Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pozityvių NEligoniukų pavėsinė - 3
Supermamų klubas > Tarp mūsų, mergaičių... > Kertelė sielai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Domogintare
QUOTE(.GABIJA. @ 2011 02 21, 16:58)
Labas
Tikėsiu . NBA.Šaunuolės jūs mūsų. thumbup.gif  4u.gif

Ryt važiuoju lašiukų.Pasigulėsiu visą dieną iki skyriaus užrakinimo, nes dėl reakcijos karbo platiną lašina su sustabdymais , po kelis lašiukus.Tik vėliau , jei reakcija praeina atsuka sparčiau.Praeitą kartą jau buvo paleidę, kai pajutau kažkaip veidą reaguojant, staigiai pati užsukau, tai buvo tik maža reakcija, tik truputi pašildė.
Kelias sekundes užgaiši, po to 3 dienas namie iš lovos sunkiai išlipsi.Jau išbandžiau. schmoll.gif

Mano gydytoja liepė mane laikytis , nes jau beveiks priklausau jos "aukso fondui", turi moterį , kuri su pagydymais gyvena 12 metų.

Onko gydytoja sakė, kad geriausia vaistinė mūsų pačių organizmas, tik reikia su juo protingai elgtis.Štai čia ir reikia info, kaip tos vaistinės duris atverti.

Iki
Sveikatos visoms
*

Gabyte reikia konkreciu patarimu prie Jusu ligeles, bendradarbe, labai gera moteris susirgo kaip ir Jus, tokius bendrus jau pasakiau, bet gal reikia zinoti ka nors svarbaus butent prie Jusiskiu, lauksiu i a.z ir labai aciu 4u.gif , o Jus gyvenkite, kad tik daktaryte tokiu auksiuku daugiau turetu mirksiukas.gif mirksiukas.gif
TIKESIU
QUOTE(.GABIJA. @ 2011 02 21, 15:58)
Labas
Tikėsiu . NBA.Šaunuolės jūs mūsų. thumbup.gif  4u.gif

Nu ne tik mes cia saunuoles blush2.gif visos man rods cia vienaip ar kitaip saunios 4u.gif
rasų lanka
QUOTE(.GABIJA. @ 2011 02 21, 17:58)
Ryt važiuoju lašiukų.Pasigulėsiu visą dieną iki skyriaus užrakinimo, nes dėl reakcijos karbo platiną lašina su sustabdymais , po kelis lašiukus.Tik vėliau , jei reakcija praeina atsuka sparčiau.

Laikysiu kumštelius wub.gif . Imk ir vežkis saulėgražą - lašiuką šilumos ir saulytės...
user posted image

Ir visoms Mergaitėms 4u.gif šilumos ir sveikatos... Nesušalkim.... schmoll.gif Noriu pavasario...
Patriccija
rasu lankele, laikomės. 4u.gif
Tik man rodos, kad kai kurios labiau iškentėję ir sugrįžta gyventi kaip stebuklai:
TIKESIU, NBA,.GABIJA., robyte.
GREK, nesušalk. Kad rankos imasi mezginio, tai labai gerai, randasi ir ramybe sirdeleje. As numezgiau sijona, bet kazkodel man jis nepatinka, nes elektrinas ant sintetiniu pedkelniu, reikia gal pasijonio naturalesnio audinio...

GABIJA sekmes tau, kad butu lengviau iskenteti tas dieneles.

Man treciadienis turi kai ka pasakyti. KT. Kazkaip keistai jauciuos vakarais, rodos, kad visa issiputusi, tiksliau pilvas, rytais to nejauciu.
Edmė
Sveikos 4u.gif . Šiandien be galo šalta lauke. Buvau nuvažiavus vaistukų susileisti. Gerai, kad važiavau, o tai norėjau pėdinti. Būčiau sušalus.
Tikėsiu, o tos sraigės namuose ruoštos ar pirktos? Aš neragavus tokio dalyko. Mačiau būna pirkti šaldytų, bet nepirkus niekada. Na, ir vasarą sode gyvų yra biggrin.gif . Kažin čia tos pačios?
pelkių Monas
QUOTE(Patriccija @ 2011 02 21, 22:34)
rasu lankele, laikomės.  4u.gif
Tik man rodos, kad kai kurios labiau iškentėję ir sugrįžta gyventi kaip stebuklai:
TIKESIU, NBA,.GABIJA., robyte.
*

todel ir norisi skaityt tema, todel ir esat pavyzdziu kitiems 4u.gif
Patriccija
Pelkių Monas 4u.gif , visų pirma geras Tavo vardas lotuliukas.gif
Antra, skaičiau, kad ir tau skysciai pleuroje.
Nenusimink, nes man skysčiai jau nuo 2009m.pavasario, 2010m. rugpj 9 d. operavo Vilniaus onkoligonineje. Prilipino leuros plėvę prie plaučio, kad nebūtų kur skysčiams kauptis. O tau gal ir chemo juos išdžiovins 4u.gif
NBA
QUOTE(TIKESIU @ 2011 02 21, 20:47)
Nu ne tik mes cia saunuoles blush2.gif visos man rods cia vienaip ar kitaip saunios 4u.gif
*

Sutinku su TIKESIU, visos mes čia šaunuolės. smile.gif
Patriccija
tai ir aš tada šaunuolė clap.gif
pelkių Monas
Nu is kuklumo nemirsit biggrin.gif
Saunuoles biggrin.gif

As lapkricio men. pradejau dust, galvoju gal plauciu uzdegimas, bet vaikai sirgo, tai laiko neturejau pas daktare. Ir kuo toliau tuo labiau dusino, jau kiekvienam aukste reikejo pastovet atsikvept, lauke galejau eit tik letai, sunkumu nesiojimas dusino. Nu vienzo verysad.gif Padare rengena, o ten... vieno plaucio visai nera. Staigiai i ligonine. Punkcija, paskui drenas - 3l skyscio. Padeda chemo ir gomeopates zirniukai veikia (2 kartus kasnakt begioju biggrin.gif ).
Jauciuosi gerai.
Patriccija
QUOTE(pelkių Monas @ 2011 02 22, 18:25)
Nu is kuklumo nemirsit biggrin.gif
Saunuoles biggrin.gif

As lapkricio men. pradejau dust, galvoju gal plauciu uzdegimas, bet vaikai sirgo, tai laiko neturejau pas daktare. Ir kuo toliau tuo labiau dusino, jau kiekvienam aukste reikejo pastovet atsikvept, lauke galejau eit tik letai, sunkumu nesiojimas dusino. Nu vienzo verysad.gif Padare rengena, o ten... vieno plaucio visai nera. Staigiai i ligonine. Punkcija, paskui drenas - 3l skyscio. Padeda chemo ir gomeopates zirniukai veikia (2 kartus kasnakt begioju biggrin.gif ).
Jauciuosi gerai.
*

