Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė - 3

QUOTE(Žiba @ 2011 02 10, 08:04)
Na tikrai kaip smagu, kai tiek naujienų gerų  thumbup.gif Kad ir toliau taip rolleyes.gif

o mes išvis ruošiamės iš Lietuvos išvažiuoti vasarą ax.gif Laukia naujas gyvenimo etapas - viskas nuo 0  biggrin.gif  doh.gif

toli planuojat?
Atsakyti
QUOTE(Žiba @ 2011 02 10, 09:04)
Na tikrai kaip smagu, kai tiek naujienų gerų  thumbup.gif Kad ir toliau taip rolleyes.gif

o mes išvis ruošiamės iš Lietuvos išvažiuoti vasarą ax.gif Laukia naujas gyvenimo etapas - viskas nuo 0  biggrin.gif  doh.gif


Labas
O aš neįsivaizduoju kaip man būtų sunku nematyti vaikų ir anūkų, kurie kas savaitę ką nors naujo išmoksta.
Nelaiminga ta mūs Lietuva.Kaip gegutė barsto savo vaikus.
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2011 02 10, 09:43)
toli planuojat?


Toliii...

QUOTE(.GABIJA. @ 2011 02 10, 09:56)
Labas
O aš neįsivaizduoju kaip man būtų sunku nematyti vaikų ir anūkų, kurie kas savaitę ką nors naujo išmoksta.
Nelaiminga ta mūs Lietuva.Kaip gegutė barsto savo vaikus.


Mano tėvai ir taip ne LT, pasimatom kas pusę metų, jau pripratom, bet dabar važiuojam dar toliau nei jie ax.gif
Būtų gerai Lietuvoje, nevažiuotume, bet sunku čia, labai verysad.gif Ypač jaunoms šeimoms su mažais vaikais...
Atsakyti
Labas visom, parsirandu po nekalbadienių ax.gif

Gabija, Edme - super naujienos dėl markelrių, labai džiaugiuosi dėl jūsų thumbup.gif

Iš Romantikės dar žinių nėra matau, kaži kaip jai reikalai?

Nu jau oras šiandien, pasaka, pavasariu kvepia bigsmile.gif Pasėjau jau paprikas, laukiu kada dygt pradės rolleyes.gif

Didžioji parėjo su sloga, mažiaus gerklė raudona schmoll.gif negerai, bet tikiuosi nieko rimto, turiu planų savaitgaliui, žlugs viskas, jei vaikai susirgs.
Atsakyti
Laba diena.
Grizau is ligonines siandien po pietu.
Vakar apie 13 val tik isoperavo. Narkoze pilna buvo. Viskas uztruko neilgai-apie 30-40 min. Vos-vos surado vena kateteriui istatyti doh.gif doh.gif doh.gif
Jauciausi po visko gerai, tik galva skaudejo ir ta operuota vieta ax.gif

Rado tik daug gleiviu, isvale ir nusiunte istirti.
Atsakymas bus uz 10 dienu.

rasu lanka, nebaisi tikrai ta operacija. Dabar laikysim kumscius uz tave drinks_cheers.gif
Aciu visoms uz palaikyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(romantikė @ 2011 02 10, 18:00)
Laba diena.
Grizau is ligonines siandien po pietu.
Vakar apie 13 val tik isoperavo. Narkoze pilna buvo. Viskas uztruko neilgai-apie 30-40 min. Vos-vos surado  vena kateteriui istatyti doh.gif  doh.gif  doh.gif
Jauciausi po visko gerai, tik galva skaudejo ir ta operuota vieta  ax.gif

Rado tik daug gleiviu, isvale ir nusiunte istirti.
Atsakymas bus uz 10 dienu.

rasu lanka, nebaisi tikrai ta operacija. Dabar laikysim kumscius uz tave  drinks_cheers.gif 
Aciu visoms uz palaikyma  4u.gif

Labukas, labukas 4u.gif 4u.gif Kaip gerai,kad tu jau po visko...Taip laukiau tavo žinutės. ax.gif Tai dabar tau klausimukų duosiu...
1. Ar gali sėdėti po operacijos? Nes jei mane tą pačią dieną paleis, kaip reiks grįžti 120 km.?
2.Ar pirkai papildomai kokių vaistukų?
3.Ar slogos neturėjai, kai vykai operuotis?

Aš dar galvojau, kad reikia man Na ir K pasidaryti rytoj, bet bijau, kad subadys, o ligoninėje nebus kur durti. Tai galvoju važiuosiu taip. Jei reiks, gal ten padarys? Šiandien jau pasiėmiau siuntimą - nebedrįsau savo ginekologės klausti, ar to ir to nereikia dar pasidaryti... blush2.gif Ji buvo minėjusi, kas tiek užtenka, o kai paklausiau, ar ir EKG nereikia, ji pasakė, kad paprastai nereikia, bet jei nori - pasidaryk rolleyes.gif Tai tą ir pasidariau...Nekalbi ta mano daktarytė.

Ir dar į a.ž. pora klausimukų...

***

O pas mus irgi nuostabi diena buvo - taip pat kvepėjo pavasariu... 4u.gif
Atsakyti
rasu lanka, atsakiau i AZ.

