Įkraunama...
Įkraunama...

Pankreatitas(kasos uždegimas)

QUOTE(anavjera @ 2012 04 20, 08:30)
Labas renatele! Vel vargsti verysad.gif Manau kad tau kasa paumejo. Dabar vel kol aprims. Gal kokiu priesuzdegiminiu pagerti? g.gif Cia tikrai viskas gavosi nuo pasitampymu. Esu perskaiciusi daugybe straipsniu rusu saituose apie kasos problemas ir visur rasoma kad reikia vengti stipraus fizinio kruvio. Tokiu darbu dirbti negalima. O kartejima gal motiliumas nuimtu? Man praeidavo pykinimas ir kartejimas nebe toks stiprus budavo. Ir pastebejau del maisto, jei valgant atsiranda burnoje silpnas kartumas vadinasi maistas man netinka. Pastebek, gal tau yra kokiu specifiniu pozymiu. Dabar skaudzios patirties deka zinai kad sunkiai dirbti negali. Man dar padeda ejimas greitu tempu apie val. Gal visur pagereja kraujotaka ir kasai lengviau. Bent jau po ejimo geriau jauciuosi. Irdar padeda pirtis. Tu dabar ilsekis, gerk vaistus ir po truputi grisi i gera busena. Laikykis!!!!!!!!!!!! 4u.gif

labutis anavjera .tai jau greiciausiai kad kasa paumejo ir dar ta tulzis . Na bet jau siandien geriau jauciuosi jau ryta nebepykino ir nebe taip kartu burnoj tik soniukai maudzia biski tikiuosi susitvarkys greit jau . Man odestonas padeda nuo kartumo bet turiu isgert 5 tabletes per diena bet super kai nebekartu burnoj ir nebe taip troskina . Daugiau taip nebedarysiu siaubas . O kaip tu jautiesi kaip tavo sveikata ?
Atsakyti
QUOTE(renatele2828 @ 2012 04 20, 09:20)
Kaip manot ar cia gali buti kad pasitampiau ir blogumai prasidejo vel?  Jamin kaip tiu kaip sveikata kaip pilvukas auga ?

Labutis 4u.gif
Renatėle, negalima mums fizinio darbo schmoll.gif Man ir neįgalumą išduodami dokumentuose įrašė,kad negalima ir gydytojai visi uždraudė sunkiau kelti, o juolabiau nešioti.
Aš irgi dažnai jausdavau kad negera darosi kažką sunkiau panešus, o jei tau visą dieną tampyti reikėjo,tai manau būtent nuo to bloga ir buvo verysad.gif

Pilvukas mano jau didžiulis, jau sunkoka darosi vaikščioti smile.gif Nebedaug jau ir liko iki kol sūpuosiu mažiuką ant rankų wub.gif

Laikykitės, nesirkit 4u.gif Prasidėjo gražūs orai, tikras pavasaris-tikėkimės ir sveikatos daugiau bus su kiekvienu saulės spinduliu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites! Renatele, kaip tu jautiesi? Seniai bebuvai pasirodziusi tai jau atsigavai po priepolio smile.gif Noreciau taves paklausti kokius konkreciai tyrimus tau dare kas ten vyksta per ta tyrima. Kokius vaistus israse ir kaip reikalai tau su apetitu ir svori. Jammin, kada tau gimdyti ir kaip tu jautiesi? As vel vargstu, uzsirasiau i santariskes birzelio men tai laukiu nes pavargau nuo skausmu. Man kas keista labai didelis alkis pastoviai ir skauda nuolat. Bandziau nevalgyti visa diena tai ne kas, vistiek skauda ir kartumas ir rugstumas pilasi i burna. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(anavjera @ 2012 05 03, 16:44)
Sveikos mergaites! Renatele, kaip tu jautiesi? Seniai bebuvai pasirodziusi tai jau atsigavai po priepolio smile.gif Noreciau taves paklausti kokius konkreciai tyrimus tau dare kas ten vyksta per ta tyrima. Kokius vaistus israse ir kaip reikalai tau su apetitu ir svori. Jammin, kada tau gimdyti ir kaip tu jautiesi? As vel vargstu, uzsirasiau i santariskes birzelio men tai laukiu nes pavargau nuo skausmu. Man kas keista labai didelis alkis pastoviai ir skauda nuolat. Bandziau nevalgyti visa diena tai ne kas, vistiek skauda ir kartumas ir rugstumas pilasi i burna.  verysad.gif

