Įkraunama...
Įkraunama...

> Viskas naujagimiui, viskas ką tik atėjusiems į š

QUOTE(mamux ievux @ 2013 03 22, 21:29)
https://picasaweb.go...231577771076674[/IMG]

bandau įkelt savo darbukų nuotraukytę  smile.gif

grazus komplektukas, ir spalvytes labai grazios drinks_cheers.gif gaila nemoku reglano megzt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(balleys @ 2013 03 22, 21:32)
grazus komplektukas, ir spalvytes labai grazios  drinks_cheers.gif  gaila nemoku reglano megzt verysad.gif


reglano mezgimo iš viršaus schema yra temoje "vaikiški rūbeliai, 27 tema", p. 9, 102 žinutė 4u.gif Viskas ten labai paprasta, tik sunku akis susiskaičiuot nuo kaklo pradedant, kad išplatėtų tiek kiek reikia doh.gif

Atsiprašau, dar prispaminsiu čia, kol išmoksiu normaliai fotkes įkelt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mamux ievux @ 2013 03 22, 21:50)
reglano mezgimo iš viršaus schema yra temoje "vaikiški rūbeliai, 27 tema", p. 9, 102 žinutė  4u.gif  Viskas ten labai paprasta, tik sunku akis susiskaičiuot nuo kaklo pradedant, kad išplatėtų tiek kiek reikia  doh.gif

Atsiprašau, dar prispaminsiu čia, kol išmoksiu normaliai fotkes įkelt  blush2.gif

einu pasniukstinesiu kaip ten mezgasi, bet siaip jei mezgant is apacios i virsu lengviau turetu but ar ne g.gif man taip grazu i tuos reglanus ziuret ale gi zalia esu sioj srity blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(balleys @ 2013 03 22, 21:53)
einu pasniukstinesiu kaip ten mezgasi, bet siaip jei mezgant is apacios i virsu lengviau turetu but ar ne g.gif  man taip grazu i tuos reglanus ziuret ale gi zalia esu sioj srity blush2.gif


reglaną iš viršaus rinkausi, nes šitas megztukas visai be siūlių (kadangi mažiukas, tai rankoves mezgiau 5 virbalais kaip kojines biggrin.gif ) o tada ir kelnes to paties įkvėpimo pagauta tik su viena siūle nuo klyniuko iki juosmens nugaroj susigalvojau numegzt. Labai man nuobodu siūles sumezginėt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamux ievux @ 2013 03 22, 21:59)
reglaną iš viršaus rinkausi, nes šitas megztukas visai be siūlių (kadangi mažiukas, tai rankoves mezgiau 5 virbalais kaip kojines  biggrin.gif ) o tada ir kelnes to paties įkvėpimo pagauta tik su viena siūle nuo klyniuko iki juosmens nugaroj susigalvojau numegzt. Labai man nuobodu siūles sumezginėt  doh.gif

o man atvirksciai labiau patinka su siulem megzt, bet kai mazam zmoguciui matyt geriau be ju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(balleys @ 2013 03 22, 22:07)
o man atvirksciai labiau patinka su siulem megzt, bet kai mazam zmoguciui matyt geriau be ju ax.gif


thumbup.gif

Atsakyti
thumbup.gif
[/quote]
Atsakyti
atsiprašau, prišiukšlinau čia į gražią temutę blush2.gif
bet pagaliau, atrodo, įvaldžiau vaizdelių įkėlimo ypatumus, tai dabar jau bandau dalintis civilizuotai ax.gif
noriu pasirodyt, nes šitas komplektukas grynai SM mezgimo temučių produktas - ir modeliukai, ir paveiksliukai - ačiū visoms, kurios dalinasi savo sukurtais grožiais thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(mamux ievux @ 2013 03 22, 23:46)
atsiprašau, prišiukšlinau čia į gražią temutę  blush2.gif
bet pagaliau, atrodo, įvaldžiau vaizdelių įkėlimo ypatumus, tai dabar jau bandau dalintis civilizuotai  ax.gif
noriu pasirodyt, nes šitas komplektukas grynai SM mezgimo temučių produktas - ir modeliukai, ir paveiksliukai - ačiū visoms, kurios dalinasi savo sukurtais grožiais  thumbup.gif


šiukšlink šiukšlink nes labai gražus darbelis kruopščiai padarytas ir turetu ant modeliuko puikiai atrodyti. ant kokio amžiaus leliuko daret?
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2013 03 23, 00:16)
šiukšlink šiukšlink nes labai gražus darbelis kruopščiai padarytas ir turetu ant modeliuko puikiai atrodyti. ant kokio amžiaus leliuko daret?


Ačiū už pagyrimus 4u.gif
0-3 mėn. - pagal išmatavimus išėjo tarp 56 ir 62 dydžio. Tiesą sakant, ilgai svarsčiau ar geriau megztukas ir kelnės, ar kombinzonas. Bet, kadangi bus pavasario - vasaros sezonas, nutariau, kad geriau pirmas variantas. Ir dar - kombinzoniukai labai gražu, bet tokį mažiuką nepatogu perrenginėt, kai dažnai sauskelnes keist reikia, ypač jei užsegimas tik iki klyniuko. O kai tik kelnes numaut reikia, paprasčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamux ievux @ 2013 03 22, 23:46)
atsiprašau, prišiukšlinau čia į gražią temutę  blush2.gif
bet pagaliau, atrodo, įvaldžiau vaizdelių įkėlimo ypatumus, tai dabar jau bandau dalintis civilizuotai  ax.gif
noriu pasirodyt, nes šitas komplektukas grynai SM mezgimo temučių produktas - ir modeliukai, ir paveiksliukai - ačiū visoms, kurios dalinasi savo sukurtais grožiais  thumbup.gif

user posted image

mamux ievux tavo kostiumelis nuostabus !!!!!gal galetum pasidalinti kaip mezgiai megztuka ,matau kad jis reglano rankovemis,man kaip tik reikia tokio dydzio,nes laukiuosi ir mano pupa ateis i si pasauli liepos pab.Buciau be galo dekinga
aciu
Atsakyti
QUOTE(mamux ievux @ 2013 03 23, 11:48)
Ačiū už pagyrimus  4u.gif
0-3 mėn. - pagal išmatavimus išėjo tarp 56 ir 62 dydžio. Tiesą sakant, ilgai svarsčiau ar geriau megztukas ir kelnės, ar kombinzonas. Bet, kadangi bus pavasario - vasaros sezonas, nutariau, kad geriau pirmas variantas. Ir dar - kombinzoniukai labai gražu, bet tokį mažiuką nepatogu perrenginėt, kai dažnai sauskelnes keist reikia, ypač jei užsegimas tik iki klyniuko. O kai tik kelnes numaut reikia, paprasčiau  smile.gif

mano bus lapkritinukas tai ir galvoju kokiu šiltu rubeliu prisigaminti savo pagrandukui... namuose buti megsiu kelnyčiu ir megztuku o va kur i lauka eiti tai turbut teks kombinezonu panarplioti. pirmi du mano vasara gime tai net nenutuokiu kiek ir kokiu realiai rubeliu šiltesniu reiks doh.gif
Atsakyti