Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė - 3

labos,
parsirandu ir aš po nekalbadienių, bet seku, kuo gyvenat, tik rašyt nėra nuotaikos.
bet žinios apie NBA labai pradžiugino - sveika pargįžus pas mus biggrin.gif
Patricija, nu ką pasakyt jum, nu pasaugokit save, išsivirkit tų miežių, kad leukocotų prisigamintų biggrin.gif Ir neskaičiuokit tų chemijų, mat jas bala. Lauksim atsakymo KT.

Gabija, gražių tų dviejų dienelių iki lašiukų smile.gif

Ifauru, vau, norėčiau ten pakliūt smile.gif

Visom gražaus savaitgalio, tegul apsninga blogas mintis, kad jų neliktų.

Vakar aš suvažinėjau į Kauną herceptinui, šiandien prisikepiau pyragų su slyvom, ilsiuosi, eisiu megzt smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaites,
As nuo vasario 4 d. po spinduliavimo namuose, bet savaite nieko nenorejau, buvo isties labai labai sunku, nes spinduliai drastiskai pazeide gerkle, rykle, balso stygas...
Dabar jauciuosi siek tiek atsigavusi, vaikstau po namus, trumpam i lauka su suniukais iseinu, vienu zodziu, nesu as ypatingai geros sveikatos, bet dar laikausi...
Atsakyti
NBA, sveikatytės tau!!! Ačiū, kad pasirodei.

Patricija, ilsėkis, miegok kiek lenda, ... ir kad atsakymas nenuviltų.

Buvau šiom dienom su J. Marcinkevičium. Iš naujo atradau jo poeziją, skaičiau. Atsisveikinimą žiūrėjau šiandien... Galvojau, gal nereikia man žiūrėt, labai jautru, bet tiek šilumos, meilės, pagarbos ten buvo... Mąsčiau - kaip gera taip nugyventi gyvenimą ir išeiti taip visų mylimam...
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif

Sveikatos visoms ir daug daug kantrybes 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Jetus, TIKĖSIU, saulyte tu mūsų!!!!!!! Kaip gi tau sekasi, tu vis kaskart mus nustebini - tyli, tyli, o po to nušvinti pas mus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NBA @ 2011 02 19, 16:58)
Sveikos, mergaites,
As nuo vasario 4 d. po spinduliavimo namuose, bet savaite nieko nenorejau, buvo isties labai labai sunku, nes spinduliai drastiskai pazeide gerkle, rykle, balso stygas...
Dabar jauciuosi siek tiek atsigavusi, vaikstau po namus, trumpam i lauka su suniukais iseinu, vienu zodziu, nesu as ypatingai geros sveikatos, bet dar laikausi...


Sveika sugrįžusi 4u.gif Pati geriausia žinia šią savaitę biggrin.gif .
Aš irgi pribėgamai paskaitau, o parašyt neparašau. Kitą savaitę atostogausiu šiek tiek, tai dažniau užsuksiu.14 d. mirė mano anyta, beeidama 81 metelius. Amžiną atilsį jai. Rūpestėlių turėjom ir... turėsim-tėvukas vienas liko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edmė: 19 vasario 2011 - 16:49
QUOTE(arune @ 2011 02 19, 16:47)
Jetus, TIKĖSIU, saulyte tu mūsų!!!!!!!  Kaip gi tau sekasi, tu vis kaskart mus nustebini - tyli, tyli, o po to nušvinti pas mus  4u.gif


Ne savo noru tyliu verysad.gif dabar tik varikliuka(sirdi) stiprina verysad.gif
Ne visada ir rysi turiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(NBA @ 2011 02 19, 17:58)
Sveikos, mergaites,

QUOTE(TIKESIU @ 2011 02 19, 18:31)
Labas visoms 4u.gif 


group.gif Mergaitės, mieliausios - sveikatytės jums . Ačiū, kad esate. Spindulėliai mūsų... bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(TIKESIU @ 2011 02 19, 18:03)
Ne savo noru tyliu verysad.gif  dabar tik varikliuka(sirdi) stiprina verysad.gif
Ne visada ir rysi turiu  verysad.gif

Na tai 100 arklio galiu linkiu Tavo varikliukui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Domogintare @ 2011 02 19, 20:59)
Na tai 100 arklio galiu linkiu Tavo varikliukui  4u.gif


blush2.gif man masiniuko vaizdas akyse blush2.gif nesu didele tokia nors tas sirupas megace tai labai vercia valgyt unsure.gif
Atsakyti
TIKESIU, 4u.gif thumbup.gif , tu tik užsuk, butinai uzsuk cia. Laukiam Taves labai.

Dekoju visoms uz linkejimus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patriccija: 20 vasario 2011 - 14:48
Prisimenu jus.......
ir kai galiu ateinu cia verysad.gif
cia visoms pavasario kurios laukia
user posted image

o kai kas laukia kol atvysiu su vytele tongue.gif tongue.gif

user posted image\

na ir jus jei megstat galit pasivaisinti ax.gif VAISINU tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TIKESIU: 20 vasario 2011 - 15:18