Įkraunama...
Įkraunama...

Gydomės ekologiškai arba

QUOTE(vaižgantė @ 2011 03 11, 20:11)
Kažkur turiu užsirašius, kiek lašų stiklinei vandens...

nežinau, gal ir Malahovas apie tai rašo, bet kadangi mano padėtis buvo labai bloga, tai aš bandžiau vartoti didesnėmis dozėmis blush2.gif kur kas didesnėmis blush2.gif bet man nepasitvirtino. Dar bandžiau dėtis kompresus, kurie daliai kūno nuėmė skausmą, šiek tiek niežėjimą. Bet esminį lūžį bent jau mano AD istorijoje lėmė badavimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rožė Marija @ 2011 03 11, 20:13)
nežinau, gal ir Malahovas apie tai rašo, bet kadangi mano padėtis buvo labai bloga, tai aš bandžiau vartoti didesnėmis dozėmis blush2.gif kur kas didesnėmis blush2.gif bet man nepasitvirtino. Dar bandžiau dėtis kompresus, kurie daliai kūno nuėmė skausmą, šiek tiek niežėjimą. Bet esminį lūžį bent jau mano AD istorijoje lėmė badavimas 4u.gif


Šlapimas klizmoms labai gerai. Esu tai išbandžius.
Atsakyti
Sveikos, labai atsiprasau jei klausimas kartosis, dar tik pradejau skaityti pries tai buvusias temas, esu anksciau sekusi temas, bet pameciau laikui begant ax.gif
Pas mane cia tokia kaip ir ne liga, bet ziauriai nervuoja ir turiu dideli diskomforta del per gausaus prakaitavimo, ypac pries menesines, bet ir siaip kasdiena, jau net nezinau ka ir daryti, vartoju ekologiska dezodoranta, bet tai nelabai padeda. Ka as ne taip darau, vartoju, gal kuri nukreiptu teisinga linkme, imestu kokia linka? 4u.gif
Labai aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulytej @ 2011 03 11, 23:18)
Sveikos, labai atsiprasau jei klausimas kartosis, dar tik pradejau skaityti pries tai buvusias temas, esu anksciau sekusi temas, bet pameciau laikui begant  ax.gif
Pas mane cia tokia kaip ir ne liga, bet ziauriai nervuoja ir turiu dideli diskomforta del per gausaus prakaitavimo, ypac pries menesines, bet ir siaip kasdiena, jau net nezinau ka ir daryti, vartoju ekologiska dezodoranta, bet tai nelabai padeda. Ka as ne taip darau, vartoju, gal kuri nukreiptu teisinga linkme, imestu kokia linka?  4u.gif
Labai aciu mirksiukas.gif


Ar vandens pakankamai geri?
Dezodorantų paskirtis nėra sumažinti prakaitavimą.
Atsakyti
QUOTE(saulytej @ 2011 03 11, 23:18)
Sveikos, labai atsiprasau jei klausimas kartosis, dar tik pradejau skaityti pries tai buvusias temas, esu anksciau sekusi temas, bet pameciau laikui begant  ax.gif
Pas mane cia tokia kaip ir ne liga, bet ziauriai nervuoja ir turiu dideli diskomforta del per gausaus prakaitavimo, ypac pries menesines, bet ir siaip kasdiena, jau net nezinau ka ir daryti, vartoju ekologiska dezodoranta, bet tai nelabai padeda. Ka as ne taip darau, vartoju, gal kuri nukreiptu teisinga linkme, imestu kokia linka?  4u.gif
Labai aciu mirksiukas.gif

O su skydliauke problemų neturi?
Atsakyti
saulytej, tai, kad prieš mėnesinės padidėja prakaitavimas normalu(aišku jei ne upeliais varvi), nes kiek pasikeičia hormonai, dėl to ir prakaituoji. Bet jei tu varvi, tiesiogine žodžių prasme, tada reikia pirma apsilankyt pas endokrinologą, o jei su skydliauke viskas tvarkoj, tada reikia kreiptis pas dermatologą.
Pas ką yra riebi, su išsiplietusiais porais, oda, t.p. kenčia ir nuo padidėjusio prakaitavimo
Atsakyti
QUOTE(saulytej @ 2011 03 11, 23:18)
gal kuri nukreiptu teisinga linkme, imestu kokia linka?  4u.gif
Labai aciu mirksiukas.gif

Prašom mirksiukas.gif
Padidėjęs prakaitavimas
dar
dar
ir dar

Be to, ir SM tam yra sukurta atskira tema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 03 11, 23:46)
Ar vandens pakankamai geri?
Dezodorantų paskirtis nėra sumažinti prakaitavimą.


Vandens tikrai daug geriu ir aplamai daug skysciu geriu, taip as zinau kad tai nera ju paskirtis, bet kad as negaliu del to kvapo, turiu kazka naudoti, nes tas kvapas nera is maloniuju.......
Papildyta:
QUOTE(Laisvė @ 2011 03 12, 10:38)
O su skydliauke problemų neturi?


