Įkraunama...
Įkraunama...

Dokumentai po santuokos

QUOTE(mazoji_deiva @ 2007 11 12, 19:48)
oi daug valakytos laukia su tais dokumentais, o kaip ten su banko kortelem gal kas zino?



Su banko kortelėm tai bent jau man mažiausiai problemų buvo (Vilniaus banko), nuėjau su NAUJU pasu ir po savaitės gavau pakeistą kortelę, nei PIN kodas, nei sąskaitos Nr. nei kiti dalykai nesikeitė, tik mano pavardė ant kortelės...
Atsakyti
QUOTE(welkom1 @ 2007 11 10, 21:54)
gerai sakiau jiems , kad tyres daug problemu su dokumentais doh.gif



tevystes notaras nenustato smile.gif o tik abu tevai suraso pareiskimus, kuriuos patvirtina notaras (kaina apie 46 lt) ir viskas. juos nunesti reikia i CMS'a ir problemos baigtos ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurg_ita @ 2007 11 14, 08:40)
Su banko kortelėm tai bent jau man mažiausiai problemų buvo (Vilniaus banko), nuėjau su NAUJU pasu ir po savaitės gavau pakeistą kortelę, nei PIN kodas, nei sąskaitos Nr. nei kiti dalykai nesikeitė, tik mano pavardė ant kortelės...

SU KORTELEM TIKRAI JOKIU PROBLEMU,NUNESI PASA SU KITA PAVARDE ,KORTELES,IR PO KELIU SAVAICIU GALI PASIIMTI.REIKIA SODROS KNYGUTE PASIKEISTI(NORS DABAR DUODA NE KNYGUTE O PAZYMEJIMA),VAIRAVIMO TEISES,DARBE REIKIA NUNESTI ATSVIESTA SANTUOKOS LIUDIJIMA KAD SUTVARKYTU POPIERIUS,IR ATRODO VISKAS NERE JOKIU DIDELIU PROBLEMU PASIKEISTI DOKUMENTUS TIK REIKIA -LAIKO.
Atsakyti
buvau šiandien Hansa banke - norėjau pranešti apie pasikeitusią pavardę. Nepasiemiau santuokos liūdijimo, nes pamaniau kad tikrai turėtų pakakti naujo dokumento. Pasirodo ne, 30 min laukimo veltui doh.gif Pasirodo jiems BŪTINAS santuokos liūdijimas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naktine` @ 2007 11 14, 19:41)
buvau šiandien Hansa banke - norėjau pranešti apie pasikeitusią pavardę. Nepasiemiau santuokos liūdijimo, nes pamaniau kad tikrai turėtų pakakti naujo dokumento. Pasirodo ne, 30 min laukimo veltui  doh.gif  Pasirodo jiems BŪTINAS santuokos liūdijimas  doh.gif


vargsele verysad.gif , ir as buvau su tuo susidurus doh.gif verysad.gif , jokiu dokumentu nekeicia be santuokos liudijimo, net teisems nepakanka naujo paso doh.gif doh.gif verysad.gif blink.gif
Atsakyti
Gal kuri nors žino, kaip būtų su važiavimu į užsienį, praėjus po santuokos kokiai savaitei, kai dar nespėta pasikeisti visokių dokumentų? Pavardė jau bus kita, o pasas - senas. Ar nebus problemų pasienyje?
Atsakyti
vakar buvau keistis asmens tapatybes korteles biggrin.gif tai va reikia tevu gimimo datu asmens kodas nebutinas,santuokos liudijimas ir visi pasai kokius esi turejus.dabar pasui pasikeisti taip pat asmens taptybes korteles nereikia per menesi.gali kada nori.asmens tapatybes kortele kainuoja 10 lt.tai va tiek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamanute @ 2007 11 29, 15:44)
Gal kuri nors žino, kaip būtų su važiavimu į užsienį, praėjus po santuokos kokiai savaitei, kai dar nespėta pasikeisti visokių dokumentų? Pavardė jau bus kita, o pasas - senas. Ar nebus problemų pasienyje?

Nesupratau tavo problemos - tai jei nei paso nei kitu dokumentu nekeisi tai ir pavarde gi ta pati liks, kodel sakai kita? Tik kelioniu bilietu nauja pavarde neuzsisakinek ir problemu nebus mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos! smile.gif Perskaiciau visa tema ir noreciau patikslinti. 4u.gif
1. Jeigu noresiu pakeisti pasa kita diena po santuokos registravimo CMB man jo nepakeis skubos tvarka kadangi keiciu pavrde?
2. Kadangi gyvename uzsienyje, o susituokus Lietuvoje ilgai neuzsibusime, geriausia pasa keisti Lietuvos ambasadoje toje salyje kurioje gyvenu?
Atsakyti
QUOTE(Takje @ 2007 12 20, 00:29)
Nesupratau tavo problemos - tai jei nei paso nei kitu dokumentu nekeisi tai ir pavarde gi ta pati liks, kodel sakai kita? Tik kelioniu bilietu nauja pavarde neuzsisakinek ir problemu nebus mirksiukas.gif

Teko girdeti, kad is CMB po sutuoktuviu informacija persiuncia i migracija.. tai juk siais laikais kompiuterizuotais manau ten greitai viskas pakeiciama.. ar nebus, kad po to pase pavarde neatitiks tikrosios (naujosios).
(PS: cia as kaip ir Kamanute prie to pacio klausimo blush2.gif taip sakant taip pat suvokiu kaip ir ji ).
Atsakyti
Gal galit pasakyti kiek laiko po vestuviu reikia butinai pasikeisti dokumentus? Ar tai nera svarbu? Nes as jau daugiau nei puse metu nepasikeiciu dokumentu doh.gif Niekaip neunueinu pasidaryti nuotraukytes, arteja vasara planuojam isvaziuoti pailseti tai dabar susirupinau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _PuMa_: 05 balandžio 2008 - 14:07
manau kuo greiciau tuo geriau!!! nes esu girdejusi, kad kai nuo 16 m kai isduodamas pasa ir jei jo nepasidarai iki 18, tai skiriamos baudos, tai su pavardes keitimu gali ir pan buti!!! rolleyes.gif
Atsakyti