Įkraunama...
Įkraunama...

Berlynas

QUOTE(arbataa @ 2012 08 13, 15:01)
kiek žinau, jis vyksta antradieniais/penktadieniais Kreuzberg. apie tą patį kalbate?


O kurioj vietoj konkrečiau? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(arbataa @ 2012 08 13, 14:01)
kiek žinau, jis vyksta antradieniais/penktadieniais Kreuzberg. apie tą patį kalbate?


Antradieniais ir penktadieniais? Aš skaičiau, kad antradieniais ir sekmadieniais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dzoita @ 2012 08 18, 17:23)
Antradieniais ir penktadieniais? Aš skaičiau, kad antradieniais ir sekmadieniais lotuliukas.gif


Pagūglinusi randu, kad antradieniais ir penktadieniais nuo 12 iki 18.30 biggrin.gif
Atsakyti
Ieškojau vokiečių kalba, tai gal ne taip išsiverčiau lotuliukas.gif

Atsimenu skaičiau kažkur čia, kur galima apsipirkti...Tik neatsimenu, o ir permečiau vėl, bet jau nerandu....Kažkokia lyg gatvė, lyg rajonas g.gif Gi lauktuvių reikės parvežt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dzoita @ 2012 08 21, 20:57)
Ieškojau vokiečių kalba, tai gal ne taip išsiverčiau lotuliukas.gif

Atsimenu skaičiau kažkur čia, kur galima apsipirkti...Tik neatsimenu, o ir permečiau vėl, bet jau nerandu....Kažkokia lyg gatvė, lyg rajonas g.gif  Gi lauktuvių reikės parvežt biggrin.gif


Freitag tikrai penktadienis biggrin.gif 4u.gif Jei kalba apie šį turgų eina: http://www.tripsbyti...r/10155430.html g.gif
Skaitančios vokiškai apačioj ir atsiliepimus gali paskaityti. Geri smile.gif

Apsipirkimo vietas tai Spurgita ne kartą vardino, bet gal dar senoj temoj g.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal kuri galite patarti kaip rasti pigesni viesbuti Berlyne ? Man sake, kad booking,com galima ant nuolaidu pataikyti kazkaip, bet kur ten ta info rasoma ? Kazkaip ziurejau, bet nemaciau.
Gavom pigesniu autobuso bilietu gruodzio menesi i Berlyna, tai dabar ieskomes nakvynes blush2.gif Padekit, nes savarankiskai keliavom pries tai tik viena karta ir isleidom kruva pinigu. Kazkaip nelabai mums pavyko ta karta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(neuzmirstuole @ 2012 08 25, 20:44)
Sveikos,

Gal kuri galite patarti kaip rasti pigesni viesbuti Berlyne ? Man sake, kad booking,com galima ant nuolaidu pataikyti kazkaip, bet kur ten ta info rasoma ? Kazkaip ziurejau, bet nemaciau.
Gavom pigesniu autobuso bilietu gruodzio menesi i Berlyna, tai dabar ieskomes nakvynes  blush2.gif Padekit, nes savarankiskai keliavom pries tai tik viena karta ir isleidom kruva pinigu. Kazkaip nelabai mums pavyko ta karta  blush2.gif


Berlyne nėra brangios nakvynės.Šiaip jei ieškau nakvynės namų, naudojuosi hostelbookers.com, bet kiek buvau Berlyne tai vieną kartą darbas mokėjo už nakvynę, kitą kartą ėmiau butą per čia =Entire+home%2Fapt&sort=4]Airbnb. Galima rasti gerų pasiūlymų. Transporto sistema Berlyne puiki iš bet kurios vietos. O butas man kažkaip visada visais atžvilgiais geriau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bishojo @ 2012 08 25, 22:45)
Berlyne nėra brangios nakvynės.Šiaip jei ieškau nakvynės namų, naudojuosi hostelbookers.com, bet kiek buvau Berlyne tai vieną kartą darbas mokėjo už nakvynę, kitą kartą ėmiau butą per čia =Entire+home%2Fapt&sort=4]Airbnb. Galima rasti gerų pasiūlymų. Transporto sistema Berlyne puiki iš bet kurios vietos. O butas man kažkaip visada visais atžvilgiais geriau  ax.gif


Aciu 4u.gif
Atsakyti
Turiu dar pora klausimu smile.gif

Gal kas galetu atsakyti smile.gif

Galvojau ka galima butu aplankyti Berlyne ziema be Kalediniu mugiu. Ko gero, Berlyno Zoo atkrenta. Kazkaip man atrodo, kd kaina didele, o ziema tiek daug nepamatysi kaip siltuoju metu laiku. Ar as klystu ?

