Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Iš kur atsiranda vaikai?
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Nuo 3 iki 7 metų
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
stebukliuke
Sveiki smile.gif

parūpo, labai parūpo sužinoti kaip paaiškinat vaikams iš kur jie atsirado. Ar daug klkausimų kilo jūsų atžalėlėms, kokie tai buvo klausimai :0 Būsiu labai dėkinga visoms pasidalinusioms smile.gif
Paja
Vyresnėlė tuo labai susidomėjo, kai laukiausi antrosios dukrytės. Viskas jai buvo smalsu, tai ir aiškinom tiek, kiek ji sugebėjo tuo metu suprasti ( buvo 3 m.). smile.gif Na, kai mamytė su tėveliu labai myli vienas kitą, atsiranda vaikučiai; yra tokia "sėklytė", kurią tėvelis palieka pas mamytę ir t.t. Žiūrint, kokio amžiaus vaikui aiškini. Dar turiu tokią neblogą knygą "Ko klausia vaikai ir ką jiems atsakyti". thumbup.gif Kartais būna, kad nežinai, kaip aiškiau ir suprantamiau paaiškinti, tai atsiverčiu knygą. ax.gif
Kutuliukas
Mūsiškei keturmetei kol kas tebuvo aktualu "iš kur aš atsiradau" (bet beveik pati pasakė, kad iš pilvuko - dar pažiūrėjom nuotraukų su dideliais pilvukais rolleyes.gif ) ir "kaip aš iš ten išlindau?" (parodėm paveiksliukų apie "išlindimą" vaikams skirtoj knygelėj:) ) , "kuo aš pilvuke buvau užsiklojus?" ir "kaip aš ten kalbėjau su močiute ir seneliu" ? Tai tais klausimais ir kalbėjom tongue.gif
drauguze
maniškė pradėjo rimčiau domėtis, kai pradėjau lauktis antro vaikelio nestuke.gif , jai buvo 4 metukai. iki tol užtekdavo pasakyti, kad vaikai atsiranda iš pilvo, bet vėliau parūpo kaip jie ten atsiranda g.gif . tada pasakojau, kad tėtis turi tokią sėkliukę, kuri patenka pas mamą ir iš sėkliukės pilve pradeda augti vaikiukas. labai džiaugiausi, kad tokio paaiškinimo užteko ir daugiau nebuvo kėblesnių klausimėlių. kai vaikas paūgės, manau bus galima dar ką nors daugiau papasakoti. svarbu, kad vaikas gautų tokią informaciją, kurią būtų pajėgus suvokti.
stebukliuke
Ar buvo kokių įdomesnių nutikimų???
Laisvė
Mano mergučė visiems paaiškino, jog išsivystė iš bezdžionės.
Kutuliukas
Vo blink.gif čia tai apsiskaitęs vaikas lotuliukas.gif
--------
QUOTE(Laisvė @ 2006 02 22, 00:28)
Mano mergučė visiems paaiškino, jog išsivystė iš bezdžionės.
*

Čia tai geras bigsmile.gif
Manąjai dar tik 3 metukai, bet aš jai kartais vis paporinu, kad ji kažkada, kai buvo visai mažytė mažytė, gyveno mano pilvejyje, ten plaukiojo ir valgė, ir nosytę krapštė bigsmile.gif Apie išlindimą iš pilvelio dar nekalbėjom rolleyes.gif
Svarbiausia, kaip jau kažkas minėjo, vaikui pasakoti reiktų tiek, kiek jis sugeba suvokti. kuo didesnis vaikiukas, tuo daugiau informacijos reiktų jam suteikti rolleyes.gif
la vita
QUOTE(Meilė @ 2006 02 22, 13:37)
kaip jau kažkas minėjo, vaikui pasakoti reiktų tiek, kiek jis sugeba suvokti. kuo didesnis vaikiukas, tuo daugiau informacijos reiktų jam suteikti rolleyes.gif [/color]
*

