Įkraunama...
Įkraunama...

"RYANAIR"- bilietų paieškos, akcijos, info...

QUOTE(milaaa @ 2011 03 01, 18:39)
kodel tureciau moketi papildomai 35 lt? g.gif


Daugumas zmoniu tiek moka ir puikiai zinote uz ka.
Bet kadangi Jus esate cia pigiu skrydziu eksperte, tai jums tokie bilietai papildomai kainuos biski maziau - apie 23,50 Lt.

P.S. Na tai laukiam pigesnių bilietų pasiūlymų į Gatwicką iš Jūsų lupų. Na gerai, jei ne konkrečiom datom, tai bent jau bet kuriam kovo savaitgaliui. Juk sakėte, kad nusipirkti pigiau nei bilieto keitimo mokestis. O gal jūs tik liežuviu tokia gudri?
Atsakyti
Pigiai i londona:

http://pradziamoksli...-i-londona.html
Atsakyti
QUOTE(Tora 5 @ 2011 03 01, 17:12)
Hm,bandau prisiminti...mes atsispausdinom bilietus pries skrydi likus 2 savaitems,kelionej isbuvom savaite.Taciau bilietus visus turejom rankose atsispausdintus jau,ta prasme pries skrydi uz karto visus.

Jei skrydis su atgaline data, tada taip, leidzia iskart check-in daryti su skrydziu i prieki...Kitu atveju ne anksciau kaip 14 dienu pries
Atsakyti
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2011 03 01, 20:24)
Daugumas zmoniu tiek moka ir puikiai zinote uz ka.
Bet kadangi Jus esate cia pigiu skrydziu eksperte, tai jums tokie bilietai papildomai kainuos biski maziau - apie 23,50 Lt.

P.S. Na tai laukiam pigesnių bilietų pasiūlymų į Gatwicką iš Jūsų lupų. Na gerai, jei ne konkrečiom datom, tai bent jau bet kuriam kovo savaitgaliui. Juk sakėte, kad nusipirkti pigiau nei bilieto keitimo mokestis. O gal jūs tik liežuviu tokia gudri?


kaip jus neuzsiimate bilietu paieskom kitiems, taip ir as smile.gif todel bilietu tik for fun neieskosiu 4u.gif jus neblogiau uz mane zinote, kad rasti kovui pigius bilietus yra per velu ir nerealu pradedant ju ieskoti dabar smile.gif ir nereikia tu mano zodziu isvartyti, juk zinote, jei desningai ieskote galimybes kazkur nukeliauti pries pakankamai laiko, tai tikrai imanoma rasti tinkamas kainas, kad ir su persedimu smile.gif
butent tai as turejau galvoje 4u.gif
todel Tadai prasau -liaukimes pyktis 4u.gif
Atsakyti
Rasti kovui pigius bilietus labai realu(zinoma su persedimu), atsidaryk link'a kuri katik idejau ir pamatysi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2011 03 01, 21:14)
Jei skrydis su atgaline data, tada taip, leidzia iskart check-in daryti su skrydziu i prieki...Kitu atveju ne anksciau kaip 14 dienu pries

va cia gera zinia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2011 03 01, 20:14)
kaip jus neuzsiimate bilietu paieskom kitiems, taip ir as smile.gif todel bilietu tik for fun  neieskosiu 4u.gif jus neblogiau uz mane zinote, kad rasti kovui pigius bilietus yra per velu ir nerealu pradedant ju ieskoti dabar smile.gif ir nereikia tu mano zodziu isvartyti, juk zinote, jei desningai ieskote galimybes kazkur nukeliauti pries pakankamai laiko, tai tikrai imanoma rasti tinkamas kainas, kad ir su persedimu smile.gif
butent tai as turejau galvoje 4u.gif
todel Tadai prasau -liaukimes pyktis 4u.gif


Aš pvz. niekada neparašyčiau teiginių kaip jūs tai padarėte, t.y. nepasitikrinęs ar iš tiesų galima pigiau nuskristi nurodytomis datomis, nei kortelės keitimo mokestis. Sutinku, kad dažniausiai keisti pavardžių neapsimoka, bet tik ne šį kartą. O jei jau Jūs prašovėte pro šalį tai pripažinkite ir tiek. Juk žmonės skaito forumą ir tiki tuo kas rašoma. Tiesiog tam žmogui, kuris nori bent dalį pinigėlių atgauti, Jūs tokiais pasisakymais darote meškos paslaugą. 4u.gif

P.S.
O kas liečia bilietų paieškas, tai čia keliems žmonėms padėjau užsisakyti tiek bilietus į Londoną, tiek kelionę į Keniją be jokio atlygio. Taip jau gavosi, kad vienos šeimynos kelionę į Egiptą atšaukė. Žmonės mandagiai ir labai nuoširdžiai kreipėsi pagalbos, todėl ir padėjau. Finale kelionė į Keniją gavosi pigesnė, nei į Egiptą. Kelionės aprašymas su datomis ir bendra sąmata yra "Kenijos" temoje.
Atsakyti
QUOTE(kaladze @ 2011 03 01, 20:18)
Rasti kovui pigius bilietus labai realu(zinoma su persedimu), atsidaryk link'a kuri katik idejau ir pamatysi wink.gif


