Įkraunama...
Įkraunama...

Gydomės ekologiškai arba

QUOTE(nataliuncik @ 2011 03 14, 20:58)

skruzdeda,  apsilankykit pas odontologą, jis apžiūrės ir tiksliau pasakys ko jums



negali buti. O kaip jis nustatys? Na as spendziu is to, kad yra kazkokia pieno suvartojimo rekomendcine norma, kurios mes neivykdome. As is viso pieno negaliu gert. Todel ir manau, kad reiketu kitais budais papildyt kalci.?
Atsakyti
QUOTE(skruzdeda @ 2011 03 14, 22:31)
negali buti. O kaip jis nustatys? Na as spendziu is to, kad yra kazkokia pieno suvartojimo rekomendcine norma, kurios mes neivykdome. As is viso pieno negaliu gert. Todel ir manau, kad reiketu kitais budais papildyt kalci.?

Nustatys..pabandykit smile.gif Tam ir mokosi dešimtmečius..ne tik, kad dantukus taisyt, bet kad ir atpažint kariozinius pažeidimus pagal jų kilmę, priežastį. Vedžiau savo mažąjį, tai iškart pasakė, kad ne kalcio trūkumo problema (tuo labiau, kad kalcį org-me galima kraujo tyrimu įvertint)..
O kodėl jūs taip tą pieną akcentuojate? g.gif Fermentinis sūris kalcio turi dar daugiau, arba varškė su kalcio chloridu pagaminta namuose (nors ta kalcio forma ir nėra itin pasisavinama, bet mums labai padėjo savo laiku rolleyes.gif ).
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 03 14, 20:58)
Bet kaip čia parašė, kad gyd. liepė išgert vaistus ir visą dieną valgyt alergeną   blink.gif  doh.gif Čia gerai, kad dar negavo anafilaksinio šoko  doh.gif man taip buvo nuo bitės įkandimo, tai aš su siaubu prisiminu ir niekam nepalinkėčiau šito

Tai aš ir nusistebėjau, kad iš vieno pavyzdžio padaryta taisyklė.
Mamą prieš keliokika metų buvo ištikęs anafilaksinis šokas, tad puikiai žinau, kas būna, kai laiku nepašalini alergeno, kai bandai nepaisyti jo, nors organizmo reakcija daro priešingai. Alergeną reikia pašalinti iš aplinkos, nebejautrinti juo organizmo, o ne žaisti alergenais tikintis, jog pavyks pergudrauti save. Nebent tai nėra alergija...
Atsakyti
QUOTE(Elitute @ 2011 03 14, 20:29)
Indrusep, gal galetumet pasidalinti smulkiau, kaip issigydet pienlige ir stafilokoka? nes pas mane rastas stafilokokas buvo, skiepijausi rusiskomis vakcinomis pries stafilokoka, bet pienlige dar liko. Sarminu organizma, geriu daug vandens, arbatu, jogurtai, bet vis ta pienlige. Ryt valysiu zarnyna su ricinos aliejumi (radau internete), galvoju, gl pades  ax.gif


