Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: ** Čia Šiauliečiai statosi namus **
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai > Statome namą nuo A iki Z
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Makaliuks
QUOTE(Osera @ 2011 03 02, 17:40)
rendi ,na bet  irise nauju stendu daug su normaliomis kainomis ... cia arciau priekio  kur yra ...
as irgi maciau irise mozaiku po 850 lt uz kvadrata ,nelabai supratau uz ka ten tiek  blink.gif
ir dar kaip sake i saruno gatve palek ,gal kazka rasi
senukuose  irgi pasizvalgyk ...maza gal kas patiks  smile.gif
*

Aš už plyteles mokėsiu iki 50 Lt/m2, ne daugiau schmoll.gif

Papildyta:
QUOTE(biesas66 @ 2011 03 02, 20:23)
'
Kokiu dar leidimu laikinam garazui? blink.gif
*

Sodų bendrijai doh.gif Pirmininkė liepė vos ne visos gatvės sutikimus, garažo dydį ir visa kita pateikti doh.gif Jau jinai tooooki doh.gif
Rendi
QUOTE(Agnestar @ 2011 03 02, 19:41)
Labas fainos  bigsmile.gif

*

QUOTE(seima is 5 @ 2011 03 02, 20:12)

Rendi labai grazios plyteles, o dekoras
*

jetau, aciu bigsmile.gif bigsmile.gif matot, koki faina skoni turiu lotuliukas.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif (juokas juokais, bet taip sunku rinktis, o issirinkus i pievas nenuvaziuot doh.gif )
QUOTE(biesas66 @ 2011 03 02, 20:23)
'
Kokiu dar leidimu laikinam garazui? blink.gif
*

Biesai,mes ir garaziuka pasistatem, tfu tfu tfu pokolkas nebuvo kokiu nesusipratimu, aisku is jurinio konteinerio saugumo tikrai zyyymiai daugiau, domejomes ir mes konteineriais, deja, kaina... O savo garaziuka neuzilgo pardavinesim.

QUOTE(Makaliuks @ 2011 03 02, 20:26)
Aš už plyteles mokėsiu iki 50 Lt/m2, ne daugiau  schmoll.gif

Papildyta:
Sodų bendrijai  doh.gif Pirmininkė liepė vos ne visos gatvės sutikimus, garažo dydį ir visa kita pateikti  doh.gif Jau jinai tooooki  doh.gif
*

musu irgi riba 50 lt uz kv. 4u.gif Dar bajeris irise ziurim, jau grazios plyteles 80 lt, pasirodo uz viena plytka smile.gif grazios nerealiai ten tos stendines man vos ne visos, kas desites, super vonia turesit wub.gif

Makaliukai,bet pirmininke bigsmile.gif nejo pasakyt, kad cia nieko nereikia, jokiu leidimu?
Makaliuks
QUOTE(Rendi @ 2011 03 02, 20:36)
musu irgi riba 50 lt uz kv. 4u.gif Dar bajeris irise ziurim, jau grazios plyteles 80 lt, pasirodo uz viena plytka smile.gif grazios nerealiai ten tos stendines man vos ne visos, kas desites, super vonia turesit wub.gif

Makaliukai,bet pirmininke bigsmile.gif nejo pasakyt, kad cia nieko nereikia, jokiu leidimu?
*

