Įkraunama...
Įkraunama...

"RYANAIR"- bilietų paieškos, akcijos, info...

QUOTE(Tadas_Blinda @ 2011 02 22, 18:03)
As asmeniskai brangesniu bilietu kaip 100 Lt neperku ir nepirksiu. Ir tai 100 Lt esu pasiruoses moketi uz bilietus i Ispanija ir Graikija. Ryanair'as daugiau nevertas, bet cia mano nuomone. Moku tiek, kiek negaila prarasti pinigų jei pvz. atsauktu skrydzius, pakeistu datas ir t.t.

Principo jokio nera. Kuo dazniau tikrinat, tuo didesne tikimybe rasti pigesni bilieta. Nakti (po 2 val.) tikimybe padideja kelis kartus. Jokiu bendru taisykliu ar desningumu, kada ismeta tuos pigesnius bilietus nera.

Na ,cia gal jus su persedimais taip pigiai gaunate, gal be "prisirisimo" prie konkrecios datos ir nesventinis variantas.. As nuo pat pirmos dienos ( nuo vasario pradzios tik paleido bilietus) "dabojau" sita nelemta skrydi is Kauno i Milana ( ir visa diena po kelis kartus ir nakty buvau prisedusi) . Mus tenkino tik tiesioginis ir savaigalinis variantas ir pigiau nei 150 litu zmogui i viena puse nesigavo vistiek . Taip, dabar "ant nervu" Wizz'ams tai paleido po 100 litu zmogui i viena puse, bet is Kauno nenuleido kainu .
P.S. jau gavau pranesima apie skrydzio keitima i Vilniu, operativumas gi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(avesta @ 2011 02 22, 16:58)
na, bet pabandyti gal galima?


Žinoma galima, jei pinigu jums negaila. Ką gali žinoti, gal Ryanair'as nusižengs savo pačių taisyklėms (kartais iš tiesų taip nutinka).

Ryanair visur pabrėžia, kad skraidina iš taško A į tašką B ir nevykdo jungiamųjų skrydžių. O kai perkate bilietus, Jūs padedate varnelę, kad susipažystate su taisyklėmis.

Ryanair is a 'point-to-point' airline. We therefore do not offer, and cannot facilitate, the transfer of passengers or their baggage to other flights, whether operated by Ryanair or other carriers. Passengers should not book onward flights connections with Ryanair or indeed with any other air or surface carrier. Ryanair accepts no responsibility for making connections and therefore will not be liable for any losses or expenses arising out of any failure to achieve a planned connection.
Atsakyti
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2011 02 22, 18:03)
As asmeniskai brangesniu bilietu kaip 100 Lt neperku ir nepirksiu. Ir tai 100 Lt esu pasiruoses moketi uz bilietus i Ispanija ir Graikija. Ryanair'as daugiau nevertas, bet cia mano nuomone. Moku tiek, kiek negaila prarasti pinigų jei pvz. atsauktu skrydzius, pakeistu datas ir t.t.

Principo jokio nera. Kuo dazniau tikrinat, tuo didesne tikimybe rasti pigesni bilieta. Nakti (po 2 val.) tikimybe padideja kelis kartus. Jokiu bendru taisykliu ar desningumu, kada ismeta tuos pigesnius bilietus nera.


Tadai_Blinda, su Ryanair'u skraidau senokai (kokius 4 metus po keleta kartu per metus ivairiomis kryptimis) ir perku taip pat tik pigius bilietus, bet dar neteko rasti pigesniu bilietu nei ju skelbiamos akcijos pradzioje (t.y. 2 val.nakties ir ryte), kuo ilgiau delsiama, tuo pigiu bilietu mazeja (skelbiamos akcijos laikotarpyje). Ar pats asmeniskai esat rades ir isigyjes bilietu skelbiamos akcijos viduryje pigesnius nei tarkim prasidejus akcijai g.gif Klausiu nuosirdziai 4u.gif , nes pati, kiek tik esu ziurejusi, neesu taip aptikusi bilietu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spyglaite: 22 vasario 2011 - 17:31
QUOTE(darvina @ 2011 02 22, 17:16)
Na ,cia gal jus su persedimais taip pigiai gaunate, gal be "prisirisimo" prie  konkrecios datos ir nesventinis variantas.. As nuo pat pirmos dienos ( nuo vasario pradzios tik paleido bilietus) "dabojau" sita nelemta skrydi is Kauno i Milana ( ir visa diena po kelis kartus ir nakty buvau prisedusi) . Mus tenkino tik tiesioginis ir savaigalinis variantas ir pigiau nei 150 litu zmogui i viena puse  nesigavo vistiek .  Taip, dabar "ant nervu" Wizz'ams tai  paleido po 100 litu zmogui i viena puse, bet is Kauno nenuleido kainu .
P.S. jau gavau pranesima apie skrydzio keitima i Vilniu, operativumas gi  mirksiukas.gif