NAGI, pelkių Monai, tai tokį dusimo jausmą esu patyrusi, nesupratau kas daros, kad aš einu ir jaučiu, kad turiu lėtinti žingsnį, nes kitaip reikės net sustoti ir pastovėti. Kolkas nėra taip jau labai gerai, kad galėčiau bėgioti, bet gyventi gyvenu mirksiukas.gif
Parašyk kokius ten Tu žirniukus geri? Labai sudomino, kas juos tau rekomendavo? Kažkada gydytojo pulmonol;ogo klausiu, gal man pagerti šlapimą varančius, tokius kaip Trifas, jis papurtė galvą, kad tie vaistai varo tik iš audinių, o ne iš pleuros. Todėl labai sudomino mane tavo minėti žirniukai.
GREK
QUOTE(Patriccija @ 2011 02 22, 16:52)
tai ir aš tada šaunuolė  clap.gif
*

lotuliukas.gif tai aišku šaunuolė biggrin.gif

Edme, o kokius tu vaistukus leidiesi? aš čia kažką praleidau g.gif O dėl sraigių, kažkada, kai buvom jauni ir durni, tai su vyru prisirinkom tų sraigių, paprastų, vynuoginių ir virėm, paskui apkepėm kažkaip, ir netgi valgėm - primena grybus. Šiuolaikiškai paruoštos jau kitokio skonio, aš mėgstu viską išragaut, visus moliuskus ir kitokius šliužus, varles, krokodilus ragavau - nu karvė ir paršas skaniausia, nu dar paukštiena biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Patriccija @ 2011 02 22, 16:52)
tai ir aš tada šaunuolė  clap.gif
*

lotuliukas.gif tai aišku šaunuolė biggrin.gif

Edme, o kokius tu vaistukus leidiesi? aš čia kažką praleidau g.gif O dėl sraigių, kažkada, kai buvom jauni ir durni, tai su vyru prisirinkom tų sraigių, paprastų, vynuoginių ir virėm, paskui apkepėm kažkaip, ir netgi valgėm - primena grybus. Šiuolaikiškai paruoštos jau kitokio skonio, aš mėgstu viską išragaut, visus moliuskus ir kitokius šliužus, varles, krokodilus ragavau - nu karvė ir paršas skaniausia, nu dar paukštiena biggrin.gif

Patricija, o tai kas negerai sijonui? Aš mezgu dabar dukrai, bet kaži kaip ji jį nešios, nu noras begalinis buvo, tai aukojuosi smile.gif
pelkių Monas
QUOTE(Patriccija @ 2011 02 22, 18:53)
Parašyk kokius ten Tu žirniukus geri? Labai sudomino, kas juos tau rekomendavo? Kažkada gydytojo pulmonol;ogo klausiu, gal man pagerti šlapimą varančius, tokius kaip Trifas, jis papurtė galvą, kad tie vaistai varo tik iš audinių, o ne iš  pleuros. Todėl labai sudomino mane tavo minėti žirniukai.
*

Vasario 28 eisiu pas ja patikrinimui, viska tikslai isklausinesiu ir parasysiu. 4u.gif
Edmė
Grek, aš dar gaunu į pilvą kas 28d. Zoladex, man estrogenus slopina, nes mano nelabasis jautrus hormonams.
Aš tokia tradicinės mitybos šalininkė. Bet dabar irgi bandau paragauti ir kitokio maisto. Aną savaitę nusipirkau prancūziško ožkų sūrio su mėlynu pelėsiu, kaina tai kosminė, na bet skonis lotuliukas.gif , kad nei vieno, nei su vynu nenoriu lotuliukas.gif . Sraigių dar nevalgius, reikės ir tų išbandyti biggrin.gif .
romantikė
QUOTE(Edmė @ 2011 02 23, 09:18)
Grek, aš dar gaunu į pilvą kas 28d. Zoladex, man estrogenus slopina, nes mano nelabasis jautrus hormonams.
Aš tokia tradicinės mitybos šalininkė. Bet dabar irgi bandau paragauti ir kitokio maisto. Aną savaitę nusipirkau prancūziško ožkų sūrio su mėlynu pelėsiu, kaina tai kosminė, na bet skonis lotuliukas.gif , kad nei vieno, nei su vynu nenoriu lotuliukas.gif . Sraigių dar nevalgius, reikės ir tų išbandyti biggrin.gif .
*

Edme, kaip toleruoji Zoladex'a?
Ar sake tau, kad pirma para po injekcijos suleidimo, negalima kelti sunkumu, nesiot vaiku ant ranku?
.GABIJA.
Kelių tūkstantmečių Rytų išmintis byloja, jog daugiau nei 90 (!) procentų visų ligų žmogaus organizme kyla dėl neteisingo vandens gėrimo. Pirmiausiai, žinoma, sutrinka virškinimo procesas, šalinimo procesas, užnuodijamas kraujas, kuris šiuos toksinus išnešioja po visą mūsų organizmą. Atsiranda tokios ligos, kaip dvylikapirštės žarnos ir skrandžio opaligės, gastritas, rėmuo, duodenitas, plonųjų ir storųjų žarnų uždegimai. Sutrinka šalinimo procesai, lydimi nuolatinio vidurių užkietėjimo, hemorojaus. Nepašalintus toksinus per storąjį žarnyną ar inkstus, organizmas mėgina deginti ir šalinti per plaučius, tai pagreitina kvėpavimo procesą, sutrikdomas širdies ritmas. Nuolatinis vandens trūkumas padeda atsirasti mažakraujystei, toksinai krauju pirmiausiai užkrečia subtiliąsias mūsų organizmo vietas - smegenis, nuo ko atsiranda nuolatiniai galvos skausmai, migrena. Išdžiūsta, šerpetoja oda, skylinėja plaukai, tinkamai nedrėkinamos akys praranda savo blizgesį. Na ir šį sąrašą galima tęsti ilgai. Tiesiog norisi, kad skaitytojas suprastų vandens svarbą organizmui. Vanduo - ne tik Jūsų sveikatos, geros savijautos, geros nuotaikos priežastis, bet ir Jūsų grožio bei jaunystės eleksyras. "Vanduo - tai esminis vaistas, pašalinantis iš kūno įvairiausius negalavimus, visos bėdos įveikiamos juo ir visos kančios nugalimos.

Šiuolaikinė mūsų medicina padarė daug atradimų, įrodė begales įdomių tiesų. Ir visi mes puikiai žinome, kad virš 70 procentų žmogaus organizmo tūrio sudaro vanduo. Vanduo organizme naudojamas ne tik virškinimo proceso metu, kuomet per dieną vidutiniškai išskiriama 1,5 ltr. seilių, 2,5 ltr. skrandžio sulčių, 0,5 ltr. tulžies ir apie 0,7 ltr. kasos sulčių bei apie 3 ltr. plonojo žarnyno sulčių. Žinoma, šis vanduo ir lieka mūsų organizme, bet kaip ir kiekvieną panaudotą vandenį, reikėtų pakeisti, norint palaikyti mūsų kūną sveiką ir tvirtą. Bet yra mūsų organizme ir negrįžtamai prarandamo vandens kiekis - tai apie 2,5-3 litrai vandens kasdien. Tai skysčiai, kuriuos išskiriame per inkstus (apie 1,5 litro), išprakaituojame (apie 0,6 ltr.), iškvėpuojame (apie 0,3 ltr.) ir pašaliname su fekalijomis (apie 0,2 ltr.). Šie skysčiai šalina iš kūno įvairius toksinus, nebereikalingas mūsų organizmui medžiagas. Taigi, jei šio tūrio skysčio neatstatysime, sutriks nereikalingų elementų šalinimo procesas. Visi šie toksinai kaupsis mūsų organizme ir nuodis jį.

