gali patarti, ką daryti, jei nupirkau bileitus, bet patvirtinimo laiško į emeilą neatsiuntė ir rezervacijos Nr. neužsirašiau  doh.gif  verysad.gif

I My bookings galima patekti trimis budais. Vienas is ju, berods trecias, galimas kai nurodoma skrydzio kryptis, data ir el. adresas, kuriuo pirkote bilietus. Pabandykite siuo budu ieiti ir matysite, kokia padetis pas jus.
Laaila
Gal kas gali patarti, ką daryti, jei nupirkau bileitus, bet patvirtinimo laiško į emeilą neatsiuntė ir rezervacijos Nr. neužsirašiau  doh.gif  verysad.gif
*

Dar pakartotinai atsiuncia laiskeli i meila likus savaitei iki skrydzio mirksiukas.gif
Papildyta:
As noriu jusu paklausti del bagazo 4u.gif Pirkau bagaza papildomai ir tiesiog pasidare idomu kodel ant bilieto taip idomiai parasyta:
l BAG0 0
CHECKED BAG
l BAG1 1ST
CHECKED BAG (15KG)

Ka cia reiskia, kad pirmas bagazas 0 , o antras 1? O gal as cia surasiau ka nors ne taip? Ir kiek kainuoja bagazas i viena puse,? Ar 52 lt ? ax.gif
Nulika
*

galima patikrinti pagal datas ir pan. man buvo neiasku kitkas tai rasiau laiska tiesiogiai ir man atrase.
tix.kun@litcargus.lt
Papildyta:
QUOTE(Laaila @ 2011 02 09, 22:18)
Dar pakartotinai atsiuncia laiskeli i meila likus savaitei iki skrydzio  mirksiukas.gif
Papildyta:
As noriu jusu paklausti del bagazo  4u.gif Pirkau bagaza papildomai ir tiesiog pasidare idomu kodel ant bilieto taip idomiai parasyta:
l BAG0 0
CHECKED BAG
l BAG1 1ST
CHECKED BAG (15KG)

Ka cia reiskia, kad pirmas bagazas 0 , o antras 1? O gal as cia surasiau ka nors ne taip? Ir kiek kainuoja bagazas i viena puse,? Ar 52 lt ? ax.gif
*

nezinau, bet kainuoja 52 lt

o man buvo klaida pavardeje. tai pataise be problemu thumbup.gif
Agnytė
Ačiū labai už patarimus, pabandysiu mirksiukas.gif
Papildyta:
4u.gif 4u.gif 4u.gif Visoms atsakiusioms po balioną. Viskas gavosi, labai ačiū 4u.gif
dvimame
sveiki 4u.gif
gal kam teko perrasineti pavarde? t.y. pirkdami rasem keturias pavardes, bet vienas zmogus nebegali skristi. skaiciau,kad perrasyti galima online uz 100 euru (kitaip 150 eur). bet yra dar vienas sakinys, kad kai keiciama tik viena pavarde,o ne "visas bilietas", reikia susisieki su ofisu airijoje. Gal kas nors perrasinejot bilieta- kiek tai kainuoja ir ar dar priskaiciuoja 35 lt uz korteles aptarnavima? kazkaip neramu net bandyti- jeigu visa bilieta anuliuos g.gif ..
is anksto dekoju 4u.gif
Tadas_Blinda
QUOTE(dvimame @ 2011 02 10, 07:52)
sveiki 4u.gif
gal kam teko perrasineti pavarde? t.y. pirkdami rasem keturias pavardes, bet vienas zmogus nebegali skristi. skaiciau,kad perrasyti galima online uz 100 euru (kitaip 150 eur). bet yra dar vienas sakinys, kad kai keiciama tik viena pavarde,o ne "visas bilietas", reikia susisieki su ofisu airijoje. Gal kas nors perrasinejot bilieta- kiek tai kainuoja ir ar dar priskaiciuoja 35 lt uz korteles aptarnavima? kazkaip neramu net bandyti- jeigu visa bilieta anuliuos  g.gif ..
is anksto dekoju  4u.gif
*

Kur Jus toki idomu sakini radote? g.gif

Nemanau, kad Jums kas uz dyka perrasys pavarde. Taip, klaidas taiso be problemu, bet jei norite pakeisti varda ir pavarde tikrai turite moketi 100 Eur.