drinks_cheers.gif maniškei kažkodėl net nerūpėjo kaip ten sesė pilve atsidūrė. Aktualiausias klausimas jai buvo- kaip ji iš ten išlindo lotuliukas.gif sumąstė pati- per pilvą, bet tai kur skylė lotuliukas.gif teko viską išsamiai paaiškint.
allegro
O manoji pamačius per tv laidos apie vaikus iš mėgintuvėlio anonsą pasakė, jog dabar tikrai žino, kad išlindo lotuliukas.gif iš mėgintuvėlio visi vaikai, nes ten juos padirba blink.gif tėvai.Ta va, mokykimės iš mažųjų išminčių.
Susna
Sunui buvo 5 metukai, tai klausinejo... Pasakiau, kai mamyte ir tevelis labai myli vienas kita ir praso Dievulio, tai jis jems atsiuncia maza angeliuka, kuri mamyte augina savo pilvuke blush2.gif Tada sunelis pasake - Dievuli, Dievuli, atsiusk mums sesute wub.gif Po savaites suzinojau, kad laukiuosi blush2.gif Gime dukryte wub.gif bigsmile.gif
Sonya
Kai dukra buvo mazesne 4 metu skaiciau knygele ,,Is kur as atsiradau?" Gyvenimo tiesos-be sapaliojimu ir su paveiksliukais. Ar ka nors ji suprato nezinau g.gif , bet klausimu daugiau nebuvo biggrin.gif . O kai nestuke.gif laukiausi sunaus dukra daznai atsinesdavo ta knygele ir sakydavo paziurekime koks dabar tas musu vaikas thumbup.gif .
delfinas
QUOTE(stebukliuke @ 2006 02 21, 13:17)
Ar buvo kokių įdomesnių nutikimų???

Buvo biggrin.gif. Šiaip tai aš sūnui pasakoju, kad jis mano pilvelyje augo (kai klausė, kaip ten pateko, nusiunčiau pas Tėvelį aiškintis mirksiukas.gif), bet vienąkart kalbėjom apie įvaikinimą, nes pažįstam šeimą, kuri ruošiasi įsivaikinti leliuką. Tai aš pasakojau sūnui, kad žmonės kartais negali turėti savų vaikučių ir todėl pasiima kažkieno kito vaikutį, kuris neturi tėvelių, bet prieš tai tie žmonės turi sutvarkyti visokius popierius ir jie turi būti labai geri, kad jiems leistų įsivaikinti, kad tai gali būti sudėtinga kartais ir t.t. Mano vaikūzas viską rimtai išklausė ir pareiškė, "Nu bet mane tai jūs įsivaikinot?" doh.gif lotuliukas.gif
Topotuna
Maniškė tai turi knygą apie žmogaus kūną, kur viskas gražiais paveiksliukais parodyta, kaip vaikiukas kiekvieną mėnesį pilvuke atrodo, tai lyg jokių klausimų kaip ir nekilo. rimčiau susidomėjo tada kai laukiausi sūnaus. Tai labai trumpai, pagal jos suvokimą paaiškinom kaip vaikai atsiranda mamos pilvuke. jai buvo įdomiau, kur ji buvo, kai dar aš pati maža buvau, kol ji dar neaugo mano pilvelyje. tai papasakojom, kad vaikučiai tada būna angelėliais, sėdi ant debesėlio, mosikuoja kojytėmis ir laukia, kada galės pasirinkti sau tėvelius. Jai visai patiko ši istorija. Svarbiausia vaikams nemeluoti, nes kartais jie daugiau žino ir supranta, negu kad mums atrodo.
renolda
Mes turime „Mano pirmoji enciklopedija, žiniukų mokykla“, berods. Ten pačioje knygos pradžioje parašyta: Kai tėvelis labai myli mamytę tai jie bučiuojasi, ax.gif ir dar kažkas. O žemiau parodytas kūdykio motinos pilve raida ir paaiškinta koks organas kurį mėnesį atsiranda blush2.gif , taip pat vizualiai parodyta kaip gimdo(pieštinis ir šonu, na ne visu profiliu)
jurgixe
mano sunus viena karta pamates per tv ta reklama,kur durex prezervatyvus reklamuoja paeme ir paklause-"mama kas cia tokie gyvunai"ir nors ir skaiciau,kad vaikui reikia viska isaiskint,zinokit pasimeciau ir pasakiau,kad as dar nemaciau tos reklamos
renolda
Na sutinku aštuonerių metukų vaikui gal dar per anksti būtų paaiškint blush2.gif
murzinyte
QUOTE(Susna @ 2006 02 25, 15:18)
Sunui buvo 5 metukai, tai klausinejo... Pasakiau, kai mamyte ir tevelis labai myli vienas kita ir praso Dievulio, tai jis jems atsiuncia maza angeliuka, kuri mamyte augina savo pilvuke blush2.gif Tada sunelis pasake - Dievuli, Dievuli, atsiusk mums sesute wub.gif  Po savaites suzinojau, kad laukiuosi blush2.gif  Gime dukryte wub.gif  bigsmile.gif
*

