Įkraunama...
Įkraunama...

Iš kur atsiranda vaikai?

Kai suneliui buvo 4 met nupirkau cd is kur atsiranda vaikai ,jam laabai patiko nes ten dainavo apie berniuka Toma sunelio vardas irgi Tomas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2009 04 24, 22:09)
drinks_cheers.gif    Maniskis dar per daug nesidomi irgi

Maniske irgi dar nesidomejo smile.gif bet kiek supratau darzely pakalba," kad mamos buna labai storos" lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veidrodine*: 06 gegužės 2009 - 14:46
Na maniske jau zino nes neperseniausiai broliuko laukemes,viska rimtai ir be pasaipos prieme(gimdyme nedalyvavo schmoll.gif ) ir kitus drausmina kai bando saipytis is nescios moters,laiminga tokia dukra turedama mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausra1976: 06 gegužės 2009 - 15:34
Kai laukiausi pirma kart, tai mano sesute ( jai tada buvo 2 metukai), pasake kad as praryjau kamuoliuka lotuliukas.gif , paskui jau jai teko paaiskint , kad pilvely auga leliukas nestuke.gif .
O kai pastojau antra kart , dukrytei buvo 2.5 metuku , tai jai pasakem, kad turesim maza leliuka, ji paklause - is kur gausit? Paaiskinom, kad leliukas auga mamos pilvelyje, tik nezinom kas bus - broiukas ar sesute. Ji kokias 5 minutes virskino informacija ir tare- bus broliukas. Tai ir isejo mirksiukas.gif
Atsakyti
maniškis dar tokiais dalykais nesidomi schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
Manoji visalaik zinojo, kad is pilvelio atsirado. O dabar parejus is darzelio pasake, kad reikia mums su vyru daugiau buciuotis, kad pagaliau tas leliukas uzaugtu pilve lotuliukas.gif
Atsakyti
vyresnysis mate kaip parsivezem broliuka is ligonines, tai kai paklausi is kur vaikai tai ir sako is ligonines.o jei dar paklausi is kur tie vaikai ligonineje, atsakys kad is maximos nupirko. thumbup.gif
Atsakyti
maniske kai pamate mano nescios nuotraukas, tai tada papasakojau, kad ten ji pas mane plvelyje gyveno.. tai dabar su didziuliu pasitenkinimu vis prisimena ir kas i svecius ateina, butinai liepia parodyt foto, o ji jau pasakoja, kaip pas mama pilvelyje buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
maniskis zino kad atsirado is mamos pilvelio,nes mate mane su pilvuku ir zinojo kad tures sese ax.gif Taciau toks ir supratimas,dabar klausineja ar kai bus didelis,jo pilvuke irgi leliukas augs lotuliukas.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif
Aš irgi galvojau kaip reikės paaiškinti iš kur tie vaikiukai. Pirmiausiai ką padariau, tai nupirkau vaikų enciklopediją, o ten yra šiek tiek ir apie tai parašyta. Buvo daug lengviau kalbėti ta tema.
Papildyta:
QUOTE(LOL @ 2009 05 06, 10:55)
Kai suneliui buvo 4 met nupirkau cd is kur atsiranda vaikai ,jam laabai patiko nes ten dainavo apie berniuka Toma sunelio vardas irgi Tomas thumbup.gif

Kaip gerai sugalvojote thumbup.gif
Atsakyti
Na kadangi yra nuotraukos kur aš dar nestuke.gif , tai ji žino, kad vaikučiai gimsta iš mamytės pilvelio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nirce @ 2009 05 14, 22:27)
maniskis zino kad atsirado is mamos pilvelio,nes mate mane su pilvuku ir zinojo kad tures sese ax.gif  Taciau toks ir supratimas,dabar klausineja ar kai bus didelis,jo pilvuke irgi leliukas augs lotuliukas.gif

kažkaip ilgai nerodė susidomėjimo, aš pastojau ir galvojau, kad reiktų jam pasakyti... radau nuotrauka,kur buvau su juo nėščia jam pasakiau, kad jis ten pilvelyje gyveno, o vaikas susigraudinęs: o kodėl tu mane suvalgei? biggrin.gif išaiškinau, kad vaikučių niekas nevalgo ir kaip jie atsiranda, tai jis laukia broliuko tik nerimsta:kada užauginsi broliuką? biggrin.gif
mano ir taip pat sakė, kad jis augins sesę lotuliukas.gif , kol išaiškinau, kad jis negali nieko auginti, išskyrus savo pilvuką lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zitukas24: 14 rugpjūčio 2009 - 08:29