Įkraunama...
Įkraunama...

Dokumentai po santuokos

QUOTE(A1stule99 @ 2006 08 24, 21:35)
sveikos:)gal kuri nors zinot ar butina keisti  studento pazymejima po santuokos?


reikia, reikia, jei keiti pavarde, nes paskui diplomo negausi.. bent as taip girdejau smile.gif be to, gali nepratesti banke pazymejimo, nes akip ir visuose kompiuteriuose jau kaip -iene egzistuoji mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Giselle @ 2006 09 01, 14:09)
beje, buvo gandai siame forume, kad darant pasus naujo pvz. kainos kils,
zinau tikrai, kad kaip buvo kaina 60 lt taip ir liks (ta prasme, darant ne skubos tvarka)


žadėjo, bet kol kas nekels kainos drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(alina_nr_1 @ 2006 09 03, 20:09)
reikia, reikia, jei keiti pavarde, nes paskui diplomo negausi.. bent as taip girdejau smile.gif be to, gali nepratesti banke pazymejimo, nes akip ir visuose kompiuteriuose jau kaip -iene egzistuoji mirksiukas.gif


Oooo.. matei kaip..?? blink.gif Aš dar planavau šią sesiją kaip -aitė pabūti.. blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
o sakykit jei banko kortele dar 3,5 metus galios ar darys nauja, ar tik pranest????
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2006 09 04, 17:54)
o sakykit jei banko kortele dar 3,5 metus galios ar darys nauja, ar tik pranest????



man vilniaus banke liepe atnest santuokos liudijima ir jie padarys nauja kortele, klausiau ar butina nauja, pasake taip:) nes pvz. jei pirksi ka nors atsiskaitydama kortele ir paprasys asmens dokumento, tai pavardes nesutaps, taip kad gali likt ir be pirkiniu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(wow @ 2006 09 04, 18:15)
man vilniaus banke liepe atnest santuokos liudijima ir jie padarys nauja kortele, klausiau ar butina nauja, pasake taip:) nes pvz. jei pirksi ka nors atsiskaitydama kortele ir paprasys asmens dokumento, tai pavardes nesutaps, taip kad gali likt ir be pirkiniu  blink.gif

geras... bet niekad neprase dokumentu. aisku naujos korteles padarymas kainuoja.
Atsakyti
Vilniaus banke man sakė, kad naują kortelę padarys nemokamai. Žiūrėsim, kaip čia bus, nes kol kas dar laukiu naujo paso.
Atsakyti
nu jo...apsisveciau, teks ir man pradeti visu dokumentu keitimo proceduras...kazkoks siaubas. Sudetingiausia itariu bus su teisem, nes pirmoji pagalba jau kokie 5 metai pasibaigusi... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasiunia: 05 rugsėjo 2006 - 10:52
O gal kas patyret ar galima pasidaryt sodros pazymejima su nauja pavarde neturint naujos tapatybes korteles? na su santuokos liudijimu ar pan. nes as kaip tik darbinuosi, o naujus dokus man tik po men padarys, tai nesinores vel visko keist... o ir laukt nesinolri nes aktualu ,kad kuo greiciau idarbintu.
Atsakyti
pirma reikia tureti ATK, o tik po to su juo gali keisti Sodra ir kt. dokumentus
Atsakyti
QUOTE(alina_nr_1 @ 2006 09 03, 21:09)
reikia, reikia, jei keiti pavarde, nes paskui diplomo negausi.. bent as taip girdejau smile.gif be to, gali nepratesti banke pazymejimo, nes akip ir visuose kompiuteriuose jau kaip -iene egzistuoji mirksiukas.gif

Aš tai nuėjau paklausti ar reikia keistis studento pažymėjimą, sako ne, tai ir prasitęsiau su sena pavarde smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dikė: 23 rugsėjo 2006 - 09:46
Sveikutes! 4u.gif
O jei teises keisiu, tai su kuo men. vazinesiu, ta prasme, su kokiu dokumentu, patvirtinanciu, kad galiu vairuoti? blink.gif

Papildyta:
QUOTE(wow @ 2006 09 04, 18:15)
man vilniaus banke liepe atnest santuokos liudijima ir jie padarys nauja kortele, klausiau ar butina nauja, pasake taip:) nes pvz. jei pirksi ka nors atsiskaitydama kortele ir paprasys asmens dokumento, tai pavardes nesutaps, taip kad gali likt ir be pirkiniu  blink.gif


Rimtai? blink.gif O as Hansa banke turejau tik santuokos liudijima pristatyti, duomenis i kompa ivede, o ant korteles sena pavarde... Kolkas dar apsiperku su sia kortele, niekas nieko, bet va pasakiai, tai tikrai issigandau! blink.gif unsure.gif
Atsakyti