Kokia graži istorija wub.gif 4u.gif
QUOTE(jurgixe @ 2006 12 21, 17:52)
mano sunus viena karta pamates per tv ta reklama,kur durex prezervatyvus reklamuoja paeme ir paklause-"mama kas cia tokie gyvunai"ir nors ir skaiciau,kad vaikui reikia viska isaiskint,zinokit pasimeciau ir pasakiau,kad as dar nemaciau tos reklamos
*

Su tom reklamom....Man sūnus parduotuvėj užrėkė pamatęs kažkokius "bella" lyg įklotus "mamaaaa, tau šitųų reikiaaa"... blush2.gif doh.gif
renolda
QUOTE(murzinyte @ 2006 12 22, 07:41)
Kokia graži istorija  wub.gif  4u.gif
Su tom reklamom....Man sūnus parduotuvėj užrėkė pamatęs  kažkokius "bella" lyg įklotus "mamaaaa, tau šitųų reikiaaa"...  blush2.gif  doh.gif
*

Nu čia tai geeeras thumbup.gif , aš jaučiu nukrisčiau iš gėdos blush2.gif
janna
O mano 3.5 m dukrai parupo ne is kur ji atsirado (tai ji zino kad is mamos pilvuko, nes yra echoskopijos nuotraukos), o kaip mes ja pasigaminom?
Ir ka jei atsakyti. Net pasimeciau. tai gerai kad tuo pamate filmuka per telika ir jos demesis nukrypo.
Bet istiesu jei ji vel paklaustu tai neisivaizduoju kaip jai paaiskinti.
O ka jus patartumete?
renolda
Net nežinau, tokioj situacijoj neteko būt. bet manau, kd visi paaiškinimai priklauso nuo vaikučio amžiaus ax.gif . Kol kas maniškiam užtenka žinoti tai, kad tetukas su mamyte myli vienas kitą, o juos mamytė pagimdė ir viskas tongue.gif
o apie gamybos procesą dar neklausinėjo schmoll.gif
Rasiukas007
Mano sūneliui 4,5 metų. Dabar laukiuosi sesutės nestuke.gif . Tai Jis mane vadina nameliu thumbup.gif . Ir sako "kodėl prarijai". Na aš pasakiau, kad mes su tėte labai mylėjom vienas kita ir atsirado kūdikėlis pilvelyje.
Bet dar baisiai bijo ir klausinėja kaip aš pagimdysiu. Nes Jis žino, kad į pasaulį atėjo per cezario operaciją. Sako"tau skaudės, bėgs kraujukas, man labai gaila Tavęs". O aš vis jį raminu, kad tik neapsirverktų ir kad bus viskas gerai thumbup.gif .
Fui
nėra nireko paprasčiau, kaip vaikui papasakoti kaip iš tikro buvo be jokių gandrų ir kopūstų, tik, žinoma jo kalba, kad jis suprastų informaciją. auginu penkiametį, bet dėl šito klausimo problemų nekilo, nors klausimų buvo daug užduotų...
Papildyta:
vaikas reaguoja ne į informaciją kurią gavo, o į jūsų reakciją, arba pasikalbėjimo nuoširdumą.
renolda
Gal gali pasidalinti, kaip tai ppasakoti vaikučiui?
Mano dukrytė žino, kad vaikutis gimsta iš mamytės pilvelio, bet niekada neklausė, kaip ten patenka. Kai mano sesuo pagimdė ji sugalvojo, kad mergytės pavalgo daug ir ten auga vaikutis. Tai prisivalgiusi dažnai sako rodydama į pilvuką: mano pilvas didelis aš broliui pagimdysiu broliuką, nes sesutę jau turiu g.gif
norako
Ir maniškis sėdi šiandien, košę valgo ir staiga klausimas : o kaip tu mane padarei, ne pagimdei, o padarei doh.gif , dukra vyresnė buvo šalia, tai apie gimdymą pati kalbą nusuko (ji tokia nuoširdžiai naivi wub.gif ), o sūnus toks konkretus, ir aš pasimečiau, irgi apie meilę kabėjau, bet jis po valandos vėl, vaikšto toks, pakaušį kasosi ir klausia: bet kaip p a d a r e i ax.gif , tikrai pasidalinkit, kaip gi keturmečio kalba paaiškinti bigsmile.gif
#Mia#
QUOTE(norako @ 2007 01 05, 17:28)
Ir maniškis sėdi šiandien, košę valgo ir staiga klausimas : o kaip tu mane padarei, ne pagimdei, o padarei  doh.gif  , dukra vyresnė buvo šalia, tai apie gimdymą pati kalbą nusuko (ji tokia nuoširdžiai naivi  wub.gif  ), o sūnus toks konkretus, ir aš pasimečiau, irgi apie meilę kabėjau, bet jis po valandos vėl, vaikšto toks, pakaušį kasosi ir klausia: bet kaip p a d a r e i  ax.gif  , tikrai pasidalinkit, kaip gi keturmečio kalba paaiškinti  bigsmile.gif
*