O jėtus kainelė doh.gif Už tiek nusipirkus aš kasdien ieškočiau kokio įbrėžimo iš baimės lotuliukas.gif Ir šunims drausčiau ant jų lipti blink.gif O dėl pirmininkės tai iš dalies ir pikta iš dalies ir gerai, viska sužiūri, tvarką palaiko ax.gif Tik tiek kad kartais lazdą perspaudžia blink.gif Bandėm sakyti, bet pasakė kad JAI reikia blink.gif Bet užtat ir šunys pririšti visų, ir žolės nupjautos, ir duobių gatvėj nėra, visus išvaro sukomanduoja tvarkytis thumbup.gif
Papildyta:
O dėl plytelių tai seniau gyvenau su raudonia vonia, dabar su mėlyna, tai va name labai noriu kažko kito ax.gif Juoda - balta ir dar ruda - balta norisi ax.gif Arba vėl su raudonumu kažką ax.gif Nes rankšluoščių raudonų vis dar kalną turiu doh.gif
astukas
Dekoju uz priemima i albumiuka 4u.gif Nepagalvokit kad pasprukau su slapukais schmoll.gif Dar nieko neapziurejau nes turiu rupesciu ir turiu uzbaigti kai kokius darbus, tai dabar pati tik imeciau musu projekteli. Tokio "mizerno" dar nesat mate cool.gif
Kol kas.
Agnestar
QUOTE(seima is 5 @ 2011 03 02, 21:12)
Dariau as apacioje tualeta iki puses sokoladini, virsu sviesu, paziurek albume(siek tiek matosi, nera dar klozeto ir kriaukles prisukta). Laaaaabai jau norejau tokios spalvos nors ka turet....  g.gif

Dejom is Iriso kazkokia  nuolaida buvo, tai po 50 uz kvadrata gavosi...
Rendi labai grazios plyteles, o dekoras wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif
*

Tuoj paziuresiu mirksiukas.gif
50lt uz kvadrata man nedaug doh.gif as nusiziurejusi viena plytele 68lt blush2.gif doh.gif bet noriu tokiu ir ne kitokiu, rytoj parodysiu savo svajoniu tualeta, nes mano trecias vaikas gris namucio pagaliau, ty fotoaparatas wub.gif ir nufotografuosiu is zurnalo nuotraukyte.
biesas66
As sau galiu leisti ir uz 100 litu plyteles.. Turbut..Ne pats susiklijuosiu lotuliukas.gif bet aisku ieskosiu pigesniu..
Makaliuks
QUOTE(biesas66 @ 2011 03 02, 23:04)
As sau galiu leisti ir uz 100 litu plyteles.. Turbut..Ne pats susiklijuosiu  lotuliukas.gif bet aisku ieskosiu pigesniu..
*

Ir mes už tiek galime leisti sau, bet nematau skirtumo tarp plytelių už 50 ir už 100 g.gif O be to, kaip ir minėjau, brangesnes tik norėsis saugot doh.gif Tad esmės dėtis brangias nematau schmoll.gif
Rendi
QUOTE(astukas @ 2011 03 02, 21:26)
Dekoju uz priemima i albumiuka  4u.gif Nepagalvokit kad pasprukau su slapukais  schmoll.gif Dar nieko neapziurejau nes turiu rupesciu ir turiu uzbaigti kai kokius darbus, tai dabar pati tik imeciau musu projekteli. Tokio "mizerno" dar nesat mate  cool.gif
Kol kas.
*

ar gerai supratau, kad is garazo bera iejimo i nama? g.gif

QUOTE(biesas66 @ 2011 03 02, 23:04)
As sau galiu leisti ir uz 100 litu plyteles.. Turbut..Ne pats susiklijuosiu  lotuliukas.gif bet aisku ieskosiu pigesniu..
*

uz viena? biggrin.gif uij bankrota greit mes skelbtumem uz tiek biggrin.gif
biesas66
QUOTE(Makaliuks @ 2011 03 03, 03:11)
Ir mes už tiek galime leisti sau, bet nematau skirtumo tarp plytelių už 50 ir už 100  g.gif O be to, kaip ir minėjau, brangesnes tik norėsis saugot  doh.gif Tad esmės dėtis brangias nematau  schmoll.gif
*

Pirma savaite noresit saugoti,o veliau pamirsit ir naudosit normaliai. As matau skirtuma.. Pvz Bute remontus kaip dariau tai vienos plyteles i dusa kainavo 80 lt. Jos idealiai tiko pagal stiliu. Tai kaip nepirksi. Gerai jei pasitaiko tu po 50 kurios tiktu prie bendro interjero,bet dazniausiai kaip taisykle,brangiuju isvaizda buna kurkas geresne. Pvz vel noreciau tokiu savo vonioj
user posted image

