Įkraunama...
Įkraunama...

Berlynas

user posted image

pirmoji temelė čia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fen-berry @ 2011 02 20, 15:12)
Mes stebėjom plenarinį posėdį, labai patiko 4u.gif  45min leidžia ten sėdėti, o įspūdžiai tikrai geri, juolab vakare gryžus į viešbutį rodė tų jų seimūnų kalbas per žinias  thumbup.gif . Na, čia jau pasirinkimas kiekvieno, bet aš manau, kad verta.
Vaikščiojimui po kupolą duoda ausines ir gidas pageidaujama kalba pasakoja apie matomus žymius objektus.

Suintrigavai čia doh.gif Bet ar įdomu bus šešiamečiui? Šiaip vaikas be didelių kaprizų, nu bet nesinori kankint unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2011 02 20, 17:49)
Suintrigavai čia  doh.gif Bet ar įdomu bus šešiamečiui? Šiaip vaikas be didelių kaprizų, nu bet nesinori kankint  unsure.gif


Na, net nežinau ar šešiamečiui bus įdomu, saviškio turbūt nenulaikyčiau biggrin.gif .
Atsakyti
Mergaitės, norėčiau daugiau info iš išbandžiusiųjų BERLIN WELCOM CARD ar dar kokia kortele, kaip suprantu ten įeina ir 48 val transportas. Dar kiek supratau galima su viena kortele ir 1 vaikutį vežtis iki 14 metų.
Na gal kas pakomentuos plačiau blush2.gif
kalbu apie šias
Atsakyti
QUOTE(B.Jones @ 2011 02 22, 10:10)
Mergaitės, norėčiau daugiau info iš išbandžiusiųjų BERLIN WELCOM CARD ar dar kokia kortele, kaip suprantu ten įeina ir 48 val transportas. Dar kiek supratau galima su viena kortele ir 1 vaikutį vežtis iki 14 metų.
Na gal kas pakomentuos plačiau  blush2.gif
kalbu apie šias

3 vaikučius mirksiukas.gif Ir ta kortelė yra skirtingiems laikotarpiams. Namie galėsiu pažiūrėt tiksliau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2011 02 22, 11:36)
3 vaikučius  mirksiukas.gif Ir ta kortelė yra skirtingiems laikotarpiams. Namie galėsiu pažiūrėt tiksliau wink.gif

AČIŪ, labai laukiu info

Dabar klausimas dėl Reichstago. Na nusiunčiau aš jiems registravimo prašymą, Kol kas dar negavau ats, bet man rūpi kaip ten toliau, vadinasi nereiks stovėti eilėje? Ar vistiek stosim į gyvą eilę?
Atsakyti
QUOTE(B.Jones @ 2011 02 22, 10:38)
AČIŪ, labai laukiu info

Dabar klausimas dėl Reichstago. Na nusiunčiau aš jiems registravimo prašymą, Kol kas dar negavau ats, bet man rūpi kaip ten toliau, vadinasi nereiks stovėti eilėje? Ar vistiek stosim į gyvą eilę?

O kaip siuntei? Laišku ar pildei užsakymo formą kur buvau įmetus? Nes man atsakymas atėjo po kelių minučių, užteko aktyvuoti nuorodą ir atėjo dar vienas laiškas su patvirtinimu rolleyes.gif

B. Jones, kada skrendat? Įtariu, kad kartu lėksim lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2011 02 22, 12:11)
O kaip siuntei? Laišku ar pildei užsakymo formą kur buvau įmetus? Nes man atsakymas atėjo po kelių minučių, užteko aktyvuoti nuorodą ir atėjo dar vienas laiškas su patvirtinimu  rolleyes.gif

