Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(daivaP @ 2011 02 24, 21:39)

Blyneliai su brokoliais smile.gif



Kaip iš katalogo atrodo 4u.gif


QUOTE(Ulė @ 2011 02 24, 22:04)

klausykit mergaites,o geltonos bulves su raudona odele tinka cepakams blush2.gif


Man asmeniškai skaniausi cepelinai iš vadinamų rozinių bulvių, bet kad jų labai mažai kur yra, kai vidus baltas, o skūrytė ružava.Man geriau patinka baltų bulvių tarkiai, nei geltonų, bet čia skonio reikalas. 4u.gif

QUOTE(Elena @ 2011 02 25, 11:51)
MB tai net gimęs triušio metais  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif , sakai, dėl to morkas labai mėgsta biggrin.gif o jei rimtai, tai tikrai atrodo žiauriai skaniai, aš dar žirnelių dasidėčiau... wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2011 02 25, 11:06)
lotuliukas.gif , sakai, dėl to morkas labai mėgsta biggrin.gif o jei rimtai, tai tikrai atrodo žiauriai skaniai, aš dar žirnelių dasidėčiau... wub.gif  4u.gif



Na sakau gal dėl to lotuliukas.gif O žirneliai labai tiktų...darželyje mums taip duodavo...troškintos morkos su žirneliais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamairute @ 2011 02 25, 01:42)
o kaip brokolius smulkinai?

Su peiliu supjausčiau, jie minkštučiai smile.gif
QUOTE(Srove @ 2011 02 25, 11:06)
Kaip iš katalogo atrodo 4u.gif

Ačiū 4u.gif Bet tavo receptukai tai tikrai verti katalogo 4u.gif
Atsakyti
Čičinskai

greita ir skani vakarienė.
Tešlai kaip varškėčiams
varškė
kiaušinis
cukrus
druska
miltai
galima įdėti truputį sodos (bet aš kartais pamirštu bet vistiek skanu)

įdarui pieniška dešrelė

tešlą iškočioti supjaustyti juostelės. dešrelę perpjauti per pusę ir dar į keturias dalis. tešlos juostelę apsukti dešrelę, kepti įkaitintuose riebaluose.


user posted image

Atsakyti
Aš irgi mėgstu greitai ir skaniai smile.gif O šiandien tokia tingėjimo diena, kad baisu, bet valgyt norisi ax.gif
Taigi, vištiena su paprika ir agurkėliais
user posted image
Virtos vištienos (nuo 2 ketvirčių) , pjaustytos juostelėmis.
Paprikos didelės pusė
Svogūnas 1 didelis
Marinuotas agurkėlis nedidelis
Miltų šaukštas
Pieno apie 100 gr
Sultinio 100 gr (bet pilti pagal poreiki)
Citrinos sulčių pora valg.šaukštų
Sviesto šaukštas
Druskos,pipirų, prieskoninių žolelių


Svieste apkepti pusžiedžiais pjaustytą svogūną, sudėti plonom juostelėm pjaustytą papriką, patroškinti. Sudėti miltus, pakepti minutę, skiesti sultiniu ir pienu, kol taps padažo konsistencijos. Sudėti agurkėlius, mėsą, ctrinos sultis, pasūdyti, paprieskoniuoti ir dar pakaitinti kol užvirs.
Viskas.
Skanu, jei mėgstat švelnius 'kreminės' konsistencijos patiekalus. 4u.gif
Idėja iš čia, bet nemenkai pakeista biggrin.gif

O po to atsigaiviname šviežiai spaustomis greipfrutų sultimis (pora raudonųjų greipfrutų ir du šaušteliai skysto medaus):
user posted image
Atsakyti
ir kaip jus spejat tiek grozio prifotografuoti doh.gif nes kol as padarau ka nors ir patiekiu i stala jau dazniausiai kiti du virejai isserviruoja viska doh.gif lotuliukas.gif

vakar kepiau sroves bulves, nu tai pasaka ar prie ju dar kepiau vistiena, tai visi sake, kad nereikejo net vistienos prie ju kaip skanu buvo ir is visos didziules skardos vos liko siandien vaikams ir vyrui vakarienei (vyrui gal liko, net nezinau) lotuliukas.gif
dekui labai 4u.gif
Atsakyti
brashke77 super,net numanau kaip cia viskas skanu wub.gif Na o as atnesu Plikytus blynelius Reikes 2 kiausiniu,druskos,stiklines pieno,miltu,saukstelio kepimo milteliu,sauksto aliejaus.Kiausinius isplakt su ziupsneliu druskos,supilti silta piena,miltu pilti tiek, kad iseitu tirstesne mase,verdanciu vandeniu uzpilti tesla(1cm virs teslos)Ismaisyti,berti kepimo miltelius,supilti alieju.Ikaitinti alieju ir kepti blynelius.
user posted image
Atsakyti
Kiaulienos suktinukai Reikes karbonadines mesos,keliu pievagrybiu,nedidelio svoguno,fermentinio surio,majonezo,kiausinio,dziuveseliu,cesnakiniu pipiru.Mesyte supjaustyti,ismusti,paprieskoniuoti cesnakiniais pipirais,istepti majonezu ir palikt pastovet apie val.smulkintus pievagrybius ir svogunus pakepinti,atvesinti,imase imaisyti tarkuota fermentini suri viska permaisyti.Ant mesos deti idaro,uzlankstyti taip kad nepabegtu idaras,mirkyti i kiausinio plakini,volioti dziuveseliuose ir kepti ikaitintam aliejuj is visu pusiu ant nedideles ugnies.Skanaus!user posted image
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2011 02 25, 17:50)
Čičinskai

