Įkraunama...
Įkraunama...

** Čia Šiauliečiai statosi namus **

QUOTE(aulina @ 2011 03 02, 15:25)
Janna, parašyk, ko verta ta 5 metų garantija?????????????? Jeigu po savaitės prekė lūžta  g.gif


As isivaizduoju, kad jei preke del gamintojo broko neatlaiko garantinio laikotarpio ja tiesiog turi pakeisti i nauja ir tiek.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janna: 02 kovo 2011 - 15:42
QUOTE(janna @ 2011 03 02, 15:37)
As isivaizduoju, kad jei preke del gamintojo broko neatlaiko garantinio laikotarpio ja tiesiog turi pakeisti i nauja ir tiek.

Deja daugelis parduotuvių dabar gudrauja tuom, kad tarkime netaikyti garantijos kažkokioms detalėms ir pan. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2011 03 02, 16:37)
As isivaizduoju, kad jei preke del gamintojo broko neatlaiko garantinio laikotarpio ja tiesiog turi pakeisti i nauja ir tiek.


Teoriškai taip. Praktiškai ne. Mano manymu, jeigu gamintojas patikimas, prekė kokybiška, tai neturi po savaitės ar po pusės metų nepramoninio naudojimo sulūžti. Esu nuomonės, kad garantijos laikotarpis nenusako prekės kokybės, nebent "plauna vartotojo smegenis". Daug svarbiau gamintojo patikimumas. Bei atsiliepimai. Nors klumpa ir pakaustytas arklys, bet retai.
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2011 03 02, 13:29)
Rendi, o Dvarcioniai netinka? ar reikia ekskliuzyvo?


drinks_cheers.gif dvarcioniai, leksim ziuret, ekskliuzyvo nereikia, tiesiog kas patiktu, tas kainuoja biggrin.gif nesitikejom tkiu plyteliu kainu, net uz 1000 uz kv matem lotuliukas.gif
Atsakyti
rendi ,na bet irise nauju stendu daug su normaliomis kainomis ... cia arciau priekio kur yra ...
as irgi maciau irise mozaiku po 850 lt uz kvadrata ,nelabai supratau uz ka ten tiek blink.gif
ir dar kaip sake i saruno gatve palek ,gal kazka rasi
senukuose irgi pasizvalgyk ...maza gal kas patiks smile.gif
Atsakyti
Ieškau prastų durų į namą laikinam naudojimui,svarbu tik kad užsirakintų,gal kas metat lauk kokias?
Atsakyti
QUOTE(Osera @ 2011 03 02, 17:40)
rendi ,na bet  irise nauju stendu daug su normaliomis kainomis ... cia arciau priekio  kur yra ...



aciu labai uz patarimus 4u.gif jupojoj radom kas patinka ir ne uz beprotiska kaina. Ne is tu vadinamy ekskliuzyviniu stendu, bet svarbu patiko. http://kafel.com.ua/...enza_25x35.html tokias issirinkom, sviesias 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rendi @ 2011 03 02, 20:04)
aciu labai uz patarimus 4u.gif jupojoj radom kas patinka ir ne uz beprotiska kaina. Ne is tu vadinamy ekskliuzyviniu stendu, bet svarbu patiko. http://kafel.com.ua/...enza_25x35.html tokias issirinkom, sviesias 4u.gif

Dekora desit?
Bent is foto labai fainos pasirode ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2011 03 02, 19:25)
Dekora desit?
Bent is foto labai fainos pasirode ax.gif


aha bandysim pamakaluoti visaip smile.gif bet ne per daug smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rendi @ 2011 03 02, 20:30)
aha bandysim pamakaluoti visaip smile.gif bet ne per daug smile.gif

Labas fainos bigsmile.gif
As noriu sokoladines spalvos tualeto ir vonios pirmam aukste.... g.gif bet galvoju, kaip man ja ipaisyti i bendra mano norimu spalvu gama...nes noriu juodos-raudonos-baltos...gal juoda reikia keisti sokoladine, tada ir virtuvinis grazesnis butu g.gif ir tulikas deretu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2011 03 02, 21:41)
Labas fainos  bigsmile.gif
As noriu sokoladines spalvos tualeto ir vonios pirmam aukste.... g.gif bet galvoju, kaip man ja ipaisyti i bendra mano norimu spalvu gama...nes noriu juodos-raudonos-baltos...gal juoda reikia keisti sokoladine, tada ir virtuvinis grazesnis butu  g.gif ir tulikas deretu blink.gif

Dariau as apacioje tualeta iki puses sokoladini, virsu sviesu, paziurek albume(siek tiek matosi, nera dar klozeto ir kriaukles prisukta). Laaaaabai jau norejau tokios spalvos nors ka turet.... g.gif

Dejom is Iriso kazkokia nuolaida buvo, tai po 50 uz kvadrata gavosi...



Rendi labai grazios plyteles, o dekoras wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo seima is 5: 02 kovo 2011 - 20:21
QUOTE(Makaliuks @ 2011 03 02, 13:16)
Mes pasistatėme metalinį garažą  g.gif Tik kiek pamenu leidimų jam reikėjo  doh.gif

'
Kokiu dar leidimu laikinam garazui? blink.gif
Atsakyti