Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Dainelių dėžutė- 5
Supermamų klubas > Vaikų auklėjimas ir ugdymas > Ankstyvasis ugdymas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Dilgynė
Cia pabandykit siustis Raganiukes teatro. Failas tas pats.
Papildyta:
QUOTE(dcnegalia @ 2012 12 11, 19:35)
Laba, noreciau paprasyti,gal kas turi nykstuko linksmadieni, trecioje temoje jis buvo, taciau parsisiusti negaliu
*

Lyg ir veikia
Robytex
Sveikos mamytes, turiu prasyma gal kas turit Lauros Reeikienes- Dovanoju dainele 2007 su zodziais ir kad butu fonograos. Aciu is anksto.
Naira
QUOTE(Dilgynė @ 2012 12 30, 22:41)
Gal antivirusine neleidzia is failai lt siustis?
*

gali būti, kad man ativirusinė neleidžia... o neįmanoma atblokuoti kažkaip?
bostone
Va čia tai tikrai radau lobi, nemažai vaikiškos muzikos,senesnės ir truputi naujesnės
Siūskitės ir rekomenduokite kitiems kol dar yra,nes kaip visada per ilga laika gali dingti.
Štai nuoroda http://senamuzika.lt/load/lietuviska_muzika/vaikams/14
*Perla*
QUOTE(bostone @ 2013 01 12, 14:37)
Va čia tai tikrai radau lobi, nemažai vaikiškos muzikos,senesnės ir truputi naujesnės
Siūskitės ir rekomenduokite kitiems kol dar yra,nes kaip visada per ilga laika gali dingti.
Štai nuoroda http://senamuzika.lt/load/lietuviska_muzika/vaikams/14
*

Nelabai suprantu kaip atsisiusti g.gif
Beretė
Sveikos,
gal galite pagelbėti - labai reikia dainos "O mes vaikai, o mes - pasaulis" fonogramos smile.gif
suomė
gal kas turite rinkinį Linksmasis Do - "Miško žemuogių gatve"?
Wild Pearl
sveiki smile.gif

Gal kas žino kur galima gauti vaikišką "ančiukų šokis" dainelę atsisiuntimui? blush2.gif
*Nerutė *
QUOTE(Wild Pearl @ 2013 01 22, 09:46)
sveiki smile.gif

Gal kas žino kur galima gauti vaikišką "ančiukų šokis" dainelę atsisiuntimui?  blush2.gif
*

Ančiukų šokis
Bet čia tik melodija , be žodžių mirksiukas.gif 4u.gif
~aura~
QUOTE(*Nerutė * @ 2013 01 22, 12:47)
Ančiukų šokis
Bet čia tik melodija , be žodžių  mirksiukas.gif  4u.gif
*

Sveiki 4u.gif
Atsiprasau,kad trukdau tokiu kvailu klausimu ax.gif Nu atsisiunciau irgi ta anciuku soki,bet man rodo tik kazkokius hieroglifus g.gif Ir ka ne taip darau?
Dekui 4u.gif
pamesa
gal kas turite tokia dainele:
"o pa pa, o pa pa, musu nuotaika gera"
Norina
O gal kas turite ančiukų šokio žodžius, kurie prasideda: "Aš ančiuką pamačiau ir iš karto pamilau, tokiu nuostabiu, mažyčiu snapeliu..."?
žvilgsnė
Sveikos melodijų ir dainų gerbėjos 4u.gif
gal kuri turite ar žinote iš kur galima atsisiųsti : viru viru košę vaikai atsilošę,ruošiamės muzikiniam konkursui rolleyes.gif Būčiau labai dėkinga:)
*Nerutė *
QUOTE(žvilgsnė @ 2013 01 30, 20:27)
Sveikos melodijų ir dainų gerbėjos 4u.gif
gal kuri turite ar žinote iš kur galima atsisiųsti : viru viru košę vaikai atsilošę,ruošiamės muzikiniam konkursui rolleyes.gif Būčiau labai dėkinga:)
*

Viru viru košę
4u.gif
spindulele
sveikos, ieskau daineles su judesiukais (rankytem paploti, kojytem patrepseti), gal kuri turite? 4u.gif
Ausrytia
ziuriu apmirus temele, pas visas mamytes tik klausimai, o atsakymu niekas neturi...sad.gif as irgi su klausimu, gal kazkuri mamyte paskaicius zinos sia dainele:

...man pasakykit, ar zinot
kas issiris is kiausinio.
kas tam kiausiny gyvena
man pasakykit vaikai.

