Įkraunama...
Įkraunama...

** Čia Šiauliečiai statosi namus **

QUOTE(indruciukas @ 2011 02 25, 13:17)
prasom  4u.gif
http://www.baldupark...x-l8093-sw.html

tik cia vietoj svarovskiu oda raukti guzikiukai  4u.gif


geras thumbup.gif O aš tiek ieškojau, nebučiau pamaniusi, kad ta pati, tik labai įsižiūrėjus.
čia geriau matosi panašumas:
user posted image

Dar pastebėjau, kad nebūtina turėti patalynės dėžės, dieną paliekama patalynė, tik uždedama lovatiesė, patogu, mažiau dulkių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aulina: 25 vasario 2011 - 13:00
ant greituju radau sioki toki pavyzduka
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2011 02 25, 12:52)
Skoningas interjeras tai nevien baldai.. Mano manymu visas cinkelis aksesuaruose..   Nes neuztenka pasikabinti vien graziu baldu,prie ju reiktu ir kokios dekoracijos ant sienos,paveikslo,kilimuko ant grindu ir t.t.      


Tu teisus Biesai. Kaip tiesa ir tai, kad aksesuarai daznai kelis kartus pranoksta paciu baldu kaina.
Baldai palygynus su aksesuarais, tai toks menkniekis....
Tai ir nuotraukuose to isbaigtumo nesimato, nes gal but zmones pirma uzuolaidas pasikabina o paskui jau kabina paveikslus, tiesia kilimus, iesko ir skiria pinigelius menkniekiams.
Jug Bitutes albumas visu pirma atspindi jos dabo rezultata ir veikla, o ne interjeru gausa, ivairove ar vertinima.

Dar pagalvojau, kad mes (turiu omenyje ne mus konkreciai, o apskritai zmones) labai skubame su vertinimais. Zurint is salies kartais atrodo, kad gal paveikslas ne vietoje, koks daiktas "neisipaiso" i visuma, ir tikriausiai maziausiai pagalvojame apie tai kad tas netinkamas daktas kitam zmogui yra labai brangus (sioje vietoje ne kaina turiu omeny, o daikto atsiradimo istorija arba jo sasaja su labai brangiais zmonemis).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janna: 25 vasario 2011 - 13:12
Biesai,o tu apie vidinius ar isorinius langu apvadus klausei? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ambre @ 2011 02 25, 14:08)
Biesai,o tu apie vidinius ar isorinius langu apvadus klausei? rolleyes.gif



Vidinius. O isoriniai tiktu tik klasikiniam namukui su dvislaiciu stogu,bet ir tai labiau mediniui..
Atsakyti
o kas ] yra superinis interjeras, kaip buvo ivardinta? g.gif man uzkliuvo keli interjerai, kur tiesiog nesiderina spalvos ar kazkas tokio, siaip tie geltonom sienom, baltais baldais man labai grazus interjerai, taip iprasti sutinku, bet kaip ir buvo sakyta gyventi reikia, o ne rodyti kazkam smile.gif tas kataloginis bedulkis minimalizmas zavus,bet kiek su vaikais jis realiai igyvendinamas galetu buti nezinau g.gif ir skonis visu skiriasi, man sakau uzkliuna akivaizdiai kai kur nesuderintos spalvos. o siaip daugumose interjeru gyvenciau ir dziaugciausi, kad toki turiu bigsmile.gif pavz man negrazu klasikiniai interjerai, nepatinka, negrazu vat ir taskas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2011 02 25, 14:06)
Tu teisus Biesai. Kaip tiesa ir tai, kad aksesuarai daznai kelis kartus pranoksta paciu baldu kaina.
Baldai palygynus su aksesuarais, tai toks menkniekis....
Tai ir nuotraukuose to isbaigtumo nesimato, nes gal but zmones pirma uzuolaidas pasikabina o paskui jau kabina paveikslus, tiesia kilimus, iesko ir skiria pinigelius menkniekiams.
Jug Bitutes albumas visu pirma atspindi jos dabo rezultata ir veikla, o ne interjeru gausa, ivairove ar vertinima.