Tik del slogos pamirsau - neturejau. Bet kai leido narkoze, ant veido kauke uzdejo. Labai sunku buvo kvepuot... Net asaros atsirado, kazkokios dujos "neskanios"... Jei turecau sloga, butu nesaldu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo romantikė: 10 vasario 2011 - 18:47
QUOTE(romantikė @ 2011 02 10, 20:47)
rasu lanka, atsakiau i AZ.

Tik del slogos pamirsau - neturejau. Bet kai leido narkoze, ant veido kauke uzdejo. Labai sunku buvo kvepuot... Net asaros atsirado, kazkokios dujos "neskanios"... Jei turecau sloga, butu nesaldu...

Labai, labai,labai AČIŪ 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Vis neprisistatau, bet viska skaitau. Aciu jums uz patarimus.

Gabija labai dziugi zinia del markeriu, teisingu keliu einate drauguze biggrin.gif

Mano markeriai visi normoj, tik vienas truputi padidintas, taigi neinformatyvus.

Siandien sesute, kuri dirba chemijosterapijoj paklause, ar zinau kaip padeti savo venom po chemijos? nezinojau.
Taigi kiekviena karta duoti vis kita vena, kad ir plonyte, kitos ilsisi, keturias dienas po chem. ryte ir vakare patepti vena troksevazinu (ar troksivazinu) arba leoton gel. arba hepagel arba paklaust kokie vaista dar yra Lietuvoj, nes as Estijoj gyvenu, todel tiksliai vaistu nezinau. Patept plonai. Nu ir as bandysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2011 02 10, 22:26)
Labai, labai,labai AČIŪ  4u.gif  4u.gif


Labas
su sloga gali neoperuoti.Man buvo rimtesnė operacija , tai dėl herpeso atidėjo.Buriu, kad atidės. g.gif
O taip tai laimingai.
Papildyta:
QUOTE(pelkių Monas @ 2011 02 10, 23:56)
Vis neprisistatau, bet viska skaitau. Aciu jums uz patarimus.

Gabija labai dziugi zinia del markeriu, teisingu keliu einate drauguze biggrin.gif

Mano markeriai visi normoj, tik vienas truputi padidintas, taigi neinformatyvus.

Siandien sesute, kuri dirba chemijosterapijoj paklause, ar zinau kaip padeti savo venom po chemijos? nezinojau.
Taigi kiekviena karta duoti vis kita vena, kad ir plonyte, kitos ilsisi, keturias dienas po chem. ryte ir vakare patepti vena troksevazinu (ar troksivazinu) arba leoton gel. arba hepagel arba paklaust kokie vaista dar yra Lietuvoj, nes as Estijoj gyvenu, todel tiksliai vaistu nezinau. Patept plonai. Nu ir as bandysiu biggrin.gif


Labas
Dėl venų visi tepalai ištepti ir stoooorai.Girdėjau yra netgi geriamų, bet reikia su chemo terapiaute pasitarti.
Mano klasiokas gyvena Estijoje.Tai per klasės susitikimą vienam klasiokui išgėręs išdėjo estiškai, sprendžiant iš veido mimikos, viską ką apie jį galvojo, o bet kadangi niekas nieko nesuprato, tai prisijuokėm iki ašarų.
Atsakyti
Labas rytas.
Mat kaip gerai moket kalba, kuria mazai kas supranta biggrin.gif Ir nuomone pasake ir zmogaus neizeide biggrin.gif
Gabija, as puikiai zinau rusu kalba ir visai nesuprantu angliskai, todel tavo nuorodos jau sedi favorituose. Tikiu as netradicine medicina, jeigum taip galima issireikst, truputeli turiu medicinimiu ziniu ir kruvas draugu gydytoju ir ju virsininku, o diagnoze yra tokia kokia yra, nelinksma. Ir zinau, kad tradicinej med. labai daug kas nezinoma, neistirta, nepatvirtinta. Drauge onkologe patare daryt meditacijas ir visokius psichologinius dalykelius, kur tu tukras specas o as dar tik kaip aklas kaciukas uostausi. O drauge patologe pasake: cia medicina, cia galimi buti visko, zaisk va bank. Tik...baisiai truksta laiko sau, nes turiu du mazus bamblius, bet atrasiu tikrai atrasiu biggrin.gif Taigi aciu tau ir tempiu savo Dziuga i gimnastika.
Ate biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2011 02 11, 11:17)
Labas
su sloga gali neoperuoti.Man buvo rimtesnė operacija , tai dėl herpeso atidėjo.Buriu, kad atidės. g.gif
O taip tai laimingai.

biggrin.gif Na, neburk, neburk... irnesakyk.gif Tfu, tfu,tfu... Aš nesuprantu, ar sergu ta sloga - taip jaučiuosi šią savaitę, kad turėčiau sirgti - tepu, geriu Influcidą, Sinupretą, plaunu nosį...ir nesuprantu ar turiu slogą, ar neturiu - - tokia "ant ribos", tai užsikiša nosis , tai atsikiša, tai išbėga snarglys, tai pusdienį nieko visai nėra... ir vis dienas skaičiuoju, kad greičiau prasioperuoti, o paskui ir pasloguot galėsiu... blush2.gif
Jei tokiam stovy būsiu, vis tiek važiuosiu, gal nieko tokio...

***

Labas pelkių Monui, užsukus pas mus 4u.gif , labai jau slėpiningas vardas smile.gif . Kuo geriausios sveikatos ir sėkmingo gydymo...
Atsakyti