Rytuose manoma, jog didžiausią reikšmę žmogaus sveikatai turi ne tik suvartojamo vandens kiekis, bet ir vandens gėrimo būdas. Taigi, svarbu ne tik kiek, bet ir kaip, ir kada yra geriamas vanduo. Ši geros savijautos, sveikatos paslaptis atskleidžiama per penkias vandens gėrimo taisykles, kurios dėl savo svarbos Jogos filosofinėje sistemoje dar vadinamos auksinėmis vandens gėrimo taisyklėmis.

5 AUKSINĖS VANDENS GĖRIMO TAISYKLĖS

1. Atsikėlus ryte išgeriame 1 stiklinę vandens ir po to nevalgome 1,5 - 2 val.
2. 30 min. prieš maisto vartojimą išgeriame 1 stiklinę vandens.
3. Vartodami maistą negeriame (po valgio negeriame apie 40 min.)
4. 30 min. prieš miegą išgeriame 1 stiklinę vandens.
5. Kai norime gerti - geriame vandenį.

Rytuose vandens sąvoka netapatinama su gaiviaisiais gėrimais, sultimis, kava ir arbata. Visi šie produktai turi skonį ir organizmo priimami kaip maistas. Nors ir labai keistai mums gali nuskambėti, bet taisyklės byloja ir apie tai, jog norint "suvalgyti" kavos puodelį, pusvalandį prieš tai turėtume išgerti stiklinę vandens. Taigi, matome, kad šis paprastas sveiko gyvenimo stebuklas gali pareikalauti iš mūsų šiek tiek valios pastangų, šiek tiek dėmesingumo. Mums būtų žymiai lengviau laikytis šių taisyklių, jei mes suprastume visus procesus, vykstančius mūsų sudėtingame žmogaus organizme. Todėl mes trumpai sustosime ties kiekviena iš šių taisyklių ir pabandysime jas trumpai peržvelgti.

Pradėsime nuo rytinio vandenuko. Pirmiausiai, stiklinė vandens ryte nuplautų mūsų skrandį, bei visą virškinimo traktą. Na kaip ryte valomės dantis, prausiamės, taip ir nuplauname virškinimo sistemą, ruošiam ją dienos darbui. Antra - mūsų skrandis nubudęs būna šiek tiek "apsimiegojęs", lyg balionas, iš kurio būtų išleistas oras. Taigi rytinis vandenukas jį tonizuoja ir tuomet skrandis gali visomis savo sienelėmis sąveikauti su virškinamu turiniu. Pirmosiomis dienomis gali rytinis vandenukas nebūti labai malonus. Kai kuriuos žmones pykina. Na, tai būna todėl, kad vanduo nuplauna mūsų skranduką ir tos drumzlės viduje sukelia tokius nemalonius pojūčius. Bet tai yra laikina. Jei turėsite kantrybės ir valios - tai pamatysit, kad po kelių dienų, na vėliausiai po savaitės, tie nemalonūs pojūčiai išnyks. Jūsų skrandis bus švarus ir vandenį vėl bus malonu gerti.

Na ir paskutinis klausimas, kodėl gi mes nevalgome pusantros - dvi valandas po rytinio mūsų vandenuko? Šioje vietoje šiek tiek skiriasi Rytų ir Vakarų požiūriai į mitybos procesus. Mūsų žymią patarlę "pusryčius suvalgyk pats, pietus pasidalink su draugu, o vakarienę atiduok priešui" Rytų kultūroje būtų perfrazuota: "pusryčius atiduok priešui, pietus pasidalink su draugu, o vakarienę suvalgyk pats". Tikriausiai žinome, kad virškinimas yra energetiškai imlus procesas. Ir jei žmogus pavalgo, vargiai ar jis turi energijos ir jėgų vykdyti kitokią veiklą: emocionaliai reaguoti į aplinką, mąstyti, priiminėti sprendimus, jau nekalbant apie fizinį krūvį. O kaip žinia, pagrindinius sprendimus ir didžiąją dalį darbo krūvio mes su jumis turime atlikti pirmąją dienos pusę. Gal todėl ryte ir nepatartina valgyti sočiai ir daug. Pusvalandį prieš kiekvieną valgį mes turėtume išgerti stiklinę vandens.

Žinoma, kaip prieš maistą mes plaunam rankas, taip neprošal nuplauti ir virškinimo sistemą. Be visa to, tas vanduo papildys organizmo atsargas, nes, kaip minėjau aukščiau, virškinimui reikia labai daug vandens. Na ir šis įprotis padės mums padaryti mitybos procesą sąmoningą. Dažnai mes jau nebeskiriame troškulio nuo alkio. Dažnai, kuomet kūnas paprašo vandens, mes nusprendžiam išgerti puodelį arbatos ar kavos, būtinai dar reikia prie viso to suvalgyti pyragėlį, saldainį ar bandelę. Na ir nekaltas troškulio numalšinimas virsta maisto vartojimu. Todėl neaplenkime ir šios paprastos taisyklės. Kodėl vartojant maistą nepatartina gerti? Pirmiausiai - geriamas mitybos proceso metu vanduo gali atskiesti skrandžio sultis, seiles, kurios organizmo išskiriamos reikiamos cheminės sudėties vartojamam maistui virškinti. Be to, kad skaidymo procesas skrandyje būtų pilnavertis, ten turi likti vietos ne tik skrandžio sultims, bet ir orui. Maždaug tik pusė skrandžio tūrio turėtų būti užpildyta maistu, ketvirtadalis - skrandžio sultimis ir likusi erdvė paliekama orui. Todėl pavalgius ir nepatartina gerti, kol skaidymo procesas nebus užbaigtas. Skrandis dirba, priklausomai nuo maisto sudėties, nuo 30 min.iki 3 val. Tik po to, išskaidytas maistas pereina į dvylikapirštę žarną, ir tik tuomet galima gerti net ir vandenuką. Kodėl prieš naktį geriame vandenį? Todėl, kad naktį vyksta pagrindinis organizmo valymasis nuo toksinų. Mes daug naktį išgariname vandens, iškvėpuojame ir išprakaituojame. Todėl patartina tas vandens atsargas papildyti. Ir nebijokite! Tikrai nuo šios stiklinės vandens Jums neteks naktį keltis iš lovos. Greičiau naktį nubusite dėl išgerto puodelio arbatos. Pamėginkit ir įsitikinsite tuo. Na ir paskutinioji taisykle tikriausiai nereikalauja komentarų. Jei norime gerti - gerkime vandenį, malšinkime savo troškulį. Jei norime valgyti - valgykim, malšindami savo alkį.

