Įkraunama...
Įkraunama...

Čiužiniai vaikams

Sveikos mamytės, norėjau pasiklausti gal kuri žinot ar daro kokosų plaušų čiužinukus, jei taip, tai kur ir kiek kainuoja. Mat mūsų lovytė nestandartinė.

O šiaip kokia jūsų nuomonė apie tokius čiužinukus, žinau, kad dar būna grikių lukštų čiužinukai. Parašykit kokius naudojat, kokie privalumai ir trūkumai.
Atsakyti
Mes turim kokosini ciuzinuka 11 men. Kol kas jis mums patinka smile.gif . Girdejau, kad nusipirkus gatava galima pjaustyt pagal norima dydi. Bet as isardzius dar nebuvau, tik maciau, kad tas uzvalkalas su uztrauktuku. Turbut issiimi ir pjaustai ;D Na jei tavo vaiko lovele didesnei nei sis ciuzinukas, tai turbut nedadesi wink.gif T.p. kazkas pasakojo, kad atsitikus "avarijai", galima uzvalkaliuka isskalbti, o ciuzinuka, nusinesus i vonia, perliet dusu ir palikt, kad nusivarvetu, isdziutu. Man dar neteko jo plauti smile.gif
Atsakyti
o grikiu lukstu ciuzinukai nerekomenduojami!nes sake,kad jie issiguli pagal vaiko forma,idumba,o tai negerai stuburiukui.mes turim koksini,tai kolkas nesiskundziam.zinau ir as kad jis pjaustosi.labai lengva ji priziuret. wink.gif
Atsakyti
Mes jau tuoj bus trys metai kaip turim kokosini ciuzini. Ir tikrai jokiu problemu nera. O taip turim grikiu pagalves. Na, reikejo pora naktu priprasti, bet siaip ir gerai. Kazkaip keista, kad grikiu ciuzinys isdunba pagal vaika. Juk grikius galima papurenti kaip nori. Tik matyt jis greitai issiguli ir ji reikia vis papildyti naujis grikiais.
Atsakyti
Mes irgi turim kokosini ciuzinuka. Laaabai patenkinti. As pati ant tokio sutikciau miegoti biggrin.gif
Ir visi miegam ant grikiu lukstu pagalveliu. Man tai labai skaudedavo nugara, spranda, nusipirkau sita pagalve ir jau ta pacia nakti normaliai issimiegojau. Pasibaige ir nugaros skausmai. O dar vienas didelis privalumas, kad sitos pagalves ausies nenuspaudzia, o kai karsta tai galva nekaista. Vaikui tai ypac svarbu. O dar ir neprasmenga i pagalve ir nosytes neuzgula. Tik vaiko pagalves puse nupyliau i kita maisa, padariau zymiai zemesne. Kai reiks papildysiu su laiku.
Atsakyti
O mes tai praktiškai miegam iš vis be pagalvių (pasidedam tik dėl to, kad taip visi daro), reikalingos tik tam kol žiūrim TV atsigulę. Man tai taip ir būna, kad nuspaudžia visas ausis (oj abi  ;D) ir dėl to miegu be jokios pagalvės. Jaučiu gad grikinės mane išgelbėtų...

O va, užvakar mažiui nupirkom kokosinį čiužinuką (tik dar apipjaustymo procedūros neatlikom  ;D), tai susiraičius ir aš pagulėjau, žinote laaaabai patiko ir tą patį pagalvojom, o ar suaugusiems tokių būna? Man jis patiko tuo, kad neminkštas, bet ir ne per kietas, o toks koks reikia. Dar vienas pastebėjimas, kad jau pirmą naktį mūsų sūnelis išmiegojo ramiai... ir vienas, nes taip tai būdavo užmiega su mumis, tada jį perkialiam į jo lovytę, o naktį, kai sugalvoja, tai vėl pas mus atkeliauja, o tada baisiai tingisi vėl perdėti, taip ir miegam susispaudę  :(, o dabar arba sutapimas, arba padėjo  :D
Atsakyti
Mes irgi daugiau kaip du metai miegam ant kokosinio ciuzinio. Nieko - vaikas kol kas nesiskundzia. (gal del to, kad kalbet nemoka ;D). O siaip kai kurie paciupineje baisisi: "Kaip ant tokio kieto galima miegot? Man atrodo, kad tai geras variantas. Juolab, kad ciuzinuko uzvalkalas su uztrauktuku - cirkst, nuimi, isskalbi, uzdedi ir vel gyveni.
Atsakyti
Dauguma jusu klausiate, ar yra tokie kokoso ciuzinukai suaugusiems. atsakau - yra smile.gif ir gana ikandamomis kainomis. patogus, geri ir t.t. ju turetu buti baldu parduotuvese. bent jau mano mama toki nusipirko SBA (Vilniuje) baldu salone ir yra baisiai laiminga smile.gif. o grikiu lukstu pagalves parduodamos Vilniaus g-tveje, Vilniuje, vaistineje... gardaus miego ir labanakt! wink.gif
Atsakyti
Mes irgi nusipirkom kokoso plausu ciuzinuka, bet dar nebandem nes nera kam bandyt smile.gif bet tuoj bus smile.gif Kierk domejausi tai jie geriausi ir geraiu nei grikiniai, bet nebepamenu kodel, zodziu uztenka kad geriau ir viskas smile.gif Pirkom Vaiku Prekese siaures miestelyje, 59Lt, bet sake Turguje tokie patys pigiau kainuoja, na bet ten gal 10-15Lt, tai tingeciau bent jau dabar kai per pilva nieko nesimato vaziuot.
Atsakyti
Prasau patarkit, mamos, del ciuzinio naujagimiui. Koki rinktis? Vatini, porolonini ar naturaliu pluostu (kokosini, lukstu)? Turim nestandartine lovyte, taigi norim uzsisakyti ciuzini... Is anksto dekui...
Atsakyti
Na mes pirkome kokosinį čiužinuką, esam juo labai patenkinti, nes kietokas, neišlinksta vaikui atsigulus, neišsidėvi, kaip tie minkšti poroloniniai ar vatiniai. Pas tėvus yra kita lovytė su poroloniniu čiužinuku, bet jis jau senas (gal kokių 10 metų), tai išsidėvėjęs, su įlinkimu per vidurį. Vaikui nepatinka ten gulėti, vartosi blaškosi, neranda vietos sad.gif sad.gif na tikiu, kad po kokosinio, tai nepatogus išlinkęs ir minkštas čiužinukas. Tik vienas nepatogumas yra tas, kad kokosiniai čiužinukai brangoki g.gif g.gif
Atsakyti
Pirkom kokoso drožlių čiužinuką, bet dabar galvoju, ar ne per kietas? g.gif Va, sesuo nesenai pirko kokoso drožlių, tai jos daug minkštesnis. Reiškia skirtingų gamintojų skiriasi ir čiužinukai, nors jie ir iš tos pačios medžiagos pagaminti.
Atsakyti