Tai suprantama, kad mano kelionės datos visada yra pakankamai lankščios, todėl aš ieškau bilietų konkrečiai savaitei ar mėnesiui, prie savaitgalių dažniausiai taip pat neprisirišu. O kas nori Velykų ar Kalėdų savaitgaliui pigiai suskraidyti į Ispaniją ar UK, tai galiu nuliūdinti, nes šansai beveik lygus nuliui, nors aišku tas pigumas sąlyginis ir visada būna išimčių (pats į Londoną Velykoms pirkau po 39 Lt į abi puses). Ryanairas juk ne labdaros kompanija, jie puikiai supranta kokiu laikotarpiu žmonės dažniausiai skraido, supranta kad populiariausias išvykimo laikas yra savaitgalis, supranta kada Lietuvoje ilgieji savaitgaliai, supranta kada galima žmones priversti mokėti daugiau pinigėlių.
Kadangi manęs Milanas nedomina, tai kainų dinamikos ta kryptimi aš jums pakomentuoti ir negaliu.
Atsakyti
[quote=Tadas_Blinda,2011 02 22, 18:03]

[quote=Tadas_Blinda,2011 02 22, 18:42]
Tai suprantama, kad mano kelionės datos visada yra pakankamai lankščios, todėl aš ieškau bilietų konkrečiai savaitei ar mėnesiui, prie savaitgalių dažniausiai taip pat neprisirišu. O kas nori Velykų ar Kalėdų savaitgaliui pigiai suskraidyti į Ispaniją ar UK, tai galiu nuliūdinti, nes šansai beveik lygus nuliui,
[/quote]

Na, nereikia net tokiu ,,krastutinumu"- mes ieskom kovo pirmoms dviems arba antrai-treciai savaitems...Tikrai nei sventes, nei sezonas. ax.gif
Aciu uz pasidalinima patirtim- budesim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglaite @ 2011 02 22, 17:31)
Tadai_Blinda, su Ryanair'u skraidau senokai (kokius 4 metus po keleta kartu per metus ivairiomis kryptimis)  ir perku  taip pat tik pigius bilietus, bet dar neteko rasti pigesniu bilietu nei ju skelbiamos akcijos pradzioje (t.y. 2 val.nakties ir ryte), kuo ilgiau delsiama, tuo pigiu bilietu mazeja (skelbiamos akcijos laikotarpyje). Ar pats asmeniskai esat rades ir isigyjes bilietu skelbiamos akcijos viduryje pigesnius nei tarkim prasidejus akcijai g.gif Klausiu nuosirdziai 4u.gif , nes pati, kiek tik esu ziurejusi, neesu taip aptikusi bilietu doh.gif


Na mano skrydžių vidurkis su Ryanairu yra kažkur 6 kelionės per metus, bet yra kas dar dažniau skraido.

O jūs matėte, kad Ryanaire kada nors kokios akcijos nebūtų? smile.gif Ten pas juos kiekvieną dieną akcija ir vis jie išparduoda tą patį vieną milijoną vietų (atkreipkite dėmesį)... smile.gif

Būna dažnai tokių atvejų.

Pvz.: aš vasario 15 d. rašiau:

QUOTE
Pigesni bilietai į Tamperę ir atgal kovo šventiniam savaitgaliui.

Kovo 11 d. (penktadienis) Kaunas - Tampere - 13.60 Lt
Kovo 13 d. (sekmadienis) Tampere - Kaunas - 13.60 Lt

Viso: 27.20 Lt


Vėliau tokių kainų nebuvo, nors akcijos ir toliau tęsiasi...
Šiandien analogiškomis datomis Jūs sumokėtumėte 82.75 LTL, t.y. 3 kartus brangiau. Bet gali būti, kad ir vėl išmes kokių bilietų kaip po naujų metų pvz. po 4 Litus į vieną galą, čia taisyklių nėra.... smile.gif


Papildyta:
QUOTE(Liepune @ 2011 02 22, 17:51)
Na, nereikia net tokiu ,,krastutinumu"- mes ieskom kovo pirmoms dviems arba antrai-treciai savaitems...Tikrai nei sventes, nei sezonas.  ax.gif
Aciu uz pasidalinima patirtim- budesim mirksiukas.gif