Tešlai kaip varškėčiams
įdarui pieniška dešrelė


jau kad cia ne cicinskai tai tikrai biggrin.gif cicinsku tesla turi buti bulvine, o idaras - farsas suformuotas kai desrele mirksiukas.gif cia tiesiog kepti varskeciai su desrelem biggrin.gif
bet atrodo laaabai skaniai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indria: 25 vasario 2011 - 22:44
QUOTE(Avocetė @ 2011 02 25, 18:50)
Čičinskai
Tešlai kaip varškėčiams


Aš irgi kartais su varške darau, skanu 4u.gif

QUOTE(brashke77 @ 2011 02 25, 19:27)
Aš irgi mėgstu greitai ir skaniai  smile.gif  O šiandien tokia tingėjimo diena, kad baisu,


Na nepanašu, kad tingėjimo diena, kaip apetitnai viskas atrodo, mmm.. wub.gif o kaip gerti noriu, o dar tos sultys prieš akis, jergutėliau doh.gif

QUOTE(EEmama @ 2011 02 25, 21:04)

vakar kepiau sroves bulves, dekui labai  4u.gif


Nemeluoti! lotuliukas.gif bulvės ne mano schmoll.gif tik receptukas, jei galima receptu pavadinti cool.gif Nėra už ką dėkoti, tikrai, į sveikatėlę 4u.gif

QUOTE(jurga r @ 2011 02 25, 22:35)
Kiaulienos suktinukai 


Čia irgi mano skonio, visokie suktinukai mmm.. essen.gif 4u.gif

Aš vis nakčiai užnešu, kad tik nesukūstumėt! hihihi.gif

Faršo dubenėliai su obuoliais ir morkomis

faršo 3kepsn.~450-500gr.(aš maliau pati kalakuto file, jaut., kiauliena)
2 didokos morkos
1 obuolys, keptas orkaitėje~20min.(galima mikrobangėje, bus greičiau)
60gr.geresnio sūrio ferm.
3šaukštai grietinėlės
svogūnai 2
pieno ~pusantros stiklinės
15gr. sviesto
penkių pipirų mišinio, mėgiamų žolelių
Į faršą dėjau 2 arb. šaukštelius krakmolo, kiaušinį, svogūną, prieskonių.Kol ruošiau faršą, užkaičiau piene virti morkas griežinėliais, dėjau druskos, įmečiau į orkaitę obuolių kepimui.Ant gabalėlio sviesto(daug nedėti) pakepiau svogūną.Obuolį nulupau, kai iškepė , prie jo sudėjau išvirusias morkas(jei liko pieno nusunkti reikia)ir keptą svogūną, pipirų, druskos ir viską blenderiu sumaliau, tada pridėjau sutarkuoto sūrio gabalėlį ir išmaišiau, įdarą ragauti, jei ko trūksta, dasidėti.Folijos gabaliukus patepiau šepetėliu al. aliejumi ir gerai išminkytą, padaužytą faršą paskleidžiau ant jos ir su folija perkėliau į paprastus metalinius dubenėlius, kad galėčiau sudėti įdarą, o kartu su jais ir iškepti.Į duobutes sudėjau įdarą, užpyliau po šaukštą grietinėlės ir užsukau foliją, dėjau į įkaitintą orkaitę 200temp., kepiau apie 25min., paskui atvyniojau ir leidau apkepti, nors galima ir nevynioti, skaniai susitroškina irgi.Jei nepatinka salstelėjęs obuolių skonis, galima įdarą pakeisti, kitu, pav. cukinija tarkuota, moliūgu apkeptu su svogūnais, grybų su sūriu, morkoms su žirneliais ir t.t., kas kam patinka
user posted image
user posted image
Atsakyti
srove,jau ta foto kaip skaniai atrodo wub.gif ir taip pavasariu man padvelke smile.gif ax.gif
Atsakyti
Siandien gaminau teftelius, pagal si recepta
http://aj-receptai.b...iai-padaze.html
isejo super wub.gif
Atsakyti