Įkraunama...
Įkraunama...

Pankreatitas(kasos uždegimas)

QUOTE(Jammin1 @ 2011 03 01, 20:13)

Rita, o nepastebėjai kada labiau skauda? Pvz man dabar pavalgius retai kada skauda, o tik skrandis ištuštėja, dvylikapirštė darbo neturi, o sultys gaminasi ir bac-vėl skausmai  doh.gif  O šiąnakt po vieno skausmo priepuolio kėliausi pavalgyti ir ką jūs galvojat- daugiau nebeskaudėjo  bigsmile.gif
Dar įdomu kada paskutinį kartą darytas kraujo tyrimas(ar jau skausmams esant)? Ir koks HGB?


Tiesa pasakius ivairiai, siaip dazniausiai budavo po valgio, bet cia kzkuri ryta pradejo ryte - nevalgius, tai vandens isgerus pagerejo. Ai nebesuprantu... dziaugiuos kai kiekveina diena be skausmo praein, o siiap as visada toki maza ar didesni toki skauskiuka jauciu, net nemoku kaip pasakyti, juaciu, kad kzkas man ne to pilve.

Laba visoms 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes.
Kas liecia burokeliu sultis,tai jos bent man tikrai nelaisvina viduriu,jie kaip ir turi buti normalus ax.gif .o kietinti gelezis tai tikrai kietino.O as tai valgau marinuotus persikus,net ananasu marinuotu ragavau,ir nieko.Tik obuoliu jokiu nevalgau.Jogurtu jokiu nevalgau,nes paskanavau kazkokio dietinio tai rugstis sukilo ir siaip ispusta jauciausi.O salotas tai valgau,vienas tai kas diena beveik:ledo salota(aisberg)+pomidorai be odeles+agurkas be zieveles+tunas savo sultys+druska,pipirai ir siek tiek alyvuogi aliejaus.Verdu ivairias sriubas be riebalu ir neastres.Tik desreliu jokiu negalime mes valgyti,nes jos labai riebios,nes as galvojau.kad sardeles kokios nepakenktu,bet pasirodo nerekomenduojama mums kasininkems.
Atsakyti
Labutis visoms! smile.gif Kaip laikomes mergaiciukes? Armon, kaip tavo puslike gyvena? Ar trukdo? Rita, kaip tu? Ir kaip musu pagrindine kasininkiu namu seimininke Jammin? Mano dieneles tokios pat, tik siandiena mazeliau paskauda tai laiminga iki ausu. Ka noreciau paklausti. Ar fermentus geriate kiekvieno valgio metu?
Atsakyti
Sveikos.kazka mes pasyvios pasidarem,matyt oras grazus veikia g.gif
Anavjera,mano puslele,kol kas rami,bet kasa vis primena,kad negaliu valgyti ko panorejus ax.gif O fermentu,bent as negeriu jokiu,nes juos man buvo skyre tik 3 savaitem.Dabar ziuresiu,kaip cia mane gydys toliau,nes antradieni vaziuoju i ligonine.nepamirskit,parasykit,kaip laikotes,pasiguoskim...
Atsakyti
Sveikutės mergytės 4u.gif

Anavjera, kaip šaunu kad laikaisi kiek geriau thumbup.gif Taip ir toliau-sveikyn, sveikyn ir darkart sveikyn smile.gif

