Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė - 3

Nesimiega
smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Patriccija @ 2011 03 04, 02:33)


Labas

Paprašyk vakare migdomųjų.Duoda ir į užpakalį ir geriamų.Ligoninėje man sunkiausia išsimiegoti, juk jau 6 val prikelia.Po to visą dieną tai procedūros , tai lankytojai savi ir kaimynės.
Gydykis ir netinginiauk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Patriccija @ 2011 03 04, 03:33)

Būtinai prašyk vaistukų... kai nemiegi - nuvargsti, o prie to dar kokią nekokią mintį "nuaudi"...

Tokios laaabai gilios diskusijos abiejose temutėse...ir tuo pat metu... - gal taip žvaigždės suėjo... unsure.gif

***

Pas mus paukšteliai šiemet apie 10 kg saulėgražų sulesė, o kruopų kvietinių jau nebesuskaičiuoju, lašiniai buvo nelabai populiarūs.... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 04 kovo 2011 - 10:43
QUOTE(rasų lanka @ 2011 03 04, 11:42)

Pas mus paukšteliai šiemet apie 10 kg saulėgražų sulesė, o kruopų kvietinių jau nebesuskaičiuoju, lašiniai buvo nelabai populiarūs.... rolleyes.gif


Tai šiemet turi visus kirminukus nuo obelų nurankioti.
O žvirbliai forzicijų žiedus nurenka.Įkėliau į krūmą du kailio gabalus, tipo katinai tupi.Pernai šiek tiek padėjo, o užpernai visai žiedų neliko.
Pas mus yra toks tankus krūmas juodomis uogomis, tai ten jų inkubatorius.Vasarą kieme , vakare kai grįžta , atrodo krūmas net juda.O čirškimas... doh.gif
Atsakyti
Labas. Magam, Magam, kaip tu? Labutis ir kitos drugutes! Buvo Magam tik maciau, nieko neparse, dingo...
As geriau desimta puse xanax 0,5 (ruzava), o kita puse po 12 val.
Aplinka nekokia, aplinka kalta!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patriccija: 04 kovo 2011 - 11:01
QUOTE(rasų lanka @ 2011 03 03, 20:22)
Labas vakariukas  4u.gif  4u.gif
Buvau pas daktarytę - viskas gerai, nieko blogo nerasta... thumbup.gif Esu visa " paskendusi " nuotaikoje. Kol galutinai neišgirsti, tol nėra ramu. Dabar beliko pilvelio daktariukai Klaipėdoje. Ten turėjau būti dar lapkritį - na gal kaip nors įsipaišysiu į dienotvarkę....
Na sakiau , kad viskas bus gerai.Belieka išsigydyti emocinę vėžio baimę[COLOR=red]



Robyte wub.gif - negaliu tavimi atsistebėti ir nustoti žavėtis tavo stiprybe ir dvasingumu, tavo požiūriu į viską , kas tau nutiko. Sėkmingiausio tau gydymo ir sveikatos...

Gabija wub.gif - ar pirmą kartą už stentą irgi mokėjai? O naują ilgam įstatys?

Pirmą kartą nemokėjau, o dabar teks.Negalėsiu jogos daryti dar bent tris mėnesius, kol išims.Gerai, kad apie narkozę kalbėjo, jau jokių skausmų nenoriu.O protas nuo narkoziu šeip ar taip skystėja, tiksliau atmintis  schmoll.gif [COLOR=red]


Atsakyti
Paukštelių pažinimo pamokėlė tongue.gif


Lesyklėlėje - svilikas
user posted image

Strazdai
user posted image


Žaliukės
user posted image


Sniegena su saulėgraža snapely...
user posted image

4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(.GABIJA. @ 2011 03 04, 12:54)
Tai šiemet turi visus kirminukus nuo obelų nurankioti.
O žvirbliai forzicijų žiedus nurenka.Įkėliau į krūmą du kailio gabalus, tipo katinai tupi.Pernai šiek tiek padėjo, o užpernai visai žiedų neliko.
Pas mus yra toks tankus krūmas juodomis uogomis, tai ten jų inkubatorius.Vasarą kieme , vakare kai grįžta , atrodo krūmas net juda.O čirškimas... doh.gif

group.gif Kaip gera apie savo ūkį pašnekėti ir pasidalinti patirtim biggrin.gif

Tai gerai , kad stentas trims mėnesiams tik - vasarą jau be jo leisi. Prabėgs tie trys mėnesiukai nejučiom... O jogą keisk mintimis, saviįtaiga ir kitais gudriais dalykais... mirksiukas.gif
Atsakyti
Graaaažuuuu tie paukščiukai!

JUS VISAS LABAI MYLIU, NORIS KIEKVIENAI KA NORS ATSAKYTI, BET KAZKAIP SUNKOKA RSYTI ATSIGULUS TELEFONU, DAUG KLAIDU, PIRSTAI STORI.wink.gif
Atsakyti
QUOTE(nepataisoma optimiste:) @ 2011 03 03, 21:03)
.Mama Lietuvoje siulo man gyventi su vaikais is jos invalidumo pasalpos.

[COLOR=red]Visai realumą praradusi mintis.Gyvenu iš pensijos, visa pinigais "pertekusi", mėnesio gale sąskaitoje vos ne nulis, o vaikai jau dirba .