Visu pirma reikia rasti priezasti del ko toji pienlige atsirado... Pienlige gali buti del ilgo stafilokoko bakteriju uzsibuvima makstyje, ir aibe priezasciu galbut nuo kontraceptinio ziedo, kuri bandete nesioti ir toji atsirado (man taip buvo) ir t.t. svarbiausia bandyti prisiminti kada ji prasidejo (jei ne vieneri metai tesiasi).
Zarnyno valymas su ricinomis problemos visiskai neishsprendzia, nes zarnynas PRIVALO tureti savaja flora, kuria mes sunaikiname kai bandome intevencijos, vaistu budu, valyti plauti ir pan...
Kas man asmeniskai padejo vienareiksmiskai pasakyti negaliu, nes buvo sisteminis gydymas jungiant viska, t.y.
1. pasidariau Kolonoskopija zarnyno
2. geriau antibiotikus del stafilokoko, taipogi tablete nuo pienliges, taipogi bifoval gerasias bakterijas be to papildus Refungin.
3. "Ijungiau" pasninkavima (apie savaite). Negeriau kavu arbatu, o tik vandeni
4. Naudojau gerasias bakterijas i maksti (ecovag ar pan.)
5. Geriau Ozku pasukas (yra pirkti didziuosiuose prekybcentriuose prie ozkos prieno toks pilkas buteliukas). Jo gerti reikia ant tuscio skrandzio kiekviena diena nors buteliuka (yra atveju kai ozkos pasukos isgyde zarnyno vezius).
6. Ir po truputi bandziau grizti i buvusias vezias, t.y. normalu maitinimasi taciau visas gerasias bakterijas dar 2 savaites geriau, naudojau ir pan. doh.gif
Pienlige sirgti yra brangus malonumas, bet arba ji tave iveiks arba tu ja... g.gif
Atsakyti
Aciu indrusep uz atsakyma. Labai informatyvus. O ricina ti geriau, ne klizmute staciau. Man gydytojas aiksina, kad jei pienliges neisgydau su vaistais per kelis kartus, reikia zarnyna tvarkyti, tai ji bandau ir valyti. Jauciu kreipsiuosi i homeopate ir sudarys man papildu sistema pienligei.
Atsakyti
QUOTE(Elitute @ 2011 03 15, 08:59)
Aciu indrusep uz atsakyma. Labai informatyvus. O ricina ti geriau, ne klizmute staciau.  Man gydytojas aiksina, kad jei pienliges neisgydau su vaistais per kelis kartus, reikia zarnyna tvarkyti, tai ji bandau ir valyti. Jauciu kreipsiuosi i homeopate ir sudarys man papildu sistema pienligei.


Velgi homeopatas homeopatui nelygus... man asmeniskai homeopatas turi buti kitoks nei paprastas gydytojas, dbr klausiat ka reiskia kitoks? o gi toks kuris pasiulytu alterantyva paprastam gydymui. esu nuejusi pas 2 homeopatus, vienas Vilniuje, kitas Rokiskyje ir jie labai skiriasi...
Nors Vilniuje pavyzdziui mokejau 100 konsultacija, taciau nuejau i ta pacia Eurovaistine ir nusipirkau homeopatinius vaistus
Rokiskyje konsultacija kainavo 250 LT, taciau nereikejo nieko pirkti (jos gydymas paremtas kaip as vadinu "zirniukais", kurie yra ielektromagnetinti ir juose yra vitaminu dozes, kuriu tau truksta. O nustato Folio princinpu tiek viena tiek kita.)
Bendrai paemus homeopate be abejones, kazka padejo bet negalutinai... Visas gydymas kas susijes su Kolitu be abejones sakau kad padejo homeopate. Imuniteta sustiprino taipogi homeopate ir jai (rokiskietei) esu be galo dekinga. Bet Toliaus visas pienliges kas padejo ju atsikratyt... nezinau... linkstu prie to kad pati sau unsure.gif Pati susiradau papildus, kurie man tiko, pati pasidariau dieta, kuria sudare visi maistai kuriu tuomet man laabai reikejo (be kuriu negalejau gyvent) t.y. citrina, avokadas, lasisa... gal del to kad juose buvo vitaminu kuriu man truko nu zodziu doh.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(skruzdeda @ 2011 03 14, 22:31)
negali buti. O kaip jis nustatys? Na as spendziu is to, kad yra kazkokia pieno suvartojimo rekomendcine norma, kurios mes neivykdome. As is viso pieno negaliu gert. Todel ir manau, kad reiketu kitais budais papildyt kalci.?

jie tam ir mokosi. o dėl pieno, mano mažoji nuo gimimo negali gert pieno ir pieno pakaitalų, ir nieko, tik jai sudarytas grafikas, pagal kurį ji turi gert Osteocare kad augtu pati ir dantukai augtu, dabar liepė davinėt po 1/2tabl. fluoro

QUOTE(Rasma @ 2011 03 14, 23:44)
Nustatys..pabandykit smile.gif Tam ir mokosi dešimtmečius..ne tik, kad dantukus taisyt, bet kad ir atpažint kariozinius pažeidimus pagal jų kilmę, priežastį. Vedžiau savo mažąjį, tai iškart pasakė, kad ne kalcio trūkumo problema (tuo labiau, kad kalcį org-me galima kraujo tyrimu įvertint)..
O kodėl jūs taip tą pieną akcentuojate?  g.gif Fermentinis sūris kalcio turi dar daugiau, arba varškė su kalcio chloridu pagaminta namuose (nors ta kalcio forma ir nėra itin pasisavinama, bet mums labai padėjo savo laiku  rolleyes.gif ).