Bet ju kaina 180 buvo.. Mazoje vonioje neskausminga,bet didelioje jau mustu per kisene.. Nors as galvoju nevisa vonia klijuoti plytelem gal. Man patinka kai yra kazkiek tiesiog dazytu sienu. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Rendi @ 2011 03 03, 09:13)
uz viena? biggrin.gif uij bankrota greit mes skelbtumem uz tiek biggrin.gif
*

Oi ne,uz kvadraini metra smile.gif Nebent plytele butu metras ant metro bigsmile.gif
aulina
QUOTE(astukas @ 2011 03 02, 22:26)
Dekoju uz priemima i albumiuka  4u.gif Nepagalvokit kad pasprukau su slapukais  schmoll.gif Dar nieko neapziurejau nes turiu rupesciu ir turiu uzbaigti kai kokius darbus, tai dabar pati tik imeciau musu projekteli. Tokio "mizerno" dar nesat mate  cool.gif
Kol kas.
*

labai įdomus tavo planelis. Suplanuota viskas, apgalvota. Keistai atrodo pailga svetainė su 5 durimis neskaitant vitrinos. Apgalvotai įrengus, gal ir nieko g.gif
Papildyta:
QUOTE(Agnestar @ 2011 03 02, 23:19)
rytoj parodysiu savo svajoniu tualeta
*

labai įdomu pamatyti.
Beržė
Labas rytas,

isijungsiu ir as apie plyteles. Mano nuomone, tikrai nebutina visos vonios kambario patalpos plytelem klijuoti - tik ten, kur slampa. Tada ir plytkas brangesnes galima paimt - maziau ju reikia mirksiukas.gif
O siaip mano nuostata (kaip ir visame name biggrin.gif ) neprisimargint labai su sienu-grindu spalvom. Juk dar visokie baldai, veidrodziai, uzuolaidos, tekstile, apsveitimas, paveikslai.... Atsiranda ir taip tu fakturu visokiu ir spalvu ax.gif Pas mus, pvz., pirmas aukstas visas vienom plytelem detas - virtuve, holas, sveciu vonia - net sienos sveciu vonios tom paciom grindinem isklijuotos. Tiesa, voniose nemaza dalis sienu - dazyta - ta pacia spalva, kaip visam name - sviesiai. Tik hole mozaika is tu paciu, tik tamsiu padeliota. Margiau tik pas vaikus vonioj, ir tai santuriai - sienos baltom plytkom, o grindys pilkom, su baltom gelytem.
Kas cia sake, kad norit raudono-juodo-balto interjero. Jei klaustumet mano nuomones 4u.gif , siulyciau juoda keisti sokolado spalva-bus ne toks varginantis derinys, turesit norima spalva, lengviau derinsit kitas detales -kaip ir saket - virtuvinio spalva mirksiukas.gif
aulina
QUOTE(biesas66 @ 2011 03 03, 09:19)
Pvz vel noreciau tokiu savo vonioj
*

mačiau irise, kainavo 200.
biesas66
QUOTE(aulina @ 2011 03 03, 09:58)
mačiau irise, kainavo 200.
*

Kainos kyla tik i virsu :: Daug ju ten rusiu smile.gif Galima lengvai prisiderinti atspalvi,tik kaina kandziojasi.. blink.gif
Agnestar
QUOTE(Beržė @ 2011 03 03, 09:57)
Labas rytas,
Kas cia sake, kad norit raudono-juodo-balto interjero. Jei klaustumet mano nuomones 4u.gif , siulyciau juoda keisti sokolado spalva-bus ne toks varginantis derinys, turesit norima spalva, lengviau derinsit kitas detales -kaip ir saket - virtuvinio spalva mirksiukas.gif
*

As as, tai va ir as mastau juoda keisti sokoladine drinks_cheers.gif
Beržė
QUOTE(Agnestar @ 2011 03 03, 10:45)
As as, tai va ir as mastau juoda keisti sokoladine  drinks_cheers.gif
*

Dar ikisiu savo trigrasi 4u.gif Jei jau imsit sokolada, tai vietoj sniego baltos imkit pieno spalva - islaikysit kontrasta, bet derinys su svelnesnis, skanesnis" mirksiukas.gif Raudona irgi galit imt prigesinta - pvz. neprinokusios vysnios. Kaip ir sakiau, cia tik mano nuomone, gal jus norit kitaip 4u.gif

