Įkraunama...
Įkraunama...

Daržininkavimas ,sodininkavimas kitaip :)

sveikos mielosios sodintojos smile.gif mes su brangiuoju irgi bandysime sodintis (gamtinės žemdirbystės principais) jau kitą pavasarį tik norėčiau patarimo: norime sodinti i šieną arba į kažką panašaus biggrin.gif ar įmanoma vat pavasarį sukrauti šieną ir jame sodinti ar kaip nors kitaip patartumėt daryti? deja iš rudens nespėjome susiruošti verysad.gif labai prašau, patarkit ax.gif
Atsakyti
ar daržininkės ilsisi? ar vis dar džiaugiasi... savo derliumi?
Atsakyti
QUOTE(irmaliet @ 2011 12 06, 11:24)
ar vis dar džiaugiasi... savo derliumi?

vis dar džiaugiuosi savomis daržovėmis, tik šviežių kopūstų kelios galvos liko.
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2011 12 06, 20:15)
vis dar džiaugiuosi savomis daržovėmis, tik šviežių kopūstų kelios galvos liko.

Pas mus šiemet irgi kažkaip švieži kopūstai labai populiarūs smile.gif Būsiu per daug suraugus, per mažai palikus doh.gif
Atsakyti
Ar pamenat,kaip vasaros pradžioj kai kurios sodinot pomidorus tiesiai pievon rolleyes.gif ? Būt smagu,kad pasidalintumėt jau turima patirtim 4u.gif

Ta proga ir aš pasipasakosiu ax.gif Šiltnamyje sodinau į trejopai paruoštą dirva: viena dalis buvo sukasta,vienoje tik nuimta velėna ir trečia dalis palikta pieva-veja.Viskas užmulčiuota.Ir tiesą sakant,pomidorai derėjo visiškai vienodai.Nebuvo jokio skirtumo,kokio "kietumo" dirvoje susodinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2012 01 23, 09:22)
Ar pamenat,kaip vasaros pradžioj kai kurios sodinot pomidorus tiesiai pievon rolleyes.gif ? Būt smagu,kad pasidalintumėt jau turima patirtim 4u.gif

Ta proga ir aš pasipasakosiu ax.gif Šiltnamyje sodinau į trejopai paruoštą dirva: viena dalis buvo sukasta,vienoje tik nuimta velėna ir trečia dalis palikta pieva-veja.Viskas užmulčiuota.Ir tiesą sakant,pomidorai derėjo visiškai vienodai.Nebuvo jokio skirtumo,kokio "kietumo" dirvoje susodinti ax.gif

4u.gif pas man buvo ir toks variantas. Lyginant su sodintais šiltnamy ir lauke pakeltose lysvėse, vienareikšmis pastebėjimas - mažiau laistyt reikėjo thumbup.gif (na, či a ir taip, matyt, kiekvienam aišku bus kodėl biggrin.gif ), bet su derėjimu tai - .. kokia savaite vėliau pradėjo žydėt ir megzt vaisius, nei sodintieji į lysves. Gal ir būt gerai, jei būč ilgiau juos išlaikius, bet, deja, nuo bulvių persimetė maras ir nedaug ką primezgė man "pieviniai". Taigi ir skonių nelabai sulygint galiu unsure.gif .. daugumą žalius užkoncervavau.
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2012 01 23, 09:22)
Ar pamenat,kaip vasaros pradžioj kai kurios sodinot pomidorus tiesiai pievon rolleyes.gif ? Būt smagu,kad pasidalintumėt jau turima patirtim 4u.gif

Ta proga ir aš pasipasakosiu ax.gif Šiltnamyje sodinau į trejopai paruoštą dirva: viena dalis buvo sukasta,vienoje tik nuimta velėna ir trečia dalis palikta pieva-veja.Viskas užmulčiuota.Ir tiesą sakant,pomidorai derėjo visiškai vienodai.Nebuvo jokio skirtumo,kokio "kietumo" dirvoje susodinti ax.gif

Į pievą sodinau seniai ,tik tam,kad dirvą paruošti.O šiaip ,tai viskas geriau auga ne pievoje,o jau paruoštoje žemėje ir paskui apmulčiuotoje.Yra kas ir varputyne augina ,bet čia jau reikia įsigilinti į tas technologijas.
Atsakyti
Aš sodinau naujame šiltnamyje tiesiai į žolytę. TAs plotas, kurį įprastai žmonės apdirba kažkaip buvo neliestas ik i pat sodinimo. Vienoje eilėje sodinant bėriau labai mažai komposto, na kokią saujytę, ne daugiau, kitoje po porą kastuvų, o trečioje vyras darė kauburėlį iš komposto tada kišo daigą ir tada užpylinėjo kompostu maišytu su paprastomis žemėmis. Bet iš esmės, dubutės buvo kasamos tiesiai pievoje.
Visi pomidorai derėjo puikiai.
Atsakyti
ax.gif aš jau savo klaidas daugmaž žinau - jei pievoj sodinčiau dar kart - tai jau žinau, kad aplink reiktų gerai apšienauti ir daaug toliau nuo bulvių sodinti. O kadangi pas mus sklypas mažas rolleyes.gif , tai nebežaisiu taip - šiemet sodinsiu į lysves ir toliau daug mulčiuosiu cool.gif .
Atsakyti
Bandysiu šiemet ir aš lauke pomidorus auginti. .. ax.gif

Labai domina auginimas konvejeriu. Gal kas jau turit patirties, papasakokit ką ir po ko auginat, kas pasiteisino, kas ne.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 23 sausio 2012 - 09:28
QUOTE(rytorasa @ 2012 01 23, 09:27)
Bandysiu šiemet ir aš lauke pomidorus auginti. ..  ax.gif

Labai domina auginimas konvejeriu. Gal kas jau turit patirties, papasakokit ką ir po ko auginat, kas pasiteisino, kas ne..  4u.gif


Jūs turite mintyje sėjomainą?
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2012 01 23, 09:27)


Labai domina auginimas konvejeriu.

O kas čia? g.gif
Dėl pomidorų-pas mane pomidorai gerai auga tik tada lauke, kai vasara būna nedrėgna.
Atsakyti