Labukas 4u.gif
Čia tas kartumas ir alkis turbūt nuo tų skrandžio sulčių. Atsiurbinėjo man jas berods tris kartus ligoninėse. Siaubinga procedūra,bet gelbėjo tuo metu smile.gif
Pas ką užrašė tave santariškėse? Na, ten tikiuosi pradės judėti tavo reikaliukai geryn thumbup.gif
Gimdyti man birželio +-22, bet visi gydytojai ir genetikai sako kad lelius vyresnis, tai manau iki birželio viduriuko pagimdysiu mirksiukas.gif
Jaučiuosi aš neblogai, sunkėja jau po truputuką,greičiau pavargstu, dažniau norisi prigulti,ištiesti kojas smile.gif Bet bendrai paėmus-negaliu sakyti kad blogai smile.gif
Dabar toks fainas metas-jaučiasi kiekvienas judesiukas mažiuko, visi aplink rūpinasi,rodo dėmesį smile.gif Tai kolkas labai smagu dar smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jammin1: 04 gegužės 2012 - 16:06
Kaip greitai jau tau gimdyti!!!!! smile.gif Prisimenu su nostalgija tuos laikus kai nesiojau savo mazius. Dabar jau vyrai-azuolai smile.gif Nors protelio doh.gif Dabar tikrai malonus laikas, paskui daug rupesteliu bus taip kad megaukis sia busena smile.gif As buvau santariskese praeitais metais kovo men, buvo atlikta tomograma ir magnetinis rezonansas, sonoskopija ir fibrogastroduodenoskopija. Rado gerl ir tulzies refliuksa, del jo man taip kartu ir yra. Bet nieko nesake del ko pilasi ta tulzis i skrandi. Manau tai del kasos uzdegimo, vyksta uzdegimas, yra spaudimas padidejes dvylikapirsteje ir tulzis varosi skrandin. Kasa buvo po 3ju tyrimu be pakitimu. Gyd Denapiene, pas ja buvau, israse men gerti nexiuma po to jei nepraeis gristi atgal. Tai nezinau ka paskirs dar tikrinti bet jau noriu bent zinoti kokia tiksli skausmo priezastis ir bent gauti tikslinga gydima apart dietos.
Atsakyti
QUOTE(anavjera @ 2012 05 04, 18:59)
Kaip greitai jau tau gimdyti!!!!! smile.gif Prisimenu su nostalgija tuos laikus kai nesiojau savo mazius. Dabar jau vyrai-azuolai smile.gif Nors protelio doh.gif Dabar tikrai malonus laikas, paskui daug rupesteliu bus taip kad megaukis sia busena smile.gif As buvau santariskese praeitais metais kovo men, buvo atlikta tomograma ir magnetinis rezonansas, sonoskopija ir fibrogastroduodenoskopija. Rado gerl ir tulzies refliuksa, del jo man taip kartu ir yra. Bet nieko nesake del ko pilasi ta tulzis i skrandi. Manau tai del kasos uzdegimo, vyksta uzdegimas, yra spaudimas padidejes dvylikapirsteje ir tulzis varosi skrandin. Kasa buvo po 3ju tyrimu be pakitimu. Gyd Denapiene, pas ja buvau, israse men gerti nexiuma po to jei nepraeis gristi atgal. Tai nezinau ka paskirs dar tikrinti bet jau noriu bent zinoti kokia tiksli skausmo priezastis ir bent gauti tikslinga gydima apart dietos.

