Įkraunama...
Įkraunama...

> Viskas naujagimiui, viskas ką tik atėjusiems į š

QUOTE(mamux ievux @ 2013 04 02, 19:25)
akių reikia pridėti 4 vietose - išeina 4 takeliai vedantys nuo kaklo link pažastų - 1 akis ir yra tas takelis, o iš abiejų jos pusių pridedant po 1 akį mezginys tolygiai platėja - ir nugara su priekiu, ir rankovės. Numezgus kelias eiles tai pasimatys  smile.gif Petukų atskirai formuoti nereikia - juk reglanas neturi pečių siūlės, ją pakeičia einanti į pažastis. Tik aš priekiui ėmiau porą akių mažiau negu nugarai (14 a. nugarai ir po 6 a. priekiui + po 6 a. užsegimui), nes užsegimo akys irgi pločio prideda Sėkmės 4u.gif

mamux ievux,sirdingai dekoju,manau supratau savo klaida,reikes pabandyti is naujo ,o kiek tau gavosi prideti akiu beplatinant (atleisk,turbut labai kvaili mano klausimai)
Atsakyti
QUOTE(meskinai5 @ 2013 04 02, 22:38)
mamux ievux,sirdingai dekoju,manau supratau savo klaida,reikes pabandyti is naujo ,o kiek tau gavosi prideti akiu  beplatinant (atleisk,turbut labai kvaili mano klausimai)

priklauso nuo siūlo storio, kiek akių prisidės. Bet standartinis platinimas - dvi akys kiekviename takelyje kas antra eilė. Tai per dvi eiles paplatėja 8 akimis. Jeigu siūlai stori, reikės mažiau eilių, mažesnis ir pridedamų akių skaičius bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2013 04 04, 09:11)
priklauso nuo siūlo storio, kiek akių prisidės. Bet standartinis platinimas - dvi akys kiekviename takelyje kas antra eilė. Tai per dvi eiles paplatėja 8 akimis. Jeigu siūlai stori, reikės mažiau eilių, mažesnis ir pridedamų akių skaičius bus  4u.gif

aciu meskuole thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(meskinai5 @ 2013 04 04, 11:12)
aciu meskuole thumbup.gif

dar vienas klausimas mezgant reglanu,kai jau apatine dalis numezgsta, mezgant rankoves ar dar reikia jas platinti,ar uztenka tiek akiu kiek praplatejo nuo reglano?
Atsakyti
QUOTE(meskinai5 @ 2013 04 04, 10:35)
dar vienas klausimas mezgant reglanu,kai jau apatine dalis numezgsta, mezgant rankoves ar dar reikia jas platinti,ar uztenka tiek akiu kiek praplatejo nuo reglano?


aš tik vieną kartą nuo viršaus esu mezgusi. man labiau nuo apačios patinka, bet principas, manau, tas pats.
Standartiškai tai, kas būna ties pažastimis, yra plačiausia rankovės dalis. Tuomet, jei modeliukas ne kokiomis tai ypatingomis rankovėmis, reiktų po truputį siaurinti rankoves link riešo.
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2013 04 04, 13:08)
aš tik vieną kartą nuo viršaus esu mezgusi. man labiau nuo apačios patinka, bet principas, manau, tas pats.
Standartiškai tai, kas būna ties pažastimis, yra plačiausia rankovės dalis. Tuomet, jei modeliukas ne kokiomis tai ypatingomis rankovėmis, reiktų po truputį siaurinti rankoves link riešo.

aciu meskuole,as nesiaurinau i apacia, bet gavosi neblogai ,greitu laiku parodysiu savo darba.Pirma karta mezgiau reglana nuo virsaus ir puikiai gavosi, labai dziaugiuosi.Visu pirma noriu jums visoms sirdingai padekoti uz pagalba thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
Dabar kreipiuosi i tas mezgejeles ,kurios tvirtos rusu kalboj,gal kuri galetu man padeti? ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2013 04 04, 09:11)
priklauso nuo siūlo storio, kiek akių prisidės. Bet standartinis platinimas - dvi akys kiekviename takelyje kas antra eilė. Tai per dvi eiles paplatėja 8 akimis. Jeigu siūlai stori, reikės mažiau eilių, mažesnis ir pridedamų akių skaičius bus  4u.gif


Taip platinama mezgant reglaną iš apačios. Iš viršaus, pagal tą schemą, kuria čia vadovaujamės, platinama kiekvienoj eilėj po 1 akį iš abiejų takelio pusių - tas visose megztukų fotkėse labai gerai matosi 4u.gif

Meskinai5, iš diskusijos suprantu, kad megztukas jau baigtas, belieka vaizdelio sulaukti smile.gif Gerai, kad atsirado, kas pataria kaip mezginuką tęsti 4u.gif

