Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Čiužiniai vaikams
Supermamų klubas > Naudingi patarimai > Vaikų prekės
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
kikis
Sveikos mamytės, norėjau pasiklausti gal kuri žinot ar daro kokosų plaušų čiužinukus, jei taip, tai kur ir kiek kainuoja. Mat mūsų lovytė nestandartinė.

O šiaip kokia jūsų nuomonė apie tokius čiužinukus, žinau, kad dar būna grikių lukštų čiužinukai. Parašykit kokius naudojat, kokie privalumai ir trūkumai.
RebekaG
Mes turim kokosini ciuzinuka 11 men. Kol kas jis mums patinka smile.gif . Girdejau, kad nusipirkus gatava galima pjaustyt pagal norima dydi. Bet as isardzius dar nebuvau, tik maciau, kad tas uzvalkalas su uztrauktuku. Turbut issiimi ir pjaustai ;D Na jei tavo vaiko lovele didesnei nei sis ciuzinukas, tai turbut nedadesi wink.gif T.p. kazkas pasakojo, kad atsitikus "avarijai", galima uzvalkaliuka isskalbti, o ciuzinuka, nusinesus i vonia, perliet dusu ir palikt, kad nusivarvetu, isdziutu. Man dar neteko jo plauti smile.gif
zuikelee
o grikiu lukstu ciuzinukai nerekomenduojami!nes sake,kad jie issiguli pagal vaiko forma,idumba,o tai negerai stuburiukui.mes turim koksini,tai kolkas nesiskundziam.zinau ir as kad jis pjaustosi.labai lengva ji priziuret. wink.gif
Ali
Mes jau tuoj bus trys metai kaip turim kokosini ciuzini. Ir tikrai jokiu problemu nera. O taip turim grikiu pagalves. Na, reikejo pora naktu priprasti, bet siaip ir gerai. Kazkaip keista, kad grikiu ciuzinys isdunba pagal vaika. Juk grikius galima papurenti kaip nori. Tik matyt jis greitai issiguli ir ji reikia vis papildyti naujis grikiais.
giedrulka
Mes irgi turim kokosini ciuzinuka. Laaabai patenkinti. As pati ant tokio sutikciau miegoti biggrin.gif
Ir visi miegam ant grikiu lukstu pagalveliu. Man tai labai skaudedavo nugara, spranda, nusipirkau sita pagalve ir jau ta pacia nakti normaliai issimiegojau. Pasibaige ir nugaros skausmai. O dar vienas didelis privalumas, kad sitos pagalves ausies nenuspaudzia, o kai karsta tai galva nekaista. Vaikui tai ypac svarbu. O dar ir neprasmenga i pagalve ir nosytes neuzgula. Tik vaiko pagalves puse nupyliau i kita maisa, padariau zymiai zemesne. Kai reiks papildysiu su laiku.
kikis
O mes tai praktiškai miegam iš vis be pagalvių (pasidedam tik dėl to, kad taip visi daro), reikalingos tik tam kol žiūrim TV atsigulę. Man tai taip ir būna, kad nuspaudžia visas ausis (oj abi  ;D) ir dėl to miegu be jokios pagalvės. Jaučiu gad grikinės mane išgelbėtų...

O va, užvakar mažiui nupirkom kokosinį čiužinuką (tik dar apipjaustymo procedūros neatlikom  ;D), tai susiraičius ir aš pagulėjau, žinote laaaabai patiko ir tą patį pagalvojom, o ar suaugusiems tokių būna? Man jis patiko tuo, kad neminkštas, bet ir ne per kietas, o toks koks reikia. Dar vienas pastebėjimas, kad jau pirmą naktį mūsų sūnelis išmiegojo ramiai... ir vienas, nes taip tai būdavo užmiega su mumis, tada jį perkialiam į jo lovytę, o naktį, kai sugalvoja, tai vėl pas mus atkeliauja, o tada baisiai tingisi vėl perdėti, taip ir miegam susispaudę  :(, o dabar arba sutapimas, arba padėjo  :D
Keberiokšt
Mes irgi daugiau kaip du metai miegam ant kokosinio ciuzinio. Nieko - vaikas kol kas nesiskundzia. (gal del to, kad kalbet nemoka ;D). O siaip kai kurie paciupineje baisisi: "Kaip ant tokio kieto galima miegot? Man atrodo, kad tai geras variantas. Juolab, kad ciuzinuko uzvalkalas su uztrauktuku - cirkst, nuimi, isskalbi, uzdedi ir vel gyveni.
sunny
Dauguma jusu klausiate, ar yra tokie kokoso ciuzinukai suaugusiems. atsakau - yra smile.gif ir gana ikandamomis kainomis. patogus, geri ir t.t. ju turetu buti baldu parduotuvese. bent jau mano mama toki nusipirko SBA (Vilniuje) baldu salone ir yra baisiai laiminga smile.gif. o grikiu lukstu pagalves parduodamos Vilniaus g-tveje, Vilniuje, vaistineje... gardaus miego ir labanakt! wink.gif
Zhiema
Mes irgi nusipirkom kokoso plausu ciuzinuka, bet dar nebandem nes nera kam bandyt smile.gif bet tuoj bus smile.gif Kierk domejausi tai jie geriausi ir geraiu nei grikiniai, bet nebepamenu kodel, zodziu uztenka kad geriau ir viskas smile.gif Pirkom Vaiku Prekese siaures miestelyje, 59Lt, bet sake Turguje tokie patys pigiau kainuoja, na bet ten gal 10-15Lt, tai tingeciau bent jau dabar kai per pilva nieko nesimato vaziuot.
Kate
Prasau patarkit, mamos, del ciuzinio naujagimiui. Koki rinktis? Vatini, porolonini ar naturaliu pluostu (kokosini, lukstu)? Turim nestandartine lovyte, taigi norim uzsisakyti ciuzini... Is anksto dekui...
Linetė
Na mes pirkome kokosinį čiužinuką, esam juo labai patenkinti, nes kietokas, neišlinksta vaikui atsigulus, neišsidėvi, kaip tie minkšti poroloniniai ar vatiniai. Pas tėvus yra kita lovytė su poroloniniu čiužinuku, bet jis jau senas (gal kokių 10 metų), tai išsidėvėjęs, su įlinkimu per vidurį. Vaikui nepatinka ten gulėti, vartosi blaškosi, neranda vietos sad.gif sad.gif na tikiu, kad po kokosinio, tai nepatogus išlinkęs ir minkštas čiužinukas. Tik vienas nepatogumas yra tas, kad kokosiniai čiužinukai brangoki g.gif g.gif
sigitulka
Pirkom kokoso drožlių čiužinuką, bet dabar galvoju, ar ne per kietas? g.gif Va, sesuo nesenai pirko kokoso drožlių, tai jos daug minkštesnis. Reiškia skirtingų gamintojų skiriasi ir čiužinukai, nors jie ir iš tos pačios medžiagos pagaminti.
Tučka
QUOTE(Indira @ 2005 04 27, 10:43)
Na, tik gimusiam lėliukui visi rekomenduoja kokoso plaušų čiužinuką. O metinukui jis kaip ir per kietas g.gif . Kokį rekomenduotumėt?
*

Nemanau, kad per kietas schmoll.gif Ir ar verta pirkti nauja kitoki, nes pvz. mano vaikui dar nera 2 metuku, o jau miega isskleidziamam fotelyje ir ciuzinukas visai nebereikalingas thumbup.gif O minkstas yra daug blogiau nei kietas mirksiukas.gif
Neeri
Galiu pasakyti iš savo patirties, kad čiužinį reikia pirkti kokybišką.Kol kas kol vaikas miega mažoje lovelėje, jam tikrai ne per kietas ir tinkamas kokosinis čiužinys, o kai jau ruošitės pirkti vaikui lovą, patariu, tik nepirkite tų visų peraloninių išskleidžiamų, geriausia nusipirkti ar užsisakyti medinius rėmus lovai, ir atskirai nupirkti čiužinį.Manao vaikai miega dviaukštėje lovoje ant kokoso-latekso čiužinių - fantastiška, nei šunta, nei prakaituoja,stubras pailsi ir nekrypsta, o be to tokiam čiužiny ir erkutės nesidaugina,ypač tinka elergiškiem vaikam.
kameaa
QUOTE(Kate @ 2004 03 11, 03:36)
Prasau patarkit, mamos, del ciuzinio naujagimiui. Koki rinktis? Vatini, porolonini ar naturaliu pluostu (kokosini, lukstu)? Turim nestandartine lovyte, taigi norim uzsisakyti ciuzini... Is anksto dekui...
*

labukas. kiek girdejau pati ir medikai sake, jog geriausia kudikiui yra juros zoliu ciuzinukas, bet mes visur ieskojome ir niekur tokio neradome. tada nusipirkome kokoso plaustu ciuzini ir kol kas nesigailime mirksiukas.gif tongue.gif mirksiukas.gif

taip, ji galima pjaustyti pagal lovytes reikiama ploti ir ilgi. mes taip ir padareme, nes jis buvo musu angelelio gulteliui per didelis mirksiukas.gif biggrin.gif
vytule
Mes taip pat pirkome čiūžinuką iš kokosų plaušų, nes grikių lukštų užpildo nėra kokybiški verysad.gif po kiek laiko įdumba ir šiaip kokosiniai praktiškesni, nes galima pjaustyti pagal lovytės dydį thumbup.gif .
Rituxx
Mes turim grikinį čiūžinį ir manau ,kad visai geras good.gif
Arti
O kur Kaune to kokosinio ciuzinio ieskot? g.gif
ciocia
naujagimiaims labiau rekomenduoja kokosinius nei grikinius, nes grikiniai išsiguli.
tiesa draugė turėjo grikinį perpus poroloninį tai keikė nes pradėjo pelyti.nors vaiką augino su pampersais kartais ir pamperiai praleidžia mirksiukas.gif
Leilla
QUOTE(kikis @ 2003 11 05, 04:19)
Sveikos mamytės, norėjau pasiklausti gal kuri žinot ar daro kokosų plaušų čiužinukus, jei taip, tai kur ir kiek kainuoja. Mat mūsų lovytė nestandartinė.

O šiaip kokia jūsų nuomonė apie tokius čiužinukus, žinau, kad dar būna grikių lukštų čiužinukai. Parašykit kokius naudojat, kokie privalumai ir trūkumai.
*

as kokosini ciuzinuka naudoju, manau neblogaiu jis. O kur gamina ne nezinau blink.gif
DaliaG
QUOTE(kikis @ 2003 11 05, 02:19)

*

Mes pasirinkom kokosinį lotuliukas.gif
Grikiniai sako gali alergizuoti g.gif
HULDRA
Mano vaikas nuo gimimo miega ant grikinio čiužinuko. Na nepastebėjau, kad jis išsigulėtų g.gif . Taip pat nėra labai kietas. Normalus čiužinys, esu visai patenkinta.
Oksis
Mes naudojame kokosinį
NicoleUK
QUOTE(Kate @ 2004 03 11, 02:36)
*

NA MES PIRKOME VAIKŲ PASAULYJE UNIVERSALŲ VIENA PUSĖ GRIKIŲ LUKŠTŲ KITA KOKOSO DROŽLIŲ SAKĖ KAD LABAI GERAS.DAR NEBANDĖME NES REIKIA PALAUKTI nestuke.gif .AŠ PATARČIAU PADARYTI UNIVERSALŲ doh.gif
jjulia
QUOTE(HONDIKĖ @ 2006 03 21, 11:39)
NA MES PIRKOME VAIKŲ PASAULYJE UNIVERSALŲ VIENA PUSĖ GRIKIŲ LUKŠTŲ KITA KOKOSO DROŽLIŲ SAKĖ KAD LABAI GERAS.
*

Galiu pasakyti iš savo vaiko patirties, kad ištikruju labai geras.Toki pat pirkome ir i vežimeli.
viltuke
QUOTE(HONDIKĖ @ 2006 03 21, 11:39)
NA MES PIRKOME VAIKŲ PASAULYJE UNIVERSALŲ VIENA PUSĖ GRIKIŲ LUKŠTŲ KITA KOKOSO DROŽLIŲ SAKĖ KAD LABAI GERAS.DAR NEBANDĖME NES REIKIA PALAUKTI nestuke.gif .AŠ PATARČIAU  PADARYTI UNIVERSALŲ doh.gif
*

