Įkraunama...
Įkraunama...

Ar leistumėt vyrui surengti vestuves?

Sveikutes, visiems yra iprasta, kad dauguma vestuviu rupesciu atitenka nuotakai. Tikriausiai del to kad visos svajojame apie TA diena ir norime, kad viskas butu idealu, nuo pat ryto iki tos minutes kada baige linksmintis griusime i lova. Vakar teko matyti viena laida, kurioje pagrindas yra tas, kad vyras turi surengti visas vestuves, apgalvoti visas smulkmenas, isrinkti viska ( baznycia, sventes vieta, maista, papuosimus, iskaitant ir suknele, ir apatini trikotaza) be nuotakos isikisimo. Taigi veliau susimasciau ar mes tikrai pasitiketume savo busimais vyrais ir leistume jiems surengti Jusu svajoniu vestuves? Pasidalinkit savo nuomone, o galbut net savo patirtimi? smile.gif
Atsakyti
Savu vestuviu ne vienas nepalanvome, visas musu darbas su MB buvo ,tai issirinkt apranga ir buti su sypsena , buvo zmones,kurie planavo uz mus smile.gif
Bet ,jei dabar reiektu viska pakartoti ir MB turetu nora organizuoti viska,planuoti ,laaaaisvai leisciau thumbup.gif galetu ir suknele vienas pats isrinkti,man atnest tik santuokos diena,nu pasitikiu as juo sitokiuose reikaluose blush2.gif Ir nebutu net menkiausio jaudulio ,kad kazkas bus nesuplanuota ,kazkas nenupirka ,ar pamirsta smile.gif
Atsakyti
Is tiesu, tai manau, kad ramia sirdele jam leisciau viska organizuoti. Musu skoniai ir poziuriai daugelyje dalyku atitinka 100%. Tik zinoma, suknele pati noreciau issirinkti ir bent taip ji nustebinti wub.gif
Atsakyti
Kokia idomi tema! bigsmile.gif
As irgi leisciau jam paciam planuoti vestuves,nes zinau kad jam tai labai svarbu,ir kad jo fantazija ir vizija TOS dienos yra zavinga! wub.gif
Atsakyti
As asmeniskai manau, jei jau radai ta savo antaja pusele, tai daliniesi su ja savo dziaugsmais, vargais, svajonemis, planuoji tolimesne ateiti. Manau kiekvienos nuotakos busimas vyras zino jos nuomone, stiliu, skoni... kokios smulkmenos ja privers nusisypsoti. Tokiu atveju nuotakai tikrai neturetu jaudintis ir pasikliauti savo busimu vyru ir jo sugebejimu surengti vestuves. Bet man paciai yra teke matyti ir dalyvauti keletoje vestuviu, kuriose jaunasis buvo tarsi priedas jaunajai, viskas taip kaip svajojo ji, ir tai jos svajoniu diena... nu sorry, jei nori tokios svajones, kurioje tik tu viena laiminga princese, o tavo vargsas princas, kaip vergas tau tarnauja ir vaidina laiminga jauniki...
Atsakyti
QUOTE(Aristeja @ 2011 03 01, 15:34)
As asmeniskai manau, jei jau radai ta savo antaja pusele, tai daliniesi su ja savo dziaugsmais, vargais, svajonemis, planuoji tolimesne ateiti. Manau kiekvienos nuotakos busimas vyras zino jos nuomone, stiliu, skoni... kokios smulkmenos ja privers nusisypsoti. Tokiu atveju nuotakai tikrai neturetu jaudintis ir pasikliauti savo busimu vyru ir jo sugebejimu surengti vestuves. Bet man paciai yra teke matyti ir dalyvauti keletoje vestuviu, kuriose jaunasis buvo tarsi priedas jaunajai, viskas taip kaip svajojo ji, ir tai jos svajoniu diena... nu sorry, jei nori tokios svajones, kurioje tik tu viena laiminga princese, o tavo vargsas princas, kaip vergas tau tarnauja ir vaidina laiminga jauniki...


Savo princui suorganizuoti leisciau viska, isskyrus suknele hihihi.gif Tiesiog noriu, kad ta diena viena vieninteli karta isvystu mane tokia. Paskui aisku matys tik grazesne ir grazesne lotuliukas.gif O siaip, cia irgi slidus dalykas su tuo priedu prie jaunosios. Mes, pavyzdziui, organizuojame kartu ir dalinames nuomonemis, bet estetiniuose klausimuose, tokiuose kaip mano apranga, sukuosena, aksesuarai, serveteliu spalva ant stalo, geles ir panasios smulkmenos jo nuomone labai aiski: tas jam absoliuciai nera reiksminga ir sicia jis gali buti absoliuciai laimingas vergas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ptashka: 01 kovo 2011 - 15:42
QUOTE(Aristeja @ 2011 03 01, 15:34)
As asmeniskai manau, jei jau radai ta savo antaja pusele, tai daliniesi su ja savo dziaugsmais, vargais, svajonemis, planuoji tolimesne ateiti. Manau kiekvienos nuotakos busimas vyras zino jos nuomone, stiliu, skoni... kokios smulkmenos ja privers nusisypsoti. Tokiu atveju nuotakai tikrai neturetu jaudintis ir pasikliauti savo busimu vyru ir jo sugebejimu surengti vestuves. Bet man paciai yra teke matyti ir dalyvauti keletoje vestuviu, kuriose jaunasis buvo tarsi priedas jaunajai, viskas taip kaip svajojo ji, ir tai jos svajoniu diena... nu sorry, jei nori tokios svajones, kurioje tik tu viena laiminga princese, o tavo vargsas princas, kaip vergas tau tarnauja ir vaidina laiminga jauniki...

