Įkraunama...
Įkraunama...

Kotletai, šniceliai, zrazai

QUOTE(voras34 @ 2009 10 08, 11:07)
Regna, ar galėtum truputį detaliau parašyti tų kalakutienos kotletukų su varške receptą, kokios mėsos ir varškės proporcijos, na vienu ždž., detaliau ax.gif ačiū 4u.gif

Voras34 4u.gif
Aš,šiuos kotletukus ruošiu{iš kalakuto kumpio}
Ir,namų sąlygomis paruoštos varškės.
Kai turiu šių produktų namuose būtinai aš,juos ruošiu.
Ruošiu tokiu santykiu,kiek asmenų valgys tuo metu.
Aš,ruosiu viską su virtuviniu kombainu.
Tarkime kg. kalakutienos kumpio dedu maždaug 180g varškės.
Kitus priedus,aš,jau minėjau savo pateiktame recepte.
Tik noriu,pasakyti,kad,dabar šiuos kotletus aš,kepu orkaitėje{įkaitus]
Įkaitinu indą kur kepu įdedu truputį sviesto ,truputį alyvų aliejaus,kad indas būtų gerai pakaitintas.
Tuomet sudedu kotletukus sudedu į indą.
Uždengiu folijąir kepu,po pusę kepimo laiko nuimu foliją,ir baigiu kepti be folijos.
Kol kepa paruošiu baltą padažą su sūriu.
Atsakyti
Sveikutes!Pasidalinsiu ir as receptu!Zrazu idaras:smulkia tarka sutarkuota juoda duona,svieste pakepinti svogunai,pakepinti rukyti lasinukai.Viska sumaisome,pagardiname prieskoniais ir susukame i mesyte.Kepti orkaiteje.Patikekite,dieviskas skonis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LOOONDA @ 2009 10 09, 11:03)
Sveikutes!Pasidalinsiu ir as receptu!Zrazu idaras:smulkia tarka sutarkuota juoda duona,svieste pakepinti svogunai,pakepinti rukyti lasinukai.Viska sumaisome,pagardiname prieskoniais ir susukame i mesyte.Kepti orkaiteje.Patikekite,dieviskas skonis  mirksiukas.gif

Labai idomu pasidare,dar taip nebuvau gaminus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LOOONDA @ 2009 10 09, 10:03)
Sveikutes!Pasidalinsiu ir as receptu!Zrazu idaras:smulkia tarka sutarkuota juoda duona,svieste pakepinti svogunai,pakepinti rukyti lasinukai.Viska sumaisome,pagardiname prieskoniais ir susukame i mesyte.Kepti orkaiteje.Patikekite,dieviskas skonis  mirksiukas.gif


Super, šiandien išbandžiau, laaaaabai patiko, nuo duonos skonis toks pikantiškas, manu mūsų šeimoj bus dažnai gaminamas patiekalas. Dėkui už receptuką bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos seimininkes,
Labai noreciau siandien pasidaryt viena is jusu siulomu receptuku, bet jus visur rasot "pasidarai mase kaip paprastiems kotletams".. o as niekad ju nekepus ir nezinau kaip ja pasidaryt sad.gif gal galit parasyt ka ir kokiom proporcijom det? labai dekinga busiu blush-anim-cl.gif essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Gamteka @ 2010 01 11, 16:46)
Sveikos seimininkes,
Labai noreciau siandien pasidaryt viena is jusu siulomu receptuku, bet jus visur rasot "pasidarai mase kaip paprastiems kotletams".. o as niekad ju nekepus ir nezinau kaip ja pasidaryt sad.gif gal galit parasyt ka ir kokiom proporcijom det? labai dekinga busiu  blush-anim-cl.gif  essen.gif

As tai i malta mese supjaustau svoguna,cesnaka,prieskoniu maltos mesos,kiaulienos ,pipiru,na cia pagal skoni,imusu kiausini ,dar karstais dedu slapia batona ,bet tokiu tiksiu proporciju tai negaliu parasyti ,is akies dedu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gamteka @ 2010 01 11, 15:46)
Sveikos seimininkes,
Labai noreciau siandien pasidaryt viena is jusu siulomu receptuku, bet jus visur rasot "pasidarai mase kaip paprastiems kotletams".. o as niekad ju nekepus ir nezinau kaip ja pasidaryt sad.gif gal galit parasyt ka ir kokiom proporcijom det? labai dekinga busiu  blush-anim-cl.gif  essen.gif

Gamteka 4u.gif
aš,kotletukus ruošiu,įvairiai ,tai priklauso nuo faršo,kurį turiu,pvz:
jeigu,turiu kalakutienos faršą{kurį ruošiu pati namuose}visad įmetu varškės,dedu pipirų baltų,arba kvepenčių,įberiu dž. petražolių,mairūno,baziliko,sūdau bebaigiant kepti.
Svogūną,visiems kotletams {dalį pakepinu ant sviesto}kitą dalį tarkuoju,
Ypač,jeigu darau iįš jautienos,tuomet tarkuoju daug,svogūno.
Jeigu darau iš paukštienos dedu ciberžolės be kitų prieskonių.
Kartais rošdama kotletus į juos tarkuoju bulvę,morką,saliero gabalėlį
prieskonius dedu pagal tai su kuo juos valgysiu,tarkime su makaronais,ar su ryžiais
Visai nesenai teko sužinoti,kad ruošiant kotletus daug priklauso skonio ant ko mes juos kepame{kokį aliejų ar sviestą mes naudojame}
Atsakyti
dekui uz patarimus smile.gif finale idejau farso, kiausiniu, majonezo, dziuveseliu, svoguno, prieskoniu ir visai neblogai gavos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2010 01 11, 19:16)
........Kartais rošdama kotletus į juos tarkuoju bulvę,morką,saliero gabalėlį
prieskonius dedu pagal tai su kuo juos valgysiu,tarkime su makaronais,ar su ryžiais....



Aš dar kartais įtarkuoju obuolį ax.gif
Atsakyti
gal žinote kaip pasidaryti mėsos teftelius? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dzeine01 @ 2010 03 15, 13:17)
gal žinote kaip pasidaryti mėsos teftelius? g.gif

As ruosiu farsa kaip kotletams,tik idedu i farsa dar gera sauksta krakmolo.Suformuoju kukulius,apvolioju miltuose,apkepu aliejuje,sudedu i puoda ir troskinu su prieskoniais ir padaziuku mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LOOONDA: 23 birželio 2010 - 09:43
QUOTE(LOOONDA @ 2009 10 09, 11:03)
Sveikutes!Pasidalinsiu ir as receptu!Zrazu idaras:smulkia tarka sutarkuota juoda duona,svieste pakepinti svogunai,pakepinti rukyti lasinukai.Viska sumaisome,pagardiname prieskoniais ir susukame i mesyte.Kepti orkaiteje.Patikekite,dieviskas skonis  mirksiukas.gif



Looonda, mane suintrigavo tavo pasiulytas idaras -toks negirdetas... Maciau merginos jau isbandziusios ir gyre ji.
Noriu kai ka pasitikslinti -ar duona turi buti padziuvusi (gal cia kaip dziuveseliai gaunasi)? Ar paprasta sviezia duona naudoti g.gif Itariu, kad ji "nenores" tarkuotis... ax.gif Ir dar -tarka pacia smulkiausia naudoji, taip?
Atsakyti