Įkraunama...
Įkraunama...

Paradontozė

sitoje klinikoje neteko lankytis 4u.gif bet svarbu apziures jus periodontologas ir bus viskas aiskiau, o jei kazkas atrodys ne taip, tiesiog visada galima su dar kazkuom pasikonsultuoti 4u.gif
beje ar jum nera taip kaip man?
Atsakyti
QUOTE(erdnixxx @ 2013 02 27, 00:03)
sitoje klinikoje neteko lankytis  4u.gif  bet svarbu apziures jus periodontologas ir bus viskas aiskiau, o jei kazkas atrodys ne taip, tiesiog visada galima su dar kazkuom pasikonsultuoti  4u.gif
beje ar jum nera taip kaip man?


taip kaip foto nera, na tik truputi pasislinke, bet ne tiek kaip sioje foto..
as stai tik galvoju (galbut klaidingai), kadangi si klinika privati, tai jie suinteresuoti gydyti .. Na as tikiuos, kad pakaktu tik to giluminio valymo, nes jei su ivairiom operacijom, tai siaubas kaip baisu.. nesu turejus jokiu operaciju, ir kitokiu rimtu mediciniu bedu, tai viskas kas susije su adatom, peiliais, kraujais man siauba kelia..
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2013 02 27, 03:02)
taip kaip foto nera, na tik truputi pasislinke, bet ne tiek kaip sioje foto..
as stai tik galvoju (galbut klaidingai), kadangi si klinika privati, tai jie suinteresuoti gydyti .. Na as tikiuos, kad pakaktu tik to giluminio valymo, nes jei su ivairiom operacijom, tai siaubas kaip baisu.. nesu turejus jokiu operaciju, ir kitokiu rimtu mediciniu bedu, tai viskas kas susije su adatom, peiliais, kraujais man siauba kelia..



na foto tai jau pazengus ta recesija... o siaip as ir galvojau paradontoze, bet pas mane svarios dantenos, tik recesija turiu
Atsakyti
[quote=isdykusS,2013 02 27, 00:14]matyt tai mate, taciau sake, neva cia nieko tokio, kad pakaks dantu pastos, siulo, skalavimo skyscio, na ir cesnakas nepamaisys itrint i dantenas..
bet paskui as radau sia tema, perskaiciau, ir taip baisu tapo..
o paburkimas atsirado, kaip minejau, po dantu akmenuku valymo, pries 11d.


O kur as rasiau,kad leidzia 5 AMPULES? Susapnavot kiba bigsmile.gif Nei zodzio apie tai nekalbejau,sakiau apie durius, ju skaiciu,o apie juos geriau paskaitykit,kad nereiketu kartotis smile.gif Bijoti nera ko,tai nemirtinos ligos,reikia jas gydytis mirksiukas.gif

OPERACIJA tik zodis baisiai skamba,bet ivardinti kazkaip juk turi, o kaip minejau gyd sake,jog ji ne baisiau negu giluminis valymas,taip kad kuo maziau bijokite ir neprisigalvokite nesamoniu apie skausmus,kraujus bei peilius. Kai nuskausmins,tai nieko net nesuprasite ka Jums daro wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vajuza: 27 vasario 2013 - 12:02
na taip pati pradzia bauginanti, bet jau man atlego pagaliau ta baime biggrin.gif nors vis nerimauju, bet po vkr valymo is naujo savo dantis atrodo ismylejau wub.gif ne nemaniau, kad tiek brudu prikibe buvo, o dbr net baltesni atrodo smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(erdnixxx @ 2013 02 27, 15:47)
na taip pati pradzia bauginanti, bet jau man atlego pagaliau ta baime biggrin.gif nors vis nerimauju, bet po vkr valymo is naujo savo dantis atrodo ismylejau  wub.gif  ne nemaniau, kad tiek brudu prikibe buvo, o dbr net baltesni atrodo smile.gif)

Jo,gera juos liesti liezuviu,kai jie svaurs,be akmenuku ,apnasu ir nupoliruoti wub.gif Tai dabar jau link vakaro pati ant ju pajusite visokias apnasas nuo maisto ir noresis kuo greiciau issivalyti dantis biggrin.gif
Na,beje sakykit ar skaudejo,ar baisu buvo kaip bijojote? Nuskausmino ir virsu ir apacia taip? Ar Jums tik pavirsini valyma dare?
Atsakyti
QUOTE(Vajuza @ 2013 02 28, 10:04)
Jo,gera juos liesti liezuviu,kai jie svaurs,be akmenuku ,apnasu ir nupoliruoti  wub.gif  Tai dabar jau link vakaro pati ant ju pajusite visokias apnasas nuo maisto ir noresis kuo greiciau issivalyti dantis  biggrin.gif
Na,beje sakykit ar skaudejo,ar baisu buvo kaip bijojote? Nuskausmino ir virsu ir apacia taip? Ar Jums tik pavirsini valyma dare?


pas mane tos dantenu kisenes ar kas ne nezinau sake svarios, man tik higieninio reikejo, bet vienoje vietoje nuskausmino, nes ten gan nemaza ta recesija tai kad nesokineciau kedeje...siaip nebuvo lb malonu procedura, kartais skaudedavo, bet taip trumpa...istveriama, tikrai baisiau pas dantiste eiti biggrin.gif ax.gif 4u.gif
Kaip Jusu dantukai laikos?
Atsakyti
QUOTE(erdnixxx @ 2013 02 28, 15:27)
pas mane tos dantenu kisenes ar kas ne nezinau sake svarios, man tik higieninio reikejo, bet vienoje vietoje nuskausmino, nes ten gan nemaza ta recesija tai kad nesokineciau kedeje...siaip nebuvo lb malonu procedura, kartais skaudedavo, bet taip trumpa...istveriama, tikrai baisiau pas dantiste eiti biggrin.gif ax.gif  4u.gif
Kaip Jusu dantukai laikos?

Aa,supratau. Na tai gerai,tik vienoje vietoje nuskausmino,man tai teko visa burna ir virsuje ir apacioje,tai vien virsuje vale beveik 2h,tai apacia paliko kitam kartui,nes nebuciau tiek laiko isbuvusi issiziojusi doh.gif biggrin.gif
Man tai ok,laukiu kito vizito Kovo vidury.
Na tai sekmes Jums ,susirasysim mirksiukas.gif
Atsakyti
Sakykit, o paradontoze ar dantenu recesija uzkreciamos ligos? Buciuotis galima su vyru? ax.gif
Atsakyti
neuzkreciama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(erdnixxx @ 2013 02 28, 21:54)
neuzkreciama  smile.gif


Kažkur interneto platybėse skaičiau, kad paradontoze galima užsikrėsti. Kažkiek tame racijos yra - juk ligą sukelia bakterijos.
Atsakyti
QUOTE(Picassa @ 2013 03 01, 01:04)
Kažkur interneto platybėse skaičiau, kad paradontoze galima užsikrėsti. Kažkiek tame racijos yra - juk ligą sukelia bakterijos.

As tai kiek zinau,kad tai paveldima liga,bet is tiesu gal reiketu daugiau "pagooglinti" smile.gif
Atsakyti