Įkraunama...
Įkraunama...

Menkės kepenėlės

Na čia labai panašus į kitus, bet putpelių kiaušiniai vis kitokį skonį priduoda... smile.gif
Menkių kepenėlių užkandis
1 dėž. Konserv. Menkių kepenėlių, 6 virti putpelių kiaušiniai, 3 mandarinai, poras.
Kepenėles sutrinti šakute, kiaušinius ir svogūnus kuo smulkiau sukapoti, dėti prie kepenėlių. Apšlakstyti aliejumi, kuriame buvo kepenėlės, išmaišyti ir valgyti su juoda duona, arba tiesiog užtepti ant duonos. Puošti susmulkintais žaliais svogūnų laiškais. ARBA: Menkių kepenėles sudedame į lėkštės vidurį. Aplink jas suberiame susmulkintus kiaušinių baltymus, mandarinų skilteles, kiaušinių trynius ir papuošiame poru arba svogūnu.
Atsakyti
Taip pat menkių kepenėlės labai skanu ir su pupelėmis:
Dėžutė menkių kepenėlių
Dėžutė konservuotų baltųjų karališkų pupelių (na tokios didelės)
Smulkiai pjaustytas svogūniukas
Pipirai ir truputis druskos.

Bent jau man tai nerealiai skanu thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes mamytes 4u.gif
Paskutiniu metu pasisedejimu metu pamegom valgyti menkiu kepeneles drinks_cheers.gif esu girdejusi , kad jas pasiruosti galiam ir namu salygomis(taprasme jas "zalias" paciai apdoroti), tik vat beda, kad esu tik kazka , kazkur girdejus, o tiksliai nieko lotuliukas.gif Gal galite padeti man situo klausimu? rolleyes.gif busiu lb dekinga wub.gif
Atsakyti
net geda blush2.gif na, nebuciau blondine doh.gif , atidariau nauja tema, o apsirodo tokia jai yra ax.gif na, bet svarbiausia, kad susizojau kaip man jas paruosti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2006 04 11, 10:18)

o as pasidariau siandien menkiu kepeneliu. Pirkau kilograma, tai isejo 1 litras gatavu kepeneliu.  thumbup.gif  Tikrai labai skanu  thumbup.gif  Ir daugiau padarytu nepirksiu, o darysiu visada pati  bigsmile.gif

Tučka, o tai tu darydama dėjai tuos 5 šaukštus vegetos ar dėjai mažiau druskos? Darysiu ir aš, bet nžn kaip čia su ta vegeta ar nebus per sūru g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2007 08 16, 10:51)
Tučka, o tai tu darydama dėjai tuos 5 šaukštus vegetos ar dėjai mažiau druskos? Darysiu ir aš, bet nžn kaip čia su ta vegeta ar nebus per sūru  g.gif


Druskos visai nedejau, tik vegeta smile.gif Galima ir siek tiek maziau deti vegetos, reikia tik siek tiek paragauti zaliu kepeneliu, kad nenusudyt biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos Supermamytės, 4u.gif

gal galite pasidalinti įdėjomis kaip skaniai pagaminti menkės kepenėles mirksiukas.gif
Atsakyti
As tai sumustinius darau su jom,kepeneles virtas kiausinis ir majonezas.
Atsakyti
QUOTE(laurencija000 @ 2007 10 14, 22:34)
Sveikos Supermamytės,  4u.gif

gal galite pasidalinti įdėjomis kaip skaniai pagaminti menkės kepenėles  mirksiukas.gif

Čia iš šviežių kepenėlių, ką tik iš menkės g.gif
Atsakyti
o gal zinot, kur kaune galima menkiu kepeneliu nusipirkti, esu ragavus vienos pazistamos tai super, labai noreciau pasidaryti pati, smagu, kad radau recepteliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gania @ 2007 10 17, 20:52)
o gal zinot, kur kaune galima menkiu kepeneliu nusipirkti, esu ragavus vienos pazistamos tai super, labai noreciau pasidaryti pati, smagu, kad radau recepteliu smile.gif


Ju nebuna visus metus, nes buna menkiu gaudymo sezonai ax.gif
Atsakyti
O aš paspusseserę ragavau mikrobanginėje pagamintų menkės kepenėlių.Labai patiko.O daroma viskas taip:pridedama į 0,5l stiklainį 2/3 menkės kepenėlių,užpilama truputį vandens,įdedami 2 lauro lapai,druska ir pipirai pagal skonį.Kaitinti 20min.Tikrai labai skaniai gaunasi.Šiandien ir pati dariau. thumbup.gif
Atsakyti