B. Jones, kada skrendat? Įtariu, kad kartu lėksim  lotuliukas.gif


Na aš čia sekmadienį pildžiau, reikejo aktyvuoti, bet kaip supratau, kad atėjo laiškas tik patvirtinantis, mano registraciją, bet jokiu būdu ne atsakymas blush2.gif
Mes skrendam tik kovo men 18 diena
Atsakyti
Na va, o mes su draugais vakar grįžom iš kelionės po Berlyną, viešėjom ten Rynair dėka 18-21 dienomis biggrin.gif Labai jaudinausi dėl viešojo transporto, nes Lietuvoj nelabai juo važinėju, tai buvo baisu kad įsėsim ne į tą pusę, nerasim kur nusipirkt bilietėlio ir t.t., bet viskas ten aiškiau nei aišku! Tereikia sekt visas nuorodas kurios yra kiekvienoj pakampėj ir panosėj ir viskas labai tampa aišku smile.gif labai pravertė svetainė www.s-bahn-berlin.de, ten tereikia pasirinkti tašką A ir tašką B ir parodo labai aiškiai kokiu laiku kokiu transportu vykti smile.gif O mes savarankiškai aplankėm Siegessaule(ją remontuoja tai tik iš šono pažiūrėjom sad.gif), Reichstage irgi, kadangi iš anksto reikėjo užsirezervuot, vienas dėdulė labai mandagiai pasakė kad nepavyks įeit ir labai apgailestauja (išvis ten žmonės net barasi mandagiai ir su šypsena, toks įspūdis susidarė), aplankėm Madame Tussands, ten viskas būtų tikrai gerai ir įdomu, jei ne kaina 20 eurų ir komercijos kvapas, visur tik ir žiūri atrodo, kaip nugręžt pinigų ir turisto biggrin.gif Bet vistiek labai patiko smile.gif Aišku vaikščiojom garsiąja Unter den Linden, kur vyko Love Parade, ja einant tikrai daug galima pamatyt, pvz netyčia užklydom į Mercedes centrą, kur galima "pasimatuot" naujausius Mersus, netgi su draugais visi sulipom, pasileidom garsiai muziką ir sakėm kad kai verslininkai būsim pirksim tokius biggrin.gif Lietuvoj prižiūrėtojai stovintys uz 2 metrų lieptų turbūt nešdintis kuo toliau, o ten jie tik stovėjo ir šypsojos, nors aiškiai suprato, kad nesam potencialūs pirkėjai biggrin.gif Branderburgo vartai aišku įspūdingi, tik susinervavom kai kažkoks viščiukas pasisiūlė nusifotografuot ir paskui nuplėšė 4 eurus, et.. Taip pat buvom nuklydę į technikos muziejų, nebuvo ten taip įdomu kaip tikėjaus, bet tikrai verta 4,5 eurų, nes muziejus labai didelis ir tikrai ya kur akį paganyt, tik buvom labai pavargę tai tingėjosi vaikščiot.. Taip pat buvom užbridę į Potsdamo aikštę ir Sony centrą, bet buvom irgi labai pavargę ir alkani, tai tik praėjom pasigrožėjom ir drožėm namo smile.gif Labiau patiko Alexanderplatz, nežinau kodėl ,gal kad buvo arčiau namų...
Gyvenom labai fainam viešbutukį, nelabai prabangiam bet tvarkingam, su pusryčiais kainavo 10 eurų nakčiai smile.gif
Vienu žodžiu, kelionė man laaabai patiko!
Jeigu besiruošiantys pasižvalgyti turit kokių klausimų iškart rašykit, padėsiu kuo galėsiu kad kelionėj būtų viskas aišku ir ji sektųsi kuo sklandžiau smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kengura**: 22 vasario 2011 - 20:15
QUOTE(B.Jones @ 2011 02 22, 10:38)
AČIŪ, labai laukiu info

Dabar klausimas dėl Reichstago. Na nusiunčiau aš jiems registravimo prašymą, Kol kas dar negavau ats, bet man rūpi kaip ten toliau, vadinasi nereiks stovėti eilėje? Ar vistiek stosim į gyvą eilę?


Nusiuntus prašymą Bundestago aplankymui atsiunčia kelis failiukus, patvirtinimą, kad norimą valandą galima apsilankyti ir formą, kurioje turite surašyti norinčių apsilankyti žmogiukų vardus, pavardes, gimimo datas ir nusiųsti atgal į Bundstagą.
Kai ėjom mes eilės nebuvo thumbup.gif .
Atsakyti
na, tada aš kažko nesuprantu. 1 gavau prašyma į emailą, kad paspausčiau ant nuorodos ir patvirtinčiau registraciją, paskui gavau dar vieną emailą su adobe reader prisegtu lapu, bet ten pakartoti mano nurodyti 3 laikai, gal aš tada ko nesuprantu?
su vertėju išvertus tai jame rašo
Jūsų prašymą paskirti buvo paskelbtas Bundestago į vokiečių organizatorius. Bus nustatyti, ar prašomas atveju vis dar yra laisvų vietų. Anschließenderhalten bet pridera Grüßenim Informationen.Mit draugiškas lankytojų aptarnavimo Vokietijos Bundestago Platz der Republik Berlynas 111 011
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B.Jones: 22 vasario 2011 - 20:39
QUOTE(Kengura** @ 2011 02 22, 20:12)
Gyvenom labai fainam viešbutukį, nelabai prabangiam bet tvarkingam, su pusryčiais kainavo 10 eurų nakčiai smile.gif

Kuuuuuer gyvenot??? bigsmile.gif Mūsų elementariame viešbutyje, kuris vos ne B zonoj, pusryčiai 10 eu doh.gif Paviešinkit tokias auksines vietas biggrin.gif

QUOTE(B.Jones @ 2011 02 22, 20:35)
na, tada aš kažko nesuprantu. 1 gavau prašyma į emailą, kad paspausčiau ant nuorodos ir patvirtinčiau registraciją, paskui gavau dar vieną emailą su adobe reader prisegtu lapu, bet ten pakartoti mano nurodyti 3 laikai, gal aš tada ko nesuprantu?
su vertėju išvertus tai jame rašo
Jūsų prašymą paskirti buvo paskelbtas Bundestago į vokiečių organizatorius. Bus nustatyti, ar prašomas atveju vis dar yra laisvų vietų. Anschließenderhalten bet pridera Grüßenim Informationen.Mit draugiškas lankytojų aptarnavimo Vokietijos Bundestago Platz der Republik Berlynas 111 011

Pas mane taip pat... unsure.gif O aš galvojau, kad jau čia viskas blush2.gif unsure.gif
Atsakyti