Nezinau, bet turiu tokiu itarimu, nes mano mama turi, reikes butinai issitirti.....

saulytej, tai, kad prieš mėnesinės padidėja prakaitavimas normalu(aišku jei ne upeliais varvi), nes kiek pasikeičia hormonai, dėl to ir prakaituoji. Bet jei tu varvi, tiesiogine žodžių prasme, tada reikia pirma apsilankyt pas endokrinologą, o jei su skydliauke viskas tvarkoj, tada reikia kreiptis pas dermatologą.
Pas ką yra riebi, su išsiplietusiais porais, oda, t.p. kenčia ir nuo padidėjusio prakaitavimo


Pries menesines tai ypac padideja, negaliu jokiu sviesiu marskineliu detis, dar kai namuose bunu tai tai nieko, bet kai darbe reikia isbuti jauciu dideli diskomforta. Pas mane oda nera riebi, taip kad manau gali buti skydliauke verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Elina @ 2011 03 12, 12:38)
Prašom  mirksiukas.gif
Padidėjęs prakaitavimas
dar
dar
ir dar

Be to, ir SM tam yra sukurta atskira tema  4u.gif



Labai aciu uz linkus 4u.gif
Esu as skaicius ta tema, bet as norejau paklausti sitoje temoje, nes nebenoriu daugiau as pirkti tu cheminiu dezoderantu, galvojau gal koks liaudiskas metodas yra, gal kuri tures ideju kokiu nuo ko visa tai yra, ir manau, kad man atsake mamos, reikes skydliauke tirtis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saulytej @ 2011 03 12, 12:47)
Pries menesines tai ypac padideja, negaliu jokiu sviesiu marskineliu detis, dar kai namuose bunu tai tai nieko, bet kai darbe reikia isbuti jauciu dideli diskomforta. Pas mane oda nera riebi, taip kad manau gali buti skydliauke  verysad.gif

galvojau gal koks liaudiskas metodas yra, gal kuri tures ideju kokiu nuo ko visa tai yra, ir manau, kad man atsake mamos, reikes skydliauke tirtis  doh.gif

tą kvapą išskiria bakterijos, kvapą kiek panaikint padeda natūralus mineralas, dar sumažina prakaitavimą šalavijų arbata, o ir prakaituojančias vietas galit pavalyt sudrėkintu skudurėliu
Bet pas gyd. visgi nueikit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 03 12, 15:17)
tą kvapą išskiria bakterijos, kvapą kiek panaikint  padeda natūralus mineralas, dar sumažina prakaitavimą šalavijų arbata, o ir prakaituojančias vietas galit pavalyt sudrėkintu skudurėliu
Bet pas gyd. visgi nueikit  4u.gif

Bet jei jau skydliaukė "reguliuoja" tą prakaitavimą, tai natūralus mineralas kvapo nepanaikina, o skudurėliu valyk nevalęs irnesakyk.gif Tą skudurėlį gali nors ir laikyti pažasty... Sakau iš patirties, nes mano pažastų prakaitavimas būtent su ta bėda ir susijęs...
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2011 03 12, 16:03)
Bet jei jau skydliaukė "reguliuoja" tą prakaitavimą, tai natūralus mineralas kvapo nepanaikina, o skudurėliu valyk nevalęs  irnesakyk.gif  Tą skudurėlį gali nors ir laikyti pažasty... Sakau iš patirties, nes mano pažastų prakaitavimas būtent su ta bėda ir susijęs...

šalavijas nors kuriam laikui sustabdo, bet su jų reikia labai atsargiai elgtis, čia t.p. vaistas
pas gyd. reikia eit, ypač jei mama turi problemų
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 03 11, 21:23)
tai čia taip ir turėjo būt, nes čia detoksikacija, praeis, man tas pats buvo  ax.gif
O tyrimus vis tiek verta pasidaryt, nors žinosit nuo ko jums gali blogėt
su EA geriau dabar neeksperimentuokit, gali tik pablogėt, vėliau, kai pagerės, galėsit pomažu bandyt kažką įvedinėt


bet taip norisi, kad ta detoksikacija kuo greičiau praeitų...
naudoju ne eterinius aliejus (tą turbūt turėjote omeny), bet nerafinuotų aliejų mišinį iš KN - bent tempimą neparaudusiose vietose nuima thumbup.gif

QUOTE(Rožė Marija @ 2011 03 11, 21:44)
Ir mąstymas, patikėkit, jis tiek daug duoda.....


pritriu 100% 4u.gif Kuo tolyn, tuo labiau tikiu pozityvaus mąstymo galia.

QUOTE(saulytej @ 2011 03 12, 01:18)
Sveikos, labai atsiprasau jei klausimas kartosis

Ir šį malonumą turiu doh.gif Išbandžiau turbūt viską (net ryžausi mokėti už botulino injekcijas). Išvada viena - neprakaituoju tik esant stabiliai nuotaikai ir ramiems nervams. Tad reikia dirbti su savimi tongue.gif Tiesa, faktiškai visai neprakaitavau nėštumų metu, turbūt hormonai padarė savo. Jei tinka, galit kaip patarimą priimti wub.gif
Atsakyti