Na ir dar norėtųsi priminti skaitytojui, kas tai yra vanduo ir kokį vandenį mes turėtume gerti, besilaikydami šių taisyklių. Tai ne vaisvandeniai, ne arbata ir ne kava. Vanduo - tai geriamas vanduo, neturintis jokio papildomo skonio ir kvapo. Galima vartoti šulinio, šaltinio vandenį arba namuose filtruoti vandenį iš čiaupo. Energetiškai labiausiai žmogui tinka vanduo, išgautas toje vietovėje, kur jis gyvena. Tačiau neturint visų šių galimybių, galima vandenį nusipirkti ir parduotuvėje. Patartina vandenuką gerti kambario temperatūros. Žiemą malonu vandenį šiek tiek pasišildyti. Taigi, nustebsite, kad vanduo taps pigiausiu ir paprasčiausiu vaistu Jūsų kasdienybėje. Rezultatų ilgai laukti neteks. Maždaug per pora savaičių išvalysite savo storąjį žarnyną, nepraėjus nei dviems mėnesiams pamiršite apie rėmens problemas, susitvarkys visa virškinimo sistema, praeis nuolatiniai galvos skausmai. Jūsų savijauta bus puiki, būsite sveiki, žvalūs ir energingi! Norėtųsi palinkėti visiems atrasti savyje jėgų ir valios pakeisti mitybos procesą, nes visos pastangos įdiegti šias auksines vandens gėrimo taisykles savo gyvenime atsipirks su kaupu.

rasų lanka
Labuks, labukas, Mergaitėms 4u.gif 4u.gif
Kokia graži diena išaušo bigsmile.gif - ryte pas mus 22 laipsniukai, iš visų trobelių dūmeliai rūksta tiesiai į dangų ir čia pat leidžiasi žemyn - smogas.... Ir saulytė šviečia... Gražu, kai esi namučiuose šiltuose...

Gabija 4u.gif - jau irgi prisėdai prie "dėžutės"... Sveikatytės tau ir labai ačiū už naudingas paskaitėles... wub.gif

Romantike 4u.gif - na, kaip džiaugiuosi , kad tau viskas gerai... O dėl to polypo ... ar tau jį pašalino ar paliko stebėjimui - kažkaip nesupratau g.gif ? O aš nerami dar laukiu...

Aš šią savaitę einu vėl į bioenergetinius seminarus, tai grįžtu vėlai - tik paskaitau, kaip jums ŠAUNUOLĖMS mirksiukas.gif sekasi...
Visoms sveikatos ir kad greičiau tas tikrasis pavasaris ateitų... ax.gif
romantikė
QUOTE(rasų lanka @ 2011 02 23, 13:20)
Romantike 4u.gif  - na, kaip džiaugiuosi , kad tau viskas gerai... O dėl to polypo ... ar tau jį pašalino ar paliko stebėjimui - kažkaip nesupratau  g.gif ? O aš nerami dar laukiu...
*

Kai atejo po operacijos i palata, sake, kad jokio polypo nerado...
O kai grizo tyrimu rezultatai, pasake, kad buvo... ka as zinau... Tikriausiai pasalino g.gif
Skauda man strenas labai... Jau 2 savaites praejo. Vakar antibiotikus pradejau vartot... verysad.gif
Beje, kruties markeris padidejo... Kartojau uzvakar...
TIKESIU
QUOTE(Patriccija @ 2011 02 20, 15:35)
TIKESIU,  biggrin.gif , kas antroje foto, kriaukles? Austres? Kas ten per pasiūlymas?  bigsmile.gif
*

sraiges

QUOTE(Edmė @ 2011 02 22, 09:25)
Tikėsiu, o tos sraigės namuose ruoštos ar pirktos? Aš neragavus tokio dalyko. Mačiau būna pirkti šaldytų, bet nepirkus niekada. Na, ir vasarą sode gyvų  yra biggrin.gif . Kažin čia tos pačios?
*

nezinayu kur ruostos bet as neruosiu ju yra pirkt jau idarytu
ragnez
QUOTE(romantikė @ 2011 02 23, 12:29)
Skauda man strenas labai... Jau 2 savaites praejo. Vakar antibiotikus pradejau vartot...  verysad.gif
*

procedura turbut ta pati gimdos abrazija - turejau toki malonuma, kai buvo nesivystantis nestumas. po tokiu proceduru daznas reiskinys - infekcija... sad.gif
man ir antibiotikai nepadejo, nors sugeriau dviguba kursa, vis tiek liko sirgimo jausmas - temperatura, silpnumas, skausmas.
padeti is karto pataise vaistai nuo pirmuoniu sukeltos infekcijos - gal verta pasitarti del tokio varianto su gydytoja?

QUOTE(romantikė @ 2011 02 23, 12:29)
*

sad.gif Laikykis.
rasų lanka
QUOTE(romantikė @ 2011 02 23, 14:29)
Kai atejo po operacijos i palata, sake, kad jokio polypo nerado...
O kai grizo tyrimu rezultatai, pasake, kad buvo... ka as zinau... Tikriausiai pasalino  g.gif
Skauda man strenas labai... Jau 2 savaites praejo. Vakar antibiotikus pradejau vartot...  verysad.gif
*

Nesigąsdink labai, gal tas markeris padidėjo dėl to, kad po operacijos koks tai uždegimas gavosi - jei vartoji antibiotikus - susitvarkys. Jei po jų pakartotum markerį - gal viskas vėl gerai būtų... Ir strėnos praeis. Ar tau jos iškart skaudėjo po operacijos? Aš prieš operaciją išskaičiau visą SM histeroskopijos temutę (nedaug ten prirašyta, bet vis šis tas). Tai ten mergaitėms kai kurioms reikėjo irgi antibiotikų, kažkuriai net iškart prirašė po operacijos jau... Viskas susitvarko... Man irgi truputi paveržia pilvo apačią ar šoną. ir dar rytais atsirado toks kaip šlapimo nelaikymas keliems lašiukams po pasišlapinimo - ar čia su tuo susiįję ar ne - nesuprantu dar, bet seniau tikrai taip nebuvo...

Na, va, jau ir ragnez mane aplenkė... smile.gif

Labas TIKĖSIU 4u.gif - ar tu namučiuose dabar ? wub.gif
Edmė
QUOTE(romantikė @ 2011 02 23, 10:59)
Edme, kaip toleruoji Zoladex'a?
Ar sake tau, kad pirma para po injekcijos suleidimo, negalima kelti sunkumu, nesiot vaiku ant ranku?
*

Ne, niekas nesakė. O kodėl? g.gif
Šiaip tai kažko ypatingo nejaučiu. Gal dar per trumpai gaunu. Tik vakar labai šalta buvo, nors namuose 20 laipsnių, ir visą dieną pragulėjau. Negalėjau jokios veiklos imtis. Bet čia sakau, gal atostogų pirma diena, visiškas atsipalaidavimas biggrin.gif . O tau kas nors darėsi daugiau, apart karščio pylimo ir prasto miego? Nors dabar aš geriau miegu, matyt pripranta organizmas prie pokyčių, nes , pradėjus vaistus, visiškai nemiegojau. Kažkas išsiderino. Dabar prabundu kelis kartus, bet greitai užmiegu.
O dėl to markerio, tai , sako, jis gali svyruoti, ir net virš normos kažkiek būti. Gal ta operacija tau jį paveikė?Mano onkologė ir šeimos daktarė sako, kad jis neinformatyvus ir neverta darytis mano atveju. Man jo niekas nesiūlė darytis. Bet...prisiškaičiau internete, ir dariausi pora kartų. Pirmą kartą praėjus mėnesiui po gydymo, ir dabar. Būčiau žinojus, tai ir prieš operaciją būčiau dariusisi.
arune
Romantike, o kiek markeris padidėjo? Ar į normos ribas išsitenka? mano pažįstamai svyruoja nuo 12 iki 35. Viskas normalu, gydytoja sakė. O man jis nerodė padidėjimo, net kai recidyvas buvo.

romantikė
Krauja markeriu buvau pridavus sausio 21 d., o operavo mane tik vasario 9 d. Tai tikrai itakos neturejo. Nebent organizmo bukle pries tai kazkaip veike.

arune, markeris normos ribose, bet padvigubejo. Tiek nesikeite nuo 2007 metu. Bendrai paemus jis man irgi neinformatyvus. BET, onkologas sako, kad kartais galima taip pagauti metastaziu atsiradima, del to vis ir priduodu krauja siam tyrimui.