As kai mazes laukiausi, tai dicke (irgi buvo 4 m.) is kazkur isgirdo, kad vaikus atnesa gandras. Ir kiek as jai irodinejau, kad sese gims, tai nusprende: gandrasatnes sese i ligonine ir tada mama pagimdys.
Tai manau ir taviskis kazka isgirdo arba nusprende, kad jei zaislus daro tai ir vaikus gaminti reikia. Pabandyk paaiskinti, kad vaikas uzauga, o ne gaminamas. Bet sunkiai supras, jei nenores smile.gif
renolda
Mano vaikučiai abu supranta, kad vaikai auga mamos pilvelyje, kol gimsta, bet va jei reiktų paaiškinti kaip ten atsiranda iki pradeda augt... Va čia būtų dilema g.gif
pagrandukasss
QUOTE(renolda @ 2007 01 05, 19:53)
Mano vaikučiai abu supranta, kad vaikai auga mamos  pilvelyje, kol gimsta, bet va jei reiktų paaiškinti kaip ten atsiranda iki pradeda augt... Va čia būtų dilema  g.gif
*

o maniskis butent ir paklause,kaip ten tas vaikas atsirado(as laukiuosi) doh.gif pasimeciau g.gif peciais tampyt pradejau,tai jis pats man paaiskino:tu turbut kokia tablete isgerei ir atsirado.sakau:gal?daugiau neklausinejo.nors nezinau kaip cia geriau butu jam paaiskinti.
janna
o mano panelei parupo "kaip jus mane pasigaminot". mums 3,6 m.
arlina
o mano vaikinas karta uzklause is kur atsirado:) is pradziu pasimeciau, bet po to jis man pats paaiskino - kad mamai i bambute idejo seklyte ir pilvelyje jis uzaugo, o tada, kai nebuvo jam ten vietos, mamai pilva prapjove ir istrauke:) net nepriestaravau jo versijai:)
širšė
as suprantu, kad baisiai sarmata aiskinti, kaip ten tas vaikutis pilve atsiranda. nu, bet jau tos pasakos apie seklytes bamboj, nu jau ateiskit- blogiau ir uz kopustu versija blush2.gif
maniskiui beveik septyni. viena diena parupo negyvai, kas yra seksas ir kaip ten su tais vaikais buna. tai atsisedom, saltu veidu perskaitem kartu knygute "klausimai apie meile 5-8 metu vaikams"- paprastai, trumpai ir aiskiai- apie varpas, makstis ir spermatozoidus lotuliukas.gif nesakau, kad buvo lengva lotuliukas.gif rolleyes.gif uztat dabar liko ramus kaip bite - issisukau tam kartui ax.gif
renolda
QUOTE(širšė @ 2007 01 09, 11:35)
as suprantu, kad baisiai sarmata aiskinti, kaip ten tas vaikutis pilve atsiranda. nu, bet jau tos pasakos apie seklytes bamboj, nu jau ateiskit- blogiau ir uz kopustu versija  blush2.gif
maniskiui beveik septyni. viena diena parupo negyvai, kas yra seksas ir kaip ten su tais vaikais buna. tai atsisedom, saltu veidu perskaitem kartu knygute "klausimai apie meile 5-8 metu vaikams"- paprastai, trumpai ir aiskiai- apie varpas, makstis ir spermatozoidus  lotuliukas.gif  nesakau, kad buvo lengva  lotuliukas.gif  rolleyes.gif  uztat dabar liko ramus kaip bite - issisukau tam kartui  ax.gif
*

