Įkraunama...
Įkraunama...

Dokumentai po santuokos

Sveikutės, gal galite parašyti įmokos kodą, banką, kam priskirti mokeją (turiu omeny kur rašoma kam - pvz. Migracijos tarnybai ar panašiai) kai noriu pasikeisti pasą ir pasidaryti kortelę... Niekur nerandu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bertike @ 2007 07 16, 10:51)
Sveikutės, gal galite parašyti įmokos kodą, banką, kam priskirti mokeją (turiu omeny kur rašoma kam - pvz. Migracijos tarnybai ar panašiai) kai noriu pasikeisti pasą ir pasidaryti kortelę... Niekur nerandu  4u.gif


aš ėjau i Hansa banką, tai pasakiau kad noriu sumokėti už kortelę ir pasą ir to pakako, ten darbuotojai patys tą kodą žino ir suveda ir nepildžiau aš jokio popieriaus, o reikėjo tik seno paso mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

nezinau ar kas susiduret su tokiu dalyku, bet as nesu registruota Vilniuje, bet nuvaziuot ten kur registruota nelabai turiu galimybiu, taigi ar galiu keistis pasa Vilniuje?
o gal yra toks variantas, kadangi nusipirkom neseniai buta, tai gal uztenka, jei as deklaruosiu savo gyvenama vieta Vilniuje, o tada galesiu keistis pasa Vilniuj ar ne???? siaip noreciau ir gyvenama vieta deklaruoti nauja pavarde, bet jei kitaip neiseis, tai gal bent taip galiu padaryti...
o jei niekas nezinot, tai gal zinot, koki telefono numeriuka kuriuo galeciau pasidometi kaip ir kas yra is tikruju. doh.gif
labai aciu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amber722 @ 2007 07 30, 10:53)
Sveikos  4u.gif

nezinau ar kas susiduret su tokiu dalyku, bet as nesu registruota Vilniuje, bet nuvaziuot ten kur registruota nelabai turiu galimybiu, taigi ar galiu keistis pasa Vilniuje?
o gal yra toks variantas, kadangi nusipirkom neseniai buta, tai gal uztenka, jei as deklaruosiu savo gyvenama vieta Vilniuje, o tada galesiu keistis pasa Vilniuj ar ne???? siaip noreciau ir gyvenama vieta deklaruoti nauja pavarde, bet jei kitaip neiseis, tai gal bent taip galiu padaryti...
o jei niekas nezinot, tai gal zinot, koki telefono numeriuka kuriuo galeciau pasidometi kaip ir kas yra is tikruju.  doh.gif
labai aciu.  4u.gif



radau tave cia lotuliukas.gif thumbup.gif , tai atsakysiu , dabar uztenka deklaruoti gyvenama vieta ir tikrai nebutina tau niekur vaziuoti, tu turi kreiptis dabar jau i savivaldybe del gyvenamosios vietos deklaravimo

o dokumentus keisi Vilniuje pasu poskyryje ir jie ismetyti pagal gyvenama vieta

pasu poskyriai
tu pasiskambyk vienu is ten telefonu ir tau pasakys kur reikia kreiptis, kazkur buvau radusi kontaktus savivaldybes, bet dabar jau neberandu

Atsakyti
QUOTE(diora @ 2007 07 30, 10:16)
radau tave cia  lotuliukas.gif  thumbup.gif , tai atsakysiu , dabar uztenka deklaruoti gyvenama vieta ir tikrai nebutina tau niekur vaziuoti, tu turi kreiptis dabar jau i savivaldybe del gyvenamosios vietos deklaravimo

o dokumentus keisi Vilniuje pasu poskyryje ir jie ismetyti pagal gyvenama vieta

pasu poskyriai
tu pasiskambyk vienu is ten telefonu ir tau pasakys kur reikia kreiptis, kazkur buvau radusi kontaktus savivaldybes, bet dabar jau neberandu


labai saunu, kad radai mane thumbup.gif
labai aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amber722 @ 2007 07 30, 11:17)
labai saunu, kad radai mane  thumbup.gif
labai aciu uz atsakyma  4u.gif



prasom drinks_cheers.gif jau tu dokumentu gausybe ka reikia keisti, tai uzknisa,
tiek istaigu reikes aplankyti ir man doh.gif ..
visu prika tai ATK ir pasa pasidariau...
Atsakyti
QUOTE(diora @ 2007 07 30, 10:20)
prasom  drinks_cheers.gif  jau tu dokumentu gausybe ka reikia keisti, tai uzknisa,
tiek istaigu reikes aplankyti ir man  doh.gif ..
visu prika tai ATK ir pasa pasidariau...


