Įkraunama...
Įkraunama...

Gydomės ekologiškai arba

Šiaip daug ko žmonės netoleruoja, bet manau,kad čia susirinkę blaivaus mąstymo žmonės,pakankamai apsiskaitę šioje srityje, puikiai žinantys savo,šeimos,artimųjų alergijas,netoleruotinus produktus ir etc, todėl,manau,kad kiekvienas čia skaitantis puikiai geba atsirinkti,kas tinka, o ką reikia koreaguoti.Ir net neabejoju,kad niekas nepuls stačia galva visko paeiliui taikyti sau.Reikia viską bandyti tinka, netinka.Buvo etapas,kai maltą gvazdikėlį gėriau gan ilgai, gal pusę metšų ar daugiau.Paskui pajaučiau, kad man baisiai neskanu pasidarė,lyg pykinti pradėjo.Padariau išvadą, kad mano organizmui jau to nereikia,Padariau nemenką pertrauką, o dabar vėl organizmas puikiai suvartoja gvazdikėlio/pelyno dozę.
Pvz. pelynas,pasak literatūros,kelia kraujospūdį, todėl iš savo vartojamo malto gvazdikėlio ir pelyno mišinio vienai pažįstamai ,kuri turi padidintą kraujospūdį,patariau pelyną eliminuoti ir vartoti tik gvazdikėlį, ji gi nutarė,kad jai geriau vartoti pelyno gvazdikėlio mišinį ir jokių kraujo spaudimo pokyčių nepastebėjo.Mano problema-žemas kraujospūdis,bet vartodama pelyną mišinyje su gvazdikėliais ar kaip arbatą,nejaučiu jokio kraujospūdžio pokyčio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rikara: 28 spalio 2011 - 08:54
Rikara, saunuole:)
Dar prie visu zoleliu prideciau Islandines kerpenos zole, gerkite is jos arbata-nuostabi zole, tik, kad kartesne net uz pelyna:) Bet kai negera, manau ir š suvalgytu zmogus, kad tik sau padeti smile.gif
Del jodo netoleravimo-negirdejau tokiu, nes visiems Lietuvos zmonems jauciamas jodo trukumas, todel sunku patiketi, kad kazkas gali jo netoleruoti, nebent skydliauke yra hiperaktyvi. Padarius tyrimus Klaipedoje, Palangoje-pajurio gyventojams-nustatyta, kad net ju organizme truksta jodo, ka jau kalbeti apie kitus, gyvenancius toli nuo juros.
pas mane siuo metu saldytuve (pasvoviai vartojama) trintos spanguoles sumaisytos su tarkuotu imbieru
trintos spanguoles be nieko
Putino uogu sirupas su medumi
biciu duonele+biciu pienelis (menesio kursas spalio ir kovo menesiais)
islandines kerpenos zoles
ir butinai visa saltaji sezona, savo gamybos, raugunti kopustai smile.gif info rasite pasigoogline
sveikateles:)
Atsakyti
Rikara, thumbup.gif požiūris. Norint būti sveiku, reikia dėl to daug stengtis ir dirbti, kai pasakai, kad nėra stebuklingos tabletės, kurią išgėrus pasveiksi nuo visų ligų, dažnai žmonės supyksta... Nes keistis sunku ir tingu... Aš irgi geriu žoleles, tik sudėtį kaskart keičiu, kai profilaktiškai, tai šio to pagal nuotaiką. 4u.gif
... kai negera, manau ir š suvalgytu zmogus, kad tik sau padeti... - irgi aukso žodžiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2011 10 26, 18:10)
Siaip sinusitui bun aukstoka temp.
Koks jausmas kai pasilenki i prieki(90laipsniu kamps per liemeni)?


pasilenkus i prieki dar labiau kakta isiskauda, itampa

QUOTE(JusRuMa @ 2011 10 27, 23:14)
Nebūtinai... Sinusitu man baigiasi kone kiekviena sloga, tad jos kaip velnio bijau, tačiau temperatūros nebūna, tik galvos skausmai ir šlykštus jausmas pasilenkus priekin.
Kol ligos pradžia - gelomyrtolis, sinupretas, šiltų sėmenų kompresai, nosies plovimas.. Antibų jau labai seniai bebuvau gavus thumbup.gif


dekui uz patarimus
siaip jau palengvejo
nesioju kepure lauke doh.gif biggrin.gif ir vakarais valgau cesnaka
Atsakyti
Ma paded, kai uzsikaiciu vandens, sliuksteliu druskas gera ziupsni. Issipuciu nosis i tada pakvepuoju tais garais( atsargiai, ka nenusidegyt), paskui vel isputi nosi i vel pakvepuoji...
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2011 10 28, 11:16)
Rikara, saunuole:)
Dar prie visu zoleliu prideciau Islandines kerpenos zole, gerkite is jos arbata-nuostabi zole, tik, kad kartesne net uz pelyna:) Bet kai negera, manau ir  š suvalgytu zmogus, kad tik sau padeti smile.gif
Del jodo netoleravimo-negirdejau tokiu, nes  visiems Lietuvos zmonems jauciamas jodo trukumas, todel sunku patiketi, kad kazkas gali jo netoleruoti, nebent skydliauke yra  hiperaktyvi. Padarius tyrimus Klaipedoje, Palangoje-pajurio gyventojams-nustatyta, kad net ju organizme truksta jodo, ka jau kalbeti apie kitus, gyvenancius toli nuo juros.
pas  mane siuo metu saldytuve (pasvoviai vartojama) trintos spanguoles sumaisytos su tarkuotu imbieru
trintos spanguoles be nieko
Putino uogu sirupas su medumi
biciu duonele+biciu pienelis (menesio kursas spalio ir kovo menesiais)
islandines kerpenos zoles
ir butinai visa saltaji sezona, savo gamybos, raugunti kopustai smile.gif info rasite pasigoogline
sveikateles:)

parasykit prasau, kaip darote putino uogas su medumi, kaip ta sirupa pagaminti g.gif
ir kur ta islandine kerpena pirkti, ar buna vaistinese g.gif
jo rauginti kopustai, jega, mes juo jau dabar valgom thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2011 10 28, 10:16)
Rikara, saunuole:)


QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2011 10 28, 11:34)
Rikara,  thumbup.gif  požiūris.