Jo labai net realu, tik pamišot paminėti, kad ten ne persėdimai, o pernakvojimai oro uoste ant kėdžių ... smile.gif

Pvz. kovo 19 d. 20.00 val. atskrendi i Oslą, tada is ten kita diena skrendi i Gatwicka 11.00 val. Viso kelione kainuoja apie 70 Lt (cia jei turi MC prepaid kortele). Jei nori daugiau pinigu neisleisti, turi: miegoti oro uoste ant kedziu, valgyti desra su duona, o ja uzsigerti vandeniu is WC. Apie dušą aš net nekalbu... smile.gif Atgal irgi ta pati dainelė... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2011 03 01, 21:35)
Aš pvz. niekada neparašyčiau teiginių kaip jūs tai padarėte, t.y. nepasitikrinęs ar iš tiesų galima pigiau nuskristi nurodytomis datomis, nei kortelės keitimo mokestis. Sutinku, kad dažniausiai keisti pavardžių neapsimoka, bet tik ne šį kartą. O jei jau  Jūs prašovėte pro šalį tai pripažinkite ir tiek. Juk žmonės skaito forumą ir tiki tuo kas rašoma. Tiesiog tam žmogui, kuris nori bent dalį pinigėlių atgauti, Jūs tokiais pasisakymais darote meškos paslaugą.  4u.gif

P.S.
O kas liečia bilietų paieškas, tai čia keliems žmonėms padėjau užsisakyti tiek bilietus į Londoną, tiek kelionę į Keniją be jokio atlygio. Taip jau gavosi, kad vienos šeimynos kelionę į Egiptą atšaukė. Žmonės mandagiai ir labai nuoširdžiai kreipėsi pagalbos, todėl ir padėjau. Finale kelionė į Keniją gavosi pigesnė, nei į Egiptą. Kelionės aprašymas su datomis ir bendra sąmata yra "Kenijos" temoje.


o jus jau zinote tu bilietu pardavimo kaina? kad isitikines teigiate, kad apsimoka g.gif
jei manote, kad as neteisi, tebunie, pripazistu biggrin.gif bet is tiesu nuosirdziai manau, kad neapsimoka, jei butent ta data nera mirtinai reikalinga, kaip jau rasiau smile.gif jei reiktu man, bandyciau ieskoti ivairiu variantu su persedimais smile.gif

o del p.s. kartais padarau ta pati, nes kai kuri laika tuo domiesi, nebeatrodo labai sudetinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2011 03 01, 20:58)
o jus jau zinote tu bilietu pardavimo kaina? kad isitikines teigiate, kad apsimoka g.gif
jei manote, kad as neteisi, tebunie, pripazistu biggrin.gif bet is tiesu nuosirdziai manau, kad neapsimoka, jei butent ta data nera mirtinai reikalinga, kaip jau rasiau smile.gif jei reiktu man, bandyciau ieskoti ivairiu variantu su persedimais smile.gif

o del p.s. kartais padarau ta pati, nes kai kuri laika tuo domiesi, nebeatrodo labai sudetinga 4u.gif


As cia nieko neteisiu, tik sakau, kad kita karta reikia pasitikrinti ir tiek.

Jau rasiau, kad siai minutei analogiski bilietai kainuoja 540 Lt (+35 Lt kortelės mokestis).
Jei pavardės keitimo mokestis yra 350 Lt, tuomet mokėti daugiau kaip 200 Lt nelabai ir apsimoka. Manau, kad teisingiausia būtų konstatuoti tokį faktą ir tiek. O galutinė kaina manau yra derybų objektas. Bet manau, jei kas pasiūlys bendroje sumoje 400 Lt (350 Lt + 50Lt), tai bus gera kaina.
P.S.
Yra žmonių, kuriems datas ir pavardes pakeičia nemokamai, susikloščius tam tikromis aplinkybėmis. Bet nepabandęs nesužinosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tadas_Blinda: 01 kovo 2011 - 21:17
Nu bet Ryanairas euro kursa uzsidejes, tai truksta zodziu, jeigu pvz., didele bilieto kaina arba perkama daug bilietu vienu kartu, tai skirtumas tarp realaus kurso ir to kuri taiko Ryanairas gaunasi simtais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mariposa @ 2011 03 02, 02:33)
Nu bet Ryanairas euro kursa uzsidejes, tai truksta zodziu, jeigu pvz., didele bilieto kaina arba perkama daug bilietu vienu kartu, tai skirtumas tarp realaus kurso ir to kuri taiko Ryanairas gaunasi simtais  doh.gif

Taip taip, aš aną savaitę būčiau 200lt permokėjus, gerai kad susiradau info kaip padaryti kad norm kursu skaičiuotu doh.gif



Gal galite pasidalinti patirtimi už kiek panašiai lt esate vasarą į Paris Beuvais nuskridę pirmyn atgal? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilmuutee: 02 kovo 2011 - 09:47