Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

ewacka, labai grazus vyniotinis thumbup.gif As ji irgi darau , idedu liezuvi dar i vidu kartais...
Del saltienos, as nezinociau, ka su ta galva ir daryt doh.gif Puikiausiai gaunasi is karkos, ausyciu, siaip mesytes gabalelio- ir skanu, ir viskas valgoma... 4u.gif
Atsakyti
Ikisu nosi ir as...Tiksliau daznai ikisu ir jau nemazai patiekaliuku isbandziau, pvz Ules blogas mano pagalbininkas, kai issenka virtuvines mintys ir idejos biggrin.gif

Gal kas gales man pagelbeti...bandau issiaiskinti kaip anglu kalboje vadinama 'karka'? Koki cia mesgaliuka nusipirkus, kad skaniai pasigaminti... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ast_alaus: 16 kovo 2011 - 15:39
QUOTE(ast_alaus @ 2011 03 16, 14:38)
Gal kas gales man pagelbeti...bandau issiaiskinti kaip anglu kalboje vadinama 'karka'?

pork shank 4u.gif
dar knuckle vadina man atrodo g.gif

va, pagooglinus radau nebloga paveiksliuka su pavadinimais
http://cdn.zoknows.c...1/pork-cuts.jpg


QUOTE(editav @ 2011 03 16, 14:55)

nespaminam cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 16 kovo 2011 - 16:04
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 03 16, 13:02)
Litas ten ar ten... nenubiednesiu, retai jas kazkaip vistiek valgom. o i kita miesta ju tikrai nevaziuosiu ieskot biggrin.gif pas mane irgi uzmarinuotas vyniotinis su morka.


drinks_cheers.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2011 03 16, 15:52)
pork shank 4u.gif
dar knuckle vadina man atrodo  g.gif

va, pagooglinus radau nebloga paveiksliuka su pavadinimais
http://cdn.zoknows.c...1/pork-cuts.jpg

oi, aciu, liuks fotke biggrin.gif
atsiprasau uz spama 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,turiu klausimeli blush2.gif ar aš gerai supratau,del karkos.užmarinuoti karka suvinuoti i marle,o paskui i ta celofanine rankove,ir tada virti?
Atsakyti
QUOTE(cius @ 2011 03 16, 17:11)
Sveiki,turiu klausimeli blush2.gif ar aš gerai supratau,del karkos.užmarinuoti karka suvinuoti i marle,o paskui i ta celofanine rankove,ir tada virti?

Arba į viena arba į kita. Jei rankovėj virsi, tai sultys iš mėsos pasiliks maišiukį, o jei su marle ta ištekės į vandenį ir turėsi sultinį smile.gif
Atsakyti
as ir del vyniotinio noriu paklaust, o i kokia ta rankove dedat, ar i ta eiline kuria i orkaite kai mesa kepat g.gif ar kokia speciali yra
Atsakyti
QUOTE(ast_alaus @ 2011 03 16, 14:38)
Ikisu nosi ir as...Tiksliau daznai ikisu ir jau nemazai patiekaliuku isbandziau, pvz Ules blogas mano pagalbininkas, kai issenka virtuvines mintys ir idejos  biggrin.gif

Gal kas gales man pagelbeti...bandau issiaiskinti kaip anglu kalboje vadinama 'karka'? Koki cia mesgaliuka nusipirkus, kad skaniai pasigaminti...  g.gif


pork shoulder mirksiukas.gif nes pork shank bus ta apatine dalis karkos 4u.gif
siandien kaip tik buvau mesinej uzsisakiau, tik kvaisa pamirsau pasakyti, kad skura paliktu doh.gif jie visa laika visas skurnas nuima doh.gif tai dabar galvoju, ar man kas gausis be skurytes? g.gif ir sake isims kaula uz dyka, kai pasakiau ka darysiu, nors sakiau ir pati galiu ta padaryti, bet labai jau mielas tas musu mesininkas jis mums uzdyka viska daro ir iskaulina ir supjausto karbonadukas ir sumala thumbup.gif
Atsakyti
As tai suvyniojau i marle, ir dar i rankove biggrin.gif vyras suverze gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 03 16, 19:18)
As tai suvyniojau i marle, ir dar i rankove biggrin.gif vyras suverze gerai biggrin.gif


o tu dejai i ta paprasta kepimo rankove ax.gif
Atsakyti
QUOTE(afi @ 2011 03 16, 19:27)
o tu dejai i ta paprasta kepimo rankove ax.gif

Nors ne manes klausiat,bet atsakysiu. As siandien viriau -kepiau karka. Sukau i paprasciausia kepimo rankove. Paviriau apie 1 val ,po to kepiau apie 40 min smile.gif
Atsakyti