Cia viskas aiskiai surasyta, jokiu islygu nera.How much will a name change cost and how can I do this?
dvimame

susiskambinau su ryanairu- jeigu keiti tik varda- vistiek 100 euru..
dvimame
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2011 02 10, 10:07)
Kur Jus toki idomu sakini radote?  g.gif
Cia viskas aiskiai surasyta, jokiu islygu nera.How much will a name change cost and how can I do this?
*

as radau pagrindinese sutarties salygose sakinuka:

If you do not wish all passengers in your booking to be changed, or if domestic flights are being changed to international flights, you must contact our local reservations centre (during opening hours).

http://www.ryanair.com/en/terms-and-condit...tandnamechanges
Tadas_Blinda
QUOTE(dvimame @ 2011 02 10, 10:00)
as radau pagrindinese sutarties salygose sakinuka:

If you do not wish all passengers in your booking to be changed, or if domestic flights are being changed to international flights, you must contact our local reservations centre (during opening hours).

http://www.ryanair.com/en/terms-and-condit...tandnamechanges
*

Tas sakinukas su nemokamu pavardes keitimu nieko bendro neturi ir apie tai net nekalba. Tose paciose taisyklese paskaitykite keleta pastraipu auksciau, ten viskas aiskiai surasyta.
dvimame
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2011 02 10, 13:01)
Tas sakinukas su nemokamu pavardes keitimu nieko bendro neturi ir apie tai net nekalba. Tose paciose taisyklese paskaitykite keleta pastraipu auksciau, ten viskas aiskiai surasyta.
*

tai ok. ne apie mokama ar nemokama kalba eina. g.gif
kad pavardes keitimas 100 euru - tai perskaiciau. Bet man idomu ka reiskia sakinys, kad jeigu ne visa bilieta nori keisti.. "If you do not wish all passengers in your booking to be changed" "you must contact our local reservations centre ".
tiesiog nedrasu pradeti keitima, kad nedingtu likusiems trims keleiviams bilieto galiojimas.. doh.gif kadangi jau radau kur paskambinti- tuom ir pasinaudosiu mirksiukas.gif .
dekui uz atsakymus 4u.gif
Tadas_Blinda
QUOTE(dvimame @ 2011 02 10, 14:17)
tai ok. ne apie mokama ar nemokama kalba eina.  g.gif
kad pavardes keitimas 100 euru - tai perskaiciau. Bet man idomu ka reiskia sakinys, kad jeigu ne visa bilieta nori keisti.. "If you do not wish all passengers in your booking to be changed" "you must contact our local reservations centre ".
tiesiog nedrasu pradeti keitima, kad nedingtu likusiems trims keleiviams bilieto galiojimas.. doh.gif  kadangi jau radau kur paskambinti- tuom ir pasinaudosiu  mirksiukas.gif .
dekui uz atsakymus 4u.gif
*

Tai juk aiskiai parasyta: "jei nenorite, kad uzsakymas butu pakeistas visiems keleiviams, tuomet privalote skambinti (kontaktuoti) i vietini rezervacijos centra".

Jei jus perkate bilieta trims zmonems, tai kaip suprantu jums on-line neleidzia pakeisti tik vienos pavardes. Bet as su tokiais dalykais neesu susidures, nes dazniausia buna pigiau pirkti kita bilieta, nei keisti pavarde, bet cia aisku priklauso nuo krypties.
spylkutia
Sveiki 4u.gif
Ar verta skrendant iš Stanstedo pirkti priority boarding bilietus? Skrisiu viena su vaiku, todėl man tai aktualu, bet jeigu ir čia bus taip, kaip iš Kauno, kad su priority vos ne bėgt iki lėktuvo reikėjo, tai gal neverta tada ir tų 4 svarų mokėt???
dvimame
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2011 02 10, 15:33)
Tai juk aiskiai parasyta: "jei nenorite, kad uzsakymas butu pakeistas visiems keleiviams, tuomet privalote skambinti (kontaktuoti) i vietini rezervacijos centra".

Jei jus perkate bilieta trims zmonems, tai kaip suprantu jums on-line neleidzia pakeisti tik vienos pavardes. Bet as su tokiais dalykais neesu susidures, nes dazniausia  buna pigiau pirkti kita bilieta, nei keisti pavarde, bet cia aisku priklauso nuo krypties.
*

4u.gif

QUOTE(spylkutia @ 2011 02 10, 17:14)
Sveiki  4u.gif
Ar verta skrendant iš Stanstedo pirkti priority boarding bilietus? Skrisiu viena su vaiku, todėl man tai aktualu, bet jeigu ir čia bus taip, kaip iš Kauno, kad su priority vos ne bėgt iki lėktuvo reikėjo, tai gal neverta tada ir tų 4 svarų mokėt???
*

kazkodel kai skridau su vaiku- ir taip praleido su priority keleiviais, bet tiesa sakant cia seniai taip buvo, anksciau gal tokia tvarka buvo. o dabar kai teko kelis kart skristi, tai tikrai visada praleidzia priority pirmuosius ir nieks ten nebega. Be to nera tie 4 svarai jau tokie dideli pinigai mirksiukas.gif .
Liepune
dar toki praktini klausima turiu - kokius dar mokescius turiu prideti prie sumos(ten jau su kai kuriais mokesciais), kuri gaunasi paspaudus ,,payment".Kaip suprantu:
1.bagazo, jei imi
2. administravimo mokestis mokant paprasta kreditine kortele - KOKS tas mokestis? Ar jis skaiciuojamas uz kiekviena bilieta?