Mmmmmm, jau taip ir sisvaizduoju sokoladini torta su grietinele, puosta vysniom thumbup.gif
aulina
QUOTE(Beržė @ 2011 03 03, 11:49)
Dar ikisiu savo trigrasi 4u.gif  Jei jau imsit sokolada, tai vietoj sniego baltos imkit pieno spalva - islaikysit kontrasta, bet derinys su svelnesnis, skanesnis" mirksiukas.gif  Raudona irgi galit imt prigesinta - pvz. neprinokusios vysnios. Kaip ir sakiau, cia tik mano nuomone, gal jus norit kitaip 4u.gif

Mmmmmm, jau taip ir sisvaizduoju sokoladini torta su grietinele, puosta vysniom thumbup.gif
*

neblogai sugalvojai tortinį wc thumbup.gif
Papildyta:
Neblogai būtų apie santykį pagalvoti. Kad nebūtų visos trys spalvos vienodo ploto, tarkim dominuotų tamsiai ruda ir šviesiai ruda, o raudonos būtų tik akcentai.
Beržė
QUOTE(aulina @ 2011 03 03, 11:56)
neblogai sugalvojai tortinį wc  thumbup.gif
*

Aulina, gi pati esi sakius, kad reikia namo interjerui turet koki vaizdini, ideja. Tai va - isivaizduoji ta torta, nuo to vaizdo ,,atsispiri" ir darai vientisus, grazius namus - pvz. gyvenamieji kambariai - tas grietineles pertepimas, tik biski sokolado gabaliuku, vonia sokoladas su vysniom, tik papuosimai plaktos grietineles, holas - sokolado dekoras biggrin.gif
Taip gali pasidaryt kad rysku namuka, bet nenuplaukt i lankas. Va ax.gif
Makaliuks
QUOTE(Rendi @ 2011 03 03, 08:13)
ar gerai supratau, kad is garazo bera iejimo i nama?

Ir pas mus nebus įėjimo iš garažo į namą blush2.gif doh.gif

QUOTE(biesas66 @ 2011 03 03, 08:19)
Pirma savaite noresit saugoti,o veliau pamirsit ir naudosit normaliai. 

Jei aš pamiršiu, MB niekaip schmoll.gif Pas jį daiktų saugojimo paranoja blink.gif net kai valgom jei pastebi kažką ne taip, nueina iki sienos pasižėt doh.gif

QUOTE(Beržė @ 2011 03 03, 08:57)
siulyciau juoda keisti sokolado spalva-bus ne toks varginantis derinys, turesit norima spalva, lengviau derinsit kitas detales -kaip ir saket - virtuvinio spalva mirksiukas.gif
*

QUOTE(Beržė @ 2011 03 03, 10:49)
Dar ikisiu savo trigrasi 4u.gif  Jei jau imsit sokolada, tai vietoj sniego baltos imkit pieno spalva - islaikysit kontrasta, bet derinys su svelnesnis, skanesnis" mirksiukas.gif  Raudona irgi galit imt prigesinta - pvz. neprinokusios vysnios. Kaip ir sakiau, cia tik mano nuomone, gal jus norit kitaip 4u.gif

Dėl šokoladinės spalvos idėja liux thumbup.gif O dėl vyšninės g.gif schmoll.gif Man aju kažkaip būtų nebe taip blush2.gif Man norisi tikro raudonumo blush2.gif Tik tada šokoladinė nebetiktų doh.gif arba išvis imsim juodas ir baltas su gėlėm doh.gif ir tada virtuvėj per sieną kokią gėlę doh.gif
aulina
QUOTE(Beržė @ 2011 03 03, 12:01)
Aulina, gi pati esi sakius, kad reikia namo interjerui turet koki vaizdini, ideja. Tai va - isivaizduoji ta torta, nuo to vaizdo ,,atsispiri" ir darai vientisus, grazius namus - pvz. gyvenamieji kambariai - tas grietineles pertepimas, tik biski sokolado gabaliuku, vonia sokoladas su vysniom, tik papuosimai plaktos grietineles, holas - sokolado dekoras biggrin.gif
Taip gali pasidaryt kad rysku namuka, bet nenuplaukt i lankas. Va ax.gif
*

tu teisi, nereikia valgyti torto su žuvimi biggrin.gif

Papildyta:
Taip ir reikėtų, t.y. išlaikyti spalvinį vietisumą wub.gif
biesas66
Vaizduotei pagyvinti..
aulina
QUOTE(biesas66 @ 2011 03 03, 12:14)

thumbup.gif
Makaliuks
QUOTE(biesas66 @ 2011 03 03, 11:14)