Aš kątik iš maloniosios žarnos ryjimo procedūros biggrin.gif Rado tik gastritą, sakė dvylikapirštė ir skrandis atrodo ganėtinai neblogai smile.gif
Bet vakar visą dieną pravėmiau tulžim, naktį irgi kėliausi vemt doh.gif
Nebesuprantu kas tada su manimi darosi, nes skausmai dar naktį buvo stiprūs unsure.gif
Dar popiet eisiu pas gyd., bet manau jokių tyrimų jau nebeskirs, nes kaip ir nebeliko ką tirti- echoskopija ir endoskopija padaryti, išsamūs ir bendri kraujo tyrimai irgi atlikti. Negi taip teks toliau gyvent doh.gif
P.S.aš fermentus tik dabar geriu,kai blogai, o šiaip nebent labai sunkų maistą valgau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jammin1: 07 kovo 2011 - 09:03
Labas merginos!Kaip jauciates,as tai mirstu nuo skausmo jau antra diena.Vakar buvau pas gydytoja paskyre kovo 22d. tulzies salinimo operacija,bet kai pasakiau kad labai blogai jauciuosi tai sake gerk paracetamoli ir praeis.Toks pyktis sueme,bet nieko su tais gydytojais cia nepasigincysi,geriau ir to ju paracetamolio ir nospos ir analgino,bet skausmas tik siek tiek aprimo ir dabar jauciu vel i vakara stipreja,nezinau kaip tas 2 sav. iskentesiu.Svarbiauia jau nebezinau tas skausmas nuo kasos,ar nuo akmenuku priepuolis g.gif Tikiuosi Jammin tau jau geriau.Stiprybes visoms!
Atsakyti
QUOTE(Armon @ 2011 03 09, 20:13)
Labas merginos!Kaip jauciates,as tai mirstu nuo skausmo jau antra diena.Vakar buvau pas gydytoja paskyre kovo 22d. tulzies salinimo operacija,bet kai pasakiau kad labai blogai jauciuosi tai sake gerk paracetamoli ir praeis.Toks pyktis sueme,bet nieko su tais gydytojais cia nepasigincysi,geriau ir to ju paracetamolio ir nospos ir analgino,bet skausmas tik siek tiek aprimo ir dabar jauciu vel i vakara stipreja,nezinau kaip tas 2 sav. iskentesiu.Svarbiauia jau nebezinau tas skausmas nuo kasos,ar nuo akmenuku priepuolis g.gif Tikiuosi Jammin tau jau geriau.Stiprybes visoms!

Labutis 4u.gif
Vaje, užjaučiu verysad.gif Laikykis, kažkaip reiks ištverti, ramiau jau bent kad data operacijai paskirta. Gal pabandyk kitokių, kiek stipresnių vaistukų, kad bent pakenčiamas skausmas būtų g.gif Kaip šiandien laikaisi, gal kiek geriau?

Aš pirmadienį popiet nulėkiau pas savo gyd., deja nieko naujo nepasakė kaip ir tikėjausi. Išgirdau tik tiek, kad nesitikėčiau geros savijautos, nes jau niekada nebūsiu sveika unsure.gif
Labai paguodė, atseit turėčiau vaikščioti su tokiais skausmais ir priimti tai kaip normalią savijautą doh.gif Pasiprašiau siuntimo pas gastroenterologus, norėjau į santariškes, bet pradžiai davė mūsų poliklinikoje. Teks ir man laukti iki pirmadienio, pakentėti... verysad.gif
Aš jau ir savigyda užsiėmiau, nes nebežinau kur dėtis. Pusantros paros nieko nevalgiau ir gėriau ultopą, kad tulžies tiek daug nesigamintų, nes būtent nuo jos man taip žiauriai ir skauda. Vakar po bado jau jaučiausi geriau, valgiau lengvą maistą ir naktį beveik neskaudėjo, o šiandien suvalgiau mėsytės gabaliuką ir užėjus baisiems skausmams viską išvėmiau kartu su kokiu litru tulžies doh.gif
Vėl skelbiu badą. Mama sako, kad nualinsiu organizmą, bet aš jau nežinau ko griebtis. Matyt ir gastroenterologė nelabai man pagelbės, juk tyrimai atseit geri(kažkodėl giliai širdyje manau, kad gydytojai kažką pražiūrėjo darydami echo arba endo). Jaučiu kantrybei išsękus teks kviestis greitąją. Na, bet kolkas tikiuosi, kad badas padės smile.gif

Laikykitės merginos, geros sveikatėlės ir jokių skausmų 4u.gif
Atsakyti
Labas,ligones!
As siandiena visa nakti nemigus nuo skausmu,bet dabar lyg gereja padetis,bet bijau prisisneketi,ryt einu vel pas gydytoja.Gal kokiu vaistu priskirs.
Uzjauciu tave Jammin,as irgi tik badaudama manau,kad geriau jauciuosi,as net vandens negaliu daug gerti,kai isgeriu gurksni atrodo kad sproksiu,toks jusmas kad iskarta litra buciau isgerusi.Bet man labai idomu kodel tu ta tulzim vemi g.gif Mano mamai tai pries 15 metu pasalino tulzi,tai ji dabar kai padirba pasilenkusi ir gi vemia tulzim,ar siaip kokio maisto organizmas nepriima,taip pat vemia tulzim ji visa laika geria omeprozoli.Bet tau gi nepasalinta tulzis?
Atsakyti
QUOTE(Armon @ 2011 03 10, 21:12)
Labas,ligones!
As siandiena visa nakti nemigus nuo skausmu,bet dabar lyg gereja padetis,bet bijau prisisneketi,ryt einu vel pas gydytoja.Gal kokiu vaistu priskirs.
Uzjauciu tave Jammin,as irgi tik badaudama manau,kad geriau jauciuosi,as net vandens negaliu daug gerti,kai isgeriu gurksni atrodo kad sproksiu,toks jusmas kad iskarta litra buciau isgerusi.Bet man labai idomu kodel tu ta tulzim vemi g.gif Mano mamai tai pries 15 metu pasalino tulzi,tai ji dabar kai padirba pasilenkusi ir gi vemia tulzim,ar siaip kokio maisto organizmas nepriima,taip pat vemia tulzim ji visa laika geria omeprozoli.Bet tau gi nepasalinta tulzis?