....... visciukai
silko kamuoliukai
is kiausinio issiris...

tiek pamenu. dar visai neseniai dukra netycia rado youtube ir vis prasydavo paleisti dainele "kas issiris is kiausinio". galvojau, kad dainuoja Sypsena, ir dainos pavadinimas "ar zinot?" bet turbut as klystu, nes paieska nieko neranda... o dukra vis praso, bet as pamirsau dainos pavadinima ir net kas dainuoja doh.gif gal kuri zinot sia dainele? bigsmile.gif
Giorgita
Laba. gal turite...o gal zinote kieno si dainele?..... " is ryto atsikeles dantis issivalau, lovyte pasikloju ir manksta padarau " bigsmile.gif
ziwa
labukas, tai Remeikienes dainele. gerai paieskojus tureciau rasti ta daina smile.gif
Giorgita
QUOTE(ziwa @ 2013 03 01, 22:35)
labukas, tai Remeikienes dainele. gerai paieskojus tureciau rasti ta daina smile.gif
*

Oi kaip smagu būtų bigsmile.gif dukrytė daržely ruošiasi koncertui.ir nori namie padainuoti,bet nerandu blush2.gif
allinutte
sveiki, o gal kas turi kitokios daineles vaikams? arba is kur butu galima parsisiusti?
yolitux
Sveikos,

Gal kas zinot Ulibka LT versija kur gaut - Sypsenele gal vadinasi nezinau, per TV karaoke maciau kazkada, o pacios dainos nesu nei girdejusi, nei zinau kas atlieka ax.gif
Sunute
QUOTE(yolitux @ 2013 03 05, 09:44)
Sveikos,

Gal kas zinot Ulibka LT versija kur gaut - Sypsenele gal vadinasi nezinau, per TV karaoke maciau kazkada, o pacios dainos nesu nei girdejusi, nei zinau kas atlieka  ax.gif
*

Ieškokit LT įgarsinto filmuko, nors, kiek pamenu, dainelė lietuviškai neperdainuota
volpe
http://www.music.lt/lt/daina/Keistuoliu-te...psenele/146921/
paiskok mp3 download
zippy
Sveikos,

ieškau savo vaikystės dainų - čiunga čianga, Sparnuotosios sūpynės, Krokodilo genos dainelių "Traukinys" ir "Gimtadienis", taip pat dainelės "Mažos mašinėlės man labai patinka, aš norėčiau būti jų šeimininkas".

Gal turit, ar žinot, kuriuose dainų rinkiniuose jų ieškoti?
Dėkinga 4u.gif
volpe
ciunga cianga:
http://agne1233.mylivepage.com/file/2942/7...a___YouTube.mp3
Ausrytia
QUOTE(Ausrytia @ 2013 02 20, 23:20)
ziuriu apmirus temele, pas visas mamytes tik klausimai, o atsakymu niekas neturi...sad.gif as irgi su klausimu, gal kazkuri mamyte paskaicius zinos sia dainele:

...man pasakykit, ar zinot
kas issiris is kiausinio.
kas tam kiausiny gyvena
man pasakykit vaikai.

....... visciukai
silko kamuoliukai
is kiausinio issiris...

tiek pamenu. dar visai neseniai dukra netycia rado youtube ir vis prasydavo paleisti dainele "kas issiris is kiausinio". galvojau, kad dainuoja Sypsena, ir dainos pavadinimas "ar zinot?" bet turbut as klystu, nes paieska nieko neranda... o dukra vis praso, bet as pamirsau dainos pavadinima ir net kas dainuoja  doh.gif gal kuri zinot sia dainele?  bigsmile.gif
*

vis dar tikiuos, kad kokia mamyte bus girdejusi sia linksma dainele... unsure.gif bigsmile.gif
skorpyte
ieškau bet nerandu
Tele bim bam dainos musė karaoke

volpe
QUOTE(skorpyte @ 2013 03 14, 08:33)
ieškau bet nerandu
Tele bim bam dainos musė karaoke

*

pabandyk konvertuoti sita:
http://www.youtube.com/watch?v=1bLWdlpXpEI

ir dar :3 daina :
http://mp3truck.com/telebimbam-voras-mp3-download.html
jurgita112
Mamytės gal kuri turit kompaktinį diską "Pašokime dainą" Laura Rimeikienė ten. Visus šnd knygynus apklėkiau, neradau doh.gif Labai būčiau dėkinga jei kuri atsiųstų šio disko daineles ax.gif
ziwa
QUOTE(Giorgita @ 2013 03 04, 17:29)
Oi kaip smagu būtų bigsmile.gif dukrytė daržely ruošiasi koncertui.ir nori namie padainuoti,bet nerandu blush2.gif
*

sveikute, jei dar reikia galiu atsiusti tik kad nezinau kur smile.gif
ninkute
QUOTE(zippy @ 2013 03 12, 14:03)
Sveikos,

ieškau savo vaikystės dainų - čiunga čianga, Sparnuotosios sūpynės, Krokodilo genos dainelių "Traukinys" ir "Gimtadienis", taip pat dainelės "Mažos mašinėlės man labai patinka, aš norėčiau būti jų šeimininkas".

