Įkraunama...
Įkraunama...

Dokumentai po santuokos

rolleyes.gif Kokius dokumentus reiks tvarkyti ,kai busiu ,,iene,,? rolleyes.gif
Atsakyti
Reikės pasiimti sutuoktuvių liudijimą iš CMB, pasikeisti pasą į asmens identifikacijos kortelę, na aišku jei norėsi išsiimti ir naują pasą. Santuokos liudijimų iškart atsišviesk daugiau, nes reikės darbovietėje keistis dokumentus. Daugiau neatsimenu
Atsakyti
Hm...ir sodros knygele..... g.gif
Atsakyti
QUOTE (Marmiska @ 2004 06 10, 20:45)
Hm...ir sodros knygele..... g.gif

nea sodros knygeleje tik irasa padaro, kad pakeista pavarde... ir kuo remiantis t.y. asmens idt. kortele. Taigi visu pirma kuo greiciau pasikeisk pasa t.y pasidaryk asmens tapatybes kortele wink.gif

Tiesa dar teises persidaryk, o pakolkas liudijima veziokis....( as dar iki siol veziojuos doh.gif ), jazus reik gi persidaryt....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doma_: 10 birželio 2004 - 20:51
ir teises reikes keisti laugh.gif
as su mergautinem vazineju....kolkas niekas nieko....
Atsakyti
QUOTE (doma_ @ 2004 06 10, 20:48)
nea sodros knygeleje tik irasa padaro, kad pakeista pavarde... ir kuo remiantis t.y. asmens idt. kortele. Taigi visu pirma kuo greiciau pasikeisk pasa t.y pasidaryk asmens tapatybes kortele wink.gif

Del paso siandien klausiau,tai sake ,kad jei iskarto po vestuviu norint nuvaziuoti i uzsieni ,tai jis kol kas galioja.
Atsakyti
QUOTE (Marmiska @ 2004 06 10, 20:52)
Del paso siandien klausiau,tai sake ,kad jei iskarto po vestuviu norint nuvaziuoti i uzsieni ,tai jis kol kas galioja.

Tai aisku, kad galima, nes dar niekur tavo pavarde su iene nefiguruoja, prades figuruot tada kai gausi asmens ID.
Taigi i uzsieni drasiai gali varyt..jokiu problemu
Atsakyti
QUOTE (Upsiukas @ 2004 06 10, 20:49)
ir teises reikes keisti laugh.gif
as su mergautinem vazineju....kolkas niekas nieko....

doh.gif Oj dar gi ir teises reiks ,visai pamirsau g.gif
Atsakyti
man sake, kad po vestuviu pasas galioja menesi! g.gif
Atsakyti
QUOTE (ingridele @ 2004 06 10, 21:27)
man sake, kad po vestuviu pasas galioja menesi! g.gif

po vestuviu pasas galioja tiek kiek buvo jo galiojimas iki vestuviu, jei tu nekeiti pavardes.
Visai neprivalai keisti paso jei nepakeitei pavardeso net gi jei pakeitei, tai jis galioja tikria ne menesi, nes tavo pavarde nauja bus tik MS uzregistruota, ir kol pati nenueisi ir nepakeisi paso, niekas net nezinos kad istekejai laugh.gif

Kad pakeisti pasa,reikia gimimo liudyjimo, paso, 4 nuotrauku juodai baltu, zinoti sutuoktinio ir savo tevu asmens kodus( nes kai pildysi lapus reiks ir net ta pildyti)
ir sumoketi 10 lt uz asmens tapatybes kortele

man tam kad gauti nauja pasa,dar reikejo po to su mama ateiti, nes kai man buvo 15 mama turejo parasyti prasyma kad nepriestarauja kad as imciau Lietuvos piltietybe( nes mano tevas turi Rusijos pilietybe)

Vienu zodziu poperizmo daug, dar reikia teises ir banko kortele, pagrinde as banko kortele keiciau nes parasas mano tai pasikeite o deti ant cekiu sena parasa atsibodo tongue.gif
Atsakyti
Dar reikia pavarde keisti ir nekilnojamo turto dokumentuose, sutartyse su vandeni, siluma ir pan. tiekianciomis imonemis (as jau beveik tris metus to nepadarau rolleyes.gif ), jeigu priklausai valdiskai poliklinikai pas seimos gydytoja reikia rasyt prasyma ligoniu kasoms, kad pavarde pakeistu (nezinau, gal to reikia ir privaciose klinikose). Man dar ir universitete pasikeist reikejo, ir studento pazymejima nauja darytis, ir visiems destytojams nauja pavarde diktuoti, nes ziopla sekretore mad.gif nepasake, kad uztenka tik santuokos liudijimo kopijos, as jos ir siaip neturejau, bet buciau pasidarius pries atiduodama dokumentus pasui daryt... Zodziu vargas su ta nauja pavarde doh.gif
Atsakyti
QUOTE (Juodaplauke @ 2004 06 10, 19:35)
po vestuviu pasas galioja tiek kiek buvo jo galiojimas iki vestuviu, jei tu nekeiti pavardes.
Visai neprivalai keisti paso jei nepakeitei pavardeso net gi jei pakeitei, tai jis galioja tikria ne menesi,

Vat ir neteisybe. Pasikeitus asmens duomenims, asmens taptybę patvirtinančius dokumentus privalu pasikeisti per mėnesį. Pažiūrėkit www.vestuves.lt teisininkes komentarus.
Atsakyti