Gal ir gera knygutė, bet nemanau, kad penkiamečiui ji tiktų, gal jis dar truputuką per mažas mirksiukas.gif . Manę vaikas paprašė parodyti tą skylę per kur jis išėjo iš mano pilvelio g.gif
širšė
nus, knygute skirta zmonems nuo 5m. lotuliukas.gif siaip ten yra toks paprastas, nevulgarus paveiksliukas, kaip vaikutis gimsta. mano bicas ji ziurejo- be komentaru, bet, man rodos, kazkokio neigiamo ispudzio jam tikrai nepadare, o ir kankinancio klausimo, kaip tas leliukas gimsta, atsikrate (kuriam laikui rolleyes.gif , manyciau). blogiau tai, jog tokiu knyguciu dabar knygynuose ner biggrin.gif as pati pirkau senokai, kai dar bicas visai mazas buvo.

P.S. musu vaikai niekad neatrodys mums pakankamai dideli TOKIEMS dalykeliams lotuliukas.gif
Zhuvycia
Gal i tema bus toks anekdotas: Tėvas nutarė, kad jo dukra jau suaugusi ir pats laikas jai paaiškinti, iš kur atsiranda vaikai. Kaip pavyzdį jis paėmė vištą su gaidžiu. Po valandėlės aiškinimo klausia dukros, ar ši nors kažką supratusi. Ši šiek tiek sutrikusi atsako:
- Aišku, tėveli, tai beveik tas pats kaip ir pas žmones.

Man tai gerai, kad maniškiai viską mato natūraliai, t.y., kad mamytė storėja, kad jai sunku vaikščioti, o po to jau nebėra pilvuko, bet yra broliukas, sesytė. Tik labai rūpinasi, kad aš per daug neišsižiočiau ir vaikiukas neiškristų per burną. Ir kaip į pilvą mažiukas pateko irgi nelabai rūpinasi, svarbu kol kas, kaip iš ten išlįs. Tai pasakau, kad yra tokia skylutė speciali, "o kur ji" - "netoli nuo ten, kur darome sysio", "o kas paskui ją uždarys?" "pati užsidarys". Na, ir kol kas kažkaip pakanka šitų paaiškinimų.

Bet bijau, oi bijau, kai bus paimtas jautis už ragų. Nors man atrodo, kad šiais laikais per daug tuo rūpinamasi. Atsimenu savo vaikystę, tai tik žinojau, kad vaikų tikrai neatneša jokie gandrai nei kopūstai, o intymiau net pati nenorėjau, kad mama man aiškintų. Paskui pati sužinojau iš kiemo ar klasės draugų.

Bet tikra tiesa, kad vaikas reaguoja ne į tai, ką mes sakome, o į mūsų reakciją. Jie juk priima viską kuo nuoširdžiausiai, tai jeigu aiškinsime net ir pačius intymiausius dalykus šaltu veidu, ir jie tai priims kuo natūraliausiai (turbūt g.gif )
Tik va, jeigu paaiškinčiau, kad tėvelis turi įkišti savo įrankį į mamytės skylutę... kažin, ar brolis su sese nepradėtų to bandyti patys, kaip jums atrodo? unsure.gif
širšė
mano gerojoj biggrin.gif knygutej akcentuojama, kad mylisi dideli zmones, kuo skiriasi mazu vaiku meile nuo suaugusiuju ir pan.
o jei jau uzeis noras pabandyti, tai jis uzeis nepriklausomai nuo mamytes pasakymo tongue.gif man tik atrodo, kad kuo mazesne paslaptis, tuo ji maziau ir rupi. o kai nezinai, tai bandai issiaiskinti- su sese, broliu ar draugais.
renolda
QUOTE(širšė @ 2007 01 10, 12:06)
mano gerojoj  biggrin.gif  knygutej akcentuojama, kad mylisi dideli zmones, kuo skiriasi mazu vaiku meile nuo suaugusiuju ir pan.
o jei jau uzeis noras pabandyti, tai jis uzeis nepriklausomai nuo mamytes pasakymo  tongue.gif  man tik atrodo, kad kuo mazesne paslaptis, tuo ji maziau ir rupi. o kai nezinai, tai bandai issiaiskinti- su sese, broliu  ar draugais.
*