Edme, apie tai, kad nekelt sunkumu po Zoladex'o, mane perspejo med.slauges chemoterapiniame skyriuje, kur leido ji man. Nes ta ampulyte turi istirpti paros begyje, jei kelsi nemaza svori, kazkaip guzai susidaro (na cia as taip liaudiskai).

Aciu uz palaikyma 4u.gif

ragnez, jei nepades antibiotikai, eisiu vel pas daktara, tada ir paklausiu del infekcijos...
SVETA K.
romantike ,jeigu normos ribose,tai nepergyvenk 4u.gif Mergaites juk raso kad gali sviruoti 4u.gif O infekcijos po operaciju tai tikrai daznai buna,tik kazkaip galvojau kad iskart skyria antibiotikus g.gif Man dare gimdos valyma iskart po pirmo gymdymo,tai ilgai dar po to vartojau antibiotikus.Tikekimes kad tau jie pades smile.gif

TIKESIU,NBA ,kaip smagu jus cia matyti heart.gif

Sraigiu ir as neragavau blush2.gif Edme ,o tai tas suris toks neskanus,ar tu aplamai nemgsti suriu su pelesiais? tongue.gif Man tai patinka,ypac su vynu wub.gif

GABIJA del vandens drinks_cheers.gif Tik kur gauti valios kad visada teisingai gerti blush2.gif
.GABIJA.
Įdėjau apie vandenį, bet pati žinau , kad nieko iš to nebus.Per daug sudėtinga.

Romantike, dėl ramumo po mėnesio vėl pasikartok.Ne visais atvejais jis tiesą rodo , bet man tai kaip laikrodis.

Rasele dėl šlapumo nelaikymo, gal išjudino gimdą ir ji dabar spaudžia pūslę.Tiesiog gal reiktų paprašyti siuntimo pas ginekologę ir urologą.

Kažkaip sunkiai metai prasidėjo.Visos apipjaustytos , visoms problemos.

Man vakar chemo sulašėjo sėkmingai.Reakcijos išvengiau, pati pasisukiojau ratuką, kad pasidaryčiau pertraukas.Šiandien jaučiuosi gana gerai, tik protelis nekoks. Skaitau , tikrinu ką parašiau, nes raides keičiu vietomis.

Tiesa dėl drabužių elektrinimosi, tai pamiršote antistatiką.Dabar jau seniai mačiau parduotuvėje, nes nereikėjo .Anksčiau buvo aerozoliai .Aš į skalbenkę pilu "Lenor' arba "Silans" tai irgi mažiau elektrinasi.

Sveikatėlės visoms 4u.gif
arune
QUOTE(romantikė @ 2011 02 23, 16:51)
arune, markeris normos ribose, bet padvigubejo. Tiek nesikeite nuo 2007 metu. Bendrai paemus jis man irgi neinformatyvus. BET, onkologas sako, kad kartais galima taip pagauti metastaziu atsiradima, del to vis ir priduodu krauja siam tyrimui.
*

Nemanau, kad kas blogai. Nepergyvenk. Pakartok markerį po mėnesio - dviejų.

Gabija, kad greičiau tau "pagirios" išeitų... Pavasaris ne už kalnų, bus geriau, į lauką išeisim daugiau...

Aš dabar mąstymo procese - dukriuko mano gimtadienis. O tai man šventas reikalas, visada švenčiam be jokių išlygų - taip, kaip nori ji... Tik va bėda, kad su pinigais striuka šiais metais, kaip niekada rolleyes.gif Mąstau, kaip čia prasisukt, idėjų turiu, bet...

Jau 9 - eri mano mergaitei... Kaip gerai! wub.gif
Patriccija
Sveikutės 4u.gif

Kompiuterinės tomografijos stuburo krūtininės srities atsakymas nei sujaudino , nei nustebino.
Tyrimo metu apimta stuburo krūtininė sritis nuo C7-Th10sritis

Th5 kairėje ties kostovertebriniu sąnariu 0,4 cm dydžio osteoblastinio tipo mts būdingas židinėlis, Th 8 kairėje ties užpakaliniu slankstelio kraštu aiškių ribų 0,8cm dydžio tokio pat tipo židinys; Th7 slankstelio kųnas pažemėjęs iš apatinės dengiamosios plokštelės pusės-panašu į patologinę kompresiją-stuburo slankstelio lūžis; Th10 slankstelio kūnasinfiltruotas netolygiais osteoblastinio tipo židiniais su išreikšta kompresija-potologiniai kompresiniai slankstelio pokyčiai dėl mts. Stuburo Th dalies saikinga skoliozė, galimai dėl netolygios kompresijos, saikingai paryškėjusi fiziologinė kifozė.

Daug neaiškumš kas paaiškintų?

Ryt jau 12:00 važiuoju į spinduliavimą stuburo.
pelkių Monas
Nuliudinai. Ryt begte i spinduliavima. Sekmes, laikysiu kumscius ir viska rasyk 4u.gif
Edmė
Nesuprantu visko, bet negerai, turbūt. Stiprybės tau. wub.gif
Patriccija
Suvirins man stubura spinduliukai biggrin.gif . Stuburą sako lengviau gydyti, nei plaučius.
Labosssss visoms. wub.gif

Papildyta:
QUOTE(pelkių Monas @ 2011 02 23, 22:57)
Nuliudinai. Ryt begte i spinduliavima. Sekmes, laikysiu kumscius ir viska rasyk 4u.gif
*

O TU man tuos žirniukus išaiškink tiksliai kokiu pavadinimu wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Edmė @ 2011 02 23, 23:00)
Nesuprantu visko, bet negerai, turbūt. Stiprybės tau. wub.gif
*

Edmute, man neskaudės kai švitins.

arūnėle, užaugs Tavo mergytė, net nepajusi, o TU busi visiskai sveika ir pamirši šias dieneles.

Smagu, kad GABIJAI taip palyginti gerai sulašėjo lašiukai.

GREK, na man tas sijonas nepatinka, nes elektrinasi, reikia pasijonio nesintetinio.

