Įkraunama...
Įkraunama...

FILMAI, verti žiūrėti vis iš naujo

QUOTE(Tigris @ 2013 07 02, 20:07)
Gal padetumet prisiminti filmo pavadinima? Filmas italiskas, kiek prisimenu berods vedusio vyro ir moksleives meiles istorija...kazkada maciau, bet pavadinimas is galvos isdulkejo  doh.gif  prisimenu tik kad aktoriai labai grazus vaidino  blush2.gif


išsilavinimas turbūt
Atsakyti
QUOTE(Tigris @ 2013 07 02, 21:07)
Gal padetumet prisiminti filmo pavadinima? Filmas italiskas, kiek prisimenu berods vedusio vyro ir moksleives meiles istorija...kazkada maciau, bet pavadinimas is galvos isdulkejo  doh.gif  prisimenu tik kad aktoriai labai grazus vaidino  blush2.gif

Gal scuza ma ti chiamo amore? Labai mielas. smile.gif arba dar gali būti tre metri sopre il cielo.
Atsakyti
vakar ziurejau RED 4u.gif visai nieko, idomu, kaip antra dalis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2013 07 06, 17:27)
Gal scuza ma ti chiamo amore?


Sitas yahoo.gif jatuzzz kaip ACIU yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(Tigris @ 2013 07 07, 01:31)
Sitas yahoo.gif jatuzzz kaip ACIU yahoo.gif

Prašom. biggrin.gif Dar yra tęsinys šios istorijos, vadinasi "Scusa, ma ti voglio sposare". smile.gif O jau aktorių gražumas, vien dėl Raoul Bova verta žiūrėt. biggrin.gif
Iš itališkų dar geri filmai "La finestra di fronte" - tas pats R. B. wub.gif Ir "Io non ho paura" - toks pietų italijos dvasios, patrauklus savo paprastumu. smile.gif
Atsakyti
prashau, neziurekit niekas SECRETARY doh.gif nu, tokia nesamone, kad.... doh.gif paziurejom vakar dar ir ITALIAN JOB thumbup.gif tikrai,labai neblogas thumbup.gif
Atsakyti
Stricken

Paziurejau ir as si pasiskaiciusi komentaru, man labai patiko ir tikrai labai suprantamas, toks tikrai gyvenimiskas ir ojej ojej kaip nesinoretu kazko panasaus isgyvent bunant nei vienoj nei kitoj pusej blush2.gif
Atsakyti
Kuo jums taip nepatiko Secretary, sado - mazo santykiu vaizdavimu?
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2013 07 09, 11:25)
Kuo jums taip nepatiko Secretary, sado - mazo santykiu vaizdavimu?

man jis toks "ishkrypes" schmoll.gif neisivaizduoju kaip i tokius santykius galima susidomejus ziuret blink.gif bet cia velgi, kiek zmoniu tiek nuomoniu 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mano favoritas "Pasivaikščiojimas debesyse" ("A Walk in the Clouds") wub.gif
Atsakyti
Vakar žiūrėjom "Elle s'appelait Sarah". Labai patiko



Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2013 03 25, 15:50)
jeigu dar kas nematėt, pažiūrėkite filmą: my name is Khan. Nu man jis nerealus..Per paskutinius kelis metus tik jį galiu įvardinti kaip pačiausią... wub.gif

ACIUKAS uz rekomendacija, nerealus filmas wub.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(Kliamka @ 2013 07 07, 11:59)
Prašom. biggrin.gif Dar yra tęsinys šios istorijos, vadinasi "Scusa, ma ti voglio sposare". smile.gif O jau aktorių gražumas, vien dėl Raoul Bova verta žiūrėt. biggrin.gif

Ir sitie labai patiko thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amirrr: 10 liepos 2013 - 21:18