na aišku galima pasakyti kad myluojasi tėtukas ir mamytė, o kaip tai daryti, bent jau kuriam laikui būtų aišku, nes mes ir su vaikučiais myluojamės, nors kitaip, bet jiems bent kolkas būtų aišku ir ramu mirksiukas.gif
O kaip gimdo matė ir maniškiai enciklopedijoj savo paveiksliuką , tai ir nekyla klausimų, juos domino labiau ta skylutė ax.gif
vaidilutė
na vyresnė dukra tai matė kaip mama storėja jautė kaip leliukas spardosi pilvelije ir pasakėm kad gydytojai padėjo leliukui gimti biggrin.gif ačiū dievui dar neklausė kaip tai įvyko rolleyes.gif sūnus jau du kartus stebėjo visa tai bet klausymų neuždavinėjo schmoll.gif tik dabar va mokykloje jie ruošiasi per biologija apie žmogų mokytis tai jau buvo atnešes knyga ir sako'mama mama pažiūrėk kas nupiešta blush2.gif ' na ir išraudo biggrin.gif
Alnė
Maniškei buvo ketveri, kai „visai ne į temą“, atostogaujant pajūry ėmė dėstyt, kad ji viską supranta, kaip tas vaikelis pas mamytę pilvely auga ir kad mama ji pagimdo.Bet vat , sako, nesuprantu, kaip ten tėtis prie viso to reikalo prisideda smile.gif tuo kart nepaaiškinau nieko doh.gif
Ecola
QUOTE(renolda @ 2007 01 09, 20:17)
Gal ir gera knygutė, bet nemanau, kad penkiamečiui ji tiktų, gal jis dar truputuką per mažas mirksiukas.gif . Manę vaikas paprašė parodyti tą skylę per kur jis išėjo iš mano pilvelio  g.gif
*

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Geras smile.gif

Niu musiskiui jau irgi seniai tokie klausimai kyla.. tai paaiskinom, kad tetis mamai perleidzia seklyte (nesigilino kokiu budu perdavimas vyksta smile.gif ), taip atsiranda maziukas leliukas.. kadangi dabar laukiames, tai kas savaite skaitom kaip ten tas leliukas vystosi..
O va Cezario pjuvis siuo atveju yra gerai smile.gif bent jau gali vaikui ta skyle parodyti, per kuria ji iseme lotuliukas.gif
renolda
QUOTE(urtea @ 2007 01 13, 23:24)
Maniškei buvo ketveri, kai „visai ne į temą“, atostogaujant pajūry ėmė dėstyt, kad ji viską supranta, kaip tas vaikelis pas mamytę pilvely auga ir kad mama ji pagimdo.Bet vat , sako, nesuprantu, kaip ten tėtis prie viso to reikalo prisideda smile.gif tuo kart nepaaiškinau nieko doh.gif
*

Va čia tai klausimas blink.gif lotuliukas.gif
Brūkšniukas
Aš prikūriau, kad tėtis ir mama paima po sėklytę ir pas mamą pilve pasėja, o jis pas mane daržininkas, tai apie sėją supranta thumbup.gif tai va, sakau, auga auga vaikiukas, o kai vietos per mažai pasidaro tai ir išlenda. O jis ir klausia - o pro kur? (gerai, kad neklausė pro kur pasėjam lotuliukas.gif ), tai pasakiau, kad tokia mergaičių paslaptis drinks_cheers.gif
renolda
QUOTE(Bruksniukas @ 2007 01 18, 20:18)
Aš prikūriau, kad tėtis ir mama paima po sėklytę ir pas mamą pilve pasėja, o jis pas mane daržininkas, tai apie sėją supranta thumbup.gif tai va, sakau, auga auga vaikiukas, o kai vietos per mažai pasidaro tai ir išlenda. O jis ir klausia - o pro kur? (gerai, kad neklausė pro kur pasėjam lotuliukas.gif ), tai pasakiau, kad tokia mergaičių paslaptis drinks_cheers.gif
*