drinks_cheers.gif o apie tą varškę galiu tik labai gert pasakyt wub.gif ji ne tik naudinga, bet ir žiauriai skani, gaila kad galima tik mažai jos valgyt(nėščiom max 100g per para, vaikam dar mažiau)
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 03 15, 11:21)
jie tam ir mokosi. o dėl pieno, mano mažoji nuo gimimo negali gert pieno ir pieno pakaitalų, ir nieko, tik jai sudarytas grafikas, pagal kurį ji turi gert Osteocare kad augtu pati ir dantukai augtu, dabar liepė davinėt po 1/2tabl. fluoro 


Siūlau pasidomėti fluoro naudojimo pasekmėmis. Medikai apie tai dažnai nežino schmoll.gif Mano šeima net dantų pastą naudoja be fluoro.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 03 15, 11:33)
Siūlau pasidomėti fluoro naudojimo pasekmėmis. Medikai apie tai dažnai nežino  schmoll.gif  Mano šeima net dantų pastą naudoja be fluoro.

ne visur to fluoro pakanka, pvzd. didžiųjų miestų Vilniaus ir Kauno vandenyje fluoro trūksta, o pajūrio miestuose jo net per daug. Tyrimai rodo, kad net to paties miesto skirtingų šaltinių vandens sudėtis labai skiriasi.
Bet tai turi ortodontas nuspręst, o ne patys sau, nes nuo pertekliaus juoduoja dantys, o trūkumas skatina dantų ėduonies atsiradimą
Dienos fluoro normą gali patenkinti žalioji arba juodoji arbata. Du arbatos puodeliai per dieną ir dantis gaus reikiamą fluoro apsaugą. Fluoro yra ir kopūstuose, žuvyje.
Atsakyti
Sveikos,
ka patartumete daryti mano vaikui 2metai6 men, ir dabar atsirado didele sloga,bet ji nebega,bet laikosi viduje nosies ir labai sunkiai pucia. jau ir koset pradejo. Dabar valau nosi su juros vandeniu, cesnako pripjausciau prie lovos kur miega, ant kaklo uzdejau cesnaka,dar pries einant gult patepu Dr.taiso tepaliuku eukalipto,bet ta nosis vistiek stovi....nezinau gal kazka netaip darau. kaip patartumete gydyti? schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spalvota: 15 kovo 2011 - 18:46
QUOTE(spalvota @ 2011 03 15, 18:46)
Sveikos,
ka patartumete daryti mano vaikui 2metai6 men, ir dabar atsirado didele sloga,bet ji nebega,bet laikosi viduje nosies ir labai sunkiai pucia. jau ir koset pradejo. Dabar valau nosi su juros vandeniu, cesnako pripjausciau prie lovos kur miega, ant kaklo uzdejau cesnaka,dar pries einant gult patepu Dr.taiso tepaliuku eukalipto,bet ta nosis vistiek stovi....nezinau gal kazka netaip darau. kaip patartumete gydyti? schmoll.gif


visaip gali buti su ta sloga. Galit pabandyt paleistuve palasint. Jeigu uzsiblokavusi kartais padeda. Mano mazikei labai labai padeda. Is karto issipucia visi snargliai, nosis issivalo ir per kelias dienas slogos nelieka. Sunui tai nepadeda.


Nu galvojat, kad maniskiai varske valgo? Arba juolab fermentini suri... Be sansu. Nu sunus dar Miau varskytes valgo arba Danonki, o mazoji tai nei ju nenori. Nu kad saldumynams turi nezmoniska portauki, tai faktas. Bet sakau jeigu butu siek tiek stipresni dantys, tai gal nelabai tas cukrus kenktu. Su tuo fluoru tai buvau nupirkus vitaminu norejau sunui duot, bet dantiste patare geriau neduot, tai ir nedaviau.
Atsakyti
QUOTE(skruzdeda @ 2011 03 15, 23:15)
visaip gali buti su ta sloga. Galit pabandyt paleistuve palasint. Jeigu uzsiblokavusi kartais padeda. Mano mazikei labai labai padeda. Is karto issipucia visi snargliai, nosis issivalo ir per kelias dienas slogos nelieka. Sunui tai nepadeda.

o tikrai girdejau apie ja....ale kur man jos dabar gauti g.gif
Atsakyti