Rasu lankele, romantike, SVETA K., ir kitos kurių nepaminėjau g.gif bukite sveikos ir drūtos thumbup.gif

As jau pries kokius 5 metus kai dariau kaulu tankio tyrima, buvo blogai ciut ne osteoporoze. Dabar tiek chemiju ir t.t., aisku kad osteopore, ko pasekmeje lasteles rado silpna vieta kibti i isretejusi stuburiuka. Buvo net nageliai labai silnpni, jau trys men. geriu Osteoli(Kalcis su K vit.), nagai atsistate, auga, sustipres ir mano kauliukai, pamatysit tongue.gif wink.gif čia dar idedu istrauka is vieno straipsnio pagooglinus "

Osteoporozei būdingi stuburo slankstelių lūžiai dažnai lieka nepastebėti. Dėl slankstelių lūžių visada sumažėja ūgis ir pakinta laikysena. Dėl osteoporozės lūžęs slankstelis niekada neatgauna normalios anatominės struktūros. Slankstelis susiploja, deformuojasi, dažnai būna pakartotinių stuburo lūžių ir tolesnė deformacija. Todėl ilgainiui išsivysto dideli stuburo iškrypimai bei negalia.
- Progresuojant ligai vystosi kupra (vaizdžiai vadinama “našlės kupra”), išnyksta talija, atsikiša pilvas, šonkauliai remiasi į dubens kaulus. Kiekviena iš šių deformacijų turi būdingus simptomus. Ūgio sumažėjimas, atsikišęs pilvas patys savaime skausmo nesukelia, ir pacientai retai tuo skundžiasi, bet sukelia emocinį diskomfortą ir depresiją dėl išvaizdos pokyčių. Ligai progresavus, dėl sumažėjusios pilvo ertmės gali atsirasti virškinimo sutrikimų, todėl pacientai priversti valgyti dažniau ir mažesnėmis porcijomis. Eisena tampa atsargi, einant kojos statomos plačiai.
- Skausmas - labai individualus pojūtis, kurio negali matyti ir įvertinti kiti žmonės. Sergant osteoporoze skausmas atsiranda dėl trijų priežasčių:
1. Ilgųjų kaulų arba slankstelių lūžio.
2. Nusilpusių raumenų nuolatinio pertempimo. Lūžus kaului, organizmas natūraliai reaguoja į šį pažeidimą įtempdamas raumenis ir saugodamas pažeistą vietą nuo judesių. Deja, šie raumenys dažnai būna nusilpę dėl neveiklos, todėl greitai pervargsta. Įtemptuose raumenyse gaminasi pieno rūgštis, kuri ir sukelia skausmo pojūtį.
3. Baimė, nerimas, įtampa, nuovargis ir depresija sustiprina skausmą.

Slanksteliams susiplojus santykinai sutrumpėja gilieji nugaros raumenys, dėl to jie būna nuolat įtempti, tai ilgainiui sukelia šių raumenų nuovargį, pasireiškiantį lėtiniu nugaros skausmu. Dažnai objektyvaus tyrimo metu šalia slankstelio lūžio nustatomas priestuburinių raumenų skausmingumas ir vietinis tonuso padidėjimas.
rasų lanka
QUOTE(Patriccija @ 2011 02 23, 23:59)
Suvirins man stubura spinduliukai  biggrin.gif . Stuburą sako lengviau gydyti, nei plaučius.
Labosssss visoms.  wub.gif 

Tikrai taip... Mamytei jau skelbiant diagnozę buvo pasakyta, kad praktiškai nebėra trijų stuburo slankstelių juosmens srityje. Gavo daug spinduliukų - ir skausmų neliko, ir savijauta pagerėjo . Daugiau nebėjo...Tiek, kad liepė nesilankstyti, sunkiai nekelti, nedaryti staigių judesių... Švitinimas tikrai padės tau. Tiesa, mes leidomės Zometą, kiti leidžiasi Pamidronatą, nes daug pigesnis. Jie skirti gydyti kauliukų mts , ir sumažinti lūžių riziką.
Laikysiu kumštelius, stipriai apkabinu ir palaikau visapusiškai.... wub.gif
umb
QUOTE(Patriccija @ 2011 02 23, 21:35)
Sveikutės 4u.gif
Kompiuterinės tomografijos stuburo krūtininės srities atsakymas nei sujaudino , nei nustebino.
Tyrimo metu apimta stuburo krūtininė sritis nuo C7-Th10sritis

Th5 kairėje ties kostovertebriniu sąnariu 0,4 cm dydžio osteoblastinio tipo mts būdingas židinėlis, Th 8 kairėje ties užpakaliniu slankstelio kraštu aiškių ribų 0,8cm dydžio tokio pat tipo židinys; Th7 slankstelio kųnas pažemėjęs iš apatinės dengiamosios plokštelės pusės-panašu į patologinę kompresiją-stuburo slankstelio lūžis; Th10 slankstelio kūnasinfiltruotas netolygiais osteoblastinio tipo židiniais su išreikšta kompresija-potologiniai kompresiniai slankstelio pokyčiai dėl mts.                  Stuburo Th dalies saikinga skoliozė, galimai dėl netolygios kompresijos, saikingai paryškėjusi fiziologinė kifozė.
Daug neaiškumš kas paaiškintų?

Ryt jau 12:00 važiuoju į spinduliavimą stuburo.
*

Mts židinukai nedideli... Raidelėmis Th žymimi stuburo krūtininės dalies slanksteliai, skaičiai prie jų, tai slankstelio numeris. Kostovertebralinis sąnarys - tai ta vieta, kur stuburo slankstelis jungiasi su šonkauliu. Skoliozė - stuburo iškrypimas (į šoną). Kifozė - padidėjęs stuburo išlinkimas (kuprelė) - čia nereikšminga.

Pabandžiau išversti galimai neaiškius žodžius...
Patriccija
QUOTE(rasų lanka @ 2011 02 24, 00:07)
Tikrai taip... Mamytei jau skelbiant diagnozę buvo pasakyta, kad praktiškai nebėra trijų stuburo slankstelių juosmens srityje. Gavo daug spinduliukų - ir skausmų neliko, ir savijauta pagerėjo . Daugiau nebėjo...Tiek, kad liepė nesilankstyti, sunkiai nekelti, nedaryti staigių judesių... Švitinimas tikrai padės tau. Tiesa, mes leidomės Zometą, kiti leidžiasi Pamidronatą, nes daug pigesnis. Jie skirti gydyti kauliukų mts ,  ir sumažinti lūžių riziką.
Laikysiu kumštelius, stipriai apkabinu ir palaikau visapusiškai.... wub.gif
*

Rasele, o jie kompensuojami? Ir Tau visada viskas bus gerai, nes tiek tavo širdelėje gerumo 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(umb @ 2011 02 24, 00:08)
Mts židinukai nedideli... Raidelėmis Th žymimi stuburo krūtininės dalies slanksteliai, skaičiai prie jų, tai slankstelio numeris. Kostovertebralinis sąnarys - tai ta vieta, kur stuburo slankstelis jungiasi su šonkauliu. Skoliozė - stuburo iškrypimas (į šoną). Kifozė - padidėjęs stuburo išlinkimas (kuprelė) - čia nereikšminga.