Labukas,
Labai trumpam prisedau prie kompo smile.gif
Man tulzis pasalinta pirmos kasos operacijos metu mirksiukas.gif
Sveikatytes mergytes 4u.gif
Atsakyti
Labas mergaites! smile.gif Na ir bedeles cia uzgriuvo visas g.gif . As tiek ilgai nesirodziau nes keiteme interneto kompanija tai neturejau isejimo i pasauli. Tik pasijungiau ir is karto i eteri biggrin.gif Net nezinau nei ka pasakyti apie tuos skausmus Jammin ir Armon. Uzjauciu kuo nuosirdziausiai nes paciai nebuna dienos be skausmo. Man jis kazkaip keistai lokalizuojasi tarp menciu. Ar buvo kada kuriai nors taip? Jammin, rasai kad gyd pasake kad nebebusi sveika tai nenorek geros savijautos. Tai nejau taip ir reikes gyventi? Kasdiena su skausmu? Tai kokios stiprybes turi buti zmogus kad sitai pakeltum? Jauciu be psichologo nebeapseisiu nes stogas vaziuoja schmoll.gif Kasdiena Dievo prasau sveikatos ir stiprybes visiems pasaulio ligoniams. Laikykites mergaites! Nes be musu paciu musu bedos niekam neidomios g.gif
Atsakyti
Sveikos,kas sveikos 4u.gif
Man skausmas tarp menciu taip pat labai stiprus,ir man gydytojai sake,kad visos kurios turi tulzyje akmenukus to skausmo neisvengia.Paskui ,kai man priepolis po kokiu 2dienu aprimsta,tai tas skausmas,kuris buvo tarp menciu slenka zemyn ties juosmeniu,kol visai nelieka.As is pradziu galvojau,kad man mentys skauda,nes pakeiciau ciuzini,paskui sumasciau,kad pagalves blogos,o pasirodo cia tulzies akmenlige del visko kalta.Bet as tik vieno nesuprantu,kaip atskirti priepuolius kada nuo kasos,o kada del tulzies akmenliges?Bet dar kelios dienos ir busiu be tulzies tada,galesiu pasakyti,kaip mano kasa gyvena.Siandiena jau jauciuosi geriau,nes gydytojas israse stipriu vaistu nuo skausmo,juos geriu tris kartus dienoje ir savijauta visiskai kita.Jammin,tau stiprybes,manau kad tavo kasa pagamina per daug tulzies,kad tu ja isvemi tai reikia,kad kazkokie medikamentai sureguliuotu tai,bet kokie?
Ir dar nezinau ar kam taip buna,mano lezuvis per tuos priepolius buna kaip zemelapis toks su apnasomis ir visas skaudus?
Atsakyti
Labas mergaites! 4u.gif Aciu Eglegle uz atsakyma i klausima. Ir tau aciu Armon! Mane cia gydantis daktaras sako gad greiciausiai turiu akmenu tulzyje uztat ir skauda. Pasirodo tiesa. Tik tiek kad man tas skausmas jau tesiasi nuo nauju metu. Tai uzeina tai praeina, bet nei dienos be skausmo. O tau Armon kiek supratau buna be skausmo prosvaisciu. Ir kiek ilgai? Kad suprasti kas skauda ar kasa ar tulzis manau kaip ir sakai reikia pasalinti priezasti kad pamatyti skirtuma. Tavo atveju tai tulzis del kurios streikuoja kasa. Viskas po operacijos turetu pasitaisyti, bent as tikiuosi. smile.gif Einu pabandyti valgyti plovo padaryta vyro. Iskrapstysiu kiauliena, gal nieko ne bus? g.gif Laikykis Armon, nedaug beliko iki operacijos. Paskui viskas bus oki smile.gif Jammin, laikykis ir tu, stiprioji mergina!!!!!Sveikatytes visoms!
Atsakyti