Tai taip,uzuolaidu puslapyje pirma i uzuolaidas reikia ziureti,bet tuompaciu ir interjerai uzkliuna..Buvo ir man mintis kad kaikurie interjerai dar nedabaigti iki galo,bet kitur tiksliai mates kad pilnai gyvenama..

Dar vienas dalykas uzkliuvo kad kartais zmones is to rasto iseina is krasto..Prisiburia tokiu romaneciu,atrodo is smulkiu gabaliuku sudeliota..Kad tik mandriau.. Aisku tokios romanetes puikiai parodo Bitutes sugebejimus nes galima isivaizduoti kiek darbo sujungti ta mozaika.. Bitutei respect. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rendi @ 2011 02 25, 14:11)
o kas ] yra superinis interjeras, kaip buvo ivardinta? g.gif


mano manymu, turintis savo veidą, suderintas, harmoningas ir patogus, būtų gerai ne atskiros detalės, bet derančios tarpusavyje.
Atsakyti
QUOTE(Rendi @ 2011 02 25, 13:11)
pavz man negrazu klasikiniai interjerai, nepatinka, negrazu vat ir taskas biggrin.gif


... ir tai nereiskia, kad klasikinis interjeras negrazus kaipotoks. kaip ir bet koks kitoks 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(janna @ 2011 02 25, 15:06)
Tu teisus Biesai. Kaip tiesa ir tai, kad aksesuarai daznai kelis kartus pranoksta paciu baldu kaina.
Baldai palygynus su aksesuarais, tai toks menkniekis....
Tai ir nuotraukuose to isbaigtumo nesimato, nes gal but zmones pirma uzuolaidas pasikabina o paskui jau kabina paveikslus, tiesia kilimus, iesko ir skiria pinigelius menkniekiams.
Jug Bitutes albumas visu pirma atspindi jos dabo rezultata ir veikla, o ne interjeru gausa, ivairove ar vertinima.


Janna, ka bandai apgauti? Jei jau interjere tokie baldai- tai koki supratima apie aksesuarus zmones turi? statulele,zvakide is Maximos ar kokio kinisko slamsto "saliono"?
Giedre buvo idejus skandinavisku interjeru- buten parduodamu namu.Nu nera to "Shik i bliesk", kuri pas mus norima islauzti.

Diskusija baigiu-pasiliekam su savo nuomonem 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rendi @ 2011 02 25, 14:11)
o kas ] yra superinis interjeras, kaip buvo ivardinta? g.gif man uzkliuvo keli interjerai, kur tiesiog nesiderina spalvos ar kazkas tokio, siaip tie geltonom sienom, baltais baldais man labai grazus interjerai, taip iprasti sutinku, bet kaip ir buvo sakyta gyventi reikia, o ne rodyti kazkam smile.gif tas kataloginis bedulkis minimalizmas zavus,bet kiek su vaikais jis realiai igyvendinamas galetu buti nezinau g.gif ir skonis visu skiriasi, man sakau uzkliuna akivaizdiai kai kur nesuderintos spalvos. o siaip daugumose interjeru gyvenciau ir dziaugciausi, kad toki turiu bigsmile.gif pavz man negrazu klasikiniai interjerai, nepatinka, negrazu vat ir taskas biggrin.gif


maciau tam puslapy modernu interjera kuris tikrai man patiko,kaip ir vienas klasikinis.AS taippat labiau linkes prie moderno,bet,jie nera tokie silti ir nenoreciau moderniam gyventi.

Kas yra superinis interjeras? Tas kuris atrodo siltas,jaukus,sukelia teigiamu jausmu Nera vieno sablono pagal kury galetum pasakyti-va,super.. Ko pasigedau didziojoje dalyje interjeru,nors iki galo taip ir nedaejau..Oi kiek daug tu nuotrauku..
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2011 02 25, 14:19)
maciau tam puslapy modernu interjera kuris tikrai man patiko,kaip ir vienas klasikinis.


rašai, apibūdini, bet sunku įsivaizduoti, įdėk vieną kitą nuorodą kas gražu tau.
Atsakyti