Ir dar - jei perku du atskirus skrydzius (nes su persedimu), tai ta pirkima imanoma atlikti tik atskirai, ar yra kazkokia galimybe susjungi juos i viena pirkima tokiu budu gal sutaupant kazkokius mokescius?Jauciu , ne, bet patvirtinkite, prasau:)

Aciu 4u.gif
vile999
QUOTE(spylkutia @ 2011 02 10, 17:14)
Sveiki  4u.gif
*

siaip as irgi kiek girdejau is savu, kad su vaikuciu Londono oro uostose praleidzia pries visus be pirmenybes keleivius, kaip dabar butent butu neaisku.jei tikrai norit but rami del to as irgi pritariu, kad 4 svarai nera labai dideli pinigeliai ax.gif
spylkutia
QUOTE(vile999 @ 2011 02 10, 20:38)
siaip as irgi kiek girdejau is savu, kad su vaikuciu Londono oro uostose praleidzia pries visus  be pirmenybes keleivius, kaip dabar butent butu neaisku.jei tikrai norit but rami del to as irgi pritariu, kad 4 svarai nera labai dideli pinigeliai ax.gif
*

Tai žinoma, kad tai nėra dideli pinigai, bet gi kai taupai,tai norisi taupyti visur smile.gif
vile999
QUOTE(Liepune @ 2011 02 10, 23:32)
Ir dar - jei perku du atskirus skrydzius  (nes su persedimu), tai ta pirkima imanoma atlikti tik atskirai, ar yra kazkokia galimybe susjungi juos i viena pirkima tokiu budu gal sutaupant kazkokius mokescius?Jauciu , ne, bet patvirtinkite, prasau:)

*

man tas dalykas irgi idomus, jei noriu skrist i viena salies oro uosta, o grist is kito?visada maniau, kad skirtingi pirkimai skirtingi mokesciai, bet reikia eit pagooglint g.gif
Papildyta:
QUOTE(spylkutia @ 2011 02 10, 23:40)
Tai žinoma, kad tai nėra dideli pinigai, bet gi kai taupai,tai norisi taupyti visur smile.gif
*

na matot, su tais Ryanair yra idomiu faktu, kad ir su sverimais lagaminu jau prie lektuvu, todel ar praleis su vaikuciu ar ne, be pirmenybinio bilieto yra didele tikimybe , kad kaip pasvies taip padarys.todel cia jau reiktu sprest jei taupai zmogus tai taupai ir eini su visais arba perki ir eini pirmose gretose.na man ne viena tikrai karta teko skrist is stanstedo, bet ten nebuvo tokiu begimu iki lektuvo kaip viskas vyksta kaune ax.gif
meshkutee
Man irgi labai idomu kaip galima isvengti to korteles mokescio nes mes skrendam visada is londono trise tai kiekviena karta prie kiekvieno bilieto dar prisideda po 5sv. Tai uz bet kokia kelione pirmyn atgal vien uz korteles aptarnavima reik sumoket 30 sv. O taip noretusi sutaupyt. Gal kas gali pasidalinti
Papildyta:
QUOTE(Liepune @ 2011 02 10, 23:32)
dar toki praktini klausima turiu - kokius dar mokescius turiu prideti prie sumos(ten jau su kai kuriais mokesciais), kuri gaunasi paspaudus ,,payment".Kaip suprantu:
1.bagazo, jei imi
2. administravimo mokestis mokant paprasta kreditine kortele - KOKS tas mokestis? Ar jis skaiciuojamas uz kiekviena bilieta?
Ir dar - jei perku du atskirus skrydzius  (nes su persedimu), tai ta pirkima imanoma atlikti tik atskirai, ar yra kazkokia galimybe susjungi juos i viena pirkima tokiu budu gal sutaupant kazkokius mokescius?Jauciu , ne, bet patvirtinkite, prasau:)

Aciu 4u.gif
*

Kiek bilietu pirksi kartu ar atskirai jokio skirtumo jei neiimi bagazo draudimo ir pirmenybinio prie kiekvieno bilieto dar prideda po 5svarus ir jokio skirtumo vienas ar du bilietai vienu kartu. jei dviese tai pirmyn atgal jau 20 sv. Tik perkant bilietus atskirai reikia daryt atskirus chekinus o kaina vistiek ta pati
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.