Įkraunama...
Įkraunama...

Dainelių dėžutė- 5

kaip man aiskino MIDI formatas yra senas ir jis net nepalaiko zodzių. Ačiū smile.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Labai reikia dainos "Rylio" fonogramos. Gal kas turit? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cup @ 2012 04 21, 21:40)
Radau  4u.gif  net nežinojau, kad reikėjo MIDI formatu ieskoti tai gal būčiau greičiau radus  ax.gif

dabar ieškau kito gėrio - nai nai nai (soka kojos lengvai). Radau senesnej temoj nuoroda, bet nebeveikia  blush2.gif


o naia nai nai irgi reikia karaoke?
nes jei ne karaoke tai as turiu paprasta...o ir ta tada ieskok ne karaoke o nai nai nai midi

QUOTE(kipse @ 2012 04 22, 07:18)
įdedu čia tą dainelę tau mano mamyte -karaoke.MIDI versija. pirmą kartą tokią matau  g.gif

midi fomratas yra.tai ne versija,tai kaip mp3,mp4 ,tai tokjs formatas,yra net internetiniu puslapiu,kur gali konvertuoti is mp3 i midi....problema viena:ne visis karaoke grotuvai priima ta fomrata,nes yra ir kitokiu.........
Atsakyti
cia rasite ir kitu daineliu:
http://nulinis5.myli...com/file/index/
gal kam pravers.......
o nai nai nai jei kam reikia dainos,cia:
http://agne1233.myli...Nai_Nai_Nai.mp3
Atsakyti
Labukas 4u.gif
Kreipiuosi i jus pagalbos, ieskau daineliu sunaus gimtadieniui, linksmu, nuotaikingu smile.gif Vaikuciu amzius iki 3m., gal atsiras mamyciu zinanciu daineliu apie gimtadieni smile.gif gyvenu ne lietuvoje, tai sunkiau, nes nubegsi nusipirkt CD, o ir spec. programu neturiu siuntimuisi, labai viliuosi, kad padesite ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(L'una @ 2012 04 24, 01:49)
Labukas  4u.gif
Kreipiuosi i jus pagalbos, ieskau daineliu sunaus gimtadieniui, linksmu, nuotaikingu smile.gif Vaikuciu amzius iki 3m., gal atsiras mamyciu zinanciu daineliu apie gimtadieni smile.gif gyvenu ne lietuvoje, tai sunkiau, nes nubegsi nusipirkt CD, o ir spec. programu neturiu siuntimuisi, labai viliuosi, kad padesite  ax.gif  4u.gif

Dainelės
user posted image

Papildyta:
Radau labai gerą puslapį kur daug dainelių mirksiukas.gif
Čia
mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
luna: o kur gyveni ,jei ne paslapris?l'una man primena italiska luna - menulis,arba l'una - viena.. blush2.gif
ciunga cianga
vabaliuku dainele
linksmas traukinukas ir ela ir bela
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo volpe: 24 balandžio 2012 - 10:51
QUOTE(*Nerutė * @ 2012 04 24, 08:53)
Dainelės
user posted image

Papildyta:
Radau labai gerą puslapį kur daug dainelių  mirksiukas.gif
Čia
mirksiukas.gif  4u.gif

*Nerutė * ačiū tau širdingai jau siunčiuosi, su mažuoju dabar klausomės Nykštukų dainelių, tokios gražios wub.gif
Papildyta:
QUOTE(volpe @ 2012 04 24, 12:51)
luna: o kur gyveni ,jei ne paslapris?l'una man primena italiska luna - menulis,arba l'una - viena.. blush2.gif
ciunga cianga
vabaliuku dainele
linksmas traukinukas ir ela ir bela

Ačiū ir tau volpe 4u.gif taip malonu bigsmile.gif geras lotuliukas.gif gyvenu aš Norvegijoje, senas mano nikas, bet man pačiai mielas 4u.gif
Atsakyti
salta ten ....chi chi chi.bet grazu!!!noreciau ir a skada i novergus.........
tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(L'una @ 2012 04 24, 12:37)
*Nerutė * ačiū tau širdingai jau siunčiuosi, su mažuoju dabar klausomės Nykštukų dainelių, tokios gražios  wub.gif
Papildyta:



Prašom mirksiukas.gif , smagaus gimtadienio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(volpe @ 2012 04 24, 13:54)
salta ten ....chi chi chi.bet grazu!!!noreciau ir a skada i novergus.........
tongue.gif


Mes gyvename pietuose, tai oras kaip ir LT biggrin.gif nieko praktiskai nesiskiria smile.gif laaaabbbaiii grazu, man dar iki siol nepabode kalnai ir visi fjordai wub.gif atvaziuok smile.gif
Papildyta:
QUOTE(*Nerutė * @ 2012 04 24, 14:17)
Prašom  mirksiukas.gif , smagaus gimtadienio  4u.gif

Aciu wub.gif o daineliu grazumas ir fainumas , kiek prisirinkau 4u.gif
Atsakyti
l'una:aciu uz pakvietima.gal kada link tos puses teks patraukti....bet kol vaikai mazi,sunkoka kazka ir planuoti....dabar planuojam londona:pas pusbroli ir mano brolio buvusia zmona....tai galvojame :su vaikais ar be ju?be taisku ,kad keloine bus su vaikais,nes kam juos palikti?
gero gimtadienio!!!
Atsakyti