Laba diena mergaiciukes Jammin Anavjera . Jammin jo megaukis tuo nuostabiu dalykeliu judesiukais smagumelis noreciau ir as visai dar vieno bet maniskis sako gana tuos pacius du isleist y gyvenima reikia . Sekmes jammin . Anavjera matau ne as viena su tulzies refliuksu esu jis kaip supratau is gyditojos atsirado del kasos uzdegimo nes nei jokiu isvarzu neturejoau o ka kalbet apie refliuksus . Man kaune dare tik tris tyrimus ekoskopija kurios metu viskas yra idealei kolonoskopija per kuria patvirtino zarnu saaugas ir dar nespecifinis kolitas kad kolitas tai suprantu kas tai o prie ko tas nespecifinis . Ir lataku tyrima per kuri ir patvirtino visas blogybes . neapsikentusi rytinio iskartejimo burnos ir pykinimo skambinau y LT gyditojai ji pasake kad gerciau vaistus myleciau save valgyciau trinta maista nes taip bus visad . As tokios rugsties nelabai jauciu bet kartelybe ir neduok dieve uzvalgau ka nors per greit tai tenka vemti ne maistu o tulzim baisiau negali buti . Vaistai mano ryte pantoprozole20milg ir karsilio . 20min pries valgy motilium ir kreona 25000valgio metu .nuo kartejimo odestona . nuo pykinimo oroperidys vakare simvastatinas 40mg nuo holesterolio ir pries miega valanda ranitadine300mg . apetitas tai siaip sau kaip kada buna svoris stovi dabar ne krenta ne auga . geriu vitaminus nes organizmas nepasisavina nei gelezies nei kalcio ir dar tokius skystu pavidalu geriu vitaminus bet jie man per saldus tai turiu skiesti vandeniu . Noriu paklausti kaip tau su mesa mane nuo jos kazkaip pykina ir net paziureti negaliu y ja bloga pasidaro . Kada tu eini pas gyditoju ? kaip pati jautiesi ?Sekmes tau ir lai paziuri atidziau .
Atsakyti
Labas renatele, Jammin. Renatele, del mesos nera jokio negerumo. Man isviso nera jokio maisto nepernesamumo, apetitas kaip rasiau zveriskas, nenormalus. Suesciau visa parsa atrodo smile.gif .Pykinimo nera, tik kaip ir tau kartybe burnos, kartais maziau, kartais daugiau. Geriu tik Nexiuma, nes tiek cia man skyre. O kaip ten daromas tas lataku tyrimas daromas, ar labai nemalonus ir gal gali smulkiau parasyti kaip ten vyksta viskas. Sveikatele mano nera labai bloga, tik skauda, kada daugiau kada maziau. Svarbiausia kad net nezinau kas provokuoja tuos skausmus. Atrodo valgau ta pati, viena diena skauda, kita ne. g.gif Dar, ilgai negaliu buti be maisto, turiu daznai valgyti. O tau echoskopijos metu ka parase apie kasa, butent kaip aprase ja, ir kepenys. Skrendu Lietuvon birzelio vidury, laukiu, gal paskirs gydima tinkanti. Jammin, tau kuo daugiau maloniu akimirku smile.gif
Atsakyti
renatele2828 o tulžies refliukso neoperuoja g.gif , aš dėl sąaugų darysiuos operacija, gyd. liepė apsispresti,
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2012 05 11, 13:33)
renatele2828 o tulžies refliukso neoperuoja  g.gif , aš dėl sąaugų darysiuos operacija, gyd. liepė apsispresti,

