Įkraunama...
Įkraunama...

** Čia Šiauliečiai statosi namus **

QUOTE(biesas66 @ 2011 03 09, 15:46)
Nea,nemanau kad dides triuksmas,nes latakas lenktas ir lasai krenta praktiskai ne ant plokstumos,izambiai ir neisgauna tokio garso kaip kad staciai i skarda atsitrenkus  lasam.





pas mus skardiniai lietvamzdiai tikrai nesigirdi schmoll.gif as irgi bijojau kad nebutu triuksmo smile.gif
Atsakyti
labas merginos ir vaikinai,manau pats laikas butu pradeti dometis sklypo nustumdymu ir pamatu kasimo technika.. Reiktu kontaktu buldozerio ir ekskavatoriaus . Ne bobkato.
Atsakyti
Prisijungsiu prie biesas66 noru ax.gif Mane irgi domina, kas kitiems nuplaniravo sklypus? kokios mazdaug kainos ir darbu kokybe? Zinoma ir kontaktai nepamaisytu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2011 03 09, 15:22)

Klasikinis namelis,cerpinis stogas-super,bet cerpinis stogas ant vienslaicio namo tai mano manymu bezabrazija.. lotuliukas.gif



Va cia su tavim sutinku drinks_cheers.gif
O del sandarumo - nuo cerpes kokybes viskas priklauso. Cerpiniai stogai po 50 sandarus stovi. Beda, kad dabar tiek gamintoju visokiu yra, tiek irengti toli grazu ne visi moka mirksiukas.gif Juk ir skardiniai stogai nevienodi - jei skarda maziau kokybisska, ar irengia blogai - pradeda rudyti apie tvirtinimus.
Atsakyti
visos dangos imituoja čerpes, skardų bangelės, yra bituminių dangų rombų formos, irgi čerpių imitacija. Argi ne taip?
Atsakyti
Man irgi negrazu kai cerpes apipelija, apkerpeja ir t.t. Cia kalbu kai buna tokios sviesesnes spalvos ir tikrai bjauriai atrodo, o vat tamsesnes jau galima sakyt grazu visas tas reikalas 4u.gif

Siaip pas mus stogas ale plienine cerpe "Tegula", tai tikrai esu patenkinta, man itiko ta skarda smile.gif Del konstrukcijos mum nelabai tiko tikros cerpes...

Biesai, anoj temoj as tau i irankiu klausima buvau parasius komentara 4u.gif

Masajugi, dar neprasidejo depresija? 4u.gif KAzkaip visiem grizusiem po jav buna:)
Atsakyti
QUOTE(Mistika... @ 2011 03 09, 17:17)
Prisijungsiu prie biesas66 noru  ax.gif  Mane irgi domina, kas kitiems nuplaniravo sklypus? kokios mazdaug kainos  ir darbu kokybe? Zinoma ir kontaktai nepamaisytu!  4u.gif



mistika jums geriausia tartis su tuom zmogum kuris gyvena naujai pastatytame name prie garaziuku,priesais autobusu zieda ,taip nekainuotu traktorio atvaziavimas mirksiukas.gif jis mums stumde, ima uz valandas
Atsakyti
QUOTE(kreizzy @ 2011 03 09, 16:48)
mistika jums geriausia tartis su tuom zmogum kuris gyvena naujai pastatytame name prie garaziuku,priesais autobusu zieda ,taip nekainuotu traktorio atvaziavimas mirksiukas.gif jis mums stumde, ima uz valandas

O kaip jo darbo kokybe? Ir jei ima uz valandas, tai ar nebuna taip, kad dazniau ruko nei dirba? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistika... @ 2011 03 09, 18:05)
O kaip jo darbo kokybe? Ir jei ima uz valandas, tai ar nebuna taip, kad dazniau ruko nei dirba?  g.gif



dirba gerai ,ruko ir net valgo blink.gif vairuodamas biggrin.gif mes nekarta ji samdeme mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistika... @ 2011 03 09, 17:05)
O kaip jo darbo kokybe? Ir jei ima uz valandas, tai ar nebuna taip, kad dazniau ruko nei dirba?  g.gif

O kiek jo valanda kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(Mistika... @ 2011 03 09, 19:07)
O kiek jo valanda kainuoja?



dabartiniu kainu nezinau,pasiklauskit mirksiukas.gif jei rasiu tel.parasysiu.
Atsakyti
QUOTE(kreizzy @ 2011 03 09, 18:49)
dabartiniu kainu nezinau,pasiklauskit mirksiukas.gif jei rasiu tel.parasysiu.

Ok lauksiu, nes nenueisi gi pas zmogu tiesiai i namus... smile.gif
Atsakyti