Įkraunama...
Įkraunama...

SIJONAI

Laukiau laukiau kol kuri užves naują temą, bet kažkaip neskuba nei viena tongue.gif
O aš ką tik pabaigiau dukrai dryžuotą margiuką, tai noriu suteikti info toms, kurios planuoja pradėti. Mezgiau iš Vernito vilnos, 3 Nr virbalais, užsidėjau 150 akių ir sijonuko ilgis gavosi tik 47cm. Čia neskaičiuoju juosmens. Jo dar neprimezgiau. Ką tik susiuvau ir truputį nusivyliau, nes maniau, kad bus ilgėlesnis
Atsakyti
QUOTE(nerkada @ 2011 02 18, 22:16)
na o tokia man gavosi kopija pagal orginala
user posted image

Vakar šifravau schemą g.gif , reikės pagalbos 4u.gif Kiek supratau, tai kiekvieną gabaliuką reikia atskirai nerti, turėtų išeiti nenukirpus siūlo, be siuvimo, o kaip ištikrųjų? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laumar @ 2011 02 21, 14:46)
Vakar šifravau schemą  g.gif , reikės pagalbos 4u.gif Kiek supratau, tai kiekvieną gabaliuką reikia atskirai nerti, turėtų išeiti nenukirpus siūlo, be siuvimo, o kaip ištikrųjų? doh.gif

as neriau kiekviena gabaliuka (pusmenuliuka) atskirai ir juos jungiau i eile smile.gif. Siuti nieko nesiuvau,nes tos daleles jungesi apnerus jas. Nezinau ar aiskiai cia parasiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nerkada: 21 vasario 2011 - 21:09
QUOTE(nerkada @ 2011 02 21, 22:07)
as neriau kiekviena gabaliuka (pusmenuliuka) atskirai ir juos jungiau i eile smile.gif. Siuti nieko nesiuvau,nes tos daleles jungesi apnerus jas. Nezinau ar aiskiai cia parasiau ax.gif

sijonas thumbup.gif nu,bet jau koju dailumas biggrin.gif pirmiausia i jas atkreipiau demesi,ne i sijona biggrin.gif
Atsakyti
[quote=nerkada,2011 02 21, 22:07]
as neriau kiekviena gabaliuka (pusmenuliuka) atskirai ir juos jungiau i eile smile.gif. Siuti nieko nesiuvau,nes tos daleles jungesi apnerus jas. Nezinau ar aiskiai cia parasiau ax.gif
[/quote

Dabar jau aiškiau, ačiū 4u.gif Pasimatys viskas kai pradesiu 4u.gif
Atsakyti
noriu ir čia parodyti savo margą sijoną:
user posted image
Atsakyti
Laaabai gražus sijonukas...
Bandau suprast nertas jis ar megztas? g.gif
Jau tokie gražūs ir taisyklingi zigzagai bigsmile.gif
Atsakyti
nertas ax.gif susigundžiau margos suknutės tema, bet apsižiūrėjau, kad siūlų likučių tik sijonui turiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Džinė79 @ 2011 02 22, 15:40)
nertas ax.gif  susigundžiau margos suknutės tema, bet apsižiūrėjau, kad siūlų likučių tik sijonui turiu  ax.gif

Tai raštelio ten ir ieškot turbūt ax.gif Nors man mieliau mezgasi, bet čia tokie tikslūs tie zigzagai...
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2011 02 23, 10:05)
Tai raštelio ten ir ieškot turbūt  ax.gif Nors man mieliau mezgasi, bet čia tokie tikslūs tie zigzagai...

galima ir megzti.labai neudėtingas raštas, o atrodo tikrai labai gražiai. toje pirmoje margutės suknelės temoje yra aprašyti ir nėrimo, ir mezgimo raštai.
Atsakyti
Aš mezgiau zigzagais, bet man kažkodėl atrodo, kad jie ne tokie tikslūs gavosi. Man mano mezginys labiau banguotas atrodo ax.gif Nors man vistiek labai gražu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aiwita: 23 vasario 2011 - 12:21
manau, kad tai skirtingi raštai mirksiukas.gif dukrai esu mezgusi suknelę su bangelėm. bet galima numegzti ir tokius griežtus zigzagus. va toks: 2geros krastines, 1uzmetimas, *9geros 3akis sumeksti i viena, kad vidurinioji butu virsuje, 9geros, is vienos akies ismeksti 3akis. kartoti nuo *
Atsakyti