Sorry, Milano krypties tikrai negaliu komentuoti, nes madų sostinė manęs nedomina. Jei ką užmatysiu parašysiu...
Atsakyti
QUOTE(Liepune @ 2011 02 22, 18:51)
Na, nereikia net tokiu ,,krastutinumu"- mes ieskom kovo pirmoms dviems arba antrai-treciai savaitems...Tikrai nei sventes, nei sezonas.  ax.gif
Aciu uz pasidalinima patirtim- budesim mirksiukas.gif

manau, pigiau nebus ( nebent koks stebuklas g.gif ) , nes labai velai "paleido" bilietus, praktiskai mazai laiko ir svenciu visokiu yra ir t.t, neapsimoka ( kaip sake ponas Tadas) nupiginti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2011 02 22, 18:20)
Žinoma galima, jei pinigu jums negaila. Ką gali žinoti, gal Ryanair'as nusižengs savo pačių taisyklėms (kartais iš tiesų taip nutinka).

Ryanair visur pabrėžia, kad skraidina iš taško A į tašką B ir nevykdo jungiamųjų skrydžių. O kai perkate bilietus, Jūs padedate varnelę, kad susipažystate su taisyklėmis.

Ryanair is a 'point-to-point' airline. We therefore do not offer, and cannot facilitate, the transfer of passengers or their baggage to other flights, whether operated by Ryanair or other carriers. Passengers should not book onward flights connections with Ryanair or indeed with any other air or surface carrier. Ryanair accepts no responsibility for making connections and therefore will not be liable for any losses or expenses arising out of any failure to achieve a planned connection.


Viskas teisingai.
Kita vertus, jei jau jie griauna musu planus ir keicia tvarkarasti, tai gal ir be papildomo mokescio (25E/1blt) gali pakeisti i kita musu rasta skridi?
Atsakyti
QUOTE(avesta @ 2011 02 22, 18:04)
Viskas teisingai.
Kita vertus, jei jau jie griauna musu planus ir keicia tvarkarasti, tai gal ir be papildomo mokescio (25E/1blt) gali pakeisti i kita musu rasta skridi?


Na taip, bet jie uz jusu planus neatsakingi... smile.gif
As Jusu vietoje vis del to paskambinciau, juo labiau kad turite konkretu pageidavima i koki skrydi noretumete pasikeisti. Niekas del to per galva neduos. Kai buvo cia tas ugnikalnio issiverzimas, tai Ryanairas kazkaip geranoriskai keisdavo tuos skrydzius be mokesciu.
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2011 02 22, 12:43)
As tai uz tai, kad ir paciam reiktu sekti savo skrydzio pakeitimus. Kartas nuo karto patikrinti my bookings, o ypac pries skrydi. Nes tas laiskas, kad ir buvo siustas, kita karta gali i i spam nueiti ar siaip nepraeiti.

Asa, kada jusu Barselona?

Bookinge jau yra skrydzio informacija is Vilniaus. Keista, kad net skrydzio laikas minuciu tikslumu paliktas tas pats.  biggrin.gif  Aisku, bent jau mums jis dar keisis.

O kaina mus datai i Barselona 100 lt didesne nei vakar vakare is Kauno rode.
Spaliui i Roma nebrangiu bilietu yra.

Mūsų gegužę, jau gavau laišką iš jų ir pasikeičiau Kauną į Vilnių, daugiau viskas liko nepakitę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2011 02 22, 18:57)
Sorry, Milano krypties tikrai negaliu komentuoti, nes madų sostinė manęs nedomina. Jei ką užmatysiu parašysiu...

musu irgi nedomina visai lotuliukas.gif Tiesiog is ten automobiliu toliau vazinesim, iki Romos ir aplink.

QUOTE(darvina @ 2011 02 22, 18:58)
manau, pigiau nebus ( nebent koks stebuklas g.gif ) , nes labai velai "paleido" bilietus, praktiskai mazai laiko ir svenciu visokiu yra ir t.t, neapsimoka ( kaip sake ponas Tadas) nupiginti.  4u.gif


Tai vat..Jei nebus pigiaus, tada nekeliausim, nes 1000 lt visiems bilietams (su mokesciais ir bagazu vienu visiems)nenorim virsyti. Persedimai, kiek ziurejau, nedekingi.
Atsakyti
Perku dbr bilietus rašo 432.58eur (1,591.28lt) g.gif tai išeina, kad kursas 3,67 blink.gif blink.gif Beje perku su visa electron.

Labai neturiu laiko praverst tema, blush2.gif bet kažkam taip buvo, ar imanoma rašyt koki skundą kad tiek nuskaičiuoja? g.gif
Atsakyti