Pasaka wub.gif
aulina
masajugi papildė albumą smile.gif durys kaip pas giedre.
janna
Masajugi, labai grazus sviestuvai.
Beržė
QUOTE(biesas66 @ 2011 03 03, 12:14)

I idejos desimtuka thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Osera
QUOTE(Makaliuks @ 2011 03 03, 11:01)
Ir pas mus nebus įėjimo iš garažo į namą  blush2.gif  doh.gif
Jei aš pamiršiu, MB niekaip  schmoll.gif Pas jį daiktų saugojimo paranoja  blink.gif net kai valgom jei pastebi kažką ne taip, nueina iki sienos pasižėt  doh.gif
Dėl šokoladinės spalvos idėja liux  thumbup.gif O dėl vyšninės  g.gif  schmoll.gif Man aju kažkaip būtų nebe taip  blush2.gif Man norisi tikro raudonumo  blush2.gif Tik tada šokoladinė nebetiktų  doh.gif arba išvis imsim juodas ir baltas su gėlėm  doh.gif ir tada virtuvėj per sieną kokią gėlę  doh.gif
*

tinka raudona prie sokoladines ,pas mus sakykim grindys sokoladines ,siena raudona ,o kitos lengvai kremines ....viskas man dera smile.gif na cia mano akim dera biggrin.gif

na va mano virtuve tik apie 14 diena turetu mus pasiekti ,rankeneles veluoja verysad.gif o kaip as jau laukiu doh.gif
praeiviene
Stai ir as - prazuvele. Neapmetykit tik akmenimis ax.gif ax.gif ax.gif .
Kaip ir planavome - i namuka isikeleme Kaledoms. Pradzioje neturejome interneto, po to vaiku ligos , tad prie kompo taip ir nepasirodziau. Imeciau dabar tik 2 foto, bet ir tai, jau darytas pries 2 men.
Paskutini puslapiuka paskaiciau, tai matau, kad apie plyteles diskutuojate. Mum si tema irgi gan aktuali dabar, nes vis nesulaukiam uzsakytu plytku vaiku vonytei. Kur ir kiek beieskojau - nieko norimo neradau, o kai radau mazdaug tai , ko ieskojau - laukiu jau nuo sausio ir dar neaisku kiek lauksim.

Del plyteliu kainu - neapsirikit. Negalvokit, kad kuo plytele brangesne - tuo geresne. Nuotraukyte, kuria ikeliau (pirmo auksto WC) - plyteles ne pacios pigiausios, bet meistrai spjaudesi, del ju nelygumo.

Tiesa, gal kas Bitutes tel. turi - bresta reikalas uzuolaidoms (kol kas tik WC uzuolaideles pakabintos) , tad sakau gal ji pagelbetu ir gal kiek pigiau butu, nei kad mes mokejome.
aulina
QUOTE(praeiviene @ 2011 03 03, 14:22)
Stai ir as  - prazuvele. Neapmetykit tik akmenimis  ax.gif  ax.gif  ax.gif .
*

praeiviene, labai tavęs laukiau, labai noriu pamatyti tavo namus, kaip įsirengėte, jeigu gali, įkelk daugiau nuotraukų 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Bitutė mob. tel.: +370 620 29854.
Nesupratau, bitutė turi saloną?
praeiviene
QUOTE(Makaliuks @ 2011 03 03, 04:11)
Ir mes už tiek galime leisti sau, bet nematau skirtumo tarp plytelių už 50 ir už 100  g.gif O be to, kaip ir minėjau, brangesnes tik norėsis saugot  doh.gif Tad esmės dėtis brangias nematau  schmoll.gif
*