Iš vienos pusės sutinku, bet iš kitos - ne smile.gif
Savo būsimą vyra pažįstu taip pat gerai, kaip ir jis mane. Jei jis organizuotų vestuves pagal save - tai nebūtų jokių papuošimų, dekoracijų ir visų kitokių smulkmenų, kurias gali suprasti tik moteris. Vestuvės būtų tokios: susirašymas, vietoj fotografo kas nors iš pažįstamų su geresniu fotiku, ir galiausiai susėdimas prie stalo ir baliavojimas. Nežinau, gal kitų vyrai ir kitokie, bet maniškis tai tikrai ne toks, kad rūpintis, kaip čia suderinus batelius, puokštę, stalo dekoracijas, kvietimus ir stalo korteles, kaip įpakuoti dovanėles svečiams ir t.t. t.t. Man asmeniškai tai net nevyriška, tokie vyrai manęs ir netrukia, todėl pas mus yra taip kaip yra, jis pilnai pasitiki manimi, jam gerai taip, kaip aš suorganizuosiu viską.
Atsakyti
QUOTE(mafijozė @ 2011 03 01, 14:50)
Iš vienos pusės sutinku, bet iš kitos - ne smile.gif
Savo būsimą vyra pažįstu taip pat gerai, kaip ir jis mane. Jei jis organizuotų vestuves pagal save - tai nebūtų jokių papuošimų, dekoracijų ir visų kitokių smulkmenų, kurias gali suprasti tik moteris. Vestuvės būtų tokios: susirašymas, vietoj fotografo kas nors iš pažįstamų su geresniu fotiku, ir galiausiai susėdimas prie stalo ir baliavojimas. Nežinau, gal kitų vyrai ir kitokie, bet maniškis tai tikrai ne toks, kad rūpintis, kaip čia suderinus batelius, puokštę, stalo dekoracijas, kvietimus ir stalo korteles, kaip įpakuoti dovanėles svečiams ir t.t. t.t. Man asmeniškai tai net nevyriška, tokie vyrai manęs ir netrukia, todėl pas mus yra taip kaip yra, jis pilnai pasitiki manimi, jam gerai taip, kaip aš suorganizuosiu viską.

o vyriška - susėdimas už stalo ir baliovojimas blink.gif na tikiuos bent jau ne iki žemės graibymo baliavojimą turėjot mintyje doh.gif lotuliukas.gif

dėl organizavimo... na mūsų su vyru atveju tai abu buvom įsitikinę, kad šventė yra abiejų tad ir organizavom abu kartu... kiekvienas išsakė savo mintis, kas svarbu kuriam, kad būtų... suderinom ir susiorganizavom sau šventę 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tik aš: 01 kovo 2011 - 16:00
Manau daugumai vyru yra daug paprasciau visus siuos darbus perleist busimai zmonai, kitoms tai priimtina. Bet tai yra dvieju zmoniu svente, negi vyrui sunku prisideti pareiskiant savo kazkokius norus, kas jam butu malonu, o ne tik tau vestuvese. Taip iseina ,kad tu suorganizuoji viska, o jis mazdaug kaip svecias tada? Ar taip gaunas, kad visas jo indelis i vestuves yra tik pasipirsimas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristeja: 01 kovo 2011 - 16:34
QUOTE(Aristeja @ 2011 03 01, 16:32)
Manau daugumai vyru yra daug paprasciau visus siuos darbus perleist busimai zmonai, kitoms tai priimtina. Bet tai yra dvieju zmoniu svente, negi vyrui sunku prisideti pareiskiant savo kazkokius norus, kas jam butu malonu, o ne tik tau vestuvese. Taip iseina ,kad tu suorganizuoji viska, o jis mazdaug kaip svecias tada? Ar taip gaunas, kad visas jo indelis i vestuves yra tik pasipirsimas?


Ne, kodel. Maniskis surado fotografa, kartu sprendem del ziedu, ieskojom vietos, galvojam idejas fotosesijai, t.y. visi pagrindiniai darbai. Nu bet jam absoliuciai dzin, kokios spalvos bus kaspineliai, serveteles, mano puokste, ar bus papuosta baznycia ir panasios smulkmenos, i kurias daznas vyras net ir demesio neatkreipia, kol nepabaksnoji pries nosi. Ir sita savo poziuri jis issake man i akis, nematau, del ko cia disputai apie malonu/nemalonu vyksta.
P.S. Kadangi sie dalykai ir man nera labai jau svarbus, tai jie apskritai yra perleisti kompetetingiems asmenims hihihi.gif
Atsakyti
Oi ne, neleisčiau, jis pasyvokas, ypač apgalvojant smulkmenas. Todėl ir dabar viską pati ieškaus ir man bereikia jo pritarimo, kurį nesunku gaut biggrin.gif
Atsakyti
Neleisčiau, ir pati viena vestuvių planuoti nenorėčiau vien dėl to, kad mano akimis žiūrint, vestuvių planavimas yra dviejų žmonių reikalas. SB pasitikiu visokeriopai ir tikrai tikiu, kad šventę padarytų čiki (galbūt nepagalvotų apie dovanėles svečiams, konfeti ir panašius mažmožius, bet juk ne juose esmė), nes mūsų skoniai sutampa, tačiau, mano nuomone, pasiruošimas svarbus tiek pat, kiek ir pats vestuvių faktas, taip kad po vieną ruoštis vestuvėms tiesiog ne man.
Atsakyti