Labutis anavjera . Lataku tyrimas sako kad baisus bet as nejutau nes buvau nusipirkusi migdomuju ampolike pries tyrima suleido ir prabudau tik laukiamajam . reikia ryti zarna taip pat kaip del skrandzio jei nesumeluosiu atrodo ir storis toks pat . O mano aprasymai yra ekoskopo pujkus kasa pujiki tulzis pujki latakai neisplesti tik kad kepenys pariebejusios bet as jau jas turiu tokias nuo 2005 metu . Gyditojas kuris dare ekoskopa jei nebutu skaites ligos istorijos sako nepasakyciau kad turejai kasos uzdegima ir darytas RCP viskas idealu kol neilenda y vidu . ir kraujas rodo negerumus o dabar viska nuraso tulzies refliuksuj spazmuojanciais latakais ir letiniam kasos uzdegimuj . Saulyte2 o tai tau jau patvirtino diagnoze ir kur operuojiesi ? o del refliukso net nezinau ar jis operuojamas zinau kad isvarzas operuoja .
Atsakyti
Sveikutes padruzkes! smile.gif Aciu renatele uz papasakojima. Dabar tikrai zinau kad reikia lysti vidun nes viskas kaip pas tave, viskas puikiai ir kepenys pariebejusiuos bet as jas irgi seniai tokias turiu koki 10 metu jau. Rado tik tulzies refliuksa, bet dabar zinau nuo ko jis yra. Reikia tik tinkamo gydimo papildomai kad isvengti skausmu. Kaip tavo sveikatele dabar, jauciu vistiek geriau nei buvo. Gal darysies tyrimus kraujo, gal po truputi gereja jis. Beskausmiu jums dieneliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(anavjera @ 2012 05 15, 18:51)
Sveikutes padruzkes! smile.gif Aciu renatele uz papasakojima. Dabar tikrai zinau kad reikia lysti vidun nes viskas kaip pas tave, viskas puikiai ir kepenys pariebejusiuos bet as jas irgi seniai tokias turiu koki 10 metu jau. Rado tik tulzies refliuksa, bet dabar zinau nuo ko jis yra. Reikia tik tinkamo gydimo papildomai kad isvengti skausmu. Kaip tavo sveikatele dabar, jauciu vistiek geriau nei buvo. Gal darysies tyrimus kraujo, gal po truputi gereja jis. Beskausmiu jums dieneliu smile.gif

Labukas mergyt nezinau kiek tempsiu taip bet maitinuosi arbata su dziuveseis nes kitokio apart maisto negaliu tuoj pykina skauda desiny pasonkauly ir turiu eiti nuvemt ta slykscia tulzies kartelybe o taip besitampant pradedu ir vemti . Atsibodo nebegaliu . mano gyd sia savaite atostogauja tai jokiu tyrimu nedarausi bet jau reiketu kraujuka tikrintis . O nuo ko tau tas tulzies refliuksas isivyste ?
Atsakyti
Labas renatele smile.gif Vaje kaip as tave uzjauciu! Sakes! Man pagrindine problema skausmas, tokiu pykinimu, vemimu nera. Pucia pilva daugiau jei ka netinkamo suvalgau, o skauda nuolat. Suvalgius kas netinka pradeda daugiau skaudeti. Skausmas man jauciasi daugiau nugaroje ir truputi ties skrandziu. As galvoju, tau gyd sake kad taip bus nuolat, tai apart dziuvesiu reikia organizmui vitaminu. Gal tu juos geri papildomai. Tikrai nuo dziuvesiu visai sunyksi. O kaip dek kosiu? Netgi ju valgyti negali? Ir kaip tu galvoji renatele nuo ko tau galejo atsirasti ta liga? Man turbut genetiskai nulemta nes mociute sirgo cukriniu diabetu, tevas turejo astraus pankreatito priepoli, ir dar mano jaunesnysis sunelis vargsta su pilvu, sako daznai skauda pilva. Daremes kruva tyrimu, apart bakterijos skrandyje nerado nieko. Meldziu Dieva kad praeitu tie skausmai. Bijau net pagalvoti kad ir jam gali buti kasa doh.gif . Bandyk visokio tipo maista valgyti, gal koks bus tinkamas be dziuvesiu. Skaiciau viename rusu saite kad moteriske galejo valgyti koses ir pomidorus atrodo. Ieskok savo maisto. Laikykis!!!!!!!!!! Ir butinai darykis tyrimus kraujo kai gris gyd
Atsakyti