Įkraunama...
Įkraunama...

> Viskas naujagimiui, viskas ką tik atėjusiems į š

QUOTE(IngridaGal @ 2013 05 31, 06:51)
Aš atnešu parodyti porą kombinzoniukų

Oi saunuole labai grazu. Cia sliauztinukai mazdaug kokio amziaus leliui? Kiek akiu deta ir apskritai pagal schema megzta? 4u.gif Noriu drauges leliui panasu numegzti uztai ir klausiu.
Atsakyti
QUOTE(lafan @ 2013 05 31, 08:57)
Oi saunuole labai grazu. Cia sliauztinukai mazdaug kokio amziaus leliui? Kiek akiu deta ir apskritai pagal schema megzta?  4u.gif  Noriu drauges leliui panasu numegzti uztai ir klausiu.

Gelsvo dydis 0-3mėn, žalias turėtų tikti kiek ilgiau, nes atnarėles atlenkti galima wink.gif
Kiek akių dėta tikrai nebepamenu, bet juk ir nuo rašto, ir siūlo, ir nuo mezgimo įtemptumo priklauso, tad tas manau nelabai aktualu. Schemų neturiu, mezgu iš galvos, o dydžiams apskaičiuoti vadovaujuosi žemiau pateikta schema
user posted image
Atsakyti

labai grazus kombinezoniukai wub.gif

ir schemute super drinks_cheers.gif turesiu i ka ziuret mezgant ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo balleys: 31 gegužės 2013 - 08:36
QUOTE(IngridaGal @ 2013 05 31, 07:07)
Gelsvo dydis 0-3mėn, žalias turėtų tikti kiek ilgiau, nes atnarėles atlenkti galima wink.gif
Kiek akių dėta tikrai nebepamenu, bet juk ir nuo rašto, ir siūlo, ir nuo mezgimo įtemptumo priklauso, tad tas manau nelabai aktualu. Schemų neturiu, mezgu iš galvos, o dydžiams apskaičiuoti vadovaujuosi žemiau pateikta schema

Ačiū schemutės ir norėjau. O dar klausimas. Priekis ir nugara po lygiai tiek pat akių dėjot, ar priekyje keliom akim daugiau ties susegimu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lafan: 31 gegužės 2013 - 09:41
QUOTE(lafan @ 2013 05 31, 10:40)
Ačiū schemutės ir norėjau. O dar klausimas. Priekis ir nugara po lygiai tiek pat akių dėjot, ar priekyje keliom akim daugiau ties susegimu?

Aš dedu tiek pat, o užsegimui kraštelį primezgu, tad rezultate gaunasi priekis ~2cm platesnis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2013 05 31, 08:51)
Labai daug gražių darbelių prisižiūrėjau, auksarankės visos, nors labiausiai (turbūt dėl mėgiamos spalvos) įstrigo ruttaly pledukas ax.gif

Aš atnešu parodyti porą kombinzoniukų



Kokie grožiai wub.gif wub.gif Neįtikėtina wub.gif
Atsakyti

Aš atnešu parodyti porą kombinzoniukų


Super - ne tik, kad labai gražūs, bet ir apvilkt patogu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamux ievux @ 2013 05 31, 15:22)
Aš atnešu parodyti porą kombinzoniukų

kombinzoniuku nematau g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2013 05 31, 20:15)
kombinzoniuku nematau g.gif

O gal vis tik IngridosGal kombinzoniukus pacitavo, nea? biggrin.gif

P.S. labai jau kruopščiai numegzti, malonu akimis 4u.gif
Atsakyti
Keliu temą aukštyn smile.gif
Rankų šiluma pagrandukui 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
KIURTE labai grazus komplektukas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kiurte, gražus komplektukas wub.gif Tik gal kepurytė kiek labiau ant ausyčių galėtų užeit, arba čia tik foto taip atrodo 4u.gif

Komplektukas mažyliui
user posted image
user posted image
Atsakyti