as tai biski pabusiu sukciuviene lotuliukas.gif
nes keisiuosi tik pasa niu ir gal dar ATK pasidarysiu lotuliukas.gif

teisiu tirkai nekeisiu, nes retai tevazineju, be to jei nepazeisiu keliu eismo taisykliu, tai nieks ir nesuzinos, kad mano kita pavarde, gi paso nereikia veziotis kartu lotuliukas.gif o jei pazeisiu ka nbors, visada i pagalba ateis gimimo liudijimas ir santuokos liudijimas lotuliukas.gif
banko korteliu irgi nesikeisiu lotuliukas.gif nes mano parasas tas pats, tai parduotuvje problemu neturesiu, o jei reikes issiaimti didesne suma, tai irgi gimimo liudijimas ir santuokos liudijimas, nes as banko korteles pries 3 menesius pasikeiciau, tai nesiruosiu vel eit is naujo lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(amber722 @ 2007 07 30, 11:25)
as tai biski pabusiu sukciuviene  lotuliukas.gif
nes keisiuosi tik pasa niu ir gal dar ATK pasidarysiu  lotuliukas.gif

teisiu tirkai nekeisiu, nes retai tevazineju, be to jei nepazeisiu keliu eismo taisykliu, tai nieks ir nesuzinos, kad mano kita pavarde, gi paso nereikia veziotis kartu  lotuliukas.gif  o jei pazeisiu ka nbors, visada i pagalba ateis gimimo liudijimas ir santuokos liudijimas  lotuliukas.gif
banko korteliu irgi nesikeisiu  lotuliukas.gif  nes mano parasas tas pats, tai parduotuvje problemu neturesiu, o jei reikes issiaimti didesne suma, tai irgi gimimo liudijimas ir santuokos liudijimas, nes as banko korteles pries  3 menesius pasikeiciau, tai nesiruosiu vel eit is naujo  lotuliukas.gif  blush2.gif


tau gerai, pabuk sukciuviene lotuliukas.gif lotuliukas.gif
o man del darbo reikia keistis ir bankuose, taigi neiseis apgauti... o va vairuotojo pazymejima tai irgi galvoju g.gif keist dabar ar ne, bo tos visos proceduros: med pzayma ir t.t. Uzknisa...

Atsakyti
QUOTE(diora @ 2007 07 30, 10:46)
tau gerai, pabuk sukciuviene  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
o man del darbo reikia keistis ir bankuose, taigi neiseis apgauti... o va vairuotojo pazymejima tai irgi galvoju  g.gif  keist dabar ar ne, bo tos visos proceduros: med pzayma ir t.t. Uzknisa...


is idejos as nieko ir neapgaudinesiu, kadangi esu pasilikusi ir savo pavarde per bruksneli thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(amber722 @ 2007 07 30, 12:25)
as tai biski pabusiu sukciuviene  lotuliukas.gif
nes keisiuosi tik pasa niu ir gal dar ATK pasidarysiu  lotuliukas.gif

teisiu tirkai nekeisiu, nes retai tevazineju, be to jei nepazeisiu keliu eismo taisykliu, tai nieks ir nesuzinos, kad mano kita pavarde, gi paso nereikia veziotis kartu  lotuliukas.gif  o jei pazeisiu ka nbors, visada i pagalba ateis gimimo liudijimas ir santuokos liudijimas  lotuliukas.gif


Aš irgi taip galvojau, bet kai atsitiko eismo įvykis gavau baudą ir už tai, kad negaliojantis vairuotojo pažymėjimas. Mokėti brangiau turbūt neteko, nes baudas už eismo įvykį ir už teises susumavo, bet rašte buvo parašyta, kad esu baudžiama ir už tai ir už tai, o pažįmėjimą teko iškart pasikeisti.Nemanįk , kad policija nesužinos, jie viską per kompiuterius tikrina, o ten duomenys apie pakeistą pavardę iškart patenka.
Atsakyti
QUOTE(opalė @ 2007 06 28, 13:57)
Aciu, logiska, kad po to kai gauni pasa.
Tik as jau parasa savo nauja tai seeeniai sugalvojau ir taaaaip noriu isbandyti lotuliukas.gif Laukiu nesulaukiu bigsmile.gif


gal ir keista nuskambes, bet ar butina keisti parasa?
pavarde pasiimsiu vyro, bet paraso tai kazkaip nematau reikalo keisti. jis dabar pas mane toks neutralus.. blush2.gif
Atsakyti
Merginos, kilo ir man klausimėlis: kokia tvarka keistis dokumentus įvairiose instancijose?
Dėl paso einu šiandien. Bet kaip toliau? Pirmiausia pranešt sodrai, paskui darbdaviui ir universitetui, o iš karto po to - bankui (kad nebūtų problemų pervedant atlyginimą ir stipendiją)?
Ar gali būt problemų, jei banke mano pavardė jau pakeista, o kažkas pinigus vis dar pervedinėja sena pavarde???
Atsakyti