Įkraunama...
Įkraunama...

Iš kur atsiranda vaikai?

na vyresnė dukra tai matė kaip mama storėja jautė kaip leliukas spardosi pilvelije ir pasakėm kad gydytojai padėjo leliukui gimti biggrin.gif ačiū dievui dar neklausė kaip tai įvyko rolleyes.gif sūnus jau du kartus stebėjo visa tai bet klausymų neuždavinėjo schmoll.gif tik dabar va mokykloje jie ruošiasi per biologija apie žmogų mokytis tai jau buvo atnešes knyga ir sako'mama mama pažiūrėk kas nupiešta blush2.gif ' na ir išraudo biggrin.gif
Atsakyti
Maniškei buvo ketveri, kai „visai ne į temą“, atostogaujant pajūry ėmė dėstyt, kad ji viską supranta, kaip tas vaikelis pas mamytę pilvely auga ir kad mama ji pagimdo.Bet vat , sako, nesuprantu, kaip ten tėtis prie viso to reikalo prisideda smile.gif tuo kart nepaaiškinau nieko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(renolda @ 2007 01 09, 20:17)
Gal ir gera knygutė, bet nemanau, kad penkiamečiui ji tiktų, gal jis dar truputuką per mažas mirksiukas.gif . Manę vaikas paprašė parodyti tą skylę per kur jis išėjo iš mano pilvelio  g.gif




lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Geras smile.gif

Niu musiskiui jau irgi seniai tokie klausimai kyla.. tai paaiskinom, kad tetis mamai perleidzia seklyte (nesigilino kokiu budu perdavimas vyksta smile.gif ), taip atsiranda maziukas leliukas.. kadangi dabar laukiames, tai kas savaite skaitom kaip ten tas leliukas vystosi..
O va Cezario pjuvis siuo atveju yra gerai smile.gif bent jau gali vaikui ta skyle parodyti, per kuria ji iseme lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(urtea @ 2007 01 13, 23:24)
Maniškei buvo ketveri, kai „visai ne į temą“, atostogaujant pajūry ėmė dėstyt, kad ji viską supranta, kaip tas vaikelis pas mamytę pilvely auga ir kad mama ji pagimdo.Bet vat , sako, nesuprantu, kaip ten tėtis prie viso to reikalo prisideda smile.gif tuo kart nepaaiškinau nieko doh.gif

Va čia tai klausimas blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš prikūriau, kad tėtis ir mama paima po sėklytę ir pas mamą pilve pasėja, o jis pas mane daržininkas, tai apie sėją supranta thumbup.gif tai va, sakau, auga auga vaikiukas, o kai vietos per mažai pasidaro tai ir išlenda. O jis ir klausia - o pro kur? (gerai, kad neklausė pro kur pasėjam lotuliukas.gif ), tai pasakiau, kad tokia mergaičių paslaptis drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Bruksniukas @ 2007 01 18, 20:18)
Aš prikūriau, kad tėtis ir mama paima po sėklytę ir pas mamą pilve pasėja, o jis pas mane daržininkas, tai apie sėją supranta thumbup.gif tai va, sakau, auga auga vaikiukas, o kai vietos per mažai pasidaro tai ir išlenda. O jis ir klausia - o pro kur? (gerai, kad neklausė pro kur pasėjam lotuliukas.gif ), tai pasakiau, kad tokia mergaičių paslaptis drinks_cheers.gif

Gera idėja thumbup.gif
Atsakyti
manajam kai nesilaukiau anrojo leliaus nestuke.gif taj jokiu kausimu nekilo, o kai jau pastojau ir antrojo lauktis pradejau ir pilvuzas islindo nestuke.gif , tai klausimu lietus buvo. mama kaip vaikai atsiranda? -kai teveliai labai myli vienas kita. o kodel pilvas didelis pasidaro, ir kaip is ten islenda vaikai? -pilvas padideja, nes vaikutis auga, o vaikai islenda per tokia skilute. o tai ir as busiu su dideliu pilvu? lotuliukas.gif -ne taip mergytem tik buna. o kodel tevelis reikalingas? -tevelis turi tokia seklyte ir taip vaikas pilvuke atsiranda. nu tu klausimu ir atsakimu daug buvo, stengiaus i visus atsakyti, bet is darzelio (ar is kiemo) kazkas pasake kad suniuka pagimdysiu vietoi vaikelio nestuke.gif blink.gif po kiek laiko praejo...o kartais ir dabar visokiu klausimu gaunu... mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano didžioji buvo 3 metų, kai mirtinai prireikė brolio ar sesės. Aš sakiau, kad vaikai iš mamų pilvų gimsta, o detalės, kokiu būdu jie tai daro, jos nesudomino. Uošvių sodyboj ant stulpo gandralizdis buvo, tai seneliai jai pasakė, kad gandro reikia ir prašyti, kad atneštų vaikelį. Prašė visą vasarą, o žiemą lauktis pradėjau. Po keleto mėnesių pasakiau, kad pilve mažylis gyvena. Tai ji visiems gyrėsi, kad mama jai pagimdys lėliuką, kurį ji pas gandrą išprašė. Kažkaip niekas neišdrįso jos klausti kaip tas gandras tą lialių pilvan sugrūdo. Jai pačiai įdomu buvo tik kaip tie vaikai išlenda iš pilvo. Bet kadangi man buvo darytas cezaris, tai kaip ir neliko klausimų. Dabar kartais ginčijamės kieno vaikas yra mažiukas. Aš sakau, kad mano, nes aš pagimdžiau, o ji šaukia, kad jis jos vaikas, nes ji pas gandrą prašė.
Atsakyti
as laukiuosi antro. pirmajai 3m. vos pradejau lauktis iskarto pasakrm jai kad turesim maza leliuka. kad mamos pilvelyje gyvena. labai apsidziauge, visiem pasigyre. is kur ten atsirado neklausia. tik vis jai iskildavo klausimas ar ir pas ja pilve leliukas gyvena. zinoma paaiskinom, kad ne. bet ji vis isivaizduodavo, kad taip. bet kai pas mane pasidare pilvas didelis, o pas ja ne, matyt suprato. karta per televizoriu mate kaip daktare Kvin gimdo, nutaise susirupinusia mina ir paklause - ar ir tau skaudes kai leliukas lys laukan? atsakiau, kad taip truputi, bet tai nieko baisaus. kad man daktaras pades ji is pilvelio isimti. tai dabar ji zino, kad man reikes vaziuoti i ligonine, sako atvaziuosiu taves lankyti.
Atsakyti
Na maniskiui labai parupo kai laukiausi dukrytes,tai zino kad is mamos pilvuko,kad is pradziu buna labai mazytis kaip seklyte,o paskui uzauga,tik kaip ten papuola nesakiau,o jis ir neklause biggrin.gif
Atsakyti
Aišku, geriausia pačioms papasakoti, bet jei jau kuriai nors iš drovumo ar siaubo doh.gif atima kalbos dovaną, yra dar viena išeitis- muzikinė pasaka "Iš Kur atsiranda vaikai". Ten labai smagiai ir kruopščiai viskas paaiškinama... thumbup.gif
Atsakyti
cia tai naujiena, kad yra tokia pasaka. liuks. o kur pirkai?

apie "mergaiciu paslapti" ma nelabai patiko - vis tiek reikia paaiskinti. gal kaip man auginant mergaites paprasaciau, bet kas cia tokio pasakyti, kad per putyte islenda arba pilvuka gydytojas prapjauna.

su gamyba tai sudetingiau smile.gif
Atsakyti