Maniškis drabužėlių modelis per savaitgalį į šį pasaulį atėjo, taigi, teko nuo kompo pasitraukt kelioms dienoms mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamux ievux: 08 balandžio 2013 - 16:03
Prasau pagalbos 000189.gif reikia numegzti mazdaug 2-3 menesiu normalaus sudejimo mergytei suknyte,na geriau biski didesne,nei mazesne.Tai pasirinkau 68 dydi,bet paziurejau i dvi dydziu lenteles,ten raso krutines apimtis 48-49cm.,tai perlenkus gautusi apie 24cm.,bet man kazkaip labai daug pasirode g.gif
Todel prasau patarti kas mezgat tokio dydzio kleckiukui,arba gal kuri mamyte gali pamatuot saviski blush2.gif Ir dar,suknytes apacia darau 60cm.,ar nebus per siaura? Buciau labai dekinga jei pagelbetumet 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meskinai5 @ 2013 04 05, 09:49)
Dabar kreipiuosi i tas mezgejeles ,kurios tvirtos rusu kalboj,gal kuri galetu man padeti? ax.gif  ax.gif  ax.gif

Ta prasme, mezgimo rusų klaboje? biggrin.gif Klauskit 4u.gif

QUOTE(vienas zmogus @ 2013 04 09, 17:11)
Prasau pagalbos 000189.gif  reikia numegzti mazdaug 2-3 menesiu normalaus sudejimo mergytei suknyte,na geriau biski didesne,nei mazesne.Tai pasirinkau 68 dydi,bet paziurejau i dvi dydziu lenteles,ten raso krutines apimtis 48-49cm.,tai perlenkus gautusi apie 24cm.,bet man kazkaip labai daug pasirode g.gif
Todel prasau patarti kas mezgat tokio dydzio kleckiukui,arba gal kuri mamyte gali pamatuot saviski  blush2.gif Ir dar,suknytes apacia darau 60cm.,ar nebus per siaura? Buciau labai dekinga jei pagelbetumet 4u.gif

68 dydis jau čia pusmečio mergytei, jei labai nenukrypo gimstant ir augant nuo standartų mirksiukas.gif Tarkim, maniškė gimė 51cm, sesers mergaitė - 54cm. Manoji atitiko standartus, sesers - viršino vystymosi kreivės skaičiukus nuo pat gimimo. Individualūs labai tiek skaičiukai kiekvienam vaikui 4u.gif
Atsakyti
Tai taip,pagal ta lentele 68 dydis nuo 3 iki 6 menesiu,bet kai reikia 3 menesiu,tai gal geriau 68,nei 62,nes tarp ju kitokio dydzio nera,o ir plotis tik 1 cm.tesiskiria.O mergyte gime beveik 3 400,ugis 53cm.,sakyciau jau i didesne puse nuo normos,tai geriau nepamazint.Bet man tas plotis vis tiek per didelis atrodo g.gif ,ech,labai seniai tokio amziaus klecka rankose turejau,nebeprisimenu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vienas zmogus @ 2013 04 09, 16:11)
Prasau pagalbos 000189.gif  reikia numegzti mazdaug 2-3 menesiu normalaus sudejimo mergytei suknyte,na geriau biski didesne,nei mazesne.Tai pasirinkau 68 dydi,bet paziurejau i dvi dydziu lenteles,ten raso krutines apimtis 48-49cm.,tai perlenkus gautusi apie 24cm.,bet man kazkaip labai daug pasirode g.gif
Todel prasau patarti kas mezgat tokio dydzio kleckiukui,arba gal kuri mamyte gali pamatuot saviski  blush2.gif Ir dar,suknytes apacia darau 60cm.,ar nebus per siaura? Buciau labai dekinga jei pagelbetumet 4u.gif


Va čia yra suknytės schemutė (puslapio apačioje). Jums reikia kažkur tarp pirmo ir antro skaičiukų rinktis, nes pirmas yra 1-3 mėn. vaikui (56/62), o antras skaičius - 6-9 mėn. (68/74). Panašiai ir gaunasi krūtinės apimtis, kaip kad jūs ir matuojate. Gi jie tokie apvalūs būna smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mamux ievux @ 2013 04 08, 16:55)
Taip platinama mezgant reglaną iš apačios. Iš viršaus, pagal tą schemą, kuria čia vadovaujamės, platinama kiekvienoj eilėj po 1 akį iš abiejų takelio pusių - tas visose megztukų fotkėse labai gerai matosi  4u.gif

Meskinai5, iš diskusijos suprantu, kad megztukas jau baigtas, belieka vaizdelio sulaukti  smile.gif Gerai, kad atsirado, kas pataria kaip mezginuką tęsti  4u.gif

Maniškis drabužėlių modelis per savaitgalį į šį pasaulį atėjo, taigi, teko nuo kompo pasitraukt kelioms dienoms  mirksiukas.gif

mamux ievux,visas maisas jau primegztas,tik mazu detaliu trksta :tai sagu,tai gumytes blush2.gif .kai tik sudesiu visus taskus tai butinai jums parodysiu. smile.gif
Atsakyti