Įkraunama...
Įkraunama...

> Viskas naujagimiui, viskas ką tik atėjusiems į š

QUOTE(MAMICY @ 2012 11 01, 13:10)
pažodinis šito vertimas
user posted image



4u.gif 4u.gif 4u.gif
ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DOGEFA @ 2012 10 14, 16:47)

Parodysiu naujausius savo kūrinukus.
user posted image



wub.gif nu kodel as tokia tingine pasidariau ir nieko nemezgu blush2.gif labai grazu

QUOTE(IngridaGal @ 2012 10 17, 12:29)

wub.gif wub.gif noreciau ir as savo kleckui tokio wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2012 10 30, 22:35)
Sveikos. gal kuri gali pasidalinti schemute, kaip megzti vaikišką kombinzoniuką? Man nelabai daeina kaip megzt kad siūlių nebūtų. Bet tik lietuviškai arba rusiškai, kirom kalbom neskaitau blush2.gif

Gal tiks:

user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murce: 05 lapkričio 2012 - 11:02
QUOTE(DOGEFA @ 2012 10 14, 17:47)
Atsiprašau visų, kurios prašo schemų. Aš su mielu noru jas duočiau, tik as mezgu be jų ir net nemokėčiau jų išbražyti. Kiekvieną drabužėlį mezgu iš galvos ir nieko nesirašau, kita kartą jau būnu viską pamiršusi doh.gif . Todėl net neišsivaiduoju kiek laiko uztruktų viską suskaičiuoti ir surašyti detaliai. Be to siūlai skirtingų storių, tai netikų. Aš viską mezgu "iš akies".
Parodysiu naujausius savo kūrinukus.
user posted image

user posted image
user posted image

user posted image

labai gražu, ačiū už idėjas, žinau ką megsiu savo pipirui thumbup.gif
Atsakyti
Mamytės gal turit vilnonių drėgmę sulaikančių kelnyčių brėžinuką, schemutę ar aprašymą? Taip rankos niežti pabandyti ir pačiai numegzti ax.gif
Atsakyti
Cia yra visa tema apie kelnyciu mezgima, gal ka rasite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2012 11 09, 18:54)
Mamytės gal turit vilnonių drėgmę sulaikančių kelnyčių brėžinuką, schemutę ar aprašymą? Taip rankos niežti pabandyti ir pačiai numegzti ax.gif

Kad kažkur buvo, tai tikrai, bet dabar nepasakysiu, kur. Googlint reikia. Girdėjau mamos gamina iš senų megztinių. Bet čia reik tokių iš babos spintos.
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2011 04 21, 14:24)
Pavasarinė šilko kepurytė mažiausiąjai  ax.gif

user posted image

Merginos padėkit ax.gif labai norėčiau šios kepurytės shemukės blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Niiija @ 2012 11 13, 01:09)
Merginos padėkit ax.gif labai norėčiau šios kepurytės shemukės blush2.gif

visa temute yra salmuku mezgimui, tik reik netinget paieskot mirksiukas.gif yra ir jusu norima kepuryte, prasom cia temute
Atsakyti
QUOTE(Eisra @ 2012 11 13, 11:56)
visa temute yra salmuku mezgimui, tik reik netinget paieskot mirksiukas.gif yra ir jusu norima kepuryte, prasom cia temute

netingėjau tiesiog šią visą temą perskaičiau ir neradau, o su mažuoju viršininku ant rankų nelabai ką ir priieškosi smile.gif Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Niiija @ 2012 11 13, 16:55)
netingėjau tiesiog šią visą temą perskaičiau ir neradau, o su mažuoju viršininku ant rankų nelabai ką ir priieškosi smile.gif  Ačiū

Liaukitės, pačiame pirmame puslapyje pačioje pirmoje žinutėje yra tokios kepurytės aprašymas 4u.gif
Atsakyti
Mano kuklusis komplektukas. Pirmas blynas, kita karta jau koki rasteli meginsiu ismegzt rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti