Įkraunama...
Įkraunama...

Primaitinimas

Dukrytė valgo nuo 4 mėn daržovių košę ir nuo 5 mėn kruopų košę, nes trūko svorio. Nuo 6 mėn norim pradėti valgyti ir mėsytę. Uošviai augina vištas, antis, žąsis, kalakutus ir triušius.

Noriu paklausti, kuri iš šių mėsyčių tinkamiausia kūdikiui? O gal geriau pirkti iš parduotuvės, visdėlto jų auginama mėsa nėra patikrinama?

Ačiū
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arnika: 03 kovo 2005 - 13:59
g.gif Mano mergaitei už 3 dienų 5 mėn. Iki šiol buvo maitinama tik mano pienu. Norėčiau pradėti maitinti virta, trinta morka. Ar galiu virti šaldytą morką, užaugintą savo darže? Aš manau, kad tai geresnis pasirinkimas už suvytusią morką iš rūsio arba atvežtinę morką iš prekybos centro... O gal klystu, patarkite. Ačiū.
Atsakyti
Mėsa kūdikiui turi būti kuo šviežesnė ir ekologiškai švaresnė. Gyvuliai turi būti šerti tik natūraliu pašaru. Dar labai svarbu tą mėsą tinkamai išvirti, kad nesuirtų baltymai ir išliktų geležis.
Pradėjus duoti kūdikiui mėsą, geriausia pradėti nuo jaunų gyvuliukų mėsos- triušienos, veršienos,ėriuko mėsos, o vėliau galima siūlyti ir kitos rūšies mėsą.
Atsakyti
Geriausia yra duoti ankstyvųjų morkų tyrelę- kurią mielai kūdikiai valgo, nes ji yra saldi ir turi mažesnį alergizuojantį poveikį.
O Jūsų pačios šaldytos morkos , jei jos buvo tinkamai užšaldytos ir laikytos ,būtų geriau, nei atvežtinės ar suvytusios. Bet jų alergizuojantis poveikis yra didesnis.
Atsakyti
Laba diena!
Norejau paklausti,kada galima kudikiui pradeti duoti duonos ir kokios rusies?
Aciu!
Atsakyti
Kadangi dauguma duonos gaminių yra gaminama su konservantais, bei mielėmis, iki metų duoti nerekomenduojama. Jei duonos džiūvėsiai savo sudėtyje neturi konservantų, juos galima duoti vyresniam kūdikiui- nuo 8 mėn.- tik atsargiai, kad neužspringtų.
Atsakyti
Noreciau suzinoti nuo kada galima duoti kiaulienos liežuvį virtą?Ir kieno liažuvis vaikui vertingiausias:kiaulienos, jautienos,veršienos?????
Dekoju
Atsakyti
Visi subproduktai kūdikių mitybai nerekomenduojami. Geriausia ir švariausia mėsa yra raumenų mėsa.
Atsakyti
Sveiki,daktare!
Esu skaiciusi,kad grudu kose gali itakoti vaiko tustinimasi,t.y. vienos koses kietina vidurius,kitos atvirksciai.Kokia patartumete virti pirmaja grudine kose 5 men. kudikiui? Kokios firmos pasirinkt? Ar keliu rusiu grudu,ar vienos? Dukra tusitinasi normaliai,problemu su tuo nera.
Aciu!
Atsakyti
Ryžiai kietina, o avižos laisvina vidurius. Kitos kruopos įtakos žarnynui neturi. Geriau kūdikiui yra kruopų dribsniai (spaustos kruopos), pagamintos kūdikių mitybai(jos gaminamos iš atrinktų,kai kurios ekologiškų -HiPP- žaliavų, atitinkančios ypatingus reikalavimus).
Vertingesnės kūdikiui yra pieniškos kruopų košės- t.y. tos, kurios savo sudėtyje turi pieno mišinį, arba- jei tai grūdinės, tuomet jas reikia ruošti arba su mamos pienu arba su pieno mišiniu.
Pratinti kūdikį reikia nuo vienos rūšies kruopos, palaipsniui duodant kitos rūšies. Įpratus reikia maitinti kuo įvairesnėmis, galima ir kelių rūšių grūdų košėmis, nes taip kūdikis gaus įvairesnių mineralinių medžiagų bei mikroelementų.
Atsakyti
Sveiki,

5,5 mėn. dukrytė valgo mano piena, daržovių tyrelę su mėsa pietums ir pienišką košę pavakariams. Manau, kad mano pieno jai jau neužtenka, nes paskutinius mėnesius priauga tik po 300-400 g, be to žįsdama nervinasi, patraukia, meta, verkia ir vėl griebia. Iki šiol jokio mišinuko ir šiaip nieko iš buteliuko nevalgėme. Ar tokio amžiaus kūdikį pradėti primaitinti mišinuku (jei taip, tai nuo kokio geriau pradėti?) ar įvesti antrą pienišką košę? Dėkui už atsakymą.
Atsakyti
Pradžioje įveskite adaptuotą pieno mišinį HiPP1, vėliau pereikite prie sotesnio HiPP 2 pieno mišiniu.
Atsakyti