Jei rasciau uz mazesne kaina tai kas patinka - butinai pirkciau. Kokybe ne visuomet matuojama kaina.
Bet vat plyteliu , kokios patiktu vaiku vonytei - net ir uz didele kaina sunku rasti. Mazai kas gamina butent maziukams skirtas - su paveiksliukais, zaismingas.
Papildyta:
QUOTE(aulina @ 2011 03 03, 15:40)
praeiviene, labai tavęs laukiau, labai noriu pamatyti tavo namus, kaip įsirengėte, jeigu gali, įkelk daugiau nuotraukų  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Bitutė mob. tel.: +370 620 29854.
Nesupratau, bitutė turi saloną?
*

Butinai ikelsiu daugiau foto, bet mes dar tik pirma auksta isikureme. Antrame tik gipsai kol kas sudeti. Meistrai buvo dinge, tad tik nuo kitos savaites prades spakliuoti antra auksta.
As ne pas Bitute siuvausi, o centre kur virs Kodako salonas yra. Siuvau tik mazam langiukui WC, bet man brangokai pasirode. Nezinau kokios kainos kitur.

Aulina - aciu uz tel. bigsmile.gif
biesas66
galou pasakyti tik tiek apie plyteles. Idealiu praktiakai nebuna neziurint kiek kainuoja (na,isskyrus isskirtines kalibruotas plyteles) Plyteliu kaina manau nurodo medziagu is kuriu ji padaryta brangumas,technologija ir aisku kompanijos vardas smile.gif Pirmos rusies plyteles nebuna idealios taippat,tik aisku ju paklaida minimali,netaip kaip antros rusies..Ar nekalibruotu.. doh.gif Dydeles plyteles buna issigaubusios,pvz bute tos kur kainavo 180 jos taippat issigaubusios ciut ciut,tik dydziai jau labai tvarkingi buvo. NU bet ir kaina..
Trolėmolė
Pora savaičių nebuvau, tai kol perskaičiau viską doh.gif

Biesai, jei dar reikia jūrinio konteinerio, galiu paklausti MB kontaktų iš kur juos perka.

Šeima, ar teisingai supratau, kad trisluoksnį parketą pirkote ne aliejuotą ir ne lakuotą? Kažkaip kiek aš žiūrėjau, tai visur jau arba alyvuoti arba lakuoti buvo.
Pas mus šiandien alyvuoja ažuolinį parketą, gali užeit pažiūrėt, per kelis namus tik gyvenam gi smile.gif
biesas66
QUOTE(Trolėmolė @ 2011 03 03, 17:28)
Pora savaičių nebuvau, tai kol perskaičiau viską  doh.gif

Biesai, jei dar reikia jūrinio konteinerio, galiu paklausti MB kontaktų iš kur juos perka.

Šeima, ar teisingai supratau, kad trisluoksnį parketą pirkote ne aliejuotą ir ne lakuotą? Kažkaip kiek aš žiūrėjau, tai visur jau arba alyvuoti arba lakuoti buvo.
Pas mus šiandien alyvuoja ažuolinį parketą, gali užeit pažiūrėt, per kelis namus tik gyvenam gi  smile.gif
*

Butu gerai kad paklaustum kiek kainuoja . Parasyk i AZ. 4u.gif
astukas
QUOTE(Rendi @ 2011 03 03, 09:13)
*

Ne nebus. Nenorim. Ir nesildysim.

QUOTE(aulina @ 2011 03 03, 09:56)
labai įdomus tavo planelis. Suplanuota viskas, apgalvota. Keistai atrodo pailga svetainė su 5 durimis neskaitant vitrinos. Apgalvotai įrengus, gal ir nieko  g.gif
Papildyta:
labai įdomu pamatyti.
*

