Įkraunama...
Įkraunama...

Iš kur atsiranda vaikai?

Mano dukra žino, kad ji ir sesė atsirado iš mamytės pilvelio. Tik dabar jai labai įdomu būna, kur ji buvo pvz, kai aš buvau maža, ar žiūrėdama mūsų vestuvių nuotraukas, vis klausia kur gi ji tada buvo smile.gif Ir nelabai žinau kaip jai paaiškint g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledas @ 2007 07 23, 12:48)
Mano dukra žino, kad ji ir sesė atsirado iš mamytės pilvelio. Tik dabar jai labai įdomu būna, kur ji buvo pvz, kai aš buvau maža, ar žiūrėdama mūsų vestuvių nuotraukas, vis klausia kur gi ji tada buvo smile.gif  Ir nelabai žinau kaip jai paaiškint g.gif

Mano vyresnele irgi daznai klausia kur ji buvo kol as jos dar nenesiojau pilvelyje. Tai as aiskinu, kad visi vaikuciai kol negimsta buna angeliukais. Ir patys nusprendzia pas kokius tevelius gimti, matydami kaip jie vienas kita myli smile.gif .

O is kur atsirado, kaip bebutu keista, uzteko, kad paaiskinau jog teveliai vienas kita labai myli ir del to mamos pilvelyje atsiranda leliukas.
Atsakyti
QUOTE(klincari @ 2007 07 24, 15:46)
Mano vyresnele irgi daznai klausia kur ji buvo kol as jos dar nenesiojau pilvelyje. Tai as aiskinu, kad visi vaikuciai kol negimsta buna angeliukais. Ir patys nusprendzia pas kokius tevelius gimti, matydami kaip jie vienas kita myli  smile.gif .

O is kur atsirado, kaip bebutu keista, uzteko, kad paaiskinau jog teveliai vienas kita labai myli ir del to mamos pilvelyje atsiranda leliukas.

Kai kitą kartą paklaus ir aš bandysiu apie angeliukus papasakot mirksiukas.gif
O kaip pilvelyje atsiranda, tai ir aš taip pačiai pasakoju thumbup.gif
Atsakyti
Kazkaip as savo berniukui neaiskinau is kur atsirado sesute ax.gif nelabai ir klause tik nustebau kai kazkas paklause kur gavai sesute ir jis atsake: mama pirko iki parduotuveje uz 5 lt tongue.gif lotuliukas.gif tai buvo juoko visiem thumbup.gif
Atsakyti
O mes pasakojam kaip yra biggrin.gif Na sakem kad į pilvelį mamytei pasodino ji tėvelis..o iš ten gydytojas išėmė biggrin.gif Tai jam užteko tokio atsakymo.. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(širšė @ 2007 01 09, 23:32)
nus, knygute skirta zmonems nuo 5m.  :

Aš savo panelėms irgi aiškinau pagal tą knygutę ir ji tuo momentu man buvo geriausia thumbup.gif
Atsakyti
manoji pamenu buvo tik susirūpinusi kaip leliuką išims iš pilvelio. kaip jis ten atsidūrė dar nesusidomėjo. kai manęs to paklausė, tai ir žagtelėjau - nesitikėjau kažkaip to. kol atgavau amą, tai ir dukrytė pati sumąstė kad išpjaus gydytoja iš pilvo biggrin.gif
Atsakyti
Mano penkiametis susidomėjo prie š mėnesį rimtai tuo klausimų.Tai pasakiau,kad iš mamytės pilvuko atsirado ji.Labai jam buvo juokinga.Tada pradėjo klausinėt iš kur atsiradau tai pasakiau,kad iš močiutės pilvuko,dar juokingiau buvo,bet dabar kaip tikras žinovas visiems pasakoja iš kieno pilvo kas atsirado...sakiau taip kaip yra,tokio amžiaus vaikui toks atsakymas priimtinas ir nešokiruoja
Atsakyti
mano dukryte kai laukiausi jau darzelyje suzinojo kad vaiku neperka kad juos gimdo, bet kazkodel ji nutare kad bamba yra durys ir ten leliukas iseis,juokinga jai buvo tai kad kaip broliukas gali valgyt mamos papuka, dabar jau to nebepakanka dabar jau pradejo klausineti kaip as ja gimdziau lyg to dar butu maza ziurejom filma "kas cia kalba" ir ten pradzioj rodo kaip tipo sperma eina i gimda tai jai dabar ta reikia kazkaip paaiskinti.
Juokingiausia buva tada kai buvau pas drauge ir jos mergaite sake kad taip pat noretu broliuko tai as pasakiau kad paprasyk mamos kad ji nupirktu, tai mano mazoji pakeltu tonu isreze "tegu pagimdo tu tai gimdei, ka jau neatsimeni"
Atsakyti
Maniškei viskas buvo paaiškinta, kai buvp dar visai mažytė. O kai laukiausi mažylio viskas galutinai paaiškėjo. Vaikščiojo su mumis į echo, matė, kaip vartaliojasi brolis. O tėčio vaidmuo ilgai buvo neaiškus, niekaip nesuprato, ką norim paaiškint. Lo suvulgarint viso šito reikalo nenorėjom. Galiausiai labai padėjo atsisiųstas CD "Iš kur atsiranda vaikai".
Atsakyti
As jau seniai buvau nusprendus nepasakot pasaku apie gandrus. Kai laukiausi broliuko, tai vyresniajam ir akivaizdu buvo ir pasakiau, kad leliukas pilvelyje gyvena. Kazkaip isejo is kalbos, kad jis ten vandenukyje yra, tai dabar kyla klausimas, kur tas vandenukas dingo... taip pat svarbiausias klausimas, kaip tas leliukas is pilvo atsiranda. Nesugalvojau kaip greiai paaiskinti, tai pasakiau, kad ten tik daktariukai zino ir moka isimt smile.gif O apie atsiradima pilvelyje neklausia per daug. Uzteko paaiskinti, kad kai mamyte su teveliu myli vienas kita, susituokia, tai ir atsiranda..
Atsakyti
Mūsiškei neužteko, kad tėvai viens kitą myli ir taip atsiranda. Tada ji klausdavo, ar tik dabar viens kitą pradėjot mylėt, kad brolis pilve atsirado lotuliukas.gif
Apie gimdymą irgi viskas papasakota. Beveik viskas ax.gif Atseit vaikiukas, kai užauga, išlenda pro tą skylutę, kur sisioji. Skylutė išsiplečia ir vaikiukas išlenda. Daktarai padeda jį ištraukti. Tada sekė klausimas, ar mamai labai skauda. Atsakiau, kad ne, nes vaikiuką labai myli ir labai jo laukia. O po to sekė grandiozinė frazė.... Kaip tada skauda sraigei, kai iš jos sraigiukas su namu išlindinėja lotuliukas.gif
Atsakyti