Įkraunama...
Įkraunama...

Indija ir Nepalas

NA as nieko irodyt nebandau, tiesiog kiekvienam savo, o manuo nuomone apie ta sali tokia, kad ten verta nuvykt viena karta, tam kad suprastum koks laimingas esi ir kaip gerai gyveni. Del gamtos grozio ten tikrai nesigincysiu, nes teko tikrai ne viena zymiai grazesni gamtos kampeli pamatyt ir be siukslynu. Del viesbuciu irgi visiem gi noris pigiau ir geriau ir yra saliu kuriose tai imanoma, bet ten ne net ir brangiai sumokejus negausi to, ka galetum gaut uz tokia kaina. Ir lukesciu musu patenkint tikrai nera sunku, paprasciausiai tai nera mano svajoniu salis, ten nuvykau parsiveziau exeprienco ir tiesiog ten grizt niekada niekada nebenoriu....
Atsakyti
QUOTE(Gorda @ 2010 06 15, 05:21)
1. tam kad suprastum koks laimingas esi ir kaip gerai gyveni. Del gamtos grozio ten tikrai nesigincysiu,

2.  Del viesbuciu irgi visiem gi noris pigiau ir geriau ir yra saliu kuriose tai imanoma, bet ten ne net ir brangiai sumokejus negausi to, ka galetum gaut uz tokia kaina.


1. tikra tiesa, mano mintys pirma kart ten apsilankius buvo "negaliu patiket, kad tuo ar anuo savo gyvenime skundziausi, gi buna 1000k blogiau"

2. na viesbuciu kainos priklauso aplamai nuo nekilnojamo turto kainu. Indijoj jis brangus, brangus labai ir viesbuciai. Tokiam Bombejui ne per kiek nenusileidzia Niujorko kainoms pvz. Bet ta juk jau zinai pries vaziuodamas paprastai.
Atsakyti
MEs nezinojom nieko pries vaziuodami smile.gif Todel ir sakau kad uz tiek kiek sumokejom uz nerealiai slykstu kambari su ziurkem galeje butume londono centre issimiegoje kaip zmones biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gorda @ 2010 06 15, 23:20)
MEs nezinojom nieko pries vaziuodami smile.gif Todel ir sakau kad uz tiek kiek sumokejom uz nerealiai slykstu kambari su ziurkem galeje butume londono centre issimiegoje kaip zmones biggrin.gif

Tai tikiuosi, kad pasimoket ir kita karta nevaziuosit nieko nezinodami mirksiukas.gif Butumet zinoje, butumet neuzsirove ir nereiketu dabar Indijos peikti biggrin.gif

As esu buvusi tik Indijos siaureje, ir man labai labai patiko. Svajoju dar sugrizti i sia sali - noriu i pietus, noriu i salas, noriu i kalnus... Skurdas ten, tiesa, akis bade, bet noro sugrizti neatmuse... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gorda @ 2010 06 15, 17:20)
MEs nezinojom nieko pries vaziuodami smile.gif Todel ir sakau kad uz tiek kiek sumokejom uz nerealiai slykstu kambari su ziurkem galeje butume londono centre issimiegoje kaip zmones biggrin.gif