Dėkui,merginos 4u.gif
Su islandine kerpena bandžiau draugauti maždaug prieš 4 metus, bet kažkaip man ji neprigijo,nors tiesą sakant per mažai dėjau pastangų blush2.gif .
Rauginti kopūstai thumbup.gif fantastiškas dalykas.Aš kartais nerafinuoto saulėgražų aliejaus įpiliu, dar kokių žolelių įmetu ir su juoda duona pavalgau.Man būna puikūs pietūs.
O dėl laiko,tai manau,kad čia tik pripratimas.Jau kuris laikas net sloga negeba prisikabinti,vakar nuėjau į vaistinę B vitamino, ir labai maloniai nustebau,kad net nepamenu,kada paskutinį kartą buvau vaistinėje? Gal prieš 3-4 mėnesius.
Aš taipogi prisidarius visokių mišinių.Telieka tik kiekvieną dieną suvartoti po šaukštelį.Laikui begant išsigrynini,kas tinka ir patinka sau,artimiesiems ir tas pozityvus ratas labai greitai užsisuka.Jei žmogus prisiverčia profilaktines priemones pavartoti kokį mėnesį kitą ir ,žinoma, pradeda jausti akivaizdų poveikį,tada jau įkalbinėti nebereikia.
Reikia skirti laiko informacijos įsavinimui,literatūros skaitymui,bet tai atsiperka su kaupu.
Būkit sveikos ir laimingos 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(sindirela @ 2011 10 28, 13:04)
ir kur ta islandine kerpena pirkti, ar buna vaistinese g.gif


Bent aš pirkau vaistinėje,ŠVF pakavimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rikara: 28 spalio 2011 - 13:10
Ta islandine kerpena plikot( kaip arbata geriat) a kaip? Kaip skonis?

Ai, radau, ka arbata. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flegma: 28 spalio 2011 - 13:24
QUOTE(sindirela @ 2011 10 28, 14:04)
parasykit prasau, kaip darote putino uogas su medumi, kaip ta sirupa pagaminti g.gif
ir kur ta islandine kerpena pirkti, ar buna vaistinese g.gif
jo rauginti kopustai, jega, mes juo jau dabar valgom thumbup.gif

islandine kerpena-vaistinese. Geriau pirkti ne i pakiukus supakuota, o pakeli, kur laisvai sudeta kerpena
Putino uogas (turi butinai buti gave salcio, kitaip jos lengvai nuodingos), sudedu i marle ir laigau, jos lengvai traiskosi. I isspaustas sultis idedu patirpinto medaus ir gerai sumaisau mediniu saukstu
Dar pamirsau apie saltalankiu sultis, jas taip pat reikia pasigaminti. Nereikes pirkti jokiu SINTETINIU vitaminu ziema, kurie yra nuodingi, kadangi nuseda ant kraujagysliu sieneliu ir t.t. Nebent perkate naturalius, bet juos reikia beveik visus siustis is uzsienio ir kainuoja l.brangiai.
Papildyta:
QUOTE(Flegma @ 2011 10 28, 14:18)
Ta islandine kerpena plikot( kaip arbata geriat) a kaip? Kaip skonis?

Ai, radau, ka arbata.  smile.gif

skonis-ziauriai kartu, bet jei geri nuovira po sauksta kelis kart dienoje, tai imanoma praryti.
Kerpenos nuoviras praranda kartuma, padarius iz jo drebucius smile.gif nezinau kokiu budu dingsta tas kartumas, bet dingsta. Meginau daryti pagal pasiulyta varianta (be zelatino)-man nesigavo ax.gif
Atsakyti
Va kaip tik skaitau straipsnį apie islandinę kerpeną.Nutariau ir aš su susidraugauti smile.gif
http://www.alfa.lt/s...08-01-19_00-01/
Čia ir apie drebučius parašyta.Reiks pabandyt.
Atsakyti
pasidalinsiu kaip dar kosuly gydau, sena gera priemone kuria buvau pamirsusi, tai kanapiu seklos, uzpilu siltu vaneniu ir dudu gerti, tinka ir astmai ir plauciu uzdegimams thumbup.gif
o pati pradejau linu semenu seklas valgyti, pakepinu jas idedu druskos kvepianciu pipiru, ir valgau, svarbiausia valgo vaikai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rikara @ 2011 10 28, 15:13)
Va kaip tik skaitau straipsnį apie islandinę kerpeną.Nutariau ir aš su susidraugauti smile.gif
http://www.alfa.lt/s...08-01-19_00-01/
Čia ir apie drebučius parašyta.Reiks pabandyt.

butent pagal si recepta man ir nesigavo drebuciai, nes neparasyto nei kiek vandenspilti-zodziu, man nesigavo.
Atsakyti