Įkraunama...
Įkraunama...

Dokumentai po santuokos

QUOTE(truth @ 2008 11 06, 15:36)
As taip suprantu, kad reikia rasytis sena pavarde - nes visur asmens dokumentuose bus sena. O kai gausi nauja pasa ar kortele - tada jau naudosi nauja pavarde (ir parasa). Tik jei lektuvo bilietus pirksi ateiciai - apgalvok kokia bus pavarde skydzio metu, kad nebutu problemu  mirksiukas.gif


Na va, taip norejau kuo greiciau paimti ir visur rasyti nauja pavarde... verysad.gif
Atsakyti
Kadangi mes tuokemes tik bažnyčioje, tai po to reikejo per dvi savaites uzregistruoti santuoka civilinėje metrikacijoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aurute1 @ 2008 11 14, 10:19)
Kadangi mes tuokemes tik bažnyčioje, tai po to reikejo per dvi savaites uzregistruoti santuoka civilinėje metrikacijoje smile.gif


Patikslinsiu, kad ne per dvi savaites, o per 10 dienų, jei nori, kad santuokos data būtų bažnytinės santuokos data mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(blondynka @ 2008 10 03, 10:14)
sveikos, nu niekur nerandu informacijos del teisiu. praejo jau daugiau nei metai, o as dar ju nepasikeiciau, nebus kokios baudos?  g.gif



ir man neaisku, kaip del teisiu? ar reikia pasikeisti? o kaip del automobilio dokumentu- juk jie taip pat mergautine pavarde?
Atsakyti
O man kelis mėnesius paso nepavyko pasikeisti dėl vizų visokių g.gif Sausį keisiuos.... ar nebus blogai galvoju. g.gif


Atsakyti
as pasa su nauja pavarde pasikeiciau nepilnai po 7 men.niekas nieko nesake,jokiu baudu negavau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(C`est_la_vie @ 2008 11 05, 14:17)
Aha...supratau. O, jeigu pavyzdziui bendra tvarka? Ar jie gales atsiusti man i kita miesta? Ir kaip be paso visa menesi buti?

as kai pildziau popierius,manes klause kur as noriu atsiimti dokumentus,tai manau,kad galima atsiimti ir kitame mieste
Atsakyti
[quote=vaidule17,2008 12 28, 02:09]
ir man neaisku, kaip del teisiu? ar reikia pasikeisti? o kaip del automobilio dokumentu- juk jie taip pat mergautine pavarde?
sveikutes na tiksliai pasakyti negaliu bet mano nuomone baudos tai jokios negausit kol neprasizengsit nes kai ims tikrinti ant ko masina rasyta tikrins teises per savo kompiuterius tai pamatys kad tokia pavarde zmogaus net nera galit tureti problemu g.gif
Atsakyti
[quote=kristinuxsx,2009 01 19, 00:09]
[quote=vaidule17,2008 12 28, 02:09]
ir man neaisku, kaip del teisiu? ar reikia pasikeisti? o kaip del automobilio dokumentu- juk jie taip pat mergautine pavarde?
sveikutes na tiksliai pasakyti negaliu bet mano nuomone baudos tai jokios negausit kol neprasizengsit nes kai ims tikrinti ant ko masina rasyta tikrins teises per savo kompiuterius tai pamatys kad tokia pavarde zmogaus net nera galit tureti problemu g.gif
[/quote]

pagal asmens koda suras, jei tikrins
Atsakyti
tai,zinoma,kad reikia teises pasikeisti smile.gif man per savaite padare nauja vairuotojo pazymejima thumbup.gif
Atsakyti
merginos turiu kalusimuka mirksiukas.gif . Mes tuokemes baznycioje, o paskui su baznycios popieriuku nuejom i santuoku rumus ir ten uzregistravom ir civiline santuoka. Ir dabar niekur neberandu to baznycios dokumentuko verysad.gif Ar as ji praganiau, o gal ji is musu pasieme santuoku rumuose? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaSTaa: 22 sausio 2009 - 14:19
QUOTE(aaSTaa @ 2009 01 22, 15:18)
merginos turiu kalusimuka  mirksiukas.gif . Mes tuokemes baznycioje, o paskui su baznycios popieriuku nuejom i santuoku rumus ir ten uzregistravom ir civiline santuoka. Ir dabar niekur neberandu to baznycios dokumentuko verysad.gif  Ar as ji praganiau, o gal ji is musu pasieme santuoku rumuose? g.gif


Santuoku rumuose nebent per klaida pasiliko, nes man tai grazino. Turiu abu.
Atsakyti
QUOTE(aaSTaa @ 2009 01 22, 14:18)
merginos turiu kalusimuka  mirksiukas.gif . Mes tuokemes baznycioje, o paskui su baznycios popieriuku nuejom i santuoku rumus ir ten uzregistravom ir civiline santuoka. Ir dabar niekur neberandu to baznycios dokumentuko verysad.gif  Ar as ji praganiau, o gal ji is musu pasieme santuoku rumuose? g.gif

Santuokų rūmams bažnyčia išrašo specialų bažnytinį santuokos liudijimą (paprastą ant A4 formato), o patiems jauniesiems lieka šventinis bažnytinis dokumentas. CMS pasilieka tą baltą lapą, o šventininis tikrai turi būti pas jus 4u.gif
Atsakyti