Įkraunama...
Įkraunama...

Gydomės ekologiškai arba

QUOTE(aggree @ 2011 10 07, 16:49)
Gal jums ne sinusitas, o alerginė sloga arba gal purškiat į nosį daugiau nei tris dienas (otrivin, olynth ir pan.).
Galit pabandyti pašildyti kaktą, skruostus ir pamasažuoti nosies kuprelę.
Iš chemijos teko naudoti cyrus, labai padėjo. Bet jie receptiniai.

buvau pas LOr tai ji man diagnozavo sinusita ir israse antibu, beje tuos acius antibus mano MB gere nuo bronchito, irgi nepadejo, dar nera buve kad geriant antibus nepasveikciau...
beje antibai Zmax vadinami reikia juos igerti viena karta ir jie tipo galioja 10 dienu... doh.gif nezinau man negereja o blogeja doh.gif
aisku nieks jokio tyrimo nedare, jei atvirai dar nesu sutikusi gydytojo kuris siulytu pasidaryti kraujo tyrima, ir nustatyti ar susirgimas bakterines kilmes ar virusines, kas pikciausia to neskiria net musu vaiku gydytoja mazdaug ilgai kosti nors tempos ner ir davai tuoj kisa antibus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sindirela @ 2011 10 07, 17:23)
buvau pas LOr tai ji man diagnozavo sinusita ir israse antibu, beje tuos acius antibus mano MB gere nuo bronchito, irgi nepadejo, dar nera buve kad geriant antibus nepasveikciau...
beje antibai Zmax vadinami reikia juos igerti viena karta ir jie tipo galioja 10 dienu... doh.gif nezinau man negereja o blogeja doh.gif
aisku nieks jokio tyrimo nedare, jei atvirai dar nesu sutikusi gydytojo kuris siulytu pasidaryti kraujo tyrima, ir nustatyti ar susirgimas bakterines kilmes ar virusines, kas pikciausia to neskiria net musu vaiku gydytoja mazdaug ilgai kosti nors tempos ner ir davai tuoj kisa antibus doh.gif

Išgerti vieną tabletę? Ar aš ne taip supratau?
Nuo bronchito ir panašių su kvėpavimo takais susijusių ligų padeda barsuko taukai.
Atsakyti
QUOTE(sindirela @ 2011 10 07, 16:23)
buvau pas LOr tai ji man diagnozavo sinusita ir israse antibu, beje tuos acius antibus mano MB gere nuo bronchito, irgi nepadejo, dar nera buve kad geriant antibus nepasveikciau...
beje antibai Zmax vadinami reikia juos igerti viena karta ir jie tipo galioja 10 dienu... doh.gif nezinau man negereja o blogeja doh.gif
aisku nieks jokio tyrimo nedare, jei atvirai dar nesu sutikusi gydytojo kuris siulytu pasidaryti kraujo tyrima, ir nustatyti ar susirgimas bakterines kilmes ar virusines, kas pikciausia to neskiria net musu vaiku gydytoja mazdaug ilgai kosti nors tempos ner ir davai tuoj kisa antibus doh.gif

tai yra prailginto veikimo antibiotikai, šiaip azitromicininiai vaistai ir skirti nuo sinusito, bronchito...bet gal jus pabandykit Gelomhyrol forte, šildymus(Biotron lempa puikiai tinka), dar pasiūlyčiau garintis su arbatmedžio aliejumi.
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2011 10 07, 17:35)
Išgerti vieną tabletę? Ar aš ne taip supratau?
Nuo bronchito ir panašių su kvėpavimo takais susijusių ligų padeda barsuko taukai.

Demesio! Naujas efektivus budas ligu profilaktikai! Praktikuojame - veikia. 4u.gif
Ant stalo stovi stiklinis asotis vandens ir stiklinė, ant asočio parašyta pora geru gražiu žodžiu (pvz. Meile, Dėkingumas), tokiu budu vanduo strukturizuojasi. Geriame ši vandeni kai praeiname pro šali (kiekis toks, kad malonu butu išgerti-apie 120gr.)
Kai aplinka sveika, užtenka gerti strukturizuota vandeni. Kai jaučiate pavoju, dėl profilaktikos i stikline idedame viena skiltele česnako arba uogu turinčiu daug vitamino C (pvz. šaltalankio arba juodu serbentu arba svaraini arba .... ka turite) Užpilame vandeniu. Tokiu budu vanduo irašo visas geras profilaktines savybes... skonis geras ir švelnus. Grina česnaka gali valgyti ne visi žmones del stipraus skonio. O strukturizuotas vanduo prieinamas daugeliui.
Bukite Sveiki! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 10 07, 17:50)
tai yra prailginto veikimo antibiotikai, šiaip azitromicininiai vaistai ir skirti nuo sinusito, bronchito...bet gal jus pabandykit Gelomhyrol forte, šildymus(Biotron lempa puikiai tinka), dar pasiūlyčiau garintis su arbatmedžio aliejumi.

