Įkraunama...
Įkraunama...

Daržininkavimas ,sodininkavimas kitaip :)

QUOTE(amba41 @ 2013 02 11, 21:19)
TJei krūva to kompoto, tai ne ant jos, bet šalia, visai šalia, labai patiks ir kukurūzui ir saulėgrąžai ir daug kam. Ant krūvos negerai, nes ten per daug laisva, puri žemė.  Padžiūsta. Geriau paskleiskit tą kompastą ant daržo.  Girdėjau kažkas morkų sėklų buvo papylę, sakė puikiai. Nežinau koks ten kompostas. Ar paskalaidė, o gal senas, nes šiaip tai neturėtų būti "puikiai".

sorry komposte blush2.gif
Kompostas geras, purus. Ir tikrai taip, viskas ten išdžiūsta doh.gif
Daržas, šiltnamis mulčiuotas. Tai net nebežinau - ką su juo daryti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Profit: 12 vasario 2013 - 20:19
QUOTE(Profit @ 2013 02 12, 21:18)
sorry komposte blush2.gif
Kompostas geras, purus. Ir tikrai taip, viskas ten išdžiūsta  doh.gif
Daržas, šiltnamis mulčiuotas. Tai net nebežinau - ką su juo daryti  rolleyes.gif

Pomidorus sodinsit, kompostu užžersit, sėsit morkas, ridikėlius ir t.t. , vėl kompostu pridengsit sėkleles, medelį sodinamas t. p. padėkos už jį. Yra kur panaudot, tik duokit gero ir puraus. ax.gif
Atsakyti
Vuo, serenčius linksniavot, tai ir aš išlindau biggrin.gif Kažkurioje temoje (ar ne prieskonių) buvau rašius apie juos. Daromos ir arbatėlės ir paukštienos patiekalams tinka. O aš darau arbatėles maudynėms, nes tai stiprus antiseptikas, vioskias žaizdas dezinfekuoja, nors ir padžiovina. Kiek pamenu, dar tinka gerti, norint kirmėles išvaryti ir paskatinti šlapimo išsiskyrimą. Na ir dar kažką organizme valo, tik jau nebepamenu, ką...
Skanaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2013 02 12, 09:45)
mano tėvas skeptiškai žiūri į mulčiavimą, o mama pritaria, tad kai tėvukas gauna nurodymą parvežt kipų į daržą, tai jis siunta baisiausiai, atseit čia baisius pinigus į daržą klojam  doh.gif


lotuliukas.gif mano vyras irgi, kai daroma ne pagal jį, tai vis prigalvoja kokių nors priežasčių: tai brangu, tai daug laiko atima, tai netelpa į automobilį wink.gif bet nieko, tegul paburba, svarbu, kad daro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gagadiga @ 2013 02 13, 12:55)
lotuliukas.gif mano vyras irgi, kai daroma ne pagal jį, tai vis prigalvoja kokių nors priežasčių: tai brangu, tai daug laiko atima, tai netelpa į automobilį wink.gif bet nieko, tegul paburba, svarbu, kad daro  smile.gif

Kai prasideda tokie atsikalbinėjimai, turiu 2 stebūklingus žodžius ''DĖL VAIKŲ...'' ir tada viskas pradeda judėt pirmyn mirksiukas.gif
Atsakyti
Klausykite turiu tokį pasiūlymą nekuklų ax.gif Gal kas norėtų su manimi daryti natūrinius mainus? biggrin.gif
Aš jūsų vaikams/šeimai padarau tokią atrakciją kaip pajojimas žirgu, papasakosiu apie žirgų laikymą, šerimą, priežiūrą, kartu pašukuosim, pabalnosim, o jus man papasakosite nuo ko pradėt man norint užveisti draugišką daržą, pasidalinsite patarimais kaip ir ką sodinti ir du kuo derinti blush2.gif Kaunas.
Atsakyti
Byra mano viltys gauti Vilnaius rajone rulona ar pora siaudu su pristatymu i sklypa lotuliukas.gif nu nei vieno skelbimo nerandu kad Vilniaus rajone kas siulytu o ir i masina netilps, ech...
Pumpuryte, su zirgais susipazint vaikams ir suaugusiems labai idomu butu, bet man asmeniskai aktualus klausimas apie zirgu auginima su "gelezim" ir be, nes i zaslais sukaustytus zirgus asmeniskai negalius ziuret, man ju ziauriai gaila verysad.gif
O apie draugiska darza mielai pasidalinciau ir uz dyka savo turimomis ziniomis ir praktika,bet juos dar tobulint ir tobulint aisku, bet esu is Vilniaus, Kaune tik retkarcias bunu..
Atsakyti
QUOTE(Keretoja @ 2013 02 13, 16:58)
* bet man asmeniskai aktualus klausimas apie zirgu auginima su "gelezim" ir be, nes i zaslais sukaustytus zirgus asmeniskai negalius ziuret, man ju ziauriai gaila  verysad.gif 
**O apie draugiska darza mielai pasidalinciau ir uz dyka savo turimomis ziniomis ir praktika,bet juos dar tobulint ir tobulint aisku, bet esu is Vilniaus, Kaune tik retkarcias bunu..


* gero raitelio rankose žąslai netrukdo žirgui ir jo netraumuoja. Traumuoja nepatyrusio arba nemąstančio raitelio rankos. Sužeisti žirgą galima ir be žąslų. Aš savišką joju ir su žąslais ir be. Su žąsliais kai kažko mokomes, ir be- kai tieiog maloniai leidžiame laiką smile.gif
** ech nu gaila kad Vilnius doh.gif O koks rajonas? nes retkarčiais bunam smile.gif
Atsakyti
Pumpuryte aš galiu mielai pagelbėt mirksiukas.gif Bet esu savamokslė,be jokių GŽ kursų ar dar ko blush2.gif Gyvenu garliavoj,prašom į svečius kada tik nori mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2013 02 13, 17:34)
prašom į svečius kada tik nori mirksiukas.gif

pabūsiu nekukli blush2.gif gal ir kitiems galioja kvietimas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2013 02 13, 18:09)
pabūsiu nekukli  blush2.gif gal ir kitiems galioja kvietimas? blush2.gif


Tikrai taip mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2013 02 13, 17:34)
Pumpuryte aš galiu mielai pagelbėt mirksiukas.gif Bet esu savamokslė,be jokių GŽ kursų ar dar ko blush2.gif Gyvenu garliavoj,prašom į svečius kada tik nori mirksiukas.gif


Mielai pasinaudosiu pakvietimu, susirašysim kažkada per až thumbup.gif
Atsakyti