Norejom padaryti kuo ekonomiskesni (jokiu kampu, islindimu,issikisimu ....) ir kad visas plotas butu isnaudotas (be koridoriu). Sunku isivaizduoti musu vizija kai nera daugmaz baldu sudeta. Trumpai apibudinus tai iskart iejus kaireje -virtuve, kitame tarpe -valgomasis stalas kaireje o desineje -TV, gale prie vitrinu kaireje puseje statmenai sienai (iskart uz duru) bus 2m. akvariumas (kaip atitverimas tos zonos), kaireje puseje -sienoje zidinys, na ir minksi baldai. Tai bus tokia kaip relakso zona.
Ta pailga kambari pavadinome "vagonu" biggrin.gif
Rendi
QUOTE(astukas @ 2011 03 03, 17:26)
Ne nebus. Nenorim. Ir nesildysim.
*

aisku bigsmile.gif
Biesai, ideja thumbup.gif
man dar labai patinka tokios valgomojo kedes-foteliukai 4u.gif is katalogo nufotkinau. Kur ju pirkti nemaciau, cia is vokisko katalogo, bet jauciu kaina atitinkama verysad.gif
user posted image
janna
QUOTE(Rendi @ 2011 03 03, 19:30)
man dar labai patinka tokios valgomojo kedes-foteliukai 4u.gif is katalogo nufotkinau. Kur ju pirkti nemaciau, cia is vokisko katalogo, bet jauciu kaina atitinkama verysad.gif
*

o cia tokiu nera?
zojux
QUOTE(biesas66 @ 2011 03 03, 08:19)
Pirma savaite noresit saugoti,o veliau pamirsit ir naudosit normaliai.  As matau  skirtuma.. Pvz Bute remontus kaip dariau tai vienos plyteles i dusa kainavo 80 lt. Jos idealiai tiko pagal stiliu. Tai kaip nepirksi.  Gerai jei pasitaiko tu po 50 kurios tiktu prie bendro interjero,bet dazniausiai kaip taisykle,brangiuju isvaizda buna kurkas geresne.  Pvz vel noreciau tokiu savo vonioj
user posted image

Kodel ten pas tave ant to kampo is mazu gabaliuku tas gipsas taip susuktas g.gif
biesas66
QUOTE(zojux @ 2011 03 03, 22:11)
Kodel ten pas tave ant to kampo is mazu gabaliuku tas gipsas taip susuktas  g.gif
*

bigsmile.gif Todel kad i ta kolona imontuotos stiklines lentyneles. Ta kolona poto kloijavosi rudom dryzuotom plytelem. Beje,lentynele galima pamatyti siektiek. (hugo boss burbulas stovi ant jos)
aulina
QUOTE(astukas @ 2011 03 03, 18:26)
2m. akvariumas (kaip atitverimas tos zonos), kaireje puseje -sienoje zidinys, na ir minksi baldai. Tai bus tokia kaip relakso zona.
Ta pailga kambari pavadinome "vagonu"  biggrin.gif
*

atsargiai su pertvarom, kad neužtamsintumėte kambario vidurio, nes šonuose nėra langų tik galuose. Galima stiklines duris kambariams daryti, kad šviesos įeitų į jūsų "vagoniuką" smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Rendi @ 2011 03 03, 20:30)
man dar labai patinka tokios valgomojo kedes-foteliukai 4u.gif
*

labai patogūs turėtų būti wub.gif
praeiviene
Labukas,

Klausykite - gal kas naudojote lipdukus plytelems?
Vakar neapsikentusi atsakymo, kad neaisku kada gris plyteles vaiku voniai - pradejau mastyti apie kita varianta - plyteliu lipdukus. Pagooglinus nemazai lipduku radau su zuviuku Nemo. Iskarto kilo mintis ir apie mozaikines plyteles, kurias cia kazkuri sekmingai demonstravo (atsiprasau, bet nebepamenu, kuri is cia).

Kitas klausimelis - gal kokius gerus baldzius turite? Noriu pasiklausineti kainyciu. Negaliu skustis tais, kurie dare virtuvini, bet noriu palyginti kainas ir kitur.

Aciu 4u.gif
aulina
QUOTE(praeiviene @ 2011 03 04, 10:16)

Klausykite - gal kas naudojote lipdukus plytelems?

