Įkraunama...
Įkraunama...

Dokumentai po santuokos

Cia ziuriu visos taip stropiai dokumentus tvarkotes, o as jau 8men, kaip vaikstau su mergautiniu pasu rolleyes.gif O ir i kelione buvom isvare trecia diena po vestuviu, tai griztant Herakliono oro uoste kazkaip ilgai ir keistai i mano pasa ziurejo biggrin.gif Bet niekur nedingsiu, reiks susiimti ir pasikeisti ta pasa, nes visur sistemoje mano mergautine pavarde jau nebeegzistuoja. Tik baisiai siutas ima, kad negalima isakrt paso darytis, butinai uz ATK dar reik moket. Plesikai blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Požiūris: 01 gegužės 2009 - 22:50
Gal man kuri galit trumpai papasakoti procedura nuo ko pradeti dokumentus tvarkytis? Daugmaz jau pasiskaiciavau kur ir ka keistis, bet pati pradzia? Eini i savo miesto migracijos tarnyba su senu pasu ir rasai prasyma? Susimoket dar kazkiek reikia? Ar galima is anksto? Kur tuomet rasti kainas, rekvizitus? g.gif
Ar pries einant keisti paso dar reikia kazkur "pasirodyti", ka nors registruoti ar dar ka? biggrin.gif doh.gif
Sorry jei kvaili klausimai, ir aciu uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Požiūris @ 2009 05 01, 23:49)
Cia ziuriu visos taip stropiai dokumentus tvarkotes, o as jau 8men, kaip vaikstau su mergautiniu pasu  rolleyes.gif O ir i kelione buvom isvare trecia diena po vestuviu, tai griztant Herakliono oro uoste kazkaip ilgai ir keistai i mano pasa ziurejo  biggrin.gif Bet niekur nedingsiu, reiks susiimti ir pasikeisti ta pasa, nes visur sistemoje mano mergautine pavarde jau nebeegzistuoja. Tik baisiai siutas ima, kad negalima isakrt paso darytis, butinai uz ATK dar reik moket. Plesikai  blink.gif


butum pries astuonis menesius pasidarius - butum sutaupius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2009 05 03, 18:41)
Gal man kuri galit trumpai papasakoti procedura nuo ko pradeti dokumentus tvarkytis? Daugmaz jau pasiskaiciavau kur ir ka keistis, bet pati pradzia? Eini i savo miesto migracijos tarnyba su senu pasu ir rasai prasyma? Susimoket dar kazkiek reikia? Ar galima is anksto? Kur tuomet rasti kainas, rekvizitus? g.gif
Ar pries einant keisti paso dar reikia kazkur "pasirodyti", ka nors registruoti ar dar ka? biggrin.gif doh.gif
Sorry jei kvaili klausimai, ir aciu uz pagalba  4u.gif



www.migracja.lt - cia yra visa informacija apie pasus ir tapatybes korteles.
Pirmiausia tau reiketu nueiti i banka susimoketi uz kortele ir pasa (jei darysies pasa), nusifotografuoti, ir tada su kvitukais, nuotraukom, senu pasu, sankuotos liudijimu (ar kitu dokumentu,kodel keiti pavarde) eiti i migracijos tarnyba, rasyti prasyma ir laukti kol bus pagaminti tavo nauji dokumentai. Kai turesi pasa, tada galesi keistis kitus dokumentus. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linoosikas @ 2009 05 04, 09:07)
www.migracja.lt - cia yra visa informacija apie pasus ir tapatybes korteles.
Pirmiausia tau reiketu nueiti i banka susimoketi uz kortele ir pasa (jei darysies pasa), nusifotografuoti, ir tada su kvitukais, nuotraukom, senu pasu, sankuotos liudijimu (ar kitu dokumentu,kodel keiti pavarde) eiti i migracijos tarnyba, rasyti prasyma ir laukti kol bus pagaminti tavo nauji dokumentai. Kai turesi pasa, tada galesi keistis kitus dokumentus. mirksiukas.gif