Dar norejau paklausti, gal kas buvo su vaikais aplankes Sea life ( kur yra prie Sony centro) ir Legoland Discovery centr ? Kokie ispudziai ? Del pastarojo labai abejojam, nes pavasari buvome su vaiku tikrajame Legolande.

Dar skaiciau, kad technikos muziejuje vaikams labai patinka.

Is anksto aciu atsakiusiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neuzmirstuole @ 2012 09 01, 12:42)
Turiu dar pora klausimu smile.gif

Gal kas galetu atsakyti smile.gif

Galvojau ka galima butu aplankyti Berlyne ziema be Kalediniu mugiu. Ko gero, Berlyno Zoo atkrenta. Kazkaip man atrodo, kd kaina didele, o ziema tiek daug nepamatysi kaip siltuoju metu laiku. Ar as klystu ?

Dar norejau paklausti, gal kas buvo su vaikais aplankes Sea life ( kur yra prie Sony centro) ir Legoland Discovery centr ? Kokie ispudziai ? Del pastarojo labai abejojam, nes pavasari buvome su vaiku tikrajame Legolande. 

Dar skaiciau, kad technikos muziejuje vaikams labai patinka.

Is anksto aciu atsakiusiems  4u.gif


Technikos muziejus tikrai vertas dėmesio, pavargsit, kol viską apžiūrėsit biggrin.gif Maniškiui dar labai patiko DDR muziejus, ten pilna visokių stalčiukų, durelių, daug ką liesti galima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@st@ @ 2012 09 01, 18:33)
Technikos muziejus tikrai vertas dėmesio, pavargsit, kol viską apžiūrėsit biggrin.gif Maniškiui dar labai patiko DDR muziejus, ten pilna visokių stalčiukų, durelių, daug ką liesti galima smile.gif

drinks_cheers.gif patiko ir mums. Visko ten daug - pavargome, kol apėjome. Verta užsukti.
Papildyta:
QUOTE(neuzmirstuole @ 2012 09 01, 13:42)
Galvojau ka galima butu aplankyti Berlyne ziema be Kalediniu mugiu. Ko gero, Berlyno Zoo atkrenta. Kazkaip man atrodo, kd kaina didele, o ziema tiek daug nepamatysi kaip siltuoju metu laiku. Ar as klystu ?

Dar norejau paklausti, gal kas buvo su vaikais aplankes Sea life ( kur yra prie Sony centro) ir Legoland Discovery centr ? Kokie ispudziai ? Del pastarojo labai abejojam, nes pavasari buvome su vaiku tikrajame Legolande. 

Na, akvariumo zoo po stogu, tai ir žiemą, manau, lankyti galima ir įdomu. Kaina irgi įkandamesnė (13eur suaugusiam), nei perkant jungtinį zoo ir akvariumo bilietą.

Apie Legoland Discovery centr, jeigu neklystu, kažkur jau skaičiau čia SM, kad irgi nesužavėjo žmonių g.gif
Neskaitėte visų temų, susijusių su Berlynu?
Atsakyti
QUOTE(oddity @ 2012 09 01, 18:46)
drinks_cheers.gif patiko ir mums. Visko ten daug - pavargome, kol apėjome. Verta užsukti.
Papildyta:

Na, akvariumo zoo po stogu, tai ir žiemą, manau, lankyti galima ir įdomu. Kaina irgi įkandamesnė (13eur suaugusiam), nei perkant jungtinį zoo ir akvariumo bilietą.

Apie Legoland Discovery centr, jeigu neklystu, kažkur jau skaičiau čia SM, kad irgi nesužavėjo žmonių g.gif
Neskaitėte visų temų, susijusių su Berlynu?


Skaiciau. Tik atsiliepimai senesni. Galvojau, gal kas neseniai buvote ...

Technikos muziejui tuomet dedam pliusa smile.gif
Atsakyti