Kitas klausimelis - gal kokius gerus baldzius turite? Noriu pasiklausineti kainyciu. Negaliu skustis tais, kurie dare virtuvini, bet noriu palyginti kainas ir kitur.
*

Lipdukai geriau, nes galėsi nuimti. Pvz. vaikas paugs, nebenorės meškiukų, žuvyčių, brangu ir daug nepatogumų sukeltų naujas vonios kambario remontas. O lipdukus galėsi nušveisti - praktiška.

Mūsų albume yra rekomendacijų sąrašas, ten yra keletas baldų gamintojų, kuriais naudojosi mūsų narės ir nariai, čia besilankantys, yra ir kontaktai. Prašom užsukti 4u.gif
litunas
QUOTE(Trolėmolė @ 2011 03 03, 17:28)
Pora savaičių nebuvau, tai kol perskaičiau viską  doh.gif

Pas mus šiandien alyvuoja ažuolinį parketą, gali užeit pažiūrėt, per kelis namus tik gyvenam gi  smile.gif
*

stebek procesa, paskui papasakosi ir tara is kokiu alieju ir koki tepa biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(zojux @ 2011 03 03, 22:11)
Kodel ten pas tave ant to kampo is mazu gabaliuku tas gipsas taip susuktas  g.gif
*

negrabiai i gyvatuka vamzdis davestas
giedre.v
Labas rytas smile.gif
pasicekavijau ir as pas Masajugi albume bigsmile.gif
nu jau groziu grozybiu. super. ir virtuve ir durys vidines, laukines, kazkas cia sake, kad kaip mano, visai ne, tik panasios smile.gif labai labai grazu 4u.gif o ten toks juodas, tai langines? ar kas?
praeiviene
QUOTE(aulina @ 2011 03 04, 11:26)
Lipdukai geriau, nes galėsi nuimti. Pvz. vaikas paugs, nebenorės meškiukų, žuvyčių, brangu ir daug nepatogumų sukeltų naujas vonios kambario remontas. O lipdukus galėsi nušveisti - praktiška.

Mūsų albume yra rekomendacijų sąrašas, ten yra keletas baldų gamintojų, kuriais naudojosi mūsų narės ir nariai, čia besilankantys, yra ir kontaktai. Prašom užsukti  4u.gif
*

Aciu Aulina uz patarimus!!!
O kazi ar geriau siustis ar bandyti pas lietuvaicius uzsisakyti, kad padarytu ka noriu? g.gif
aulina
QUOTE(praeiviene @ 2011 03 04, 11:00)
Aciu Aulina uz patarimus!!!
O kazi ar geriau siustis ar bandyti pas lietuvaicius uzsisakyti, kad padarytu ka noriu? g.gif
*

individualus užsakymas visada pranašesnis, niekas tokio baldo neturės, tik tu.
praeiviene
QUOTE(aulina @ 2011 03 04, 12:03)
individualus užsakymas visada pranašesnis, niekas tokio baldo neturės, tik tu.
*

as apie lipdukus cia rasiau del siuntimosi ax.gif mirksiukas.gif
aulina
QUOTE(praeiviene @ 2011 03 04, 11:17)
as apie lipdukus cia rasiau del siuntimosi  ax.gif  mirksiukas.gif
*

smile.gif
biesas66
QUOTE(litunas @ 2011 03 04, 10:53)
stebek procesa, paskui papasakosi ir tara is kokiu alieju ir koki tepa biggrin.gif
Papildyta:
negrabiai i gyvatuka vamzdis davestas
*

Litunai,as ne santechnikas,paporink kaip grabiau davesti vamzdi?
zojux
femme fatale ar ps jus kartai ne burma veisles katinas 4u.gif ????
šeima iš 5
Gal ir protinga ant kazkokiu dailiu plyteliu, kurios tiks ir po 5-10 metu paklijuot lipduku, smagu vaikams, praktiska tevams... Gera mintis, jei vaikai jau ugteleje...

Kita vertus, jei vaikuciai labai mazi, tai dar ilgai tu lipduku reikes, atsilups ne karta... O po kokiu 10-15 metu gal ir perklijuot senas plyteles sumastysit... Jei vaikai mazi (iki 3m), gal tada plyteles rinkciaus...

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.