Aciu labai 4u.gif
Jau reiketu pradeti rupintis...
Atsakyti
"Pribrendo' ir man reikalas keistis dokumentus, kuriuose būčiau -ienė 4u.gif
Taigi kaip suprantu, daug reiks tam skirti laiko doh.gif
Pasas (kurį vos prieš kelis mėnesius pasikeičiau, nes buvo besibaigiąs galiojimas), ID kortelė, teisės, 'popieriai' darbe...
O jei turiu žemės, tai dar ir į Registrų centrą reiks lėkti, kad savininkės pavardę keistų? blink.gif
Ir į banką? blink.gif

Bet tai bliamba, kiek $$$ tokiems 'reikalams' reik išmesti doh.gif

Beje, kai keičia teise ir pasą, senųjų nepasilieka pas save, nepamenu kažkaip? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo magnifica: 18 gegužės 2009 - 19:09
QUOTE(magnifica @ 2009 05 18, 20:07)

Beje, kai keičia teise ir pasą, senųjų nepasilieka pas save, nepamenu kažkaip? g.gif


skylutes pramusa ir grazina atminciai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(magnifica @ 2009 05 18, 19:07)
Beje, kai keičia teise ir pasą, senųjų nepasilieka pas save, nepamenu kažkaip? g.gif


Pasa grazina su skylutemis, o teises Regitra sau pasilieka
Atsakyti
QUOTE(truth @ 2009 05 03, 22:53)
butum pries astuonis menesius pasidarius - butum sutaupius  biggrin.gif


Uzejau pasiziureti kaip gi kainos pasikeite, tai visai gerai lotuliukas.gif
Ypac tapatybes kortele visai nedaug pabrango lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Eh kiek vargo bus dar su tais dokumentais rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(linoosikas @ 2009 05 19, 07:44)
Pasa grazina su skylutemis, o teises Regitra sau pasilieka

Tai kad vėliau pasą su skylutėmis grąžina žinau, bet klausiu, ar pridavus keitimui, kol darys naujus dokus, ar senuosius aš turėsiu, ar jie sau pasiima? g.gif

Ir dar. Ar būtina per mėnesį pasikeist pasą? Migracijos psl. skaičiau, kad nuo 06.28 jau bus gaminami nauji pasai su pirštų antspaudais - sakau, gal palaukti ir jau naują darytis tada? g.gif
Bet iš kitos pusės... Kol neturiu paso, negaliu tvarkytis visų kitų dokumentų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(magnifica @ 2009 05 19, 13:50)
Tai kad vėliau pasą su skylutėmis grąžina žinau, bet klausiu, ar pridavus keitimui, kol darys naujus dokus, ar senuosius aš turėsiu, ar jie sau pasiima? g.gif

Ir dar. Ar būtina per mėnesį pasikeist pasą? Migracijos psl. skaičiau, kad nuo 06.28 jau bus gaminami nauji pasai su pirštų antspaudais - sakau, gal palaukti ir jau naują darytis tada?  g.gif
Bet iš kitos pusės... Kol neturiu paso, negaliu tvarkytis visų kitų dokumentų doh.gif


ne taip supratau klausima blush2.gif ne ne, kol vyksta keitimo procesas senieji dokumentai lieka pas jus. O kol neturit naujo paso, kitu dokumentu nepasikeisit. Tad cia jau jums spresti kaip pasilegti, nors kiek zinau pasa reikia per menesi laiko pasikeisti, nuo pavardes keitimo dienos. Bet nesu tikrai simtu procentu. Kaip del paso nezinau, bet asmens tapatybes kortele jau dabar su pirstu antspaudais yra daroma. Del paso tokiu dalyku negirdejau kad planuojama g.gif
Atsakyti
QUOTE(hexa @ 2006 10 10, 16:42)

Papildyta:
Visa informacija apie pasu / ATK isdavima: cia


thumbup.gif visa info pateikta, kuri mane domino cool.gif
Atsakyti