Įkraunama...
Įkraunama...

Iš kur atsiranda vaikai?

Sveiki smile.gif

parūpo, labai parūpo sužinoti kaip paaiškinat vaikams iš kur jie atsirado. Ar daug klkausimų kilo jūsų atžalėlėms, kokie tai buvo klausimai :0 Būsiu labai dėkinga visoms pasidalinusioms smile.gif
Atsakyti
Vyresnėlė tuo labai susidomėjo, kai laukiausi antrosios dukrytės. Viskas jai buvo smalsu, tai ir aiškinom tiek, kiek ji sugebėjo tuo metu suprasti ( buvo 3 m.). smile.gif Na, kai mamytė su tėveliu labai myli vienas kitą, atsiranda vaikučiai; yra tokia "sėklytė", kurią tėvelis palieka pas mamytę ir t.t. Žiūrint, kokio amžiaus vaikui aiškini. Dar turiu tokią neblogą knygą "Ko klausia vaikai ir ką jiems atsakyti". thumbup.gif Kartais būna, kad nežinai, kaip aiškiau ir suprantamiau paaiškinti, tai atsiverčiu knygą. ax.gif
Atsakyti
Mūsiškei keturmetei kol kas tebuvo aktualu "iš kur aš atsiradau" (bet beveik pati pasakė, kad iš pilvuko - dar pažiūrėjom nuotraukų su dideliais pilvukais rolleyes.gif ) ir "kaip aš iš ten išlindau?" (parodėm paveiksliukų apie "išlindimą" vaikams skirtoj knygelėj:) ) , "kuo aš pilvuke buvau užsiklojus?" ir "kaip aš ten kalbėjau su močiute ir seneliu" ? Tai tais klausimais ir kalbėjom tongue.gif
Atsakyti
maniškė pradėjo rimčiau domėtis, kai pradėjau lauktis antro vaikelio nestuke.gif , jai buvo 4 metukai. iki tol užtekdavo pasakyti, kad vaikai atsiranda iš pilvo, bet vėliau parūpo kaip jie ten atsiranda g.gif . tada pasakojau, kad tėtis turi tokią sėkliukę, kuri patenka pas mamą ir iš sėkliukės pilve pradeda augti vaikiukas. labai džiaugiausi, kad tokio paaiškinimo užteko ir daugiau nebuvo kėblesnių klausimėlių. kai vaikas paūgės, manau bus galima dar ką nors daugiau papasakoti. svarbu, kad vaikas gautų tokią informaciją, kurią būtų pajėgus suvokti.
Atsakyti
Ar buvo kokių įdomesnių nutikimų???
Atsakyti
Mano mergučė visiems paaiškino, jog išsivystė iš bezdžionės.
Atsakyti
Vo blink.gif čia tai apsiskaitęs vaikas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2006 02 22, 00:28)
Mano mergučė visiems paaiškino, jog išsivystė iš bezdžionės.

Čia tai geras bigsmile.gif
Manąjai dar tik 3 metukai, bet aš jai kartais vis paporinu, kad ji kažkada, kai buvo visai mažytė mažytė, gyveno mano pilvejyje, ten plaukiojo ir valgė, ir nosytę krapštė bigsmile.gif Apie išlindimą iš pilvelio dar nekalbėjom rolleyes.gif
Svarbiausia, kaip jau kažkas minėjo, vaikui pasakoti reiktų tiek, kiek jis sugeba suvokti. kuo didesnis vaikiukas, tuo daugiau informacijos reiktų jam suteikti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Meilė @ 2006 02 22, 13:37)
kaip jau kažkas minėjo, vaikui pasakoti reiktų tiek, kiek jis sugeba suvokti. kuo didesnis vaikiukas, tuo daugiau informacijos reiktų jam suteikti rolleyes.gif [/color]

drinks_cheers.gif maniškei kažkodėl net nerūpėjo kaip ten sesė pilve atsidūrė. Aktualiausias klausimas jai buvo- kaip ji iš ten išlindo lotuliukas.gif sumąstė pati- per pilvą, bet tai kur skylė lotuliukas.gif teko viską išsamiai paaiškint.
Atsakyti
O manoji pamačius per tv laidos apie vaikus iš mėgintuvėlio anonsą pasakė, jog dabar tikrai žino, kad išlindo lotuliukas.gif iš mėgintuvėlio visi vaikai, nes ten juos padirba blink.gif tėvai.Ta va, mokykimės iš mažųjų išminčių.
Atsakyti
Sunui buvo 5 metukai, tai klausinejo... Pasakiau, kai mamyte ir tevelis labai myli vienas kita ir praso Dievulio, tai jis jems atsiuncia maza angeliuka, kuri mamyte augina savo pilvuke blush2.gif Tada sunelis pasake - Dievuli, Dievuli, atsiusk mums sesute wub.gif Po savaites suzinojau, kad laukiuosi blush2.gif Gime dukryte wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Kai dukra buvo mazesne 4 metu skaiciau knygele ,,Is kur as atsiradau?" Gyvenimo tiesos-be sapaliojimu ir su paveiksliukais. Ar ka nors ji suprato nezinau g.gif , bet klausimu daugiau nebuvo biggrin.gif . O kai nestuke.gif laukiausi sunaus dukra daznai atsinesdavo ta knygele ir sakydavo paziurekime koks dabar tas musu vaikas thumbup.gif .
Atsakyti