Pabandžiau išversti galimai neaiškius žodžius...
*

Štai kur visa išmintis, kur atsakymai nuoširdžiausi, kaip gali užmiršti Supermamos forumą ir jame rašančius žmogučius 4u.gif 4u.gif 4u.gif
LABOS DAR KARTELĮ wub.gif
SVETA K.
Patriccija apkabinu tave kiek galiu heart.gif Tu tikra saunole,ir viskas turi buti gerai 4u.gif
arune
Patricija verysad.gif , apgailestauju, kad toks atsakymas, bet židinukai maži, pagriebs, tikėkimės, juos spinduliai. Ir padarys savo darbą.
romantikė
Patriccija, liudnokos naujienos, bet siame etape iveikiamos. Sekmes Tau!

arune, labai suprantu tave.
Kai pradedu mastyt apie gimtadienius, net sirdi suspaudzia... Vyresnelei siemet 18 sukaks, mazajai-5... Abidvi laukia dovanu ir sventes, o resursu tam - visiskas nulis... verysad.gif unsure.gif
.GABIJA.
Patricija labai gaila , kad gausi papildomai dar ir švytintis.Stenkis nevarginti stuburo, nedirbti darbų , kurie apkrauna stuburą, daug nesėdėti.Tikėk , kad metastazės užkalkės.Man pliauroje užkalkino su chemo.

Arūne pasikalbėk su mergaitėmis apie pinigėlių stygių ir tikrai manau jos supras.Kartu visos išsikepkite pyragą ir bus šventė.Reikia vaikams pasakyti tiesą, nes paskui ir galvos , kad viskas iš kažkur atsiranda, kad tiesiog privalai duoti tai ko norisi.

Jau pradeda sukti kaulus chemo.Tik susileidau ampulę grasalvos ir pasijuto.O rašyti visai nesiseka.

Sveikatėlės visoms 4u.gif
pelkių Monas
Viskas bus gerai 4u.gif Uzkalkes pas ja mts, man labiau nepatinka luziai, bet daktarai tikriausiai gali kazka daryt, as nesu specialistas.

Gabija 4u.gif
SVETA K.
QUOTE(.GABIJA. @ 2011 02 24, 16:13)
Jau pradeda sukti kaulus chemo.Tik susileidau ampulę grasalvos ir pasijuto.O rašyti visai nesiseka.

GABIJA,tau nuo chemijos,bet gali ir nuo grasalvos labai sukti ir skaudeti kaulus.Man visada lepdavo pries suleidziant isgerti 2 tab.paracetamolio,o kai jau buvo nebeimanoma kenteti tai leisdavo gydytoja padaryti dienos ar dveju pertrauka tarp injekciju 4u.gif
romantikė
QUOTE(.GABIJA. @ 2011 02 24, 15:13)
Arūne pasikalbėk su mergaitėmis apie pinigėlių stygių ir tikrai manau jos supras.Kartu visos išsikepkite pyragą ir bus šventė.Reikia vaikams pasakyti tiesą, nes paskui ir galvos , kad viskas iš kažkur atsiranda, kad tiesiog privalai duoti tai ko norisi.

Sveikatėlės visoms  4u.gif
*

GABIJA, mergaites dvi pas mane smile.gif

O kaulus suka ir nuo grasalvos...
Patriccija
QUOTE(SVETA K. @ 2011 02 24, 00:51)
Patriccija apkabinu tave kiek galiu  heart.gif Tu tikra saunole,ir viskas turi buti gerai 4u.gif
*

SVETA K., taip, žinoma, niekada negalvoju, kad bus blogai. tik dabar taip žingsniuoti kaip avatare tai negaliu, bet paremontuos mane ir eisiu kaip kurtas pavasarį, kai laukuty bus šilta.
Papildyta:
QUOTE(arune @ 2011 02 24, 10:42)
Patricija  verysad.gif , apgailestauju, kad toks atsakymas, bet židinukai maži, pagriebs, tikėkimės, juos spinduliai. Ir padarys savo darbą.
*

arunele, gerai galvoji wink.gif Kaip tavo sveikatėlė po plautuko operacijos? Man tai ten kur buvo išvesti du zondai-vamzdeliai, ar kaip juos pavadinti, vienas randas tai toks gražus, o kitas tai toks kietas guzas atsikišęs šone. Ar likę pėdsakai ant kūno pas tave?
Papildyta:
QUOTE(pelkių Monas @ 2011 02 24, 16:24)
Viskas bus gerai 4u.gif Uzkalkes pas ja mts, man labiau nepatinka luziai, bet daktarai tikriausiai gali kazka daryt, as nesu specialistas.

Gabija 4u.gif
*

pelkių Mone, na, tiek man gražus tavo nickas, kad negaliu biggrin.gif , pagal jo vardą turėtum krėsti šposus wink.gif. Turėtum būti linksma ir turėti jumoro jausmą. Slankstelių stuburo lūžiai dažnai lieka nepastebėti. Juos saugo raumenys, todėl ir vaikščiojau kaip statula, pati nesuprasdama kodėl taip einu, visa įsitempusi, raumenys laiku dirba savo darba, kad nenusiverstų kaip lėlės viršutinė kūno dalis.
Manau, kad atsilaikysiu ir šį kartą, dar nebaigsiu kelią šioje Žemėje dar noriu į Amerikos žemyną wink.gif.
Papildyta:
QUOTE(.GABIJA. @ 2011 02 24, 16:13)
Patricija labai gaila , kad gausi papildomai dar ir švytintis.Stenkis nevarginti stuburo, nedirbti darbų , kurie apkrauna stuburą, daug nesėdėti.Tikėk , kad metastazės užkalkės.Man pliauroje užkalkino su chemo.

Sveikatėlės visoms  4u.gif
*

.GABIJA., yra taip ir nieko nepakeisi, gausiu spinduliukų. Kažin naudotis tokiais patarimais, kad po švitinimo 50g konjako griebti?

GABIJA, tu jau iš karto leidies grasalvą? Man gi buvo išrašę tris ampulytes kraujuko atstatymui į pilvą gydymo pradioje, bet lyg tai kitokiu pavadinimu.oi,oi, kaip šitaip neprisimenu... Gėda. Laikykis mergaite, gerk Paracetamolio.Man geriausiai numalšina jis kaulų ir sąnarių skausma, kai nerandi vietos kojoms lovoje.
Žiba
Sveikos,

Brangioji Patricija, tu tokia nuostabi asmenybė, manau, būsi tas stebuklas, kuris dar apkeliaus visą pasaulį ir gevensi ilgai ir laimingai 4u.gif

Labai gerą straipsnį apie vandenį Gabija įdėjo, manau, tai labai svarbu ir visai nesudėtinga, ypač, kai nuo to priklauso gyvenimo kokybė. Vanduo iš tiesų daro stebuklus. Kažkaip prieš keletą dienų atsisėdau į apšalusią mašiną, langai iš vidaus apšalo ir susidarė nuostabios milimetrinės snaigutės, sėdėjau ir tyrinėjau, kokias jos tobulos ir gražios wub.gif Vanduo strūktūrizavosi tiesiog ant mašinos langų, tai ir yra pati tikriausia gyvybė ir grožis.
.GABIJA.
Labas
Patricija ar jau gavai "soliariumo spindulėlių" schmoll.gif .Tikėkime, kad viskas bus į gera.Gal sumažinsi žingsnelio plotį, bet turi išgyti.Kaip savijauta po spindulių?

