Įkraunama...
Įkraunama...

Gydomės ekologiškai arba

Silvy, gal galit paziureti, is kokiu alieju misinio Pukka aliejus nosiai? Labai jau brangus tie pukkos produktai. AS perku kanapiu alieju, tai irgi nepigus doh.gif
Atsakyti
nataliuncik, gal matete kur nors pirkti tokiu piltuveliu nosiai plauti? su svirkstu man nesigauna, panasu, kad i ausi pateko vandens sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2011 11 28, 13:16)
nataliuncik, gal matete kur nors pirkti tokiu piltuveliu nosiai plauti? su svirkstu man nesigauna, panasu, kad i ausi pateko vandens sad.gif


Paimkite paprastą arbatinuką.Bent aš buvau labai meistriškai įvaldžiusi šį procesą su paprasčiausiu arbatinuku.Net neabejoju,kad kažką tokio tipo turite namuose
http://www.google.lt... ...tx=93&ty=51
Atsakyti
as jau ir mastau, ka cia tokio panasaus pritaikius:)
Atsakyti
Dėkui už patarimus.
Nusipirkau ryte švirkštą ir pabandžiau, visai gal ir pavyko...Iš vienos pusės tai palengvėjimas absoliutus jaučiamas. Tik ausį suskaudo ir užgulė, manau, jog nuo to stipraus nosies pūtimo. Reikės progai esant įsigyt ir arbatinuką.
Eukalipto EA jau laukiua vakaro, inhaliuosiuos.

Beje, man irgi labai padeda Vicks VapoRub telapas. Įdedu šiek tiek inhaliacijoms (vaikams iki 7 metų netinka). Prieš miegą pasitepu šnerves, bet labai nedaug. Neleidžiai nosiai visai užgulti.

Nidulia, bet juk tas vanduo iš ausies pasišalins kažkaip? Ar čia jau labai blogai?

Šiaip tai labai naudinga tema. Pavasarį teko tiek antibiotikų sunaudot, kad dabar norėtųsi išsiverst be jų.
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 11 28, 11:31)
tai kad pasūdot vandenį, tai gerai, bet traukt nosim ją negalima  schmoll.gif taip tik dar labiau sau pakenksit

geriausia plaut su švirkštų, galva truputi palenkus į priekį ir truputi įsižiojus, tada vanduo nepateks į gerklę(bet jei ir pateks, nieko baisaus) ir ištekės per šnervę, ir svarbiausia užlaikyt orą, neįkvėpt. Jei yra ne tik slogą, bet jau ir sinusitas, tai geriausia paimt piltuvėlį ir galvą pagiuldyt į vieną šoną ir pilt į kitą šnervę, tada išsiplauna ne tik nosis, bet ir prienosinius ančius

Dabar pažiūrėjau youtube Nidulios duota nuorodą, tai čia idealiausias variantas, bet yra bet, pas žmonės su kreiva pertvara taip nebus, pas juos per tą pačia ir ištekės

o kodel negalima itraukti? as tai itraukdavau ir ispusdavau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2011 11 28, 13:16)
nataliuncik, gal matete kur nors pirkti tokiu piltuveliu nosiai plauti? su svirkstu man nesigauna, panasu, kad i ausi pateko vandens sad.gif

indais prekiaujančiais parduotuvėse yra, tiksliai buvo Žanoj

QUOTE(evuxiene @ 2011 11 28, 14:31)
o kodel negalima itraukti?  as tai itraukdavau ir ispusdavau g.gif

nes nosis susijusi su ausimis

Labai daug kas giria kvėpavimo gimnastika pagal Strelnikovą, ypač turinti su chroniška sinusitą/slogą, gal ją dar išbandyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(jauku @ 2011 11 28, 14:53)
Dėkui už patarimus.
Nusipirkau ryte švirkštą ir pabandžiau, visai gal ir pavyko...Iš vienos pusės tai palengvėjimas absoliutus jaučiamas. Tik ausį suskaudo ir užgulė, manau, jog nuo to stipraus nosies pūtimo. Reikės progai esant įsigyt ir arbatinuką.
Eukalipto EA jau laukiua vakaro, inhaliuosiuos.

Beje, man irgi labai padeda Vicks VapoRub telapas. Įdedu šiek tiek inhaliacijoms (vaikams iki 7 metų netinka). Prieš miegą pasitepu šnerves, bet labai nedaug. Neleidžiai nosiai visai užgulti.

Nidulia, bet juk tas vanduo iš ausies pasišalins kažkaip? Ar čia jau labai blogai?

Šiaip tai labai naudinga tema. Pavasarį teko tiek antibiotikų sunaudot, kad dabar norėtųsi išsiverst be jų.

jau susitvarke ausis:) matyt per mazai i prieki buvau pasilenkusi, ir man labai palengvejo po praplovimo himalaju druska:)
garinkit namie ciobreliu, arbatledzio, levandu, eukaliptu ea:)

Papildyta:
QUOTE(evuxiene @ 2011 11 28, 15:31)
o kodel negalima itraukti?  as tai itraukdavau ir ispusdavau g.gif

jei gerai ivaldete itraukima, gal ir nieko blogo nebus, bet kas nemoka, gali truktelti i plaucius ir dar negerumu visokiu prisidaryti
nataliuncik, indu parduotuvese paprasti arbatinukai ar tie, nosai skirti?
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2011 11 28, 16:12)
jau susitvarke ausis:) matyt per mazai i prieki buvau pasilenkusi, ir man labai palengvejo po praplovimo himalaju druska:)
garinkit namie ciobreliu, arbatledzio, levandu, eukaliptu ea:)

Papildyta:

jei gerai ivaldete itraukima, gal ir nieko blogo nebus, bet kas nemoka, gali truktelti i plaucius ir dar negerumu visokiu prisidaryti
nataliuncik, indu parduotuvese paprasti arbatinukai ar tie, nosai skirti?

tai turbut busiu gerai ivaldzius, nes is saujos pasisemiu is traukiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2011 11 28, 15:12)

nataliuncik, indu parduotuvese paprasti arbatinukai ar tie, nosai skirti?

panašus, o jei norit būtent nosiai plaut, tai galit iš e-bay užsakyt , gausis ~35Lt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2011 11 28, 16:12)
indu parduotuvese paprasti arbatinukai ar tie, nosai skirti?


pasiteiraukit kur prekiauja jogai skirtomis priemonemis, cia turetu zinoti tie kas joga domisi.....
mes naudodavom is vaistines pirktas gumines svirkstynes ( kaip klizmos forma)- talpios, geras minkstas "snapas", nebaisu kad susizeisi ..... labai puikiai tiko...

o tuos specialius tai zinau kad isigydavo is jogos klubo..... bet jie brangoki..
Atsakyti
tiksliai, jogos parduotuvelese gali buti, nes vaistines net negirdeje apie tokius monus:)
ir gimine klizmele tiks, visai pamirsau, kad buna vientisu guminiu, ne tik su kietu plastikiniu snapu. Aciu uz ideja:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 28 lapkričio 2011 - 17:24