Mes turim tokį thumbup.gif
menade
Kokius čiužinukus pirkot? Pasirinkimas tikrai didelis ir kaip visada neaišku kuris geresnis biggrin.gif doh.gif
Skraiduole
dvipusis - viena pusė kokosinė, kita grikinė. dabar daug neinvestuočiau, nes naktinis miegas vis tiek ant mūsų čiužinio biggrin.gif , o dienos miegas labai trumpas.
Supermergaitė
Mes turim visa kokosini thumbup.gif . Man patinka, kad kietokas.
TiMa
Mūsų kokosinis ax.gif
saldainia
Kai mes pirkome mums pasiūlė, kad geriausias kokosinis - grikinis ir nesvarbu kad jo kaina vidutinė.
rena
Siaip sako, kad dabar geriausias, viena puse grikine kita kokosine.O pati naudoji vien grikini, nes drauge paskolino. Kolkas nesiskundziu thumbup.gif
Julija
mums pardaveja irgi kokosini - grikini pasiule.
Siracusa
Kokosinis ax.gif
ingere
O mes turėjome kokosinį, tai mums jis nelabai patiko, tai pakeitėme paprastu poroloniniu. Sunkiai labai gavome, nes lovytė nestandartinė, tai teko užsakyti. Šis mums labiau patinka ir miegame daug geriau bigsmile.gif
*CACA*
QUOTE(menade @ 2006 04 20, 20:17)
Kokius čiužinukus pirkot? Pasirinkimas tikrai didelis ir kaip visada neaišku kuris geresnis biggrin.gif  doh.gif
*

Aš pasirinkau kokosinį čiužinuką. Ir sakyčiau esu juo patenkinta.
Norima
Kokosinis 4u.gif O ant grikinio tik vyresnius vaikučius guldyti galima, tai nepirkom to dvipusio, užteks kokosinio ax.gif
Isila
mes kaip ir daauguma turim kokosinį thumbup.gif
amelijaž
Mes irgi turim kokosinį, nuo jo nebūna alergijų ir negali veistis erkutės, bet tik labai kietas gaila net dukryte ant jo guldyti. Žinau kad vaikam taip reikia, bet pati nė už ką nesutikčiau ant tokio miegoti.
Provanc
Žiūriu kad labai populiarus kokosinis, o mūsų tai lyg ir grikinis bigsmile.gif
ievast
Musu ciuzinukas dvipusis viena puse grikine kita kokosine thumbup.gif
geba
Musu ciuzinukas irgi kokosinis. Man patinka, kad jis kietas. o vat atvaziave mociutes stebisi kaip vaikas gali miegot ant tokio kieto, vis siulo paklota koa nors minkstesnio smile.gif
Luana
Mes taip pat naudojam dvipusi :kokosini - grikini, dabar miegam ant kokosines puses ir esam labai patenkintos. thumbup.gif
*Lina*
QUOTE(Luana @ 2006 04 24, 14:08)
Mes taip pat naudojam  dvipusi :kokosini - grikini, dabar miegam ant kokosines puses ir esam labai patenkintos. thumbup.gif
*

pas mus irgi dvipusis mirksiukas.gif
Irjuda
mūsų kokosinis smile.gif
jole
Mūsų irgi kokosinis thumbup.gif
ladybird20
QUOTE(Luana @ 2006 04 24, 15:08)
Mes taip pat naudojam  dvipusi :kokosini - grikini, dabar miegam ant kokosines puses ir esam labai patenkintos. thumbup.gif
*

mes irgi naudojam dvipusi thumbup.gif
rumba
QUOTE(Luana @ 2006 04 24, 15:08)
*

pas mus irgi dvipusis, tik kad toj lovytej ji nedaug dar miega ax.gif
Nordex
Kad kieta - tai sveika, nes maziuko kunelis dar tik vystosi ir ilgas idubimas gali buti kenksmingas unsure.gif
Be to kietumas geras dar ir del to, kad vaikiukas apsivertes ant pilvuko, niekada neisikniaubs ir neuzdus. Kas, neduok Dieve, visai imanoma, jei butu labai minkstas ciuzinys blink.gif
Matelyk
mūsų irgi kokosinis thumbup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.