O į pilvą leidžia TevaGrastim, anksčiau rodos jie vadinosi Grasalva, bet kai norėjo juos uždrausti ir prakišti užsienietiškus , kažkaip su pavadinimais sužaidė.Šiandien jaučiuosi, kaip tamsiame skesgatvyje su lazda pritvatinta.Geriu ir Diklofenaką, dar ir tepu su juo.

O dėl konjako, tai aš išgeriu naktį, kai per kaulų diegimą negaliu užmigti.Deja aš dar ir migdomųjų įkalų ir su treniruokliu pavažiuoju.Kai pavargsta kojos ir suveikia "kokteilis" , tada jau užmiegu.Na gadinu nervų lasteles, kaip užsienio žvaigždės.Negaliu aišku rekomenduoti tokio recepto, bet kai bliauti lovoje pradedi, tai spjauni į visas lasteles.

Arūne
aš suprantu, kad turi dvi mergaites ir jos daug nori, bet yra taip kaip yra.Gal nueikite į filmą , nusipirksite ko nors skanaus ir bus šventė.Vis tik reikia paaiškinti kur dingsta pinigėliai.

Iki
arune
QUOTE(.GABIJA. @ 2011 02 25, 14:03)
Arūne
aš suprantu, kad turi dvi mergaites ir jos daug nori, bet yra taip kaip yra.Gal nueikite į filmą , nusipirksite ko nors skanaus ir bus šventė.Vis tik reikia paaiškinti kur dingsta pinigėliai.
*

smile.gif Gabija, aš turiu 1 mergaitę, ne 2 tongue.gif Vieną vienintelę. Ir gimtadienis jos - tai mano vienintelis metų renginys. Tiesiog, darydama šventę jai, darausi šventę ir sau. Man patinka stebėti jos drauges, su jom būti, kalbinti... Čia mano tokie marazmai blush2.gif Todėl vistiek kažkaip švęsim, kad ir mokesčių sąskaita wub.gif ...

________

O tu, Gabija, duodi - konjakas + migdomieji + sportas naktinis doh.gif . Nesenai man irgi teko vyno pagurkšnot - taip gerai buvo, toks šiltas geras jausmas užplūdęs buvo! Nakčiai esu įsipratinus Lexotanilio ketvirtį tabl., man užtenka užmigimui. Bet jau be jo nebeužmiegu, arba budinėjuos naktį.

Patricija, man po operacijos viskas gerai smile.gif Už 2 sav. vykstu rentgeno nuotraukai. O tu ... laikykis mirksiukas.gif
saulėlydis*
QUOTE(rasų lanka @ 2011 02 23, 13:42)
Labas TIKĖSIU 4u.gif  - ar tu namučiuose dabar ?  wub.gif
*

Atsakau už mūsų šaunuolę mergaitę. Deja, ne namie... verysad.gif
Deja, labai nelengva jai... verysad.gif
.GABIJA.
Tikėsiu , tikėkime , kad saulelė pažadins tavo jėgas , bunda žemė, linkiu pakilti ir tau.

Arūne atsiprašau , susimaišiau su mergaitėmis.Džiaugiuosi, kad atsigavai po operacijos.

Na šianakt tikrai minsiu treniruoklį schmoll.gif
rasų lanka
QUOTE(Patriccija @ 2011 02 24, 00:13)
Rasele, o jie kompensuojami?
*

Tame ir blogumas, nebekompensuoja nuo 2005 metų lyg tai... Nutarė, kad ne pirmo būtinumo onkologinis vaistukas... rolleyes.gif Lyg žadėjo ligoniukai rašyti peticijas, bet kaip viskas vyko - nebežinau. Kai kuriuose miestuose (kur valdžia geresnė blush2.gif ) savivaldybė ar dar kokia institucija kompensuodavo. Svarbu rinkti čekiukus, ko aš nedariau per savo kvailumą... Na, bent jau pabandyti verta... Taip pat reiktų pasiklausti ir onkologo savo, ar vertėtų, nes kiti dėl brangumo nė nesiųlo. Taip buvo ir mums . Pradėjom, tik kai savo keliais sužinojau, kad tokie vaistukai išvis yra. Beje, jie yra ir taip pat nuo kaulų retėjimo, bet tikriausiai dėl kainos retas tenaudoja, kam labai reikia...
Sėkmingo tau švitinimo , širdele drinks_cheers.gif Aną kartą parašiau, bet gal ne taip aiškiai. Mamytei tos mts stubure sėkmingai užkalkėjo nuo švitinimo mirksiukas.gif Taip pat mamytė naudojo konjakėlį. Visos palatos moterytės "pasistiprindavo" katra iš savo plečkikių" ,viena kitą dar pavaišindavo. Gydytojai ir sesutės žinojo. Primygtinai nesiųlė, bet ir nedrausdavo.

QUOTE(saulėlydis* @ 2011 02 25, 18:35)
Atsakau už mūsų šaunuolę mergaitę. Deja, ne namie...  verysad.gif
Deja, labai nelengva jai...  verysad.gif
*

heart.gif heart.gif

Gabija wub.gif Gal kitą naktį nebereikės jau minti dviratuko... Tavo kokteiliukai... rolleyes.gif rolleyes.gif Bet gal šiam etape...jei padeda. Tik nepadaugink... mirksiukas.gif

Ir visoms sveikatytės. 4u.gif Nebesulaukiu tų savo tyrimų... Jau pašto dėželė apsitrynė nuo darinėjimo.... blush2.gif
GREK
Labas visom,

retai užsuku, kažkaip nesinori tik labas parašyt, o daugiau kaip ir neturiu ką papasakot. Rutina valdo mane, planuoju eit darban jau, kad netapčiau nusivylusia namų šeimininke.
Šaltukas jau nusibodo, noriu saulutės, šilumos.

Mano mažius sugebėjo pradėt kosėt namie būdamas doh.gif tai vėl užsiėmimo turiu.

Patriccija, unsure.gif kaip gaila dėl jūsų stuburo, bet spinduliukai tikrai padės, vis geriau nei chemo. O kaip su spinduliais, važinėjat kasdien ar klinikose? laikykitės smile.gif

Gabija, kad skausmeliai kuo mažesni būtų, va jum abiem su Patriccija

user posted image

Romantike, Arūne, mamos gi sugeba pradžiugint savo dukrytes, jūs geriausiai jas pažįstat, žinot, ką jos mėgsta, apie ką svajoja, įgyvendint tai galima ir labai minimaliom išlaidom. Paprašykit draugų, senelių pagalbos ir tai bus pačios gražiausios šventės jūsų mergytėms smile.gif

Gero savaitgalio visom, šiltos saulutės ir kuo geresnės savijautos smile.gif

arune
QUOTE(rasų lanka @ 2011 02 25, 19:35)
  Jau pašto dėželė apsitrynė nuo darinėjimo.... blush2.gif
*

smile.gif Sulauksi, Rasyt... Ir jis, atsakymas, BUS GERAS

Tikėsiu, širdele, user posted image būk stipri...

Mergaitės, išskaičiau internete, kad soc.paramos skyriuje mokamos vienkartinės išmokos:
1. Onko ligoniams, kuriems per paskutinius 12 mėn. buvo atlikta operacija, taikytas švit. ar chem. - iki 300.
2. Sunkių ligų atveju - iki 300.

Nesikreipėt? Aš pirmadienį eisiu...

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.