Gal turit, ar žinot, kuriuose dainų rinkiniuose jų ieškoti?
Dėkinga  4u.gif
*

Dainelę „Traukinys turiu“ Parašykit A.Ž nusiųsiu
skorpyte
AČIŪ smile.gif thumbup.gif

QUOTE(volpe @ 2013 03 14, 13:28)

zippy
QUOTE(volpe @ 2013 03 12, 16:32)

QUOTE(ninkute @ 2013 03 17, 21:45)
Dainelę „Traukinys turiu“ Parašykit A.Ž nusiųsiu
*

Ačiū jums merginos !
ninkute
QUOTE(zippy @ 2013 03 20, 10:46)
Ačiū jums merginos !
*

Nusiunčiau fonogramą.
JonMscMMLTND
Gas kas zinot kur rasti sia daina, bei koks pavadinimas:
nors esu dar mažas, man labai patinka džiazas, stebis tėtis ir mama, kad dainuoju?
Butu gerai tik melodija, be zodziu, bet jei kas ir taip butu gerai smile.gif
Bites Rites
girdėta, bet nepamenu
ziwex
Laba diena

Gal kas turite dianelės apie vaikystę žodžius?
Pradžia tokia:

Nuo pat ryto lygi sutemos
Niekur niesim vieni be mamos
Pakeliui mums viskas įdomu
Todėl nenuobodu
Nestuke-gruoduke
Sveikos lobyno saugotojos !

Gal kas turite pasidare velykiniu daineliu grojarasti??? Buciau labai dekinga jei pasidalintumete.
Cup
Sveiki,

mes darželyje organizuojame profesijų projektą. Gal tyčia ar netyčia turite kokių dainelių apie žmonių darbus, profesijas ar pan. būčiau dėkinga
volpe
cup:ma pirmoji daina ,kuri sove i galva :
http://www.youtube.com/watch?v=a5CLhelRh30
cia gal mano laiku ....bet man labai likusi atmintyje ...........

dar viena kuri man skamba siomis dienomis mintyse :
http://www.youtube.com/watch?v=wEnerC3fUFs

liudni slibinai - aktorius:
http://www.youtube.com/watch?v=C1L-eImMUtM

Sportas - policija
http://www.youtube.com/watch?v=_pi7QIAt8kU

Emperatriz
ieškom dainelės žodžių .... "ant ištiestų delniukų atnešiu savo džiaugsmą,
atnešiu dėkingumą
... " gal kas pagelbės
vielav
Sveiki,

gal kas galėtu ir mums padėt help.gif

Labai ieškome Lauros Remeikienės nuostabios dainelės wub.gif "Tuk tuk širdelę" wub.gif fonogramos savo mazajam 4u.gif
VALDAS1964
QUOTE(vielav @ 2013 04 19, 11:28)
Sveiki,

gal kas galėtu ir mums padėt help.gif

Labai ieškome  Lauros Remeikienės nuostabios dainelės  wub.gif "Tuk tuk širdelę"  wub.gif fonogramos savo mazajam  4u.gif
*

Laura Remeikiene - Tuk Tuk Sirdele

Zippyshare
volpe
bet ten daina,o jai reiketu fonogramos......gal yra koks internetinis puslapis kur galetum konvertuoti?
motinyste_veza
oho, kiek čia lobių thumbup.gif
salduke
user posted image

Rinkinys

Laura Remeikienė. Dovanoju dainelę 1.

user posted image

Dainos
Fonogramos

Laura Remeikienė. Žaidžiame dainą
user posted image
Dainos
Fonogramos
Grucė
Neleidžia parsisiųst- antivirusinė blokuoja, kad failai užkrėsti virusais g.gif
Šalta kava...
labutis,gal kas zino kur atsisiusti daineles is masa ir lokys filmuku?ar smesariku,ar dziaginton? 4u.gif
vil24ka

Laura Remeikienė. Dovanoju dainelę 1. [/b]
user posted image
Dainos
Fonogramos

Sveiki. o gal kas turite Remeikienės Dovanoju dainelę 2 ir Dovanoju dainelę 3?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.