nu va matot. patys namu darbu nepasidaret. Indija butent tuo turbut ir skiriasi nuo kruvos kitu "trecio pasaulio saliu", kad viesbuciu kainos ten visishkai neatitinka eilinio vietinio zmogaus pragyvenimo lygio. Ir jeigu pavalgyti tikrai gali pigiai ir skaniai kazkur, tai apie nakvyne to tikrai negalima pasakyt.
Atsakyti
Toks jau tas backpackeriu kelioniu budas, kad imi daiktus ir vaziuoji kurnors ir jokiu namu darbu atlikinet nereikia... Ne viena azijos ir pietu amerikos treciojo pasaulio salis taip aplankyta ir apie nieka kita daugiau neigiamos nuomones neturiu...
Atsakyti
Turiu klausimą ten buvusiems ir ne vieną kartą 4u.gif
Kokiais mėnesiais geriausia važiuot į Indiją? Tikslas pakeliauti, kuo daugiau pamatyti, pliaže gulėjimas į planą neieina. Kaip naujokai pradėsim nuo žymaus trikampio aplankymo 4u.gif Taigi nesinori karščio kuris plotų prie žemės ir ištisai būt plaunamu lietaus irgi nesinori 4u.gif Pakolkas turiu informacijos kad nuo 5-8 mėn kaip ir lietaus sezonas vadinasi, o kitais menesiais net neisivaizduoju koks ten oras g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2010 06 26, 08:04)
Turiu klausimą ten buvusiems ir ne vieną kartą  4u.gif
Kokiais mėnesiais geriausia važiuot į Indiją? Tikslas pakeliauti, kuo daugiau pamatyti, pliaže gulėjimas į planą neieina. Kaip naujokai pradėsim nuo žymaus trikampio aplankymo  4u.gif Taigi nesinori karščio kuris plotų prie žemės ir ištisai būt plaunamu lietaus irgi nesinori  4u.gif  Pakolkas turiu informacijos kad nuo 5-8 mėn kaip ir lietaus sezonas vadinasi, o kitais menesiais net neisivaizduoju koks ten oras  g.gif


sakyciau lapkriti, gruodi ir sausi bet kuriais metais oras OK bus. vasari jau daug kur labai kartsta pradeda darytis, kaip kuriais metais spali dar buna lyja. Tais menesiais aisku viesbuciai ir t.t. ir yra brangiausi. Mes buve liepa karta per liuciu sezona pora savaiciu, pasiseke, kad beveik nelijo, tai grazu buvo zalia taip visur, nepalyginsi su kitais metu laikais ir tu dulkiu maziau miestuose, nes lietus nuplauna jas. Bet jau tas dienas kur lijo, tai lijo - nosies i lauka neiskisi, kai buna lija savaiciu savaites be nustojimo tai tada tik viduj tupet kazkur tektu.
Atsakyti
kokia jūsų nuomonė - Varkala ar Goa paplūdimiai? norisi mažiau turistų, bungalo ant kranto, lengvos atmosferos smile.gif
Atsakyti
gal kas pigiu bilietu uzmatet? buvau radus su finnair uz 1480 lt ir nepirkau, laukiau akcijiniu, o dabar pigiau nei 1750 lt nerandu doh.gif
ieskau ateinanciam vasariui cool.gif
tik klausimas ar ismes kas akcijiniu ar tek pirkt paprastus brangiau...
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2010 06 26, 22:48)
gal kas pigiu bilietu uzmatet? buvau radus su finnair uz 1480 lt ir nepirkau, laukiau akcijiniu, o dabar pigiau nei 1750 lt nerandu  doh.gif
ieskau ateinanciam vasariui  cool.gif
tik klausimas ar ismes kas akcijiniu ar tek pirkt paprastus brangiau...


Indų kelionės agentūros darbuotojas sakė kad iš Maskvos pigūs skrydžiai apie 300 USD, žinoma dar reik įvertinti kelionę iki Maskvos, bet pati taip nebandžiau taigi garantuot nieko negaliu 4u.gif Jau ir aš pradedu ieškot kaip pigiau pasiekt Indiją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2010 06 26, 22:57)
Indų kelionės agentūros darbuotojas sakė kad iš Maskvos pigūs skrydžiai apie 300 USD, žinoma dar reik įvertinti kelionę iki Maskvos, bet pati taip nebandžiau taigi garantuot nieko negaliu  4u.gif Jau ir aš pradedu ieškot kaip pigiau pasiekt Indiją  4u.gif



perziurejau aeroflot avia bendroves ilietu kainas, pirmyn ir atgal gruodzio men kaina 330eur zmogui, bet dar + kelione iki Maskvos, + tranzitine viza, + Aeroflot avia linijos. Nesenai girdejau, kad po to kai stiuardeses sumuse klienta, sios avia linijos lektuvuose buvo uzdraustas alkoholis 4u.gif
gal geriau vaziuot iki Rygos ir su Finnair ramiai nuskrist g.gif
Atsakyti