Gera idėja thumbup.gif
gabytuke
manajam kai nesilaukiau anrojo leliaus nestuke.gif taj jokiu kausimu nekilo, o kai jau pastojau ir antrojo lauktis pradejau ir pilvuzas islindo nestuke.gif , tai klausimu lietus buvo. mama kaip vaikai atsiranda? -kai teveliai labai myli vienas kita. o kodel pilvas didelis pasidaro, ir kaip is ten islenda vaikai? -pilvas padideja, nes vaikutis auga, o vaikai islenda per tokia skilute. o tai ir as busiu su dideliu pilvu? lotuliukas.gif -ne taip mergytem tik buna. o kodel tevelis reikalingas? -tevelis turi tokia seklyte ir taip vaikas pilvuke atsiranda. nu tu klausimu ir atsakimu daug buvo, stengiaus i visus atsakyti, bet is darzelio (ar is kiemo) kazkas pasake kad suniuka pagimdysiu vietoi vaikelio nestuke.gif blink.gif po kiek laiko praejo...o kartais ir dabar visokiu klausimu gaunu... mirksiukas.gif
spyglele
Mano didžioji buvo 3 metų, kai mirtinai prireikė brolio ar sesės. Aš sakiau, kad vaikai iš mamų pilvų gimsta, o detalės, kokiu būdu jie tai daro, jos nesudomino. Uošvių sodyboj ant stulpo gandralizdis buvo, tai seneliai jai pasakė, kad gandro reikia ir prašyti, kad atneštų vaikelį. Prašė visą vasarą, o žiemą lauktis pradėjau. Po keleto mėnesių pasakiau, kad pilve mažylis gyvena. Tai ji visiems gyrėsi, kad mama jai pagimdys lėliuką, kurį ji pas gandrą išprašė. Kažkaip niekas neišdrįso jos klausti kaip tas gandras tą lialių pilvan sugrūdo. Jai pačiai įdomu buvo tik kaip tie vaikai išlenda iš pilvo. Bet kadangi man buvo darytas cezaris, tai kaip ir neliko klausimų. Dabar kartais ginčijamės kieno vaikas yra mažiukas. Aš sakau, kad mano, nes aš pagimdžiau, o ji šaukia, kad jis jos vaikas, nes ji pas gandrą prašė.
azen
as laukiuosi antro. pirmajai 3m. vos pradejau lauktis iskarto pasakrm jai kad turesim maza leliuka. kad mamos pilvelyje gyvena. labai apsidziauge, visiem pasigyre. is kur ten atsirado neklausia. tik vis jai iskildavo klausimas ar ir pas ja pilve leliukas gyvena. zinoma paaiskinom, kad ne. bet ji vis isivaizduodavo, kad taip. bet kai pas mane pasidare pilvas didelis, o pas ja ne, matyt suprato. karta per televizoriu mate kaip daktare Kvin gimdo, nutaise susirupinusia mina ir paklause - ar ir tau skaudes kai leliukas lys laukan? atsakiau, kad taip truputi, bet tai nieko baisaus. kad man daktaras pades ji is pilvelio isimti. tai dabar ji zino, kad man reikes vaziuoti i ligonine, sako atvaziuosiu taves lankyti.
Mazve
Na maniskiui labai parupo kai laukiausi dukrytes,tai zino kad is mamos pilvuko,kad is pradziu buna labai mazytis kaip seklyte,o paskui uzauga,tik kaip ten papuola nesakiau,o jis ir neklause biggrin.gif
Shusha
Aišku, geriausia pačioms papasakoti, bet jei jau kuriai nors iš drovumo ar siaubo doh.gif atima kalbos dovaną, yra dar viena išeitis- muzikinė pasaka "Iš Kur atsiranda vaikai". Ten labai smagiai ir kruopščiai viskas paaiškinama... thumbup.gif
Juliaaxem
cia tai naujiena, kad yra tokia pasaka. liuks. o kur pirkai?

apie "mergaiciu paslapti" ma nelabai patiko - vis tiek reikia paaiskinti. gal kaip man auginant mergaites paprasaciau, bet kas cia tokio pasakyti, kad per putyte islenda arba pilvuka gydytojas prapjauna.

su gamyba tai sudetingiau smile.gif
Shusha
[quote=Juliaaxem,2007 02 10, 23:18]
cia tai naujiena, kad yra tokia pasaka. liuks. o kur pirkai?

Nepirkau blush2.gif . Ją galima parsisiųsti. Bet nusipirkt irgi turėtų būt nesudėtinga-kažkada tikrai buvo prekybos centruose, gal ir tebėra...
Shusha
Iš kur atsiranda vaikai
Parsisiųsti galima iš čia...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.