Lietuvoje darbo neturejau-virs metu prastovejau darbo birzoje.Kai tik potencialus darbdaviai suzinodavo,kad turiu 2 mazamecius vaikus,paprasciausiai nebeskambindavo verysad.gif

Niekas ir dabar nepasikeitė.Su dviem mažais vaikais gauti darbą...Darbdavys iš karto įsivaizduos krūvą biuletenių.Aš pati žiemą porą savaičių saugojau du anūkus , nes sirgo ir negalėjo eiti į darželį.O dukrai savaitę neiti į darbą, tai ... doh.gif

Ir dar.Kai budavo striuka su pinigais,mamos sunkiai priprasydavau,kad paskolintu.Tekdavo maldauti vos ne valanda.Nors tikrai pinigu turejo,nes dirbo ir tetis,ir jos invalidumo pasalpa budavo pakankamai didele.Pykdavo ant manes ir nuolat sakydavo,kad pati save ir savo vaikus turiu issilaikyti.

Tuo metu gal galvojo, kad tinginiauji , neįsivaizdavo, kad darbas ne taip jau greit randamas.


Tai butent to ir siekdama isvykau i Anglija.Bet stai ir vel blogai verysad.gif

[COLOR=red]O štai dabar jau nori šalia turėti tave ir anūkus.
Na kai anūkai šalia siautės , bus vėl blogai , kad nepailsi.[COLOR=red]


Nors dabar didziaja dali savo atlyginimo skiriu brangiems mamos vaistams,vitaminams ir daugeliui kitu dalyku,kurie Jai pakeltu nuotaika ir butu malonus sirdziai.Pagal galimybes,stengiuosi,kuo dazniau gryzti,buti su Ja.Ir jei Jos sveikata,neduok Dieva pablogetu,net negalvodama begciau pas Ja.Taciau siuo metu,keleta valandeliu ji pabuna ir viena.Danai tetis gryzineja is darbo,brolis uzsuka.Visi dirba ir gyvena viename mieste.Be to,kai Ji buna viena.mes bendraujame po keleta valandeliu skype.Matau Ja ir man ramu.Ir net jei man kartais atrodydavo,kad jai kazkas ne taip,skambindavau iskart teciui-jis gryzdavo ir paziuredavo.Tai manau,kad siuo metu mama neturetu jaustis nepriziurima.Siuo atveju,manau,kad budama Anglijoje,darau viska,ka tik galiu,kad mama jaustusi mylima ir,kad Ja rupinamasi.Bet vis del to,to zinojimo neuztenka ir orisi padaryti dar daugiau.Ir vis tiek sazine grauzia...
verysad.gif Esu pasimetusi vis dar... verysad.gif
[COLOR=red]Aš manau , kad šiam momentui mama nėra nei pamesta , nei nuskriausta.Maisto gaminimui nusamdyk moteriškę, bendravimui galimybių begalė.Jei gyvens kaip aš 5-is ar duos Dievas dar ilgiau , nesėdėsi visą gyvenimą prie lovos.Susiskambink su ją gydančia onkologe, susižinok dabartinę situaciją ir prognozęs.Palaikyk pastovų ryšį su onkologe/jei gaus arbatai/, o gal ir be jos , visada žinosi , kokia padėtis ir galėsi grįžti, kada to tikrai reikės.[COLOR=red]


Papildyta:
QUOTE(Patriccija @ 2011 03 04, 12:31)
Graaaažuuuu tie paukščiukai!

JUS VISAS LABAI MYLIU, NORIS KIEKVIENAI KA NORS ATSAKYTI, BET KAZKAIP SUNKOKA RSYTI ATSIGULUS TELEFONU, DAUG KLAIDU, PIRSTAI STORI.wink.gif


Baksėk tušinuku ar giminaičio degtuko paprašyk lotuliukas.gif
Papildyta:
[quote=rasų lanka,2011 03 04, 12:21]
Paukštelių pažinimo pamokėlė tongue.gif
Lesyklėlėje - svilikas
user posted image

Strazdai
user posted image
Žaliukės
user posted image
Sniegena su saulėgraža snapely...
user posted image

4u.gif 4u.gif
Papildyta:

Tai čia tavo paukščiukai , ar iš Google?
Papildyta:
QUOTE(Patriccija @ 2011 03 04, 11:59)
Labas.  Magam, Magam, kaip tu? Labutis ir kitos drugutes! Buvo Magam tik maciau, nieko neparse, dingo...
As geriau desimta puse xanax 0,5 (ruzava), o kita puse po 12 val.
Aplinka nekokia, aplinka kalta!


Dar džiaukis , kad ne kaip Arūnei "nusisekė"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 04 kovo 2011 - 11:36
QUOTE(.GABIJA. @ 2011 03 04, 13:43)

Mano, mano paukščiukai wub.gif , apie žvirblių ir zylių pulkus jau išvis patylėsiu...Bet gerai, kai ir per šalčius kiemas pilnas gyvybės... Deja, šiais metais mūsų neaplankė genys, kyris kiekvieną žiemą svečiuodavosi...
Atsakyti
Kaip smagu ziureti i kruva pauksciuku linksmai striksinciu!
Ei, kad tas mano teelepooonas tik i mano pirsciuku prisiietimus reaguoja, pagaliukas ar tusinukas nepakibina jo, reik jam šilto daikciuko;)
Atsakyti
Labai, labai grazus pauksciukai. Aciu. Sunui parodysiu, tik sniegena pazinau blush2.gif

O pas mus jura uzsalus toli toliiiiiii, zmones vaiksto kaip mazi taskiukai, bet as neinu, prisibijau truputi ir atskrido pulkai gulbiu. Tiek daug niekad nebuvo, visi vaisina, net is ranku lesa, kartais barasi, snypscia. Mes kruopas nesam. smile.gif

patriccija, kaip gyveni? Ka valgai? Ar skanu?
Atsakyti