gelomyrtoli geriau kartu, per pastraji menesi geriu antra karta doh.gif arbatmeti suvilgau vata ir vaikstau visa diena ir nakti, taip lengviau kvepioti, siandien jauciuosi siek tiek geriau, sako jie pradea veikti trecia diena, bet vos neapsi..... kol juo isgeriau... doh.gif
del barsuko tauku...ar juos reikia gerti kai kosti ar galima profilaktiskai g.gif
Atsakyti
QUOTE(sindirela @ 2011 10 08, 20:52)
gelomyrtoli geriau kartu, per pastraji menesi geriu antra karta doh.gif arbatmeti suvilgau vata ir vaikstau visa diena ir nakti, taip lengviau kvepioti, siandien jauciuosi siek tiek geriau, sako jie pradea veikti trecia diena, bet vos neapsi..... kol juo isgeriau... doh.gif
del barsuko tauku...ar juos reikia gerti kai kosti ar galima profilaktiskai g.gif

O gelomyrtol prie natūralesnių? Tarkim maitinančiai mamytei ar besilaukiančiai leistini? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sindirela @ 2011 10 07, 18:23)
buvau pas LOr tai ji man diagnozavo sinusita ir israse antibu, beje tuos acius antibus mano MB gere nuo bronchito, irgi nepadejo, dar nera buve kad geriant antibus nepasveikciau...
beje antibai Zmax vadinami reikia juos igerti viena karta ir jie tipo galioja 10 dienu... doh.gif nezinau man negereja o blogeja doh.gif
aisku nieks jokio tyrimo nedare, jei atvirai dar nesu sutikusi gydytojo kuris siulytu pasidaryti kraujo tyrima, ir nustatyti ar susirgimas bakterines kilmes ar virusines, kas pikciausia to neskiria net musu vaiku gydytoja mazdaug ilgai kosti nors tempos ner ir davai tuoj kisa antibus doh.gif

Man kai gydė sinusitą, padarė nuotrauką. Darė nosies landos praplovimą (brrr procedūra hanibališka verysad.gif ).O skyrė gerti Zinat (nepigūs, kartojau kursą du kartus). Na atrodo išsigydžiau, keli metai jau džiugu- nebepasikartojo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 10 08, 20:52)
O gelomyrtol prie natūralesnių? Tarkim maitinančiai mamytei ar besilaukiančiai leistini? 4u.gif

Jis yra natūralus, tai eterinių aliejų mišinis, ir rašo, kad saugu vartoti nėštumo metu.
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 10 09, 10:59)
Jis yra natūralus, tai eterinių aliejų mišinis, ir rašo, kad saugu vartoti nėštumo metu.

Ačiū nataluincik 4u.gif
Dar prie to paties paklausiu apie Influcid, nes šiandien per TV kalbėjo jog hemeopatinis nuo peršalimo, turbūt jis taip pat būtų nekenksmingas ir dar kaip dėl Sinupret nuo slogos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 10 09, 11:30)
Ačiū nataluincik 4u.gif
Dar prie to paties paklausiu apie Influcid, nes šiandien per TV kalbėjo jog hemeopatinis nuo peršalimo, turbūt jis taip pat būtų nekenksmingas ir dar kaip dėl Sinupret nuo slogos?  4u.gif

Influcidas, Sinupretas homeopatiniai, bet kaip ir visi vaistai, nėštumo ir laktacijos periodu vartot tik pasikonsultavus su gydytoju ir jei vartot Influcidą, tai tik tabl.

Bet jei norit apsisaugot ir/ar sustiprint imunitetą patarčiau geriau vartot (aišku jei neesat alergiška ir maitinant bandyt po truputi, kad vaikiuką nesualergizuot) bičių pykį, duonelė/žiedadulkės, vartot semėnų aliejų, žūvu taukus, natūralų vit. C, gerosios bakterijos (geriau naminis jogurtas),
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 10 09, 18:35)
Influcidas, Sinupretas homeopatiniai, bet kaip ir visi vaistai, nėštumo ir laktacijos periodu vartot tik pasikonsultavus su gydytoju ir jei vartot Influcidą, tai tik tabl.

Bet jei norit apsisaugot ir/ar sustiprint imunitetą patarčiau geriau vartot (aišku jei neesat alergiška ir maitinant bandyt po truputi, kad vaikiuką nesualergizuot) bičių pykį, duonelė/žiedadulkės, vartot semėnų aliejų, žūvu taukus, natūralų vit. C, gerosios bakterijos (geriau naminis jogurtas),

Dar kartą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 10 09, 18:35)
Influcidas, Sinupretas homeopatiniai, bet kaip ir visi vaistai, nėštumo ir laktacijos periodu vartot tik pasikonsultavus su gydytoju ir jei vartot Influcidą, tai tik tabl.

Bet jei norit apsisaugot ir/ar sustiprint imunitetą patarčiau geriau vartot (aišku jei neesat alergiška ir maitinant bandyt po truputi, kad vaikiuką nesualergizuot) bičių pykį, duonelė/žiedadulkės, vartot semėnų aliejų, žūvu taukus, natūralų vit. C, gerosios bakterijos (geriau naminis jogurtas